EOS גרם לדיונים סוערים בשוק הקריפטו. האם המטבע יתחרה באת’ריום? היום שלנו EOS מחיר חיזוי, אספנו את כל המידע הקשור למטבע, היסוד המשמש בפרויקט, ניתוח מחירים היסטורי ומומחי טופס חיזוי מחיר EOS. בסוף מאמר זה, נסקור כמעט את כל המידע שמשקיעים וסוחרים צריכים לדעת על EOS לפני השקעה כלשהי. בוא נתחיל

מה זה EOS – הסיפור?

EOS היא פלטפורמת בלוקצ’יין של הדור הבא שממשיכה למשוך תשומת לב תקשורתית חזקה על ICO שובר שיאים ופונקציונליות בלעדית. קהילת EOS.IO פופולרית במיוחד, ומתכוונת ליישם יישומים מבוזרים (Dapps) ולפשט את התכנות והאינטגרציה של חוזים חכמים.

המאפיין המפתיע ביותר בפלטפורמת EOS.IO הוא שבמסגרתה המיוחדת היא למעשה אינה כוללת חיובי עסקה. הפלטפורמה גם גמישה להפליא. EOS.IO יכול לחרוג מכרטיסי הלוואה גדולים כגון ויזה לעסקאות בשנייה, כאמור בדוחות. לפיכך, EOS מעניקה למפתחי Dapp את הפלטפורמה המושלמת.

Daps הם פרוטוקולים הפועלים באמצעות רשתות מבוזרות, כגון tor או Blockchains. כדי להקל על שיתוף הפעולה בענף, Dapps תלויים במערכת סטנדרטים. דאפים נותנים לפיכך לקהילה פיתרון עסקי בר קיימא יותר.

מה זה EOS? איך זה עובד?

לשם מה משמש מטבע EOS?

ל- EOS יש מטבע קריפטוגרפי מקורי כמו Blockchains אחרים, המכונה בפשטות EOS. עליך לשלם דמי עסקה בעת השימוש ב- Ethereum Blockchain. זה נקרא GAS, שהוא יקר מאוד מכיוון שיותר ויותר משתמשים משתמשים ברשת. לפיכך הרשת אינה מתאימה ברמה העולמית בכל הנוגע למשלוח סכום הכסף המינימלי. זה לא מרוויח על בסיס עולמי, ולכן הגשת סכומים קטנים אינה כדאית. לכן נבנה את’ריום. כאשר אנשים צריכים לגשת לרשת, הם שוכרים את המכונה הווירטואלית של Ethereum, הדורשת דמי עסקה.

אולם דגם ה- EOS שונה: מחזיקי מטבעות EOS מחזיקים ברשת במקום “להשכיר” כוח מחשוב. מטבע ה- EOS עובד בשיתוף עם כל מטבע מטבע אחר. אתה יכול לבצע את העסקה בקלות בין כל הארנקים. זוהי מערכת תשלומים מושלמת מכיוון שתוך שניות ספורות תוכלו לשלוח כסף בחינם לכל אחד מהסיפון.

עם מיליארדי הדולרים שלו ICO, אין זה פלא ש- EOS נרשמה ברוב הבורסות הגדולות בימים הראשונים. הרשת השיקה את רשת המפתח שלה באופן רשמי באפריל 2018. ההשקה הובילה את EOS לשיא חדש בכל הזמנים של 21.46 דולר

ניתוח מחיר EOS & הִיסטוֹרִיָה

הערך של ה- EOS השתנה במידה ניכרת במהלך השנה האחרונה – כפי שנראה בתרשים למטה, המחיר עלה במידה ניכרת עד פברואר 2020, אך לאחר מכן בפתאומיות לאחר ה -15 בפברואר, הוא הפך למטה. מאז EOS ירדה בהתמדה – למעט חריג אחד: הזינוק השני באוגוסט 2020 וירידה לאחר מכן.


לאורך השנה EOS הגיע לשווי גבוה בכל הזמנים של 5.36 דולר לאסימון, לעומת מחיר EOS של 1.86 $ לאסימון השנה. זה נתן לסוחרים הזדמנות טובה מאוד בגלל שנתיים של ירידה ושוק דובי. מאז סתיו ספטמבר EOS לא הצליחה להרחיב את ההישג השורי שלה מעל 3 $. יתר על כן, משולש נופל מצביע על כך שערך ה- EOS עשוי לרדת ל -1.75 דולר. התבנית היורדת הזו של המשולש נוצרה בשנת 2018 – אז זה נעשה וסיים. המטבע נסחר כרגע תמורת 2.65 דולר.

