מזל תאומים הפכה לאחת מחליפות הקריפטוגרפים הגדולות ביותר שבסיסה בארה”ב. סוחרים רבים משתמשים בתאומים מכיוון שהיא פועלת ועומדת בסביבה הרגולטורית המחמירה הקיימת בארצות הברית. עם זאת, בכל הנוגע לביצוע מיסי תאומים שלך ולבנות את טפסי המס הנחוצים שלך, נוצרים אתגרים רבים. 

מאמר זה צולל לנושא ומסביר את הדרך הקלה ביותר לבנות את טפסי המס הנדרשים שלך.

פירוט מהיר של האופן שבו מס הכנסה מטפל במטבעות מטבע למטרות מס בארה”ב

מס הכנסה מתייחס למטבעות קריפטוגרפיים כאל נכס לצרכי מס. בדיוק כמו צורות רכוש אחרות – מניות, אגרות חוב, נדל”ן – אתה נושא בחובת דיווח מס כאשר אתה מוכר או סוחר מטבע קריפטוגרפי תמורת פחות או יותר ממה שרכשת אותו תמורת. 

במובן זה, המסחר בקריפטוגרפים נראה דומה למסחר במניות לצורכי מס.

לדוגמה, אם רכשת 0.1 ביטקוין תמורת 1000 דולר באפריל 2018 ואז מכרת אותו כעבור חודשיים תמורת 2,000 דולר, יש לך רווח הון של 1,000 דולר. אתה מדווח על רווח זה בדוח המס שלך, ובהתאם לאיזו מדרגת מס אתה נופל, תשלם אחוז מס מס על הרווח. התעריפים משתנים בהתאם למדרגת המס שלך וכן תלוי אם מדובר בטווח הקצר לעומת הרווח לטווח הארוך.  

מהצד השני, אם מכרתם את הקריפטו שלכם בפחות ממה שרכשתם אותו, תוכלו לִמְחוֹק הפסד הון זה חסוך כסף במיסי הצפנה שלך

מיסי תאומים – פירוק הבעיה

תאומים לא יכולים לספק למשתמשים דוחות מס נחוצים המקובלים בדרך כלל בעולם המסחר במניות ממספר סיבות.


הבעיה הראשונה היא שעסקאות רבות על מזל תאומים נקבעות בקריפטו. מכיוון שעליך לחשב את שווי השוק ההוגן במטבע ה- FIAT המקומי שלך בזמן העסקאות שלך, הדבר הופך להיות בעייתי מאוד, וג’מיני לא עוקבת אחר נתוני בסיס עלות מקוריים / שווי שוק הוגן בכל עסקאות..

שנית, מכיוון שאתה מסוגל לשלוח קריפטו לרשת Gemini ומחוצה לה, ל- Gemini אין שום דרך לדעת באיזה בסיס עלות רכשת את הקריפטו הזה. בסיס עלות הם נתונים חיוניים שאתה זקוק להם בחישוב שלך מיסי הצפנה.

אתה יכול לקרוא את המדריך המלא שלנו להבנה מעמיקה יותר של איך מסי ביטקוין עובדים

קיבלתי 1099 K מ מזל תאומים – האם זה עובד להגשת מיסי הקריפטו שלי?

למרבה הצער, א 1099-K אינו מסמך מועיל למטרות דיווח מס. מסמך זה מדווח אך ורק על כמה ביצעת ברשת צד ג ‘כמו תאומים, והוא אינו מכיל את המידע הדרוש כמו בסיס עלות דולר או שווי שוק הוגן עבור עסקאות המטבעות שלך. מזל תאומים נדרש לשלוח לך 1099-K אם עמדת בשני ספים:

  1. מכירות הנכס הדיגיטלי שלך לדולר בבורסה עולות על 200 עסקאות במהלך השנה הקלנדרית
  2. סך מכירות המכירות שלך מכל המכירות של נכס דיגיטלי עבור דולר עולה על 20,000 $ במהלך השנה הקלנדרית.

כפי שפורט לעיל, כדי לדווח כראוי על קריפטוגרפיה על המסים שלך, עליך לדווח על בסיס עלות, שווי שוק הוגן ורווח / הפסד עבור כל מכירה, סחר או אירוע מס אחר שתצטרך במהלך השנה הקלנדרית. הטופס המתאים שעליך לדווח עליו אם טופס מס הכנסה 8949, לא 1099-K.

לבורסות כמו מזל תאומים למעשה אין את היכולת לתת למשתמשים טפסי מס מדויקים. אנו מפרקים את הבעיה הזו ומדוע היא קיימת במאמרנו: בעיית המס הקריפטוגרפי.

אז אם תאומים לא יכולים לתת לי את טפסי המס הנחוצים שלי, איך אוכל להשיג אותם?

כדי לבנות כראוי את הצורך שלך טפסי מס קריפטו, אתה צריך לאסוף את כל נתוני הקריפטו שלך שמרכיבים את הקנייה שלך, מוכרת, סוחרת, מפילה, מזלגות, מטבעות ממוקשות, בורסות ומחליפות על כל הבורסות שבהן אתה משתמש..

אתה יכול לעשות זאת ביד על ידי ייצוא של כל קבצי היסטוריית המסחר שלך מהבורסות שלך וביצוע עסקת רווחי הון והפסדים עבור כל עסק. יש לרשום כל אירוע מס בטופס 8949 ולהעביר את הרווח הנקי שלך לוח זמנים 1040 ד. אנו עוברים על תהליך הדיווח הידני במאמרנו כאן: כיצד לדווח על קריפטוגרפיה על מיסים.

דיווח על מס תאומים

תוכנת מס קריפטו

לחלופין, אתה יכול להשתמש בתוכנת מס קריפטו כמו מס. CryptoTrader לאוטומציה של כל תהליך דיווח המס. 

כשמשתמש תוכנת מס קריפטו, אתה פשוט מייבא את כל היסטוריית המסחר והעסקאות שלך מכל הבורסות שלך לפלטפורמה. התוכנה תמיין ונקה נתונים באופן אוטומטי ותפיק את טפסי המס הנדרשים שלך בלחיצת כפתור. תוכל לצפות בהדגמת הווידיאו הקצרה למטה כדי לראות כיצד תוכל לייבא את עסקאות תאומים שלך.

אתה יכול למסור דוחות מס שנוצרו לאיש המקצוע שלך, להגיש אותם בעצמך או להעלות אותם לתוכנת הגשת המס האהובה עליך כמו TurboTax עבור מטבע קריפטוגרפי אוֹ TaxAct באמצעות שותפויות CryptoTrader.Tax.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector