ההיבט העיקרי של כל קריפטו הוא מחירו. מה שגורם לסוחרים ולמשקיעים לחזות מחירים ברמה הטובה ביותר. עם תפיסה זו, מאמר זה יסקור את חיזוי המחירים של Electroneum. נדבר על השקעות לטווח ארוך וגם לטווח קצר אלקטרונים (ETN). אבל לפני שנמשיך הלאה, בואו נדבר על היכן מקורו של האלקטרונאום והקדמה קצרה של אחד על אחד של מטבע הקריפטו המהיר הזה.

מקור וסקירה כללית של Electroneum

מטבע קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין מודרניים פותחו בשנת 2015 על ידי אליס ושותפיו. Electroneum Ltd נרשמה בשנת 2017 ומשרדיה הראשיים נמצאים בבריטניה. בסוף 2017, קמפיין בשם ICO התארח במקום בו Electroneum משכה כ -40 מיליון דולר. בהתאם ל- ICO רבים אחרים, זה היה קמפיין טוב מאוד. מעל 115,000 משקיעים השתתפו באירוע והפגינו את ענייןם לקנות מטבעות.

מה זה Electroneum? - מדריך למתחילים ב- ETN

Electroneum היא מטבע קריפטוגרפי ידידותי לנייד, הפועל באמצעות הבלוקצ’יין שלה. הקריפטו אנונימי במונחים. קריפטו זה של Electroneum (ETN) נבדל במקצת ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים הקיימים בשוק, שבדרך כלל מדגישים תשלומים מהירים ומיקרופונים. בדרך כלל הוא פותח בכדי להפוך את כריית הקריפטו למהנה יותר וקל יותר במכשירים ניידים. עבור אותן מדינות, שאין להן גישה למדיניות פיננסית מסורתית כמו PayPal יכולות ליהנות מהבלוקצ’יין הזה? ה- Blockchain יצר באמצעות Crypto Note וקוד המקור של הביטקוין.

  1. חיזוי מחיר ליטקוין 2021-2025
  2. חיזוי מחיר כוכבים 2021-2025 XLM $ 5 אפשרי?
  3. חיזוי מחיר Chainlink 2021-2025 יגיע LINK ל 100 דולר?

ניתוח מחירי העבר של Electroneum

אירוע ה- ICO זכה להצלחה גדולה מבחינת צמיחת הקריפטו. אך זמן קצר לאחר השקת הקריפטו, מחירי Electroneum (ETN) החלו לצנוח. שיהוק גדול התמודד לאחר אירוע ה- ICO. משתמשים רבים טענו כי חשבונותיהם נפרצו. בנובמבר 2017 ירדו מחירי Electroneum (ETH) ל -0.06 דולר לעומת 0.23 דולר. כפי שניתן לראות בתרשים למטה, הצניחה הייתה פתאומית.

הפוטנציאל במחירים נצפה בינואר 2018 כאשר Electroneum תיקן את בעיות הפריצה של המשתמשים. קהילת המשקיעים של Electroneum ראתה אבולוציה פורצת דרך שגובהה היה 0.22 דולר מ- 0.06 דולר. הקריפטו ביצע בקנה מידה ממוצע יותר מאשר בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים. תרשים מגמת המחירים ההיסטורית נלקח מ Coinmarketcap. עד כה המחירים ירדו ונסחרו כעת ב 0.005133 $.

תחזיות מחיר עתידיות על Electroneum

זה הוגן לומר שההישגים של Electroneum כמו פרסום, מחירונים בבורסות מפורסמות וטכנולוגיות לא עוזרים למחירי Electroneum לזנק. המחירים יורדים ללא הרף. ראינו כבר את המקרה שבו ETN נכנס לשוק עם שיא היסטורי. בואו ננסה להבין כמה אלקטרונום יכולה לעלות בסוף 2021, 2022, 2023, 2024 ו- 2025.

חיזויי מחיר אלקטרונים (ENT) לשנים 2021, 2022, 2023, 2024 ו- 2025

צוות Electroneum מאוד מסור, מנוסה ומוטיבציה בו זמנית. כל כך שמן הצוות מצליח בפיתוח תכונות. אנשים מקווים כי עסק ההצגות של Electroneum של המתכון שוב והמטבע הזה יוביל להתאמה מסיבית בשנים הקרובות. הנה הצמיחה המשוערת של המטבע שאתה יכול לצפות לו בחמש השנים הקרובות.


חיזוי מחיר אלקטרוניום 2021

שלב שני של Electroneum רק התחיל. אנחנו לא יכולים לומר הרבה על הכלכלה אבל שוק הקריפטו נמצא במגמת עלייה. העתיד של Electroneum מבטיח, על פי תחזית מחיר ה- ETN של Coinliker. בשנים הקרובות, על פי התחזיות שלה, Electroneum תשחץ. הם צופים כי שיעורי העתיד של ETN יתחילו לעלות ל -03,3235 דולר לשנה.

לגבי טבלת התחזיות שלעיל, מחיר אלקטרונאום 1 (ETN) אמור להיות בסביבות 0.05 דולר עד סוף שנת 2021..

חיזוי מחיר אלקטרוניום 2022

הקריפטו נדיף. אף אחד עלי אדמות לא יכול לחזות את מחירי הקריפטו בוודאות מוחלטת. למרות שאספנו את החלקים מהאינטרנט לחיזוי מחירו של Electroneum לשנת 2022. Electroneum הולכת וגדלה במהלך השנים הבאות. זה עלול להסתיים בהבטחת שיעור האימוץ ובדרגה גבוהה יותר. Electroneum (ETN) עשוי להתבסס כאחד הקריפטו הטובים ביותר בסוף 2022. עד שנת 2022, המחיר צפוי לנוע בין $ 0.036972 ל- $ 0.08756. מחיר זה עשוי להיות ההתחלה של Bull Run.

חיזוי מחיר אלקטרוניום 2023

קשה לספק תחזיות במצבים מסוימים כאשר הכל תלוי באופן ההתנהלות של השוק. באשר לתחזית Electroneum לשנת 2020, המטבע צפוי להישאר זהה. באשר לרמה הכללית, ההתנהגות בשינוי מחירים עשויה להציע כי טווח ההגעה של המטבע צריך להיות בין $ 0587 ל- $ 0,076. זה עשוי אפילו לחצות 0.01 דולר. אבל כל זה קורה במקרה של מגמת שוק שורי.

חיזוי מחיר אלקטרוניום 2024

לפי הייצוגים הגרפיים האחרונים של מחיר דיגיטלי, מחיר Electroneum (ETN) יעלה לנתונים החזויים שלהם. בארבע השנים הקרובות, ETN הולכת להיות נכס רווחי כפי שניתח על ידי הפלטפורמות השונות.

ניתן לראות למעלה בתרשים כי סביר מאוד להניח כי המחירים של ETN 1 יתקרבו ל -0.02 דולר בסוף שנת הכספים 2023-2024. המחיר של תעודת סל 1 יכול להיות בערך 0.018712 דולר עד 0.0222 דולר

קרא גם: חיזוי מחיר ליטקוין (LTC) 2021

חיזוי מחיר אלקטרוניום 2025

רבים מאמינים כי Electroneum הוא בר קיימא יותר מכל קריפטו אחר בסביבה. כפי שניתן לראות, בשוק כל כך בטוח תהיה צמיחה מתמדת במחירים. הסיבה לכך היא שהקריפטו נדיף. מרבית הגרפים חוזים כי אין זמן לפתוח את ערכו הנקי של הצפנה הזו. חלק מהאנליסטים טענו שהערך יעלה ל -1 דולר. מאז השקתו פורצת הדרך, זה יכול להיות אפשרי. אבל המטרה של $ 1 נראית מחשבה מטושטשת שכן הקריפטו עומד כרגע נמוך בהרבה מזה.

כיצד לקנות Electroneum (ENT)?

ניתן לרכוש ETN במגוון דרכים. ניתן לרכוש Electroneum ממספר מרכזיות. כל בורסה מציעה אמצעי תשלום שונים לתשלום עבור הקריפטו שלך. רבות מהבורסות אינן תומכות במטבעות פיאט. אז בדוק שוב את אפשרות התשלום לפני ביצוע עסקה כלשהי. אמצעי התשלום הנוכחיים בהם מרבית המרכזיות משתמשות

  • כרטיסי חיוב / אשראי
  • החלפה אטומית
  • זוגות סחר
  • פייפאל
  • העברה בנקאית

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

האם Electroneum הגיע ל -1 דולר?

שווי השוק של Electroneum (ETN) צריך להיות סביב 8 מיליארד דולר כדי להגיע לערך של 1 דולר. ייקח זמן להגיע לערך זה אבל זה לא בלתי אפשרי.

האם יש לאלקטרונאום עתיד?

במהלך השנים הקרובות, Electroneum תגיע לדרגה גבוהה עם שיעור קבלה גדול. בסוף שנת 2025 הוא יכול להפוך לקריפטו הנוח ביותר בשוק.

כמה שווה Electroneum?

השוק צופה כי בסוף שנת 2021 יעמוד על 0.0812 דולר. המשמעות היא שאפשר להיווצר היום צמיחה. זה הופך את ה- ETN להשקעה טובה לטווח ארוך.

מדוע Electroneum יורד?

נכון לעכשיו, שיעור ה- ETN יורד ויש עדיין תקווה לעליית מחירו. אנשים מאבדים עניין. אם אנחנו מדברים על השנה, טבלת המחירים לא גדלה כל כך כדי להציג שינויים חיוביים.

פסק דין סופי: דעות והערכות

הצגנו כל היבט ממקורו לתחזיות בשנים הקרובות. מאמר זה סקר פירוט מעמיק על הכל כולל חיזוי מחירים. שמות גדולים רבים בשוק טוענים כי Electroneum תעשה הפסקה עצומה בשנים הוומינג. אם במקרה זה קרה ETN יהיה בראש הרשימה מכיוון שבסיס המשתמשים יגדל לכמעט 202 מיליארד. אם אתה מעוניין ב- Electroneum, מומלץ לעקוב אחר ההתפתחות המעודכנת על בסיס יומי.

שתף את מחשבותיך ואת Electroneum וספר לנו על התחזיות שלך לגבי התפתחות ה- ETN בשנים הקרובות. נשמח לשמוע ממך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector