סקירת קוד קוונטי

מטבעות הקריפטו כבשו את העולם בסערה. זה נראה לראשונה בשוק בסביבות שנת 2008 ומאז צמח בצורה אקספוננציאלית בגודל ובערך. כאשר הביטקוין הוא אחד הראשונים שהפכו לוויראליים, זה מה שאנשים רבים חושבים עליו כשהם חושבים על מטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, יש כל כך הרבה מטבעות קריפטו בימים אלה שקשה לרשום את כולם. 

ניתן להבין כי אנשים רבים, כמוך, בוחנים להיכנס לשוק הקריפטו. השלב הראשון הוא למצוא פלטפורמת מסחר שמתאימה לצרכים שלך. בסקירה זו, אנו הולכים להסתכל על קוד קוונטי. אנחנו הולכים לבדוק אם זה חוקי וחלק מהתכונות שגורמות לקוד קוונטי לבלוט.

מהו קוד קוונטי?

קוד קוונטי הוא הטכנולוגיה העדכנית ביותר שהוכנסה לפלטפורמת מסחר. הפלטפורמה משתמשת במערכת החדישה העדכנית ביותר כדי להפוך את המסחר שלך ללא מאמץ ורווחי. המערכת קלה לשימוש והיא מכוונת לסוחרים מתחילים ומתקדמים כאחד. 

הפלטפורמה נועדה לסייע למשקיעים שלה להרוויח כסף, וכמה מחקרים הראו שתשואות מעל הממוצע אפשריות. 

הממשק עצמו הוא שמייחד את קוד הקוונטים מהמתחרים. צוות הפיתוח עבד קשה להוציא את ממשק המשתמש המסובך ולהחליפו במקל שקל לניווט. זה מקל על המשקיעים להתחיל לסחור. 

כיצד אוכל להירשם לקוד קוונטי

לאחר ששמעת על התוכנה המתקדמת של קוונטום ומערכת המסחר שלהם אתה כנראה מגדל כדי להתחיל. עקוב אחר השלבים שלנו כיצד להתחיל:

הירשם

הצעד הראשון הוא להירשם ולקבל את הגדרת החשבון שלך. קוד קוונטי מבין שזה יכול להיראות כמו תהליך מסובך ויקצה לך מנהל חשבון אישי שינחה אותך בתהליך. 

השלב הראשון הוא למלא את פרטיך. מנהל החשבון שלך ייצור איתך קשר ויעזור לך בתהליך האימות.

לְהַפְקִיד 

השלב הבא הוא להפוך את פיקדון מינימלי של € 250. יהיה עליך לבצע הפקדה זו כחלק מתהליך ההגדרה והאימות כדי לקבל גישה מלאה לפלטפורמה. אנו ממליצים לך להתחיל בקטן רק על ידי ביצוע ההפקדה המינימלית. להתחיל בקטן זה טוב יותר מאשר להתחיל גדול מדי, במיוחד עבור סוחרים חדשים. 


ניתן לבצע הפקדות באופן מקוון באמצעות מאסטרקארד, ויזה או מאסטרו. חשוב לציין כי תצטרך לאשר ולאמת את זהותך לפני שתוכל להתחיל לסחור. 

הפלטפורמה משתמשת באבטחה הטובה ביותר בהתאם לכללי ה- GDPR ואישורי SSL לכל העסקאות. זה עוזר לשמור על אבטחת כרטיס האשראי והמידע האישי שלך.

חשבון הדגמה

כעת לאחר שביצעת את ההפקדה ואמתת את חשבונך, תקבל גישה מלאה לפלטפורמה ולתכונותיה. זה כולל את חשבון ההדגמה. 

קוד קוונטי השקיע מאמצים נוספים בכדי להפוך את חשבון ההדגמה להעתק מדויק של פלטפורמת המסחר החיה. זה מקל עליך לבדוק ולהתרגל לתכונות הפלטפורמה מבלי להסתכן בכסף האמיתי שלך. 

זה גם מאפשר לך לנסות אסטרטגיות מסחר ומתודולוגיה בחשבון הדגמה. וכשיש לך מספיק תרגול אתה יכול לעבור לפלטפורמה החיה.

טרייד אמיתי

לאחר השימוש בתוכנת ההדגמה עליכם להכיר את התוכנה למדי. ואנחנו ממליצים לך להמשיך להשתמש בחשבון ההדגמה עד שתרגיש מוכן לסחור בשידור חי. 

שוק Live הוא המקום בו הקסם קורה. ותוכלו לראות כיצד תוכנת המסחר באמת משתלטת ומאירה מעל מתחרותיה. אתה יכול לנסות את המסחר האוטומטי ולהתחיל להגיע ליעדי הרווחיות. 

חשוב להמשיך ולעשות מחקר ולמידה, מכיוון שמחקרים הראו שזה חיוני בהיותו סוחר מצליח. 

האם קוד קוונטי הוא הונאה?

התשובה היא בהחלט לא. אנו יודעים שישנן פלטפורמות הונאה רבות, ואף יותר העובדות על מערכות לא בטוחות. עם זאת, קוד הקוונטים הוא לא מאותן מערכות. 

שווקי הקריפטו הם תנודתיים והדבר האחרון שאתה רוצה לדאוג לו הוא אם הכסף והמידע שלך בטוחים. זו הסיבה שצוות הקוד הקוונטי דאג להשתמש בתוכנת הצפנה כדי לשמור על המידע והכסף שלך. 

כמה נקודות שמבדילות את קוד הקוונטים מהתחרות שלה:

 • ממשק המשתמש תוכנן בקפידה על מנת להבטיח שהוא פשוט וישר לשימוש. סקרים הראו שמשתמשים מדרגים את המערכת שלה מעל אחרים.
 • עם מידע הדיווח המדויק והמפורט שלהם בהתאמה למערכת ההשמה המיידית שלהם בתחום המסחר, הוכח שאפשר יהיה לזכות מעל 60%. הוכח כי שימוש באותות המסחר של Quantum Code והמסחר האוטומטי עוזר לרווח המשתמשים שלה. חשוב לבצע תמיד את המחקר לפני שתתחיל לסחור מכיוון שמסחר עלול לגרום להפסדים.
 • יש להם פיקדון נמוך תחרותי הנדרש כדי להתחיל לסחור. הם נדרשים רק פיקדון בסך £ 250 / € 250 כדי להתחיל במסחר. זה הופך אותו ליותר משתלם למשקיעים חדשים.
 • הפלטפורמה מציעה חשבון הדגמה מציאותי המאפשר למשתמשים להכיר את התוכנה לפני שהם מתחילים לסחור. 
 • הפלטפורמה היא בחינם! זהו יתרון עצום של קוד קוונטי, הם אינם גובים עבורכם שימוש בתוכנה. 
 • מערכת המסחר מאפשרת לך לקבוע מגבלות מסחר ולעצור הפסדים. השימוש באלה יכול לעזור לך להימנע ולהגביל הפסדים. 

כפי שאתה יכול לראות, קוד קוונטי הוא תוכנה נחקרת ומעוצבת היטב. זה בהחלט לא הונאה והיא בחירה מצוינת עבור משקיעים חדשים ומתקדמים.

כיצד להשתמש בקוד קוונטי כדי לסחור טוב יותר?

עכשיו כשאתה מסודר ומוכן לשלוט בשווקים באמצעות מערכות המסחר המתקדמות שלך, הנה כמה טיפים שיעזרו לך לסחור טוב יותר:

 1. צפו בטרנדים
 2. למד ניתוח טכני
 3. נהל את הסיכון שלך
 4. לא רק לקנות כי המחיר נמוך
 5. להישאר מעודכן

צפו בטרנדים

מגמות הן דפוסים שניתן לראות בתרשים המטבעות. הרבה סוחרים אמרו שמגמות המסחר יכולות להיות דרך רווחית לסחור. הסתכל בתרשימים ולמד לקרוא את המגמה. זכור שתוכל לבדוק רעיונות חדשים בחשבון ההדגמה שלך.

