סקירת האיחוד של Bitcoin: האם זו תרמית או לגיטימציה?

עם כל כך הרבה פלטפורמות מסחר בקריפטוגרפים שם, זה יכול להיראות קשה לבחור. וזה עשוי לגרום לך לתהות אילו מהונאות ואילו לגיטימיות. 

שווקי מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים ויש להם את המוניטין שהם כאלה. לכן חיוני שתבחר בפלטפורמת המסחר הנכונה כדי לתת לך מבט ברור לסחור בשוק הקריפטו. בואו נבדוק את Bitcoin Union כדי לגלות אם זו הפלטפורמה המתאימה לכם. 

מה זה יוניון ביטקוין?

אם אתה לא חדש לסחור או עדיין לומד חבלים, אתה זקוק לפלטפורמה שמטרתה לעזור למשקיעים שלה להרוויח. וביטקון יוניון מכוון לעזור למשתמשים בפלטפורמה שלה להשיג רווחים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. זה מועיל למשקיע המתחיל. 

יש לו ממשק קל לשימוש שהופך אותו פחות מרתיע למשקיע המתחיל. ועם תוכנת המסחר החכמה של Bitcoin Union שמשתמשת בלימוד מכונה ו- ai, היא נותנת לך גישה לתכונות שתמצא בפלטפורמות מתקדמות.

האם Bitcoin Union Legit?

זו שאלה תקפה וחשוב מאוד לבדוק אם הפלטפורמה בה אתה משתמש היא לגיטימית או הונאה. במיוחד כאשר פוטנציאל השתכרות כה מטורף ולפעמים מיתי יכול לגרום לו להראות לא אמיתי. ולמרות שאנחנו צריכים להבין ששוק הקריפטו הוא תנודתי, אנחנו גם צריכים להבטיח שהפלטפורמה מציעה לנו את הכלים הטובים ביותר לסחור ביעילות. חשוב לבצע את המחקר תחילה לפני המסחר.

כמה נקודות שעוזרות להתבלט בביטקוין יוניון:

 • עבור סוחרים שעושים מחקר נכון, הוכח כי שיעור זכייה של 88% אפשרי. המחקרים הראו כי ניצול הברוקרים של Bitcoin Union & אותות מסחר. ודא שאתה מבצע את המחקר שלך על תוכנות מסחר אוטומטיות כדי להבין את היעילות ואת האפשרות להחזר. 
 • הפלטפורמה נבנתה כך שהיא תהיה ידידותית למשתמש וקלה לשימוש עבור סוחר המתחילים. זה אומר שאתה יכול לנווט בקלות באתר ללא טרחה רבה.
 • הם מציעים חשבונות הדגמה. זה מאפשר לך לנסות את התוכנה מבלי שתצטרך להכניס כסף אמיתי. 
 • יש להם פיקדון נמוך של £ 250 / € 250 לאחר שבדקת עם ההדגמה. זה הופך אותה לאופציה משתלמת למשקיעים חדשים.
 • לפלטפורמה יש מגבלות עצירה והפקדות. זה מאפשר לך להגביל את הסיכון והחשיפה שלך בתקופות הפכפכות.

כפי שתראו בנקודות אלו, Bitcoin Union בהחלט לגיטימי. הם מקלים עליך להתחיל ויש לך חשבון הדגמה בחינם.

כיצד אוכל להירשם ל- Bitcoin Union?

עכשיו שראיתם ש- Bitcoin Union הוא Legit, איך מתחילים?

הירשם והירשם לחשבון ההדגמה שלך

ההרשמה היא קלה וחינמית. וזה יעזור לך לפתוח חשבון הדגמה בחינם בו תוכל לבדוק את התוכנה. 

בביטקוין יוניון יש גם מנהל חשבונות אישי שיצור איתך קשר שיעזור לך להגדיר את חשבונך ולהכיר את התוכנה. הכל בחינם כמובן. הם יצור איתך קשר לאחר ההרשמה המוצלחת שלך. 


חשבון הדגמה

לאחר השלמת ההרשמה וההתקנה המוצלחים שלך, תוכל להשתמש בחשבון ההדגמה לניסוי התוכנה. זה נותן לך הזדמנות לבצע כמה עסקאות הדגמה ולראות איך הדברים עובדים. 

לסוחרים חסרי ניסיון או חדשים זו דרך נהדרת לסחור מבלי להסתכן בכסף שלך. זה יכול לעזור לך ללמוד על מסחר חי ולנסות כמה טכניקות בזמן שאתה בודק את הפונקציונליות של הפלטפורמה.

לְהַפְקִיד 

עם ה ההפקדה המינימלית היא £ 250 / € 250, זה מקל על תחילת המסחר בשידור חי. עם זאת, אנו ממליצים לך להתחיל בקטן רק על ידי ביצוע ההפקדה המינימלית. להתחיל בקטן זה טוב יותר מאשר להתחיל גדול מדי, במיוחד עבור סוחרים חדשים. 

ניתן לבצע הפקדות באופן מקוון באמצעות מאסטרקארד, ויזה או מאסטרו. חשוב לציין כי תצטרך לאשר ולאמת את זהותך לפני שתוכל להתחיל לסחור. 

הפלטפורמה משתמשת באבטחה גבוהה בהתאם לכללי ה- GDPR ואישורי SSL לכל העסקאות. זה עוזר לשמור על הכרטיס והמידע האישי שלך.

טרייד אמיתי

כעת לאחר שבדקתם את תוכנת ההדגמה, ביצעתם את הפקדתכם ואמתתם את חשבונכם תוכלו סוף סוף לסחור אמיתי בשוק המסחר החי. אנו מציעים שהדבר הראשון שתעשה הוא להגדיר את מגבלות המסחר שלך. מכיוון שזה יכול למנוע ממך לסחור יותר מדי או מסוכן מדי ולמזער את הסיכונים להפסדים. 

אז אתה יכול לעשות קצת מחקר, למצוא כמה רעיונות / אסטרטגיות מסחר ואז לבדוק אותם בחשבון ההדגמה. ברגע שתהיו בטוחים שזו אפשרות טובה תוכלו להשתמש בהן בחשבון החי שלכם. רצוי מאוד לערוך מחקר רלוונטי לפני שתבצע עסקאות מכיוון שמסחר עלול לגרום להפסדים. 

6 טיפים להפיק את המיטב מביטקוין יוניון

עכשיו, כשאתה נסחר אמיתי, אתה בטח תוהה איך להפיק את המרב מתוכנת המסחר שלך? עם Cryptocurrency להיות מכשיר פופולרי מאוד, יש הרבה טענות שם על איך לסחור. אנו ממליצים לקבל ייעוץ מסחרי מאנשי מקצוע כדי להבטיח שתקבל את הייעוץ הטוב ביותר האפשרי. אך להלן 10 טיפים להפקת המיטב מביטקוין יוניון:

תתחיל בקטן

למהר לדברים לעולם אינו רעיון טוב, במיוחד כאשר זה קשור לכסף. אז להתחיל בקטנה ולהגדיל לאט את ההשקעה שלך ככל שהכישורים שלך משתפרים זו אסטרטגיה נהדרת למנוע הפסדים. 

התחל בקטן עם ההפקדה המינימלית וגדל אותו כשתהיה מוכן.

תעשה את המחקר שלך

המחקר בימינו הוא קל בהרבה מימי הספרייה. אבל זה לא אומר שעליך לדלג עליו או למהר עליו. עשה מחקר נכון כדי להבטיח שאתה מקבל החלטות חכמות. קרא ועיין במה סוחרים מצליחים עושים ובאילו אסטרטגיות הם משתמשים. למד מהם ושקול אם זה ישתלב במסחר שלך.

השתמש במינוף בזהירות

מינוף או המכונה גם מסחר בשוליים הוא כאשר אתה לווה כסף מהמתווך לסחר. זה יכול לעזור לך להשיג תשואות גדולות יותר מאשר לסחור בלעדיה. אבל זה יכול גם לגרום לך להפסיד כסף מהר. אז זה משהו שיש להשתמש בזהירות בכדי להבטיח שלא תמנפו יתר על המידה.

לְנַמֵר 

גיוון הוא הפעולה של השקעה במספר השקעות מטבעות קריפטוגרפיים להפחתת הסיכון אם לא עושים כל כך טוב. הוכח כי פיזור תיק המסחר שלך למספר השקעות קטנות יותר ולא למסחר גדול אחד מסייע להפחתת הסיכון.

היזהר מרמאים וונאבס

יש שם הרבה רמאים ומבקשים שיעלו טענות מגוחכות על החזרתם. חשוב לעשות מחקר על האדם ולהבטיח שהוא מומחה לפני שתעתיק את רעיונות המסחר או את תוכניותיו. 

השתמש בהפסדי הפסדים

הפסדי הפסד הם תכונות אוטומטיות שמסיימות את המסחר שלך כשהוא מגיע למחיר מסוים. זה עוזר להגביל את ההפסדים כשאתה רחוק מפלטפורמת המסחר. 

אלה שימושיים מכיוון ששוק הקריפטו הוא מאוד תנודתי ולא תוכל להיות ליד שולחן העבודה שלך 24/7. 

למד לנתח מגמות

מגמות לעיתים קרובות מניעות את השוק ומהוות חלק מתוכניות / אסטרטגיות מסחר רבות. אז ללמוד לקרוא ולנתח מגמות הוא מיומנות חיונית כדי להפיק את המרב מפלטפורמות המסחר שלך. ישנם משאבים וקורסים מקוונים רבים שיכולים לעזור לך בכך. ורבים מתווכים כמו Bitcoin Union מציעים כמה קורסים בפלטפורמה שלהם.

איחוד הביטקוין: פסק הדין שלנו

איחוד הביטקוין הוא תוכנת מסחר מצוינת אם אתה מתחיל או מקצוען מנוסה. בעזרת תכונות האבטחה והאימות שהם יישמו, הם הבטיחו שהמידע שלך בטוח ומאובטח. הם לגיטימיים ב 100% ועם ה- ai שלהם ולמידת מכונה יש להם תכונות שמתאימות גם לסוחר המתקדם.

עם תהליך ההרשמה שלהם ללא כאבים והפלטפורמה הידידותית למשתמש אתה יכול לקום תוך זמן קצר.

ידוענים שיש להם אינטרסים במטבעות קריפטוגרפיים:

 • גווינת פאלטרו – בשנת 2017, גווינת פאלטרו הצטרפה לסטארט-אפ של ארנק הביטקוין אברה כיועצת במהלך פרק בסדרת Apple, Planet of the Apps..
 • מייק טייסון – בשנת 2016, מייק טייסון השיק ארנק ביטקוין בשותפות עם ביטקוין דיירקט.
 • סנופ דוג -בשנת 2013 צייץ סנופ: “הרשומה הבאה שלי שזמינה בביטקוין n נמסרה במזל”ט.” בשנת 2017 הוענקו לסנופ דוג 1,500 SparkleCOIN של החברה בשווי של כ 55,500 $ כתרומה לתוכנית הכדורגל לנוער..
 • אשטון קוצ’ר – הושקע בבלוקצ’יין של הימורי ספורט, יוניקרן, יחד עם המיליארדר מארק קובאן.
 • ג’יימי פוקס – בשנת 2017, ג’יימי פוקס אישר את חילופי המטבעות Cobinhood בטוויטר: “מצפה להשתתף באסימון @cobinhood החדש! מסחר בתשלום אפס! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.”
 • רוזאן בר – אחד התומכים הראשונים בביטקוין. בשנת 2013, היא צייצה בטוויטר: ההודעה הראשונה של החוק האפוקליפטי: עבדות בכל צורותיה אינה חוקית כיום – כולל עבדות חוב. # ביטקוין.
 • מל ב – בשנת 2013, מל בי הודיעה שהיא הולכת לקבל תשלומי ביטקוין עבור הסינגל החדש שלה. היא אמרה: אני אוהבת איך טכנולוגיה חדשה מקלה על חיינו, ומבחינתי זה מרגש. הביטקוין מאחד את האוהדים שלי ברחבי העולם באמצעות מטבע אחד. הם יכולים פשוט לשלם באמצעות ביטקוין.
 • דרו קארי – פעם צייץ: פשוט ניסיתי לקנות ארוחת בוקר עם ביטקוין. סירוב. # כאשר תרצה העולם להתפוצץ
 • פלויד מייוות’ר ג’וניור. – בשנת 2017 הוא צייץ תמונה שלו עם הכיתוב שכותרתו “הוצאת אתר ביטקוין וסוגים אחרים של מטבעות קריפטו בבוורלי היל.”
 • ריצ’רד ברנסון מאמר פורסם ודיווח כי ריצ’רד ברנסון השקיע 30 מיליון דולר בפלטפורמת התשלומים של קריפטוגרפיה BitPay.

שאלות נפוצות

 • מה זה יוניון ביטקוין?

יוניון ביטקוין היא תוכנת מסחר אוטומטית שתוכנתה לזהות הזדמנויות בשוק הקריפטו עבור משתמשים המעוניינים להתחיל לסחור.

 • האם משתלם להשקיע בביטקוין יוניון

ישנם משקיעים הטוענים כי יש להם רווחים מעל 5,000 יורו מדי יום. עם זאת, המשתמשים יצטרכו להשקיע סכומי כסף גדולים כדי להרוויח תשואות כאלה. אנו ממליצים למשתמשים חדשים להתחיל בהפקדה המינימלית של £ 250 / € 250 ולסחור רק ברווחים משם.

 • מה העמלה לפתיחת החשבון החדש?

לא נדרש תשלום עבור פתיחת חשבון Bitcoin Union חדש. זה לגמרי בחינם.

 • האם ניתן למשוך ביטקוין ממערכת המסחר לאחר שהרוויח רווח?

למרבה הצער, זה לא אפשרי. תוכנת המסחר ממירה את הרווחים שלך למטבע המקומי והרווחים שלך מופקדים בחשבון הבנק המקושר לחשבון Bitcoin Union שלך.

 • האם יש פלטפורמות מסחר חלופיות חלופיות?

ישנן פלטפורמות מסחר דומות כמו קוד הביטקוין, מהפכת הביטקוין ועידן הביטקוין, בין פלטפורמות מסחר מהימנות אחרות של קריפטוקורפן.

 • האם אני יכול להגביל רווח מקסימאלי?

לא. אין מגבלות על פוטנציאל ההשתכרות שיש לך בביטקוין.

 • האם Bitcoin Union הוא תוכנית פירמידה?

לא. Bitcoin Union היא תוכנה עטורת פרסים וטכנית עמוקה המאפשרת לך לבצע עסקאות רווחיות בקריפטוגרפים.

 • כמה זמן אצטרך להשקיע בזה?

מומלץ כי המשתמש הממוצע צריך להזין לפחות 20 דקות ביום בפלטפורמת המסחר הזו.

 • באילו מדינות ניתן להשיג יוניון ביטקוין?

יוניון הביטקוין זמין בלמעלה מ -150 מדינות וישנן אפשרויות תשלום מרובות לנוחיותכם. אתה יכול להתחיל בקלות להחזיר את ההשקעה שלך כמעט מכל מקום ברחבי העולם, כל עוד זה חוקי להשתמש בביטקוין יוניון במדינתך.

 • האם מומלץ להשקיע את כל כספכם בביטקוין יוניון?

לא, לעולם אל תשקיע כסף שאתה זקוק לו או שאינך יכול להרשות לעצמו להפסיד, עליך להשתמש רק בהכנסה פנויה. שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא תנודתי ורגיש לזמן, מה שהופך אותו לסיכון גבוה ולתגמול גבוה. אנו ממליצים להתחיל בקטן. כמו בכל השקעה, ישנם סיכונים אך תכונת העצור הפסד מגנה על משקיעים פוטנציאליים מפני הפסדים עצומים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map