המדריך האולטימטיבי לקצירת אובדן מיסים בקריפטו

עיסוק בקצירת הפסדי מס עם נכסי המטבעות הקריפטוגרפיים שלך היא אחת הדרכים היעילות ביותר להפחתת חשבון המס שלך לשנה. זה לא סוד שמטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים במיוחד. זה ומספר מאפיינים אחרים הופכים אותו למועמד יעיל באופן יוצא דופן לאסטרטגיות קצירת הפסד מס. מדריך זה מתאר מהו קצירת הפסד מס, כיצד תוכלו להשתמש בו להפחתת חבות המס שלכם בביטקוין ובקריפטו, וכיצד תוכלו להשתמש ב מס. CryptoTrader כלי קצירת הפסדי מס כדי לזהות באופן אוטומטי את ההזדמנויות הגדולות ביותר שלך לחיסכון במס.

קציר הפסדי מס – מה זה?

קציר הפסדי מס הנוהג למכור נכס הוני בהפסד לקיזוז חבות במס רווח הון. על ידי מימוש או “קצירת” הפסד, המשקיעים מסוגלים לקזז מיסים על רווחים והכנסות כאחד. זוהי אסטרטגיית הפחתת מס הנפוצה בדרך כלל בעולם המניות וניירות הערך. 

דוגמה

ג’ון קונה 1,000 דולר ממניות אפל ו -2,000 דולר ממניות טסלה בשנה נתונה. בעת החזקת ההשקעות הללו, שווי מניית אפל של ג’ון עולה ל -1,500 דולר בעוד שטסלה צונחת ל -1,700 דולר. ג’ון מוכר את כל מניות אפל שלו תמורת 1,500 דולר.

ללא קציר הפסד מס

מבלי לקצור את הפסדיו במניות טסלה, לג’ון רווח הון של 500 דולר בשנה ממכירת מניות אפל שלו. ג’ון משלם מיסים על כל 500 $ מרווח ההון הזה.

עם קציר הפסד מס

במקום להמשיך ולהחזיק במניות טסלה, ג’ון יכול לקצור את הפסדיו בטסלה על ידי מכירה לפני סוף השנה. רווחי הון והפסדים מסתכמים יחד במשך השנה וכתוצאה מכך רווח או הפסד נטו. רווח ההון הנקי של ג’ון הוא כעת רק 200 דולר לשנה (500 – 300 דולר). בתרחיש זה, ג’ון משלם מיסים רק על 200 $ רווחי הון נטו ולא 500 $.

קצירת הפסד מס בעזרת מטבעות מטבעות

מטבעות קריפטוגרפיים מטופלים כרכוש לצורכי מס, בדיוק כמו מניות. זה אומר שאתה יכול גם למכור / לסחור קריפטו באופן אסטרטגי כדי לקצור הפסדים ולהפחית את חבות המס שלך. שלא כמו במניות, לעומת זאת, למטבעות קריפטוגרפיים מאפיינים ייחודיים שהופכים אותם למועמדים טובים עוד יותר לקציר הפסדי מס. נדון בהמשך. 

כללי מכירת שטיפה

מכירת שטיפה נובעת כאשר נגרם לך הפסד הון ואז קונה את אותו נייר ערך בחלון של 30 יום לפני או אחרי ההפסד ההוני. כלל זה נועד למנוע ממשקיעים לקחת הפסדי הון בשנה אחת ואז לרכוש מיד את המניה. ה מס הכנסה קובע במפורש שכללי מכירת כביסה חלים רק על ניירות ערך. מטבעות קריפטוגרפיים הם רכוש, ולא ניירות ערך, כהגדרתם על ידי הנחיות מס הכנסה. משמעות הדבר היא כי כללי מכירות שטיפה אינם חלים על מטבע קריפטוגרפי בשלב זה.


תנודתיות

מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודיים ביותר – יותר מנכסים מסורתיים. משמעות התנודתיות הזו היא שלמשקיעים יש באופן קבוע הזדמנויות לממש ולקצור הפסדי הון. החלק הקשה עבור המשקיעים הוא זיהוי של מטבעות הקריפטוגרפיים שלהם בתיק שלהם הגבוה ביותר בסיס עלות (מחיר קנייה מקורי) בהשוואה למחיר השוק הנוכחי. אלה הנכסים המציגים את ההזדמנות הגדולה ביותר לחיסכון במס. מס. CryptoTrader יש כלי לקציר הפסדי מס המובנה באפליקציה המאפשר למשתמשים לזהות אוטומטית איזה מהמטבעות הקריפטוגרפיים שלהם מציגים את ההזדמנות הגדולה ביותר לקצירת הפסדים..

דוגמה

איימי הרוויחה רווח הון של 15,000 דולר מהשקעה בשוק המניות השנה. איימי השקיעה גם במטבעות קריפטוגרפיים כמו bitcoin, XRP ו- Ethereum. בדצמבר מייבאת איימי את עסקאות המטבעות הקריפטוגרפיים שלה ל- CryptoTrader. מס ומבחין כי השקעותיה יורדות ביותר מ -20,000 דולר בשנה. כדי לקצור את ההפסדים הללו איימי סוחרת את כל מטבעות הקריפטוגרפיה שלה בליטקוין (ובכך נגרמת א אירוע חייב ולממש את הפסדיה). ההפסדים של איימי בקריפטוגרפיה קיזזו לחלוטין את כל הרווחים שלה בשוק המניות, והיא נותרה עם הפסד הון של 5,000 דולר בשנה..

הפסדי הון נטו עד 3,000 $ קיזוז הכנסה רגילה

בכל פעם שרווחיות והפסדי הון בסך השנה מסתכמים במספר שלילי, נוצר הפסד הון נטו. אם הפסד ההון הנקי קטן או שווה ל -3,000 $ (1,500 $ אם אתם נשואים ומגישים דוח מס נפרד), אז ניתן להשתמש בהפסד ההון כולו כדי לקזז סוגים אחרים של הכנסה – כמו ההכנסה מהעבודה..

הפסדים נטו העולים על 3,000 $ מועברים לשנים הבאות.  

שימוש ב- CryptoTrader.Tax לזיהוי אוטומטי של הזדמנויות לקציר אובדן

אתה יכול להשתמש ב- CryptoTrader.Tax כדי ליצור דוח מלא המפרט את ההזדמנויות הגדולות ביותר שלך לקציר הפסדי מס. התחל על ידי חיבור המרכזיות שלך וייבוא ​​כל נתוני העסקאות שלך בפלטפורמה. מנוע המחירים ההיסטורי של CryptoTrader.Tax יקצה בסיס עלות לכל אחת מעסקאות המטבעות שלכם.

קציר הפסד מס ביטקוין

נווט לכרטיסייה קצירת הפסדי מס

לאחר הפקת דוח המס שלך, נווט לכרטיסייה “קציר הפסד מס” (תמונה למטה). דוח זה מציג את ההזדמנויות הגדולות ביותר לקצירת הפסדים בסדר יורד. הדו”ח משווה את בסיס העלות שלך בקריפטו מטבע ספציפי (כמה שילמת עבורו) למחיר השוק הנוכחי. מטבעות קריפטו שיש להם בסיס עלות גבוה בהרבה ממחיר השוק הנוכחי מהווים את ההזדמנות הגדולה ביותר לקצירת הפסדי מס.

קציר הפסד מס במטבעות

למכור או לסחור לאחר שהתגלה

לאחר שתדע אילו מטבעות קריפטוגרפיים מציגים את הזדמנויות החיסכון הטובות ביותר במס, אתה יכול למכור או לסחור בהן על פי בחירתך. זכור, מכירה או סחר של הקריפטו שלך יפעיל א אירוע חייב ו”מממשים “את הפסדיכם בנכס. 

לאחר שתסיים את המכירה או המסחר, ייבא את העסקה לשלב 2 של CryptoTrader. מס והפעל מחדש את דוחות המס שלך! לאחר מכן תוכל לראות כמה קציר הפסד זה הפחית את הרווחים הנקיים שלך.

31 בדצמבר הוא ה- Cutoff – Time is of The Essence!

חשוב לזכור ששנת המס מסתיימת ב -31 בדצמבר – למרות שמועד הגשתו אינו עד 15 באפריל. המשמעות היא שעליך לקצור את הפסדיך לפני סוף השנה אם ברצונך שהם ישפיעו על מיסי אותה שנה. משקיעים רבים מתעכבים רק להבין שהם יכלו לחסוך כסף בחשבון המס שלהם אם היו מוכרים או מממשים הפסדים כבר בדצמבר. אז כבר מאוחר מדי.

אל תתנו לזה לקרות לכם! אתה יכול לראות את כל ההזדמנויות לקציר הפסדי מס שלך על ידי יצירת דוח מס עם CryptoTrader.Tax היום.

אתה יכול ללמוד עוד על אופן המס במסרי מטבעות קריפטוגרפיים מדריך מלא למיסי מטבעות מטבעות.

הצהרת אחריות: מדריך זה ניתן למטרות מידע בלבד. אין הכוונה להחליף ייעוץ מס, ביקורת, חשבונאות, השקעות, פיננסיות ולא משפטיות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map