חיזוי מחיר EOS 2021

TradingBeasts

TradingBeasts חיזוי המחירים עבור EOS חביב יותר. המטבע צפוי להגיע בסביבות 2.00394 $ עד חודש מאי. הפוטנציאל צפוי בנוגע לכך. צפוי כי EOS תיסחר לפי שווי של 2.54680 $ עד דצמבר 2021.

משקיע ארנק

על פי משקיע ארנק, EOS היא האפשרות הטובה ביותר להשקעה לטווח הארוך. אך בטווח הקצר, זה נחשב כהשקעה גרועה. על פי הפלטפורמה שלהם, ההערכה היא כי המטבע נסחר 0.263 $ – 4.5 $. בקביעה שיש שם לא הרבה מקום להשקיע ב- EOS כרגע.

חיזוי מחיר EOS 2022

TradingBeasts

לאלגוריתם של TradingBeasts יש גישה שמרנית יותר לחיזוי מחיר EOS. במחיר שעליו נסחר המטבע כרגע, צפוי ש- EOS תיתקע סביב 2.37010 $ עד 2.90390 $. עד דצמבר 2022, המחיר הממוצע של המטבע יעמוד על 3.22002 דולר.

משקיע ארנק

לא הרבה תוצאה חביבה שאנו מקבלים ממשקיע ארנק. יש לומר, למשקיע ארנק לא כל כך הרבה תקוות במטבע הזה. על פי התחזיות שלהם, המטבע יגיע לסימן 3.088 דולר במאי 2022. מחיר ההגעה המקסימלי נחזה כ -5.291 דולר. אך לאחר העלייה, זו תהיה ירידה מתה ושוב תיסחר סביב 0.151 דולר ל -0.783 דולר.

חיזוי מחיר EOS 2023

TradingBeasts

אם התחזית נכונה, אפשר לומר שבקרוב נראה את הפוטנציאל האמיתי של מטבע זה. המטבע עשה כל כך הרבה יותר טוב בעבר שהאנליסטים והסוחרים אופטימיים לראות את העלייה. EOS צפויה לבצע 53.98% בהשוואה למחיר החזוי בשנת 2022. צוות האנליסטים של TradingBeasts הגיע למסקנה כי EOS תיסחר בסביבות 4.00341 $ במחיר ממוצע עד 2023.

משקיע ארנק

ל- EOS אין כל כך הרבה היסטוריה לחיזוי דפוסי המחירים שלה. המטבע נראה גרוע יותר נחשב כהשקעה ממוצעת על ידי משקיע ארנק. אין שום סיכוי שעד 2024 EOS תיסחר מעל $ 1. על פי התחזית שלהם שנרשמת חודש אחר חודש, צפוי ש- EOS עשויה להגיע ל -0.0274 דולר בדצמבר 2024. בניגוד לכך, ביוני 2024 יהיה מעט רווחי מכיוון שהמחיר צפוי לנוע סביב 0.118 דולר.

חיזוי מחיר EOS 2024

TradingBeasts

מחיר EOS צפוי להגיע ל- $ 4.37182 עד אמצע 2024. התנודתיות בשוק אינה ניתנת לחיזוי. אם השוק יהפוך לתנודתי, צפוי כי לפי הצורך של 2024, מחיר אסימון EOS 1 יהיה 4.71557 $ עד דצמבר 2024..

משקיע ארנק

חובבי הקריפטו רוצים לראות מה צפוי למחירי EOS בשנים הקרובות. למרות שלא נותרה הרבה תקווה. תחזיות משקיעי ארנק הן דיפלומטיות וקלות להאמין. המחירים צפויים לנוע סביב 0.3478 $ לגובה מקסימלי של 0.87 $. לא ניתן לצפות, התחזית מראה בבירור כי עבור EOS קשה מאוד לחצות את סף $ 1.

תחזיות מחיר EOS לשנת 2025

הביצועים של ה- EOS כ- Blockchain מטבע קריפטוגרפי יהיו תלויים בהצלחה, בעקביות ובנכונות של הצוות שלו להישאר שקופים ורגישים לצרכי הקהילה. איפה ש- TradingBeasts צופה שהמחירים יגיעו למעל 5 $, המשקיע בארנק מגלה אכזבה לא קטנה. הם חזו כי המחירים עשויים לרדת ל -0.15 דולר בסוף שנת 2025. ההבדל בין שתי התחזיות הנ”ל הוא הרבה.

חיזוי מחיר EOS לשנת 2021, 2023 ו -2025

עלייה במחיר של מטבע EOS חוזה על ידי Coinliker. הצמיחה הצפויה לחמש שנים היא מעל 5000%, תמורת 130 דולר ל- EOS. התחזית מציעה כי בכל שנה תהיה גידול רווחי חיובי. אולי אתה יודע משהו שאנחנו לא, אבל EOS היא השקעה נהדרת על פי תחזית המחירים של Coinliker.

התחזיות של Coinliker הן בספק רב ומפתיעות בעת ובעונה אחת. כאשר פלטפורמות ניתוח אחרות מציגות רמת אכזבה כזו, Coinliker לא מפסיק להדהים אותנו. עד שנת 2023 צפויה EOS להגיע למחיר של 90.91 דולר. 2025 תהיה שנה נהדרת עבור EOS. על ידי המסחר של 130.27 דולר, EOS מחפשת הזדמנות השקעה טובה לטווח הארוך.

ההתחשבות שלנו בחיזויי EOS מחיר

EOS מאפשרת למפתחים ומהנדסים לבנות יישומים מבוזרים בצורה חלקה. משקיעים ואנשי טכנולוגיה משקיעים מאמצים רבים בהסקת המסקנות. לא לטווח הקצר, אלא לטווח הארוך EOS עשויה להיות ההזדמנות הטובה ביותר לטפל. האנליסטים שלנו חזו כי סביר להניח ש- EOS תצמח באותה מידה כמו את’ריום בשנים הקרובות. יכולת ההרחבה של המטבע תאלתר כיוון שנאמר על ידי הצוות שלנו כי המטבע ייסחר בשווי של 5 דולר בשנים הקרובות. כמובן, ערך הביטקוין משפיע מאוד על צמיחת המטבע. אך עדיין, ישנם גורמים נוספים כגון נראות המותג ושווי השוק הממלאים תפקיד מרכזי בגידול הארגון.

איך לקנות EOS

קל לקנות EOS. אתה יכול להתחיל לבדוק כל בורסה מרכזית שנסחרת ב- EOS כמו Binance, Poloniex או KuCoin. אתה לא יכול לקנות ישירות מהם EOS עם מטבע פיאט. אתה צריך לקנות ביטקוין כדי לסחור עם EOS מאוחר יותר.

אתה פשוט צריך למצוא כאן זוג מסחר BTC / EOS. ואז ככל שתרצה, תוכל לסחור ב- BTC ל- EOS. אתה יכול לגרום לסחר הזה לקרות תוך שניות בלבד.

היכן לאחסן את ה- EOS שלך

ארנק קר כמו טרזור, המקום הבטוח ביותר לאחסון ה- EOS שלך אינו מקוון. ה- EOS שלך בטוח בגלל ההגנה שלו מפני איומים מקוונים. אתה עדיין יכול להשתמש בממשק שורת הפקודה קוד פתוח (CLI), שמגיע עם ה- Blockchain אם אתה רוצה אפשרות משתלמת יותר. זו הדרך הבטוחה ביותר להמשיך הלאה. יש מגוון גדול של ארנקים של צד שלישי שיש לקחת בחשבון אם אתה רוצה גמישות. הנה רשימה של הארנקים הטובים ביותר של EOS לאחסן את המטבעות שלך בשנת 2021.

שאלות נפוצות על חיזוי מחיר ל- EOS

האם EOS היא השקעה טובה יותר?

בהתחשב בהשקעה ארוכת טווח, היא מוקרנת על ידי פלטפורמות שונות ש- EOS תוכל לבצע היטב בשנים הקרובות. על פי תחזיות השוק, EOS צפויה לשווי של 5 $ עד 2025.

האם EOS עדיף על Ethereum?

על ידי השוואה בין שתי הפלטפורמות, EOS יכולה להחליף את ETH כפלטפורמת החוזים החכמה הדומיננטית עבור קהילת הקריפטו. בקיצור, EOS היא צורה מאולתרת של Ethereum במובנים רבים כמו דמי עסקה, מדרגיות ועוד של מודל מרכזי..

האם EOS תגיע לסמן של 100 דולר?

על פי כל התחזיות שנעשו, אנליסטים גדולים חושבים ש- $ 100 הם סכום בלתי נגיש למדי שיש לקחת בחשבון. עד שנת 2025, EOS תבלה כמעט 8 שנים בקהילה. אם ניקח את מקומו של את’ריום בעתיד, נוכל לומר שעד 2030 ניתן להשיג את הסך 50 $.

סיכום

EOS היא פלטפורמה מצוינת לעיצוב יישומים מבוזרים על ידי מפתחים ומהנדסים. מטבע זה מחויב למשקיעים מקצועיים בגלל החידושים והמושגים הבסיסיים שלו. לפרויקט EOS יש כל מה שהוא רוצה להצלחה בעתיד עם השקעה אדירה במטבע ובצוותו הוותיקים.

אנו ממליצים לך לבצע ניתוח רב ככל האפשר לפני שתשקיע ב- EOS. חפשו אחר המגמות האחרונות בשוק וחוות דעת מומחים בנוגע לחיזויים עתידיים. בכל שאלה, נשמח לעזור לך. הגיבו למטה וננסה לענות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector