כיצד להרוויח כסף מביטקוין (BTC) בשנת 2019?

כל מי ששמע על קריפטו חושב שזה לפחות פעם אחת:

  • איך אוכל להרוויח כסף מקריפטו?

אם כי זו לא הייתה המטרה העיקרית שאותה הצפנה נועדה לשרת. אבל עובדה שמטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואת’רום משרתים מטרה זו עבור חלקם.

האג’נדה של היום שלנו היא לספר לכם מה האנשים האלה עושים כדי שתוכלו לנסות גם להרוויח קצת כסף ממטבעות קריפטוגרפיים.

אבל לפני שאנחנו קופצים לזה תן לי לומר לך, יש הרבה מלכודות רמויות בקריפטוספירה שרוצות לפתות משקיעים תמימים כמוך ולקרוע אותם.

בקשתי הצנועה למשקיעים טירונים כאלה היא להיזהר מהונאות אלה ולעולם לא להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד בכל מטבע קריפטוגרפי. ב- TheMoneyMongers אנו נמצאים רק בדואר אלקטרוני מכם כדי לפתור את הבלבול שלכם !!

עם זאת, בואו נעבור לבשר ונראה את הדרכים המעשיות בהן תוכלו להרוויח כסף מביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים דומים:

הרווח כסף מביטקוין 2019 קישורים מהירים
הרווח כסף מכריית ביטקוין נסה עכשיו
השקעה (קנייה & החזקת BTC) נסה עכשיו
הרווח כסף מסחר בקריפטו / ביטקוין נסה עכשיו
הַשׁאָלָה נסה עכשיו
קניות נסה עכשיו
הימור מטבעות מטבעות נסה עכשיו
דיבידנדים של קריפטו נסה עכשיו
Arbitrage קריפטו נסה עכשיו
אירוח Masternode נסה עכשיו
חינוך לקריפטו נסה עכשיו
טיפות אוויר נסה עכשיו
תובע מזלגות נסה עכשיו

12 דרכים להרוויח כסף באמצעות ביטקוין כמו מטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2019

פתק: סביר מאוד להניח שאם יש לך שאלה זו של להרוויח כסף מקריפטו, אתה חייב להיות בעל אחזקות קריפטו. אבל גם אם אין לך מדריך זה יעזור לך.

מספר 1. הרווח כסף מכריית ביטקוין

Honeyminer היא תוכנת כריית קריפטו זה מקל על כולם לכרות מטבעות קריפטוגרפיים ולקבל תגמולים ב- BTC, רק עם מחשב.

כשאתה מצטרף לקהילת Honeyminer ומתקין את התוכנה, הוא רותם את המעבד שלך & כוח GPU לכרות מטבעות קריפטוגרפיים שונים במכונת הריצה שלך.

בשלב הבא, Honeyminer ממיר את המטבעות הקריפטוגרפיים שנמכרו לביטקוין, וחלקכם של ביטקוין מתחיל לבוא לידי ביטוי בחשבון Honeyminer שלכם..

חלקך בביטקוין נקבע בשיעור כוח הכרייה שתרמת לתקופה שתוכנת הדבש שלך הייתה פועלת.

הרווחים תלויים בכוחו של כרטיס המסך וכן בתנאי השוק הכלליים. מחשבים חדשים יותר יכולים להגיע מכל מקום 15-75 דולר * לכל GPU לחודש. ראה את הפוטנציאל של הרווחים שלך מחשבון זה אם אתה HODL בהתבסס על שיעורי צמיחה שנתיים של הביטקוין.

אוֹ


אם אתה מתחיל בפעם הראשונה עם כרייה, אני ממליץ לך לנסות המוצר של ירח הדבש ($ 66 למשך 3 חודשים: כ- $ 22 לחודש בלבד) זה עוזר לך להתחיל עם כריית מטבעות קריפטיים בצורה הפשוטה ביותר ללא כל תחזוקה של מעבדים או מעבדים גרפיים, אך טוב להתחייב לכרייה לפחות לשנה כדי לקבל תשואות משמעותיות.

Honeyminer מנגיש כריית מטבעות קריפטוגרפיים להמונים ו אתה לא צריך לקנות GPUs או CPUs יקרים כדי להתחיל בכריית מטבעות קריפטוגרפיים אם אתה לקנות ™ Hotel Honey: גש למעבדי GPU לפי דרישה למכרות מטבעות קריפטוגרפיים.

Hashpower (Ethash) מסגרת זמן
250 MH / s ב 660 $ קנו למשך 3 חודשים [מוּמלָץ]
25 MH / s ב 129 $ קנו למשך 6 חודשים 
250 MH / s ב -1,254 דולר קנו למשך 6 חודשים
2500 MH / s ב -6,270 דולר קנו למשך 3 חודשים

השתמש ב- Honeyminer Now

# 2. השקעה (קנייה & הַחזָקָה)

זוהי הדרך הפשוטה ביותר אך עדיין לא מוערכת להרוויח כסף בקריפטו.

זה בגלל שכנראה קשה מאוד לקנות משהו ולהמשיך להחזיק אותו. אבל עם הכמות הנכונה של השכלה ומאמץ מודע לבנות את יכולת ה- HODL שלך אתה יכול לעשות זאת בקלות.

אז הרעיון האקטיבי בנושא זה הוא:

  • חנך את עצמך למטבעות קריפטוגרפיים. התחל מפוסט בבלוג מספר 1 של TheMoneyMongers
  • חישב את דעתך יותר באמצעות מקורות אחרים.
  • קנו מטבעות קריפטוגרפיים מכאן & העבר אותם לארנקים מסוג זה.
  • HODL זה במשך זמן מה.
  • למכור את זה כשכולם קונים !!

פתק: אתה יכול להרוויח 10 דולר נוסף כרגע ב- BTC אם תבחר לקנות מטבע קריפטוגרפי בשווי 100 דולר ומעלה Coinbase. לך תנסה עכשיו !!

# 3. הרווח כסף מסחר בקריפטו / ביטקוין

מסחר בקריפטו הוא עוד חסם כניסה נמוך אך טכניקה בסיכון גבוה להרוויח כסף מביטקוין ואת’רום כמו מטבעות קריפטוגרפיים.

הרבה יותר קל להתחיל לסחור מאשר בשווקי מניות מסורתיים מכיוון שבקריפטו אתה יכול להתחיל בסכום נמוך מ- $ 10 עד $ 100 ללא תקורה..

כמה מחובבי הקריפטו אוהבים לסחור יום ולהרוויח כסף. הרעיון פשוט; אתה קונה נמוך ומוכר גבוה מספר פעמים ביום כדי שההפרש יהיה הרווח שלך. אז אל תשכח לבדוק כמה מהבורסות הטובות ביותר לסחר יום במטבעות קריפטוגרפיים, אתה יכול לנסות עכשיו להרוויח כסף.

דרך נוספת לסחור בקריפטו היא מסחר בשוליים. בכך, כסוחר, תוכל למנף את הכספים הקיימים שלך בכדי לקחת יותר קריפטו כהלוואה מיידית ואז לבצע סחר עם אותם קרנות ממונפות. אבל זה מאוד מסוכן מכיוון שהרווחים וההפסדים שלך מוגדלים בהתאם למנוף שלקחת.

רוצה פרטים נוספים על מסחר בשוליים, בדוק זאת: מה זה מסחר בשוליים & החליפין הטובים ביותר לקריפטו לסחר בשוליים ??

# 4. קניות

לעתים קרובות אנשים שואלים אותי, ‘איך לעשות כסף מקריפטו מבלי לקנות אותם?

התשובה שלי:

על ידי קניות מקוונות …

אז אל תתפלאו כשאני אומר, הדרך הכי מגניבה להרוויח כסף באמצעות קריפטו היא באמצעות קניות.

כולם עושים קניות באינטרנט בימינו – גברים, נשים, ולא לשכוח גם את הילדים. מבחינתם לא יכולה להיות הזדמנות טובה יותר להרוויח כסף באמצעות קריפטו.

רוצה לדעת מה לעשות?

הדרך המהירה ביותר להתחיל היא לקנות באינטרנט דרך אפליקציית לולי. לולי היא אפליקציה בתשלום תגמול שמשלמת לכם בביטקוינים על קניות של דברים שונים דרך הקמעונאים השותפים שלהם.

נחש מה? אתה לקום ל הנחה של 30% ברכישות דרך לולי אשר יוחזרו בחזרה בצורה של ביטקוין בארנק הלולי שלך.

מעוניין?

אל תשכח לבדוק את המדריך שלב אחר שלב בנושא לולי: עכשיו כל מי שיכול לקנות באינטרנט יכול להרוויח ביטקוין !!

יש שירות נוסף שנותן לך הנחה של 15% ומעלה כאשר אתה קונה באינטרנט באמזון באמצעותו. שמו Purse.io, אך שיטה זו עובדת רק כשמשלמים בביטקוין. אז, בקיצור, אתה חוסך 15% ומעלה על ידי תשלום עבור הרכישות שלך בביטקוין.

לא רע בכלל, אחרי הכל, ביטקוין שנשמר הוא ביטקוין שנצבר !!

לבדוק ארנק.יו & לולי עַכשָׁיו

# 5. הַשׁאָלָה

אם אתה הבעלים של ביטקוין, Ethereum או כל מטבע קריפטוגרפי ידוע אחר כולל מטבעות האור, אז אין דרך טובה יותר לעשות כסף בקריפטו..

מדובר בהלוואות קריפטו.

יש תנועת DeFi שמתרחשת ברחבי העולם והלוואות מטבעות קריפטו הן אחד החלקים שלה. שירותי הלוואות קריפטו רבים מפטרים שלוקחים את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך להלוואות נוספות ולשלם לך 5-7% ריבית שנתית על כך..

עם זאת, ההלוואות של קריפטו עשויות להיראות מעט אינטואיטיביות מכיוון שהן נועדו למשמורת עצמית, אך הלוואות קריפטו בהחלט מתגלות כמקרה חדש לשימוש בשבילה..

כל מי שיש לו אידיאל נוסף לישיבה בקריפטו יכול להשאיל אותו. והרוויח על זה אחוז שהוא שיטה עתיקת יומין לגרום לכסף שלך לעבוד בשבילך 24 x 7.

חברות שאתה יכול לנסות להשאיל לך מטבעות קריפטוגרפיים בכדי להרוויח הכנסה פסיבית נוספת הן BlockFi, Nexo.io & רשת צלזיוס.

# 6. הימור מטבעות מטבעות

ההימור על מטבעות קריפטוגרפי מקורו בהוכחה למטבעות קריפטוגרפיים.

הוכחת יתד הינה דרך נוספת ליצירת קונצנזוס במערכות מבוזרות, והיא מאמינה כי היא ידידותית יותר לסביבה מאשר ההוכחה למערכות עבודה כמו ביטקוין..

כדי להוכיח את מטבעות ההימור, צריך לשמור את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם כנתח במערכת בארנק מקוון שמתארח בעצמו כדי להשתתף בקונצנזוס..

וכפרס של שמירת המטבעות הקריפטוגרפיים שלך על המוקד, ההימור מוענק למטבעות חדשים מאותה מערכת לפי תרומתם ושיעור הפליטה של ​​אותה מערכת, כלומר לחסום תגמול.

לדוגמא, אם אתה מהווה 100 מטבעות NEBL בארנק Neblio, תוכל לצפות לקבל עשרה מטבעות NEBL חדשים בסוף השנה בשיעור שנתי של 10%..

# 7. דיבידנדים של קריפטו

דיבידנדים הם תגמולים נוספים שמחזיק מקבל להחזיק מטבע קריפטוגרפי או מניות במובן המסורתי של המילה. אלה אינם אלא הרווחים שהחברה או הישות רוצים לחלוק איתך ביחס למטבעות / אסימונים או מניות שאתה מחזיק..

גם בקריפטוספירה יש לנו דיבידנדים שמשלמים מטבעות קריפטוגרפיים, ומחזיקים במטבעות אלה מקבלים דיבידנדים חודשיים או שבועיים בהתאם לרווחי הרווח של החברה..

לדוגמה, מחזיקי אסימון NEXO מקבלים דיבידנדים מ- Nexo.io שהיא פלטפורמת הלוואות קריפטו. באופן דומה, מחזיקי אסימונים של מניות KuCoin (KCS) מקבלים דיבידנדים יומיים מהעמלות שמשלמת KuCoin מרוויחה באמצעות המשתמשים שלה..

# 8. Arbitrage קריפטו

ארביטראז ‘הוא דרך נוספת להרוויח כסף בכל תחום, והמטבעות הקריפטוגרפיים אינם שונים זה מזה.

עבור הלא מודעים, כאשר אתה קונה משהו ממקום עם מחיר נמוך יותר ומוכר את הדבר במקום אחר, ההבדל הוא שולי הרווח שאתה עושה, וזה נקרא ארביטראז ‘.

אז במטבעות קריפטוגרפיים כשאתה קונה מטבע קריפטוגרפי ספציפי מחליפין אחד ומוכר אותו ברווח בשני, אתה עושה ארביטראז ‘קריפטו.

זה אולי נשמע כמו דבר פשוט לעשות. אבל תאמין לי, זה לא. זו הסיבה שיש בוטים מיוחדים לסחר באביטראז ‘בקריפטו שיעזרו לך בכך.

# 9. אירוח Masternode

להרוויח כסף באמצעות אירוח Masternode הוא די יקר.

עבור מי שלא יודע, מאסטרנודים הם צמתים מלאים של מטבעות מטבעות מטבעות מיוחדים שעושים את העבודה הנוספת של אימות והוספת עסקאות לבלוקצ’יין קריפטו. עבור הפעלת צומת זה, הרשת משלמת יפה לבעל ה- masternode כתמריץ לשירותם.

ניתן לארח מסטרונודה רק כאשר רכש כמות מינימלית מסוימת של מטבעות קריפטוגרפיים כדי לארח צומת מלאה. לדוגמא, עבור ה- masternode של DASH צריך שיהיו 1000 מטבעות DASH ואז רק אתה יכול לארח אותו.

אבל 1000 DASH עולה יותר מדי עכשיו אז אולי זו לא אפשרות קיימא עבור רבים עכשיו.

אבל אם תבחין מוקדם במטבע מאסטרנודה ותאמין שזה יהיה הקריפטו הגדול הבא. אתה יכול לקנות את המספר המינימלי של מטבעות של מטבע זה כדי להיות מסוגל לארח masternode ולהרוויח ממנו בעתיד.

# 10. חינוך לקריפטו

התבאסתי כשהכרתי את הדרך הזו להרוויח כסף מקריפטו, ואני בטוח שגם אתה תהיה.

באמצעות Coinbase Earn, אנשים יכולים להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים על ידי למידה על נכסי קריפטו שונים. כדי להתחיל בעבודה, עליך להירשם ל- Coinbase באמצעות הקישור הזה ועקוב אחר התהליך הזה:

  • צפו בסרטונים חינוכיים הקשורים למטבעות קריפטוגרפיים שונים.
  • לאחר הסרטון, ערוך חידון מהיר לבדיקת הידע שלך.
  • קבל את הקריפטו המסוים הזה בארנק Coinbase שלך ​​עבור כל חידון שתשלים.

זהו זה. הירשם עכשיו והתחל עוד היום.

נ.ב: אתה יכול להרוויח יותר מ- $ 60 בקריפטו תוך 20 דקות לשימוש ב- Coinbase Earn. ונדהמתי לדעת את זה כי זה מראה כמה מוקדם אתה מתעסק במטבעות קריפטוגרפיים שאתה מרוויח כסף רק על ידי ידיעה עליהם !!

# 11. טיפות אוויר

חלקכם אולי חושבים, ‘איך להרוויח כסף מקריפטו ללא השקעה?’

ובכן, התשובה היא פשוטה, Airdrops.

Airdrop היא הדרך הקלה ביותר להרוויח כסף בקריפטו !!

טיפות אוויר מטבעות קריפטוגרפיות הן אירועים בהם מופצים מטבעות או אסימונים חדשים להמונים לצורך הכנסת מטבעות / אסימונים חדשים למחזור באופן מבוזר ומאוזן.

כיום, טיפות אוויר נעשות גם על מנת לתמרץ אנשים לבצע משימות מיקרו מסוימות כמו ציוץ מחדש, תגובה או הצטרפות לקבוצת טלגרם של פרויקט קריפטו או בלוקצ’יין מסוים..

אז בגלל זה חשוב להיות ערניים לגבי אירועי אוויר אוויר כאלה. ואם אתה מוצא אתגר לעשות זאת, תוכל להירשם כמנוי ל- TheMoneyMongers, ואנחנו נזכיר לך על טיפות אוויר חשובות.

# 12. תובע מזלגות

דרך קלה נוספת להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים ללא השקעה היא באמצעות תביעת מזלגות קשים.

לאלו מכם שלא יודעים, מטבעות קריפטוגרפיים ממשיכים להתפזר. המשמעות, עקב הבדלי דעות של חברי הקהילה, לפעמים חסימות מסוימות מתפצלות ויוצרות שתי בלוקצ’יות.

הדוגמה הקלאסית לכך היא Ethereum ו- Ethereum classic.

המטבע Ethereum התגבר מהאתרום הקלאסי בשנת 2016, אך הדבר החשוב לציין כאן הוא ששני המטבעות, כלומר ETH & ל- ETC יש ערך כספי. באופן דומה, עם BTC ו- BCH, כאשר BCH הוא מזלג של BTC מקורי.

אז אם אתה מחזיק מטבע שנמלט או התפצל בעבר, אתה יכול לתבוע בקלות מטבעות / אסימונים שהופקו לאחרונה שיש להם ערך שוק כלשהו..

זו הסיבה שתביעת מזלגות קריפטוגרפיים היא דרך משתלמת להרוויח כסף ללא השקעה נוספת.

נ.ב: אין לך זמן לבצע מעקב אחר מזלגות קרובים, תוכל להיעזר בעזרה שלנו. הירשם אלינו ונעדכן אותך לגבי מזלג המטבעות הקריפטוגרפי החשוב !!

מהי הדרך הטובה ביותר להרוויח כסף באמצעות ביטקוין & מטבע מוצפן?

זה טבעי להתבלבל כשיש לך כל כך הרבה אפשרויות להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים. אבל אם אתה מישהו שהתחיל לאחרונה בקריפטו, הייתי מציע לך להתחיל לקנות לולי. ותראה איך זה מרגיש לעשות כסף מ- bitcoin.

או אחרת, אתה יכול נסה לקנות כמה מטבעות קריפטוגרפיים מ- Coinbase ולעשות תוספת 10 $ ב- BTC על ערך הרכישה הראשון של 100 $ ומעלה.

ואם אתה מישהו שיש לך ידע ממוצע בקריפטו ויכול להלוות מטבעות קריפטוגרפיים בשווי 2000 $ !! אז הייתי מציע לך לנסות חשבון חיסכון מניב של 6.2% BlockFi (לאזרחי ארה”ב בלבד). או אפילו לנסות את האפשרות של בוטים למסחר בקריפטו שיעשו ארביטראז ‘עבורכם באופן אוטומטי.

לבסוף, אם אתה נוב, אתה יכול להתחיל להשקיע בביטקוין ולהחזיק אותו זמן מה כדי להבין את הדינמיקה של להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים. !!

עכשיו אתה אומר לנו: איזו שיטה אתה הולך לחקור? האם ניסיתם עוד דרך לייצר כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים? האם ספר לנו בסעיף ההערות למטה ואנחנו ניתן לך נקודות על זה בבלוג שלנו.

ואם אהבתם את הפוסט הזה, אל תשכחו לשתף אותו עם חברי הקריפטו שלכם אולי גם תיהנו מהפוסט הזה !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map