השלכות המס של פשיטת הרגל של פייפאל לקריפטו

פייפאל הודיעה רשמית כי היא תעשה את הפשיטה שלה בעולם הקריפטו בכך שתאפשר ללקוחותיה לקנות, למכור ולהוציא מטבעות קריפטוגרפיים בתוך אפליקציית PayPal (גם היא תצא לוונמו במחצית הראשונה של 2021).

לא משנה איך תראו את ההודעה, זה חיובי נטו לקריפטו – PayPal ו- 346 מיליון החשבונות הפעילים שלה בוודאי יביאו אימוץ ומודעות נוספים למחלקת הנכסים..

אלמנט אחד שאסור להתעלם ממנו בהודעה זו הוא השלכות המס של מרכז הקריפטו של פייפאל. מיליוני משתמשים פוטנציאליים שבחרו להשתמש בשירות לקנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים יעמדו בפני השלכות מס אלה. אנו בוחנים מקרוב את השפעות המס של מרכז הקריפטו של PayPal במאמר זה.

סקירה כללית של מיסי מטבעות מטבעות

ה מס הכנסה מטפל במטבעות קריפטוגרפיים כרכוש לצרכי מס, לא כמטבע. כמו צורות רכוש אחרות – מניות, אגרות חוב, נדל”ן – אתה מחייב חובת דיווח מס כאשר אתה מוכר, סוחר או נפטר מהקריפטו שלך אחרת.. 

לדוגמה, אם רכשת 0.2 ביטקוין תמורת 2,000 דולר בינואר 2019 ואז מכרת אותו חודשיים לאחר מכן תמורת 3,000 דולר, יש לך רווח הון של 1,000 דולר. עליך לדווח על רווח זה בדוח המס שלך, ובהתאם לאיזו מדרגת מס אתה נופל, אתה משלם אחוז מס מס על הרווח. התעריפים משתנים בהתאם למדרגת המס שלך וכן תלוי אם מדובר בטווח הקצר לעומת הרווח לטווח הארוך. זה חל על כל המטבעות הקריפטוגרפיים.

לצלילה עמוקה על יסודות מיסי הצפנה, בדוק את שלנו מדריך מס קריפטו מלא.

מה המשמעות של משתמשים עתידיים בקריפטו של PayPal?

בדיוק כמו בכל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, משתמשי PayPal שמוכרים, מוציאים או משליכים אחרת את מטבע הקריפטוגרפיה שלהם במרכז ה- cryptocurrency של cryptocurrency, יחויבו בדרישות דיווח מס..


לדוגמא, אם אתה משתמש ב 0.1 ביטקוין לרכישת טלוויזיה חדשה מאחד מ- 26 מיליון הסוחרים של PayPal, היית מקבל רווח הון או הפסד בהתאם לשינוי הערך של 0.1 הביטקוין מאז שרכשת או רכשת אותו לראשונה.. 

הדבר נכון גם אם אתה מוכר את הקריפטו שלך בפלטפורמת PayPal.

בסופו של דבר יש לדווח על הרווחים וההפסדים שלך טופס מס הכנסה 8949 והוגש עם החזר המס שלך מדי שנה. 

כתוצאה מהדרישות הללו אלפי משתמשי הצפנה פונים למומחים תוכנת מס קריפטו לאוטומציה של תהליך דיווח המס. סביר להניח שמגמה זו תמשיך עם כניסת PayPals לזירה.

התפיסה – PayPal לא מאפשרת הפקדות Crypto או משיכות כרגע

בדומה לענקי פינטק אחרים שכבר הוסיפו יכולות מטבעות קריפטוגרפיים ליישומים שלהם (כלומר. רובין הוד, Revolut), כך מסביר פייפאל תיעוד הצפנה שזה יהיה לֹא אפשר למשתמשים לבצע פיקדונות ומשיכות מטבעות קריפטו בפלטפורמה שלה. 

בעיקרו של דבר, הקריפטו שלך תקוע בתוך PayPal, ואתה יכול להחזיק אותו רק בפלטפורמה.

אמנם זה “אנטי-קריפטו” ביותר ונוגד את העקרונות הבסיסיים של מטבעות קריפטוגרפי כמו משמורת עצמית והעברת עמיתים לעמית, אך פירוש הדבר כי בסיס עלות המעקב יהיה למעשה קל יותר עבור משתמשי הקריפטו של PayPal – מה שבתורו דיווח על מס קל יותר.

בסיס המעקב ודיווח על בעיות הקיימות בעולם הקריפטו המסורתי נובע מהאופי הניתן להעברה של הנכס. במקרה של PayPal, אם אינך יכול להעביר את הקריפטו שלך לפלטפורמה או מחוצה לה, יהיה קל למדי לעקוב אחר בסיס העלות שלך ולדווח על המסים שלך..

אנו צוללים עמוק לתוך בעיית המעקב על בסיס העלויות הקיימת בשווקי הצפנה המסורתיים בפוסט בבלוג זה כאן: בעיית המס הקריפטו.

1099 דיווח מידע

PayPal גם מסבירה בתיעוד ההצפנה שלה כי היא תשתתף בדיווח מידע רלוונטי של 1099 למשתמשים שקונים, מוכרים ומבצעים מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמה שלה..

דיווח מידע 1099 קיים כבר זמן רב. קיימים כיום בדיוק 20 סוגים שונים של 1099 (1099-B, 1099-K, 1099-DIV וכו ‘), וכל אחד מהם משרת את אותה מטרה כללית: הם קיימים כדי לספק מידע לשירות ההכנסה הפנימית (IRS) ) על סוגים מסוימים של הכנסה ממקורות שאינם קשורים לתעסוקה.

לא ברור עדיין אם פייפאל תעקוב אחר מה שעושים Coinbase ובורסות בולטות אחרות בשימוש 1099-K לדווח על פעילות קריפטו למשתמשים העומדים בגורמים מסויימים. 

מכיוון שהם מפעילים את רכזת הצפנה כ”פלטפורמה סגורה “ומגבילים העברות ארנקים, יתכן שהם ידווחו על 1099-B וזה למעשה מועיל יותר לצרכי דיווח מס.. 

למרות שאי אפשר לומר בוודאות, סביר להניח שדיווח המידע של PayPal על 1099 ייראה דומה מאוד לזה של רובינודה, אליו אנו מתייחסים בפירוט בפוסט בבלוג זה כאן: דיווח מס קריפטו על רובינודה.

סיכום

לא משנה איך אתה פורס את זה, הכניסה של PayPal לקריפטוגרפיה היא חיובית ענקית עבור תעשיית הקריפטו. 

משתמשי PayPal יהיו כפופים לאותם כללי דיווח מס כמו משתמשים בבורסות המסורתיות. הצוות כולו ב- CryptoTrader.Tax כאן כדי להפוך את זה לתהליך חלק עבור כל משתמש קריפטו, ואנחנו נמשיך לעקוב אחר כניסת PayPal לחלל, כמו גם את השלכות המס שאתה צריך להיות מודע להן.. 

האם יש לך שאלות מס קריפטו? צוות תמיכת הלקוחות שלנו בצ’אט בשידור חי ישמח לעזור! שוחח איתנו ישירות דרך יישומון הצ’אט שלנו דף הבית.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map