Coinbase Pro, שנקראה בעבר GDAX, היא אחת מחילופי המטבעות הפופולריים ביותר בקרב סוחרים מתקדמים ומקצועיים יותר. למרבה הצער, בגלל האופי הניתן להעברה של קריפטו, ביצוע מיסי ה- Coinbase Pro שלך יכול להיות מאתגר Coinbase עצמה בעצם לא מסוגלת לתת לך מידע הכרחי על רווחי הון והפסדים.

במדריך זה נדון במדויק כיצד ניתן לבצע את דיווח המס שלך בעת השימוש ב- Coinbase Pro.

כיצד פועלים מיסי מטבעות קריפטוגרפיים?

עצם החזקת מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין אינה מחייבת אותך בהתחייבויות מס. במקום זאת, ההכנסה שאתה מייצר מהשקעה בהם היא סוג של הכנסה חייבת במס.

ה מס הכנסה מטפל בקריפטו כסוג של רכוש. כמו צורות רכוש אחרות, אתה סובל מרווחי הון והפסדי הון כאשר אתה מוכר, סוחר או מסלק את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. יש לדווח על רווחים והפסדים אלה על המסים שלך. 

דוגמא:

ג’ון רוכש 2 BTC מ- Coinbase תמורת 14,000 $ ושולח אותם לארנק Coinbase Pro שלו למסחר. חודש לאחר מכן, ג’ון סוחר 1 BTC תמורת 20 ETH ששוויו באותה עת 8,000 $.

בדוגמה זו, ג’ון סילק את ה- BTC שלו כשסחר אותו תמורת ETH, ולכן הוא צריך לחשב את רווח ההון או ההפסד שלו בעסקה.. 

בסיס העלות של ג’ון ב- 1 BTC הוא 7,000 $ (14,000 / 2).


ג’ון סחר ב- BTC שלו ב- 20 ETH עם שווי שוק הוגן של 8,000 $.

ג’ון מכיר ברווח הון בסך 1,000 דולר (8,000 – 7,000) מעסקה זו המדווחת על טופס מס הכנסה 8949.

מצד שני, אם ג’ון היה מוכר או משליך את הקריפטו שלו בפחות ממה שרכש אותו, הוא היה עושה למחוק את הפסד ההון הזה על המסים שלו. 

לקבלת צלילה מעמיקה של כל מה שאתה צריך לדעת על מיסי מטבעות קריפטוגרפיים, בדוק את שלנו מדריך מס מטבעות קריפטוגרפי מלא

מיסי מקצוענים – פירוק הבעיה

Coinbase Pro למעשה לא יכול לספק למשתמשים דוחות מס נחוצים המקובלים בדרך כלל בעולם המסחר במניות ממספר סיבות.

הנושא הראשון הוא שעסקאות רבות ב- Coinbase Pro מצוטטות במטבעות קריפטוגרפיים אחרים. מכיוון שאתה צריך לחשב את שווי השוק ההוגן במטבע ה- FIAT המקומי שלך בזמן העסקאות שלך, זה הופך להיות בעייתי מאוד, ו- Coinbase Pro אינו עוקב אחר נתוני בסיס עלות מקוריים / שווי שוק הוגן בכל עסקאות..

הבעיה השנייה (והגדולה בהרבה), היא תוצאה של טבע הליבה של המטבע הקריפטוגרפי. מכיוון שאתה מסוגל לשלוח קריפטו לרשת Coinbase Pro ומחוצה לה – כלומר. שליחת ביטקוין מארנק חיצוני לארנק Coinbase Pro שלי – ל- Coinbase Pro אין שום דרך לדעת באיזו עלות (בסיס עלות) רכשתם את הקריפטו הזה. בסיס עלות הוא נתונים חיוניים שאתה זקוק להם בחישוב מיסי הצפנה שלך.

דנו בבעיה זו לעומק הרבה יותר בפוסט בבלוג שלנו, בעיית המס הקריפטוגרפי

בעיקרון, אם יש לך פעילות קריפטוגרפית כלשהי מחוץ ל- Coinbase Pro, הבורסה לא תוכל לתת לך דוחות המפרטים את הרווחים ו / או ההפסדים שלך. הם מסבירים זאת בעצמם באתר שלהם.

מדריך מס של Coinbase Pro

אז Coinbase Pro לא יכול לתת לי דוחות מס?

נכון ש- Coinbase Pro לא יכול לשלוח לך טפסי רווח והפסד. אם אתה עומד בספים מסוימים, Coinbase Pro ישלח לך את מה שמכונה 1099-K, אך מסמך זה אינו מכיל מידע על הרווחים וההפסדים שלך והוא חסר תועלת מבחינת דיווח המס..

אנו מפרקים כיצד ה העבודה של Coinbase 1099-K כאן.

אם Coinbase Pro לא יכול לתת לי טפסי מס, איך אוכל להשיג אותם?

כדי לבנות את הצורך שלך טפסי מס קריפטו, עליכם להתחשב בכל עסקאות המטבעות שלכם – אפילו כאלה שהתרחשו מחוץ ל- Coinbase Pro. 

לשם כך, חברו את כל נתוני הקריפטוגרפים ההיסטוריים שלכם המהווים רכישות, מכירות, עסקאות, טיפות אוויר, מזלגות, מטבעות ממוקשות, חילופי חילופי חילופי חילוף ופלטפורמות בהן אתם משתמשים..

אתה יכול לעשות זאת על ידי ייצוא כל אחד מקבצי היסטוריית המסחר שלך מהבורסות שלך.

השתמש בקבצי היסטוריית המסחר האלה כדי לבצע את חישובי רווחי ההון וההפסדים בכל אחת מהעסקאות שלך ביד. יש לרשום כל אירוע מס רווח או הפסד בטופס 8949 ואת הרווח הנקי שלך יש להעביר לתזמון 1040 D. אנו עוברים על תהליך הדיווח הידני במאמרנו כאן: כיצד לדווח על קריפטוגרפיה על מיסים.

Coinbase Pro Automation Tax

תוכנת מס קריפטוגרפי

אם אתה לא רוצה לעשות את חישובי המס שלך ביד, אתה יכול פשוט לייבא את היסטוריית המסחר שלך מכל חילופי המטבעות שלך ישירות לתוכנת מס קריפטו כמו מס. CryptoTrader.

Coinbase Pro CryptoTrader. ייבוא ​​מס

CryptoTrader.Tax משתלב ישירות עם Coinbase Pro וכל שאר חילופי המטבעות. זה מאפשר לך לייבא את היסטוריית המסחר שלך תוך שניות ספורות. 

לאחר שייבאת את כל עסקאות הקריפטו שלך לחשבון CryptoTrader.Tax שלך, תוכל ליצור את דוחות מס רווחי והפסד, כולל טופס מס הכנסה 8949 בלחיצת כפתור. 

ניתן למסור דוחות אלה לבעל מקצוע המס שלך או אפילו לייבא אותם לתוכנת הגשת המס המועדפת עליך כגון TurboTax אוֹ TaxAct.

סיכום

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים כמו Coinbase Pro אינם יכולים לספק למשתמשיהם דוחות רווח והפסד, הנחוצים למטרות דיווח מס. אתה יכול לבצע את חישובי המס שלך ביד על ידי הורדת קבצי היסטוריית המסחר מכל הבורסות שלך, או שאתה יכול להפוך את התהליך כולו לאוטומטי באמצעות CryptoTrader..

להתחיל עם מס. CryptoTrader הוא לגמרי בחינם. אתה יכול אפילו ליצור תצוגה מקדימה בחינם של דוחות המס שהשלמת כדי לראות את סך הרווחים / הפסדים שלך לשנה. למידע נוסף על איך זה עובד כאן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector