אפליקציית תשלום עמית לעמית פופולרית, אפליקציית מזומנים הפך פופולרי בקהילת הביטקוין והקריפטוגרפים לאחר שהחברה פירסה את המסחר בביטקוין ישירות בתוך האפליקציה בשנת 2017. כמו שקורה בכל חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים, דיווח מס מדויק מהווה אתגר עבור משקיעי הביטקוין מכיוון שאפליקציית Cash אינה עוקבת אחר בסיס העלויות שלך. ביעילות. 

במדריך זה אנו עוברים את התהליך המדויק העומד מאחורי אופן ביצוע מסי אפליקציות במזומן עבור עסקאות הביטקוין שלך. 

מיסי קריפטו וביטקוין 101

בארה”ב מס הכנסה מתייחס לביטקוין ולמטבעות קריפטוגרפיים אחרים כאל נכס לצרכי מס, ולא כמטבע. בדיוק כמו צורות רכוש אחרות – מניות, אגרות חוב, נדל”ן – אתה מחייב חובת דיווח מס כאשר אתה מוכר, סוחר או נפטר מהקריפטו שלך תמורת פחות או יותר ממה שרכשת אותו. 

במובן זה, המסחר בקריפטוגרפים נראה דומה למסחר במניות לצורכי מס.

לדוגמא, אם רכשת 0.4 ביטקוין תמורת 2,000 דולר ביוני 2019 ואז מכרת אותו חודשיים לאחר מכן תמורת 3,000 דולר, יש לך רווח הון של 1,000 דולר. אתה מדווח על רווח זה בהחזר המס שלך, ובהתאם לאיזו מדרגת מס אתה נופל, אתה משלם אחוז מס מס על הרווח. התעריפים משתנים בהתאם למדרגת המס שלך וכן תלוי אם מדובר בטווח הקצר לעומת הרווח לטווח הארוך. 

לחלופין, אם מכרת את המטבע הקריפטוגרפי שלך בפחות מכפי שרכשת אותו, תוכל למחוק את הפסד ההון הזה כדי לחסוך כסף במיסי הצפנה שלך.. 

אנו עוברים את כל מה שאתה צריך לדעת על מיסי הצפנה במדריך שלנו: המדריך השלם למיסי מטבעות מטבעות.

דיווח על מיסוי אפליקציות במזומן (הבנת הבעיה)


בסוף השנה (עד 15 בפברואר), Cash App שולח לך 1099-B טופס מס המפרט את הקנייה, המכירה והעסקאות של הביטקוין שלך. זה הטופס שאתה בדרך כלל מחבר לתוכנה כמו TurboTax או נותן לרואה החשבון שלך כדי לחשב את הרווחים וההפסדים שלך מהעסקאות שלך..

עם זאת, עבור משתמשי יישומי מזומנים רבים, השדה “בסיס עלות” של 1099-B זה יהיה ריק לחלוטין. זה קורה כאשר Cash App לא יודע כיצד רכשתם במקור את הביטקוין שלכם (כלומר הוא לא יודע את בסיס העלות שלכם), וזו בעיה נפוצה עבור חילופי קריפטו.

אנו מעמיקים בנושא הבעיה בפוסט בבלוג שלנו: בעיית המס הקריפטוגרפי.

בעיקרו של דבר, אם אי פעם העברת ביטקוין לארנק של אפליקציית המזומן שלך או מחוצה לה, Cash App מאבד את היכולת לעקוב אחר בסיס העלות שלך. כשזה קורה, זה משאיר את השדה ריק ב- 1099-B שלך, מה שהופך את המסמך הזה ללא שימושי לדיווח על רווחי הון והפסד.

להלן תמונה של אפליקציית מזומן 1099-B. ראו ששדה ‘בסיס עלות’ ריק לכל עסקה אחת.

אפליקציית מזומנים 1099-B

אז אם שדה בסיס העלות ריק באפליקציית המזומנים שלי 1099-B, זה חסר תועלת?

נכון. לא תוכל להסתמך אך ורק על טופס 1099-B זה כדי לחשב את הרווחים וההפסדים שלך בביטקוין ללא נתוני בסיס עלות. 

אם אפליקציית המזומנים לא יכולה לספק לי את דוחות המס הנדרשים שלי, איך אוכל להשיג אותם?

הפתרון לבעיה זו הוא צבירת כל הנתונים שלך מכל הפלטפורמות בהן השתמשת לקנייה, מכירה, סחר או עסקאות במטבע וירטואלי..

לדוגמא, אם קניתם BTC תמורת 5,000 דולר ב- Coinbase ואז שלחתם אותו לארנק ה- Cash App שלכם למכור אותו תמורת 6,000 דולר, אתם יודעים שיש לכם רווח הון של 1,000 דולר. אתה יכול לזהות את הרווח שלך כאשר אתה משלב רשומות עסקאות הן מ- Coinbase והן מאפליקציית Cash. בדוגמה זו, בסיס העלות שלך לביטקוין שמכרת היה 5,000 $ (מהרכישה המקורית של Coinbase).

באפשרותך לבצע צבירת נתונים זו ביד על ידי ייצוא כל קבצי היסטוריית המסחר שלך מהבורסות שלך וביצוע עסקת רווחי הון והפסדים עבור כל עסק. יש לרשום כל אירוע מס בטופס 8949 ולהעביר את הרווח הנקי ללוח הזמנים של 1040 D. אנו עוברים את תהליך הדיווח הידני במאמרנו כאן: כיצד לדווח על קריפטוגרפיה על המסים שלך.

תוכנת מס קריפטו

תוכנת מס קריפטוגרפי

במקום לעשות את החישובים האלה ביד, אתה יכול גם להשתמש בתוכנות מיסוי מטבעות קריפטו כמו מס. CryptoTrader כדי לבנות באופן אוטומטי את הצורך שלך דוחות מס רווחים והפסדים

על ידי חיבור פשוט של כל המרכזיות ופלטפורמות ההצפנה שלך (Cash App בהיותן אחת מהן), תוכל לייבא את העסקאות ההיסטוריות שלך לחשבונך בלחיצת כפתור. מס CryptoTrader.Tax מצטבר את כל העסקאות שלך ומקצה כראוי ערכי בסיס עלות לכל האירועים החייבים במס שלך.

אפליקציית מזומנים מסוג CryptoTrader.Tax

התוכנה תעשה עבורכם את כל מחנקי המספרים. עם עניין של קליקים, אתה יכול לקבל את שלך דוחות מס קריפטו מוכן לשלוח לרואה החשבון שלך או לייבא אותם לתוכנות הגשת מס כמו TurboTax אוֹ TaxAct.

להלן סרטון קצר המציג כיצד ניתן לייבא את עסקאות היישום שלך במזומן ל- CryptoTrader. מס ליצירת דוחות המס שלך..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector