מטבעות קריפטוגרפיים ו- IRA של ביטקוין הפכו להיות דרך פופולרית להשקיע במחלקת הנכסים המתעוררת של מטבעות קריפטוגרפיים, תוך שהם קוצרים במקביל כמה הטבות מס שקשורות בדרך כלל לחשבונות פרישה. במדריך זה נדון לעומק ב- IRA של הביטקוין ונבחן את היתרונות והחסרונות שלהם, כמו גם להשוות ולהבדיל בין כמה מהחברות המובילות המספקות שירותי IRA מטבעות קריפטו.. 

מה זה ביטקוין וקריפטו?

ביטקוין הוא מטבע העמיתים הראשון המאובטח בקריפטוגרפיה מסוגו. לראשונה אי פעם, מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין מאפשרים לשני צדדים לא ידועים לבצע עמית לעמית בין זה לזה ללא צורך של צד שלישי לאמת ולהעניק לגיטימציה לעסקאות שלהם. אם ברצונך ללמוד עוד על מטבעות קריפטוגרפיים וביטקוין, יש שפע של מידע באינטרנט שלא נסקור במדריך זה כאן. עם זאת, אנו עדיין ממליצים לך לצלול לאורך חור הארנב וללמוד עוד. 

מה זה IRA?

IRA הוא חשבון השקעות המאפשר לאנשים לחסוך לפנסיה עם צמיחה פטורה ממס או על בסיס דחיית מס. IRA של ביטקוין או cryptocurrency אינו שונה באופן מהותי מזה מסורתי. עם זאת ב- IRA הצפנה, נכסי הבסיס שאתה משקיע בהם הם מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, במקום מניות / אג”ח / או השקעות אחרות..

לא ידוע שאתה יכול להכניס מגוון נכסים חלופיים לחשבון הפרישה שלך, כגון נדל”ן, מתכות יקרות, השמות פרטיות ועוד. הדבר מותר על פי הכללים של IRAs בהכוונה עצמית, אשר אינם כוללים סוגים מסוימים של השקעות. כאשר מס הכנסה הגדיר את המטבעות הדיגיטליים כרכוש אישי בשנת 2014, ביטקוין ומטבעות דיגיטליים אחרים הפכו מיד לזכאים להצבה בתוך רשות המיסים העצמית..

עבור אנשים מודעים למס, IRA של ביטקוין יכול להיות אטרקטיבי מכיוון שאינך מפעיל אירועים חייבים במס בעת מסחר בחשבונות אלה כמו שבדרך כלל נסחר בבורסת קריפטוגרפים רגילה. כל הכנסותיך נדחות ממס או פטורות ממס (במקרה של רוט IRA).

מהן פלטפורמות ה- IRA הטובות ביותר של Bitcoin ו- Cryptocurrency?

ישנן מספר פלטפורמות IRA מטבעות קריפטוגרפיה שם. אנו ממליצים לך לבצע מחקר משלך כאשר אתה מחליט איזו פלטפורמה מתאימה לך; עם זאת, אנו נסתכל על כמה ממובילי השוק שלהלן.

מיטב הצפנה IRA

BitIRA

BitIRA היא ספקית מובילה של IRAs בביטקוין. בדומה לאחרים ברשימה זו, תוכל להירשם בקלות לחשבון ולהתחיל לשמור את הביטקוין שלך או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים באופן נדחה במס..

BitIRA מספקת ביטוח מקצה לקצה עבור המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם המאוחסנים בפלטפורמה. בנוסף, יש להם אפשרות לאחסון קירור למשמורת המשתמשת בטכנולוגיית ריבוי חתימות כך שניתן לשמור את הקריפטו שלך במכשיר שלך. זה עוזר לשמור על המפתחות הפרטיים שלך.

BitIRA תואמת לחלוטין את מס הכנסה מנקודת מבט המס. 

BitIRA עובדת עם חברת Trusted Preferred Trust (PTC), אפוטרופוס נאמנות מורשה המתמחה באופן ספציפי ב- IRA. כאפוטרופוס שלך, PTC יודע בדיוק כיצד לנהל את חובות הניהול של חשבון הפרישה שלך על מנת להבטיח כי ה- IRA שלך תואם למס הכנסה. בנוסף, כל ההפקדות במזומן ב- PTC מבוטחות עד 250,000 $ לחשבון.

הטוב ביותר Bitcoin IRA

Bitcoin IRA

Bitcoin IRA הייתה אחת החברות הראשונות שהחלו לספק פיתרון מפתח המאפשר למשקיעים לסחור ולהשקיע במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין בתוך חשבון IRA. לחברה בסיס המשתמשים הגדול ביותר בתעשייה וזו עדות לנוחות השימוש בה. כאשר אתה משתמש ב- Bitcoin IRA, אתה בעצם משתמש במספר ספקי פתרונות שונים שיעזרו לך להקל על ה- IRA שלך. Bitcoin IRA מחבר את כל הספקים הללו בכדי לתת למשתמש חנות נקודה אחת כדי לאפשר את ה- IRA שלך.

שותפים אלה כוללים את Kingdom Trust IRA, BitGo ו- Lloyd של לונדון. על ידי חיבור כל הספקים הללו, Bitcoin IRA מסוגל להעניק לך פלטפורמה מאובטחת לאחסון, ביטוח והקלה על ה- IRA שלך..

באמצעות BitcoinIRA תוכלו להשקיע במספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולל ביטקוין, את’ריום, ריפל, ליטקוין, ביטקוין מזומן ואתר קלאסי..

דבר אחד למשקיעים להיות מודעים אליו עם Bitcoin IRA הוא העסקה הגבוהה ודמי החשבון השוטפים בהשוואה לאחרים ברשימה זו.

רוקט דולר קריפטו IRA

דולר רוקט

דולר רוקט מאפשר לך לפתוח IRA בהכוונה עצמית או סולו 401K בהכוונה עצמית המאפשר לך להשקיע במגוון נכסים בחשבון הפרישה שלך – כולל קריפטוגרפיה. זה יכול להיות אטרקטיבי עבור משקיעים מתקדמים שרוצים שליטה מלאה בחשבון הפרישה שלהם עם יכולת להשקיע בנכסים נוספים כמו נדל”ן או בחברות סטארט-אפ..

"לא המפתחות שלך, לא הקריפטו שלך," אינה בעיה עם Rocket Dollar. יש לך את היכולת לשלוט באפשרויות האחסון שלך, ואתה יכול להשתמש בחשבון הבדיקה שלך Rocket Dollar LLC כדי לקנות ארנק חם או קר, כמו גם התקני אחסון פיזיים..

בהשוואה לאחרים ברשימה זו, מחיר הרוקט דולר הוא תחרותי מאוד. עבור IRA פנקס צ’קים, אתה פשוט משלם 360 $ עבור ההתקנה ותשלום חודשי שטוח של 15 $. אין עמלות AUM. מכאן, הפלטפורמה שבחרת קובעת דמי מסחר, אחזקה ושריפה.

דבר אחד שצריך להיות מודע אליו הוא שרוקט דולר אינו בנוי עבור משקיע קריפטו חדש לגמרי. בזמן כתיבת שורות אלה, אין פורטל מסחר בהצפנה בתוך לוח המחוונים של רוקט דולר. 

החברה הטובה ביותר עבור bitcoin IRA

iTrust Capital

iTrust Capital מציעה את אחת מפלטפורמות ה- IRA של קריפטו וביטקוין בעלות נמוכה ביותר. בנוסף לקריפטו, אתה יכול גם לסחור בזהב פיזי בחשבונות IRA / 401K. 

על פי iTrust, עמלותיהם בסופו של דבר עולות עד 90% פחות מספקי IRA אחרים. חברות IRA רבות של מטבעות קריפטוגרפיים גובות עד 15% דמי עסקה. חברות פיזיות רבות מזהב IRA גובות פריסה של 30%. iTrust נוקטת גישה אחרת וגובה רק 1% מדמי העסקה.

נכסי מטבעות מטבעות קריפטוגרפיים מאוחסנים באמצעות Curv, פיתרון לניהול ארנקים קריפטוגרפיים מרובה הרשאות המאפשר למוסדות פיננסיים לשמור על כספם בביטחון שאין שני לו.

זהב פיזי מאוחסן בכספות המאובטחות ביותר במנטה הקנדית המלכותית.

מיסי מטבעות קריפטוגרפיים

ברוב המדינות (כולל ארה”ב) מתייחסים למטבעות קריפטו כאל נכס לצרכי מס, ולא כמטבע. בדיוק כמו צורות רכוש אחרות – מניות, אגרות חוב, נדל”ן – אתה מחייב חובת דיווח מס כאשר אתה מוכר, סוחר או נפטר מהקריפטו שלך תמורת פחות או יותר ממה שרכשת אותו. 

במובן זה, המסחר בקריפטוגרפים נראה דומה למסחר במניות לצורכי מס. 

לדוגמה, אם רכשת 0.2 ביטקוין תמורת 2,000 דולר במאי 2018 ואז מכרת אותו חודשיים לאחר מכן תמורת 3,000 דולר, יש לך רווח הון של 1,000 דולר. אתה מדווח על רווח זה בהחזר המס שלך, ובהתאם לאיזו מדרגת מס אתה נופל, אתה משלם אחוז מס מס על הרווח. התעריפים משתנים בהתאם למדרגת המס שלך וכן תלוי אם מדובר בטווח הקצר לעומת הרווח לטווח הארוך. זה חל על כל המטבעות הקריפטוגרפיים.

אלה הסיבות לכך שהשקעה באמצעות IRA יכולה להיות כה חזקה. אתה יכול להימנע מהרבה מהשלכות המס שקיימות בעת סחר רגיל בקריפטו.

מיסי IRA בהצפנה

תוכנת מס קריפטו

תוכנת מס מטבעות מטבעות כמו מס. CryptoTrader משמש עשרות אלפי משקיעי קריפטו לאוטומציה כולה דיווח על מס קריפטו תהליך. זה כמו TurboTax עבור משקיעי מטבעות קריפטוגרפיים. 

כל שעליך לעשות הוא לחבר את המרכזיות שלך ולייבא את היסטוריית העסקאות שלך. האפליקציה תטפל בכל מחיקת המספרים ותייצר עבורך טפסי מס אוטומטיים בלחיצת כפתור. ייבא טפסים אלה לתוכנת הגשת המס המועדפת עליך כמו TurboTax אוֹ TaxAct או תן אותם לרואה חשבון המס שלך.

תחילת העבודה עם מיסי הקריפטו שלך היא לגמרי בחינם באמצעות CryptoTrader.Tax.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me