למד ניתוח טכני

ניתוח טכני הוא ניתוח תרשימי המטבעות. היכולת לקרוא ולהבין תרשימים אלה יכולה להעניק לך יתרון על פני סוחרים אחרים. עם כל כך הרבה משאבים זמינים, יש הרבה מקומות ללמוד.

נהל את הסיכון שלך

יותר מדי סיכון ואתה תתאמץ לישון בלילה. אבל מעט מדי סיכון ותתאמצו להרוויח כסף. מומחים אמרו כי ניהול סיכונים הוא גורם מפתח במסחר מוצלח. 

לא רק לקנות כי המחיר נמוך

זה יכול להיראות רעיון טוב לקנות משהו כשהמחיר שלו נמוך יותר. אבל עם השקעה ומסחר זה עובד אחרת. הקפד לבצע ניתוח טכני וודא שהמחיר הוא נקודה טובה לקנות.

להישאר מעודכן

להישאר מעודכן ומעודכן לגבי המתרחש בעולם הקריפטו הוכח שיש חשיבות רבה. עקוב אחר סוחרים מקצועיים והירשם לאתרי חדשות כדי להתעדכן בנוגע למתרחש. 

קריאה נוספת יכולה גם לעזור לך לפתח מיומנויות חדשות ולהפוך למסחר טוב יותר. עיין בבלוגים ובמוצרים הרבים המקוונים הזמינים. 

האם קוד קוונטי זמין לתושבי ארה”ב?

לא, אמריקאים לא יכולים להשתמש בקוד קוונטי, אולם ישנם הרבה פלטפורמות מסחר חלופיות הרשומות בארה”ב לאנשים המעוניינים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים..

האם יש אפליקציית קוד קוונטי?

לא, המסחר יכול להתבצע רק במחשב או במכשירים ניידים אחרים, דרך האתר.

ידוענים שיש להם אינטרסים במטבעות קריפטוגרפיים:

 • גווינת פאלטרו – בשנת 2017, גווינת פאלטרו הצטרפה לסטארט-אפ של ארנק הביטקוין אברה כיועצת במהלך פרק בסדרת Apple, Planet of the Apps..
 • מייק טייסון – בשנת 2016, מייק טייסון השיק ארנק ביטקוין בשותפות עם ביטקוין דיירקט.
 • סנופ דוג -בשנת 2013 צייץ סנופ: “הרשומה הבאה שלי שזמינה בביטקוין n נמסרה במזל”ט.” בשנת 2017 הוענקו לסנופ דוג 1,500 SparkleCOIN של החברה בשווי של כ 55,500 $ כתרומה לתוכנית הכדורגל לנוער..
 • אשטון קוצ’ר – הושקע בבלוקצ’יין של הימורי ספורט, יוניקרן, יחד עם המיליארדר מארק קובאן.
 • ג’יימי פוקס – בשנת 2017, ג’יימי פוקס אישר את חילופי המטבעות Cobinhood בטוויטר: “מצפה להשתתף בטוקן @cobinhood החדש! מסחר בתשלום אפס! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.”
 • רוזאן בר – אחד התומכים הראשונים בביטקוין. בשנת 2013, היא צייצה בטוויטר: ההודעה הראשונה של החוק האפוקליפטי: עבדות בכל צורותיה אינה חוקית כיום – כולל עבדות חוב. # ביטקוין.
 • מל ב – בשנת 2013, מל בי הודיעה שהיא הולכת לקבל תשלומי ביטקוין עבור הסינגל החדש שלה. היא אמרה: אני אוהבת איך טכנולוגיה חדשה מקלה על חיינו, ומבחינתי זה מרגש. הביטקוין מאחד את האוהדים שלי ברחבי העולם באמצעות מטבע אחד. הם יכולים פשוט לשלם באמצעות ביטקוין.
 • דרו קארי – פעם צייץ: פשוט ניסיתי לקנות ארוחת בוקר עם ביטקוין. סירוב. # כאשר תרצה העולם להתפוצץ
 • פלויד מייוות’ר ג’וניור. – בשנת 2017 הוא צייץ תמונה שלו עם הכיתוב שכותרתו “הוצאת אתר ביטקוין וסוגים אחרים של מטבעות קריפטו בבוורלי היל.”
 • ריצ’רד ברנסון מאמר פורסם ודיווח כי ריצ’רד ברנסון השקיע 30 מיליון דולר בפלטפורמת התשלומים של קריפטוגרפיה BitPay.

קוד קוונטי: פסק הדין שלנו

קוד קוונטי הוא תוכנת מסחר נהדרת לסוחרים מתחילים ומתקדמים. עם הממשק הקל לשימוש והמערכת המתקדמת שלה, אין פלא שסוחרים הראו רווחים באמצעות הפלטפורמה. הפיקדון הנמוך שלהם הופך אותו לקל ונגיש כמעט לכל הסוחרים. ועם מערכות האבטחה העדכניות ביותר שלהם, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהכסף שלך בטוח ומאובטח.

שאלות נפוצות

 • מהו קוד קוונטי?

קוד קוונטי היא תוכנת מסחר אוטומטית שתוכנתה לזהות הזדמנויות בשוק מטבעות קריפטוגרפיים למשתמשים המעוניינים להתחיל לסחור.

 • האם משתלם להשקיע בקוד קוונטי

ישנם משקיעים הטוענים כי יש להם רווחים מעל 5,000 יורו מדי יום. עם זאת, המשתמשים יצטרכו להשקיע סכומי כסף גדולים כדי להרוויח תשואות כאלה. אנו ממליצים למשתמשים חדשים להתחיל בהפקדה המינימלית של £ 250 / € 250 ולסחור רק ברווחים משם.

 • מה העמלה לפתיחת החשבון החדש?

לא נדרש תשלום עבור פתיחת חשבון קוד קוונטי חדש. זה לגמרי בחינם.

 • האם ניתן למשוך ביטקוין ממערכת המסחר לאחר שהרוויח רווח?

למרבה הצער, זה לא אפשרי. תוכנת המסחר ממירה את הרווחים שלך למטבע המקומי והרווחים שלך מופקדים בחשבון הבנק המקושר לחשבון הקוד הקוונטי שלך.

 • האם יש פלטפורמות מסחר חלופיות חלופיות?

ישנן פלטפורמות מסחר דומות כמו קוד הביטקוין, מהפכת הביטקוין ועידן הביטקוין, בין פלטפורמות מסחר מהימנות אחרות של קריפטוקורפן.

 • האם אני יכול להגביל רווח מקסימאלי?

לא. אין מגבלות על פוטנציאל ההשתכרות שיש לך בביטקוין.

 • האם קוד קוונטי הוא תוכנית פירמידה?

לא. קוד קוונטי הוא תוכנה עטורת פרסים וטכנית עמוקה המאפשרת לך לבצע עסקאות רווחיות בקריפטוגרפים.

 • כמה זמן אצטרך להשקיע בזה?

מומלץ כי המשתמש הממוצע צריך להזין לפחות 20 דקות ביום בפלטפורמת המסחר הזו.

 • באילו מדינות ניתן למצוא קוד קוונטי?

קוד קוונטי זמין בלמעלה מ -150 מדינות וישנן אפשרויות תשלום רבות לנוחיותכם. אתה יכול להתחיל בקלות להחזיר את ההשקעה שלך כמעט מכל מקום ברחבי העולם, כל עוד זה חוקי להשתמש בקוד קוונטי במדינתך.

 • האם מומלץ להשקיע את כל כספכם בקוד קוונטי?

לא, לעולם אל תשקיע כסף שאתה זקוק לו או שאינך יכול להרשות לעצמו להפסיד, עליך להשתמש רק בהכנסה פנויה. שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא תנודתי ורגיש לזמן, מה שהופך אותו לסיכון גבוה ולתגמול גבוה. אנו ממליצים להתחיל בקטן. כמו בכל השקעה, ישנם סיכונים אך תכונת העצור הפסד מגנה על משקיעים פוטנציאליים מפני הפסדים עצומים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector