משקיעי קריפטו בדרך כלל עושים שני דברים, כלומר קנייה & מכירה.

הם מוכרים כשהמחיר גבוה וקונים כשהמחיר נמוך. עם זאת, משקיעים רבים מפספסים את זמן הקנייה והמכירה שלהם עקב FOMO.

אבל אתה לא חושב שצריך להכיל יותר למכשירי הקריפטו שלך. אני מתכוון לאפיקים לעשות יותר עם המטבעות הדיגיטליים שלך כמו ביטקוין, את’ריום וכו ‘.

למשל, הלוואות והשאלות של מטבעות קריפטו !!

והחדשות הטובות הן, שזו כבר לא דוגמה היפותטית. מלבד קנייה / מכירה של המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, כעת תוכל להשאיל וללוות גם אותם. להלוואות והלוואות קריפטו יש כמה יתרונות עליהם דנו במאמר הקודם שלנו בנושא הלוואות קריפטו.

יתר על כן, בחיים האמיתיים, יש כאלה שלא רוצים למכור את נכסיהם אך נאלצים לעשות זאת בגלל היעדר אפשרויות. עבור אנשים כאלה הלוואות קריפטו מושלמות.

וחברה כזו שמצטיינת במתן שירות זה היא נקסו, ובגלל זה אנחנו הולכים לדבר על הלוואות Nexo היום. אז בואו נגלגל לכדור:

עדכון: בדקתי YouHodler- שירות הלוואות קריפטו שנראה שהוא משתלם יותר כמו שלהם שיעורי הריבית טובים יותר עם מנות LTV הגבוהות ביותר ושפע של מטבעות קריפטוגרפיים לבחירה.

הקפד להשיג את שלך 25 דולר כפרס בונוס מבורך כאשר אתה לקחת הלוואה בשווי 100 $ ומעלה באמצעות קישור הפרומו הזה שלנו.

סקירת הלוואות Nexo & סקירת ההלוואות של Nexo

פלטפורמת Nexo Lending היא פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין המספקת הלוואות מגובות קריפטו ללקוחותיה. ניתן להשתמש בהלוואות Nexo אלה על ידי שמירה על המטבעות הקריפטוגרפיים שלך כבטוחה בפלטפורמת Nexo.

זו הסיבה שהלוואות Nexo ידועות גם כקו האשראי הצפוני המיידי שבו ניתן לקבל מזומנים נוספים בדולר או יורו מבלי להצטרך לוותר על הבעלות על מטבעות קריפטו במקביל..

בדרך זו הלווה בהלוואת הקריפטו מקבל את הנזילות הנדרשת עבור הקריפטו אשר הוא / היא אינו מעוניין למכור במקביל תוך שמירה על הזכות לתבוע את בטחונות הקריפטו שלו מכיוון שזה עשוי להיות שווה עוד יותר בעתיד..

איך עובד הלוואת Nexo?

האופן שבו הלוואות Nexo פועלות הוא די פשוט וקל להבנה ממחזורי ההלוואות המסורתיים.

יתר על כן, כמעט כל החלקים הקריטיים בפלטפורמה הם אוטומטיים באמצעות חוזים חכמים מבוססי בלוקצ’יין, כך שאינך צריך לדאוג לטעויות אנושיות.

אז הנה ארבעה צעדים ברמה גבוהה כשאתה לוקח הלוואה דרך Nexo.

מספר 1. העבר Cryptoassets לארנק Nexo

הירשם ל- Nexo ונפטר מה- KYC שלך במהירות. ברגע שזה נעשה, העבר את בטחונות ההצפנה שלך לארנק Nexo והמתן עד שמטבעות הביטחונות יאושרו בבלוקצ’יין.

# 2. קבל הלוואה מיידית

לאחר אישור הביטחונות בבלוקצ’יין, אורקס Nexo מעריכה את איכות הביטחונות שלך וערך זה קבע את ה- LTV המתאים עבורך. לאחר חישוב ה- LTV, אתה יכול לקבל את הכספים שלך ישירות בחשבון הבנק שלך או במטבע יציב. לדוגמא, ה- LTV שלך כפי שהציע Nexo הוא 50% והשווי הכולל של הביטחונות שלך הוא 10,000 $ ואז תוכל לקבל הלוואה עד 5000 $.

# 3. החזר הלוואה

החזר ההלוואה הוא די גמיש בנקסו מכיוון שאינך נדרש להחזר חודשי עד ליתרת החוב שלך קטנה ממגבלת ההלוואה. כמו כן, תוכלו להשתמש בהנחה של 50% על הריבית אם הביטחונות או ההחזר שלכם הם באסימוני Nexo. אתה יכול להחזיר את כל ההלוואה שלך או חלקה בכל עת על ידי העברה בנקאית או באמצעות קריפטו, כולל הנכסים שהופקדו בארנק Nexo שלך..

# 4. משוך את הביטחונות שלך

לאחר שתשלם את סכום ההלוואה המלא שלך יחד עם ריבית, תוכל למשוך בקלות את בטחונות הקריפטו שלך מארנק Nexo לארנק קריפטו אחר בשליטתך..

כיצד להשיג הלוואת קריפטו מיידית מנקסו?

עכשיו כשאתה יודע הכל על הלוואות Nexo והחברה, הגיע הזמן שנדון בקצרה כיצד לקבל הלוואות מגובות קריפטו מיידיות מ- Nexo?

הנה סרטון קטן המסביר את אותו הדבר:

 • ראשית, הירשם והתחבר ל- Nexo [אתה HODLer טוב יותר, נסה עכשיו]
 • השלם את KYC הבסיסי שלך לקבל הלוואות עד 10,000 $ – השלם KYC מפורט על ידי הגשת תעודות תעודת זהות רלוונטיות לקבל הלוואות עד 2 מיליון דולר..
 • לאחר השלמת KYC, הפקדו את הקריפטו-קסטות שלכם לארנק Nexo שכנגדו אתם רוצים לקחת את ההלוואה. לדוגמה, הפקדת BTC, ETH, XRP וכו ‘.
 • כעת לאחר אישור ההפקדות הללו בבלוקצ’יין, עבור לסעיף ‘משיכת הלוואה’ ותראה את מגבלת ההלוואה העומדת לרשותך בהתאם לבטחונות שהופקדת.
 • בחר את שיטת משיכת ההלוואות המועדפת ובהתאם הוסף את פרטי הבנק שלך או את הכתובת של stablecoin כדי לקבל את הלוואת Nexo שלך

תכונות של הלוואות Nexo

 • מגבלת הלוואת מינימום לנקסו: 500 דולר
 • מגבלת הלוואה מקסימאלית של Nexo: 2 מיליון דולר
 • יחס הלוואה לערך Nexo (LTV): 20% -50%
 • תקופת הלוואת Nexo: עד שנה
 • ריבית הלוואת Nexo: 8% (עם אסימונים של Nexo) אחרת 16%
 • מחשבון הלוואות Nexo: מובנה בפלטפורמת Nexo
 • אילו מטבעות בטחונות מקבלים Nexo?

נכון לעכשיו, פלטפורמת Nexo מקבלת שבעה מטבעות קריפטוגרפיים כבטוחה, והם BTC, ETH, XRP, NEXO, BNB, LTC, Stablecoins.

כמובן, ישנן תוכניות להוסיף מטבעות ואסימונים חדשים שיכולים לשמש כבטוחה. נכון לעכשיו, ההצבעה על הוספת מטבעות חדשים נמשכת כאן, ורק מחזיקי אסימון NEXO יכולים להצביע עבורה.

יש כמה תכונות בלעדיות יותר של הלוואות Nexo שהופכות אותה לבחירה אידיאלית ללקיחת הלוואות בגיבוי קריפטו. אנו נדון בכך בסעיף הבא שלנו מדוע לבחור ב- Nexo להלוואות קריפטו?

מדוע לבחור ב- Nexo להלוואות מגובות קריפטו?

Nexo היא חברת בת של Credissimo, שהיא קבוצת פינטק מובילה המשרתת מיליוני אנשים ברחבי אירופה במשך למעלה מעשר שנים. זו הסיבה העיקרית לסמוך על Nexo שכן היא מגובה על ידי חברה מנוסה העוסקת בתחום ההלוואות למעלה מעשר שנים..

יתר על כן, בתוך שבעה חודשים בלבד לאחר השקתו, Nexo ביססה את עצמה כשירות ההלוואות הקריפטו המוביל בעולם ועיבדה יותר מ -300 מיליון דולר לבסיס משתמשים הולך וגדל העולה כיום על 170,000..

ועד כה לא נרשמה הפרה או ברירת מחדל משמעותית בהלוואות הקריפטו דרך פלטפורמת ההלוואות של Nexo מכיוון שההלוואות בדרך כלל מוגבלות יתר על המידה, דבר הגורם אוטומטית לתנודתיות הפרועה של שווקי הקריפטו..

ל- Nexo יש גם את הרשת הגדולה ביותר. זהו ספק הלוואות הקריפטו המיידיות המתקדם והאמין ביותר בקנה מידה עולמי, המשרת 45+ מטבעות ביותר מ- 200 תחומי שיפוט..

מכאן משתפר:

פלטפורמת ההלוואות של Nexo מספקת דיבידנדים גם למחזיק האסימונים ב- Nexo, ולמלווים היא מציעה ריביות של עד 6.5%, הגבוהות פי 2-3 מהריבית בחשבון החיסכון המסורתי..

 • דיבידנדים של נקסו

לבעלי אסימון Nexo משולמים 30% דיבידנדים על אחזקותיהם. 30% זה משולם מרווח החברות, והוא משולם רק לבעלי Nexo זכאים. ראה כאן מי מחזיק Nexo זכאי לקבל דיבידנדים

 • Nexo אינטרסים

באמצעות פלטפורמת Nexo, המלווים יכולים להרוויח ריבית על מטבעות הכוכבים שלהם. הפקדת מטבעות יציבה כמו DAI, PAX, USDC, USDT & TUSD בפלטפורמת Nexo כדי להרוויח 6.5% p.a. ריבית מורכבת המשולמת מדי יום. תהליך זה הוא אוטומטי לחלוטין והוא זמין לכל ארנקי Nexo ללא סכומי מינימום & ללא מגבלות עמלה. אחרון חביב לפחות פיקדונות אלה מבוטחים עד 100 מיליון דולר ואף יותר מכך, הנכסים בקרוב יעזרו לכם להרוויח ריבית על הקריפטו..

אז בגלל כל הסיבות הללו, Nexo היא פלטפורמה מצוינת להיעזר בהלוואות הקריפטו שלך, וכל זה מהצד שלנו בסקירה של היום על פלטפורמת Nexo.io.

אם אתה מישהו שכבר השתמש בפלטפורמה זו? אז שתף אותנו בחוויה שלך, ואם לא בדקת את Nexo, עשה זאת כיוון שההרשמות עשויות להיסגר בגלל הגידול בפופולריות של הלוואות מגובות קריפטו. !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me