מטבעות קריפטוגרפיים המתקבלים מכרייה או מתגמולים מטופלים בשתי דרכים לצרכי מס. גורמים אחרים נכנסים לתמונה גם תלוי אם מתייחסים אל פעולת הכרייה שלך כאל ישות עסקית או סתם כאל תחביב. מאמר זה מפרק כל אחד משני האירועים החייבים במס ומסביר את ההשלכות של דיווח על עסקאות כריית הקריפטו והביטקוין על המסים שלך.

1. מטפלים בקריפטו המתקבל בכרייה או בהימור כהכנסה

אירוע המס הראשון שעליו להיות מודעים אליו הוא הכנסה שמתקבלת מכרייה. כשמכרים מטבעות יש לך הכנסה ביום בו המטבע הוא "נוצר" בחשבונך לפי שווי החליפין של אותו יום.

לדוגמא, אם כריית 0.25 ETH בהצלחה ב -15 ביוני 2018, יש לך הכנסה בערך שער הדולר של 0.25 ETH ב -15 ביוני 2018. יש לדווח על הכנסה זו. כנ”ל לגבי הצפנה שהתקבלה מתגמולים מסכמים.

אם לא עקבתם אחר שווי השוק ההוגן בדולר עבור כל התאריכים הספציפיים שקיבלתם קריפטו ממוקש, תוכלו פשוט להעלות את עסקאות הכרייה שלכם לתוך תוכנת מס קריפטו לקבל אוטומטית דיווחים המכיל נתונים אלה.

2. סחר או מכירה של הקריפטו הממוקש שלך

כי מתייחסים לקריפטו כמו רכוש לצרכי מס, זה כפוף לכללי רווחי והפסדי הון בדיוק כמו מניות, אג”ח ונדל”ן.

לכן, כשאתה מוכר, סוחר או משליך אחרת את המטבע הקריפטוגרפי שכריית, אתה מממש רווח או הפסד הון על הנכס שצריך לדווח עליו. טופס 8949.

לקבלת מאמר מעמיק על אופן הטיפול בדרך כלל ב- Cryptocurrency על ידי מס הכנסה לצרכי מס, קרא את המאמר שלנו בנושא מיסי הצפנה כאן.


דוגמה

כריית ביטקוין 1 בהצלחה ב -1 במרץ 2018. באותה תקופה שווי הביטקוין הזה היה 7,000 דולר. כעבור חודש אתה משלם כסף בביטקוין הממוקש הזה על ידי מכירתו בדולרים אמריקניים תמורת 7,500 דולר.

בדוגמה זו היית מדווח על הכנסות של 7,000 $ בהחזר המס שלך לשנת 2018. היית מדווח גם על רווח הון בסך 500 דולר – מכיוון שהנכס שלך העריך את הערך לפני שמכרת אותו.

בואו נגיד שאתם נופלים מתחת למדרגת מס הכנסה של 24%.

במקרה זה אתה חייב 1,680 $ מיסי הכנסה (7,000 * 0.24).

כי רווח ההון שלך היה טווח קצר (מוחזק פחות משנה), רווח ההון שלך יחויב במס גם בשיעור המס השולי שלך, שבמקרה זה הוא 24%. אז אתה חייב גם 120 $ מיסים ברווחי הון (500 * 0.24).

בסך הכל אתה חייב 1,800 $ (1,680 + 120) מיסים מפעילות כרייה זו.

מה אם הקריפטו שלי ירד בערכו לפני שמכרתי אותו?

בואו נגיד שבדוגמה שלמעלה הביטקוין שלכם ירד ל -6,000 דולר לפני שמכרתם אותו. במקרה זה יש לך הפסד הון ולא רווח הון. הפסד זה ינוכה מההכנסה החייבת שלך (עד לסף) ולמעשה יחסוך לך כסף על חשבון המס שלך. כתבנו מאמר שלם המסביר כיצד לטפל הפסדי קריפטו לצרכי מס כאן.

בניין כריית ביטקוין

כריית ביטקוין כתחביב לעומת כרייה כעסק

אם אתה מכרה מטבע קריפטוגרפי כ תַחבִּיב, תכלול את ערך המטבעות שהרווחת כ "הכנסה אחרת" בקו 21 של טופס 1040 לוח זמנים 1. היכולת שלך לנכות כל הוצאה הקשורה לכרייה מוגבלת – ההוצאות הינן ניכויים מפורטים בכפוף לכלל 2%.

מצד שני, אם אתה מנהל את פעולת הכרייה שלך כישות עסקית, אתה תדווח על ההכנסות לוח זמנים ג ‘. בתרחיש זה, תוכל לנכות באופן מלא את ההוצאות הקשורות לעסק שלך (אם תוכל להוכיח אותן). הרווח הנקי מהעסק כפוף למס הכנסה.

לא בטוח אם יש להחשיב את הפעילות שלך כעסק או תחביב? ראה את המאמר הבא ממס הכנסה המסביר את השניים כאן.

הוצאות – עסקים מול תחביב

מבחינת ההוצאות, אם פעולת הכרייה שלך מוגדרת כעסק לוח זמנים ג ‘, אתה יכול לקחת ניכוי הוצאות עבור ציוד מחשב שאתה קונה (כהפחת, בכפוף לכל הכללים) וההוצאות האחרות שלך (בעיקר חשמל, אולי משרד ביתי). אבל אתה צריך להיות מסוגל להוכיח את ההוצאות האלה, כמו למשל עם מד חשמלי נפרד או לפחות אם מחברים את ציוד המחשב שלך למונה חשמלי נייד כדי שתוכל לדעת כמה מהחשבון החשמלי שלך נעשה שימוש בעסק שלך..

אלא אם ההוצאות שלך גבוהות מאוד, סביר להניח שהן לא יקזזו את התוספת מס לעבודה עצמית אתה משלם כגזמן עסקי ג ‘, אז כנראה שתשלם פחות מס אם תדווח על ההכנסה כהכנסה מתחביב ותשכח מההוצאות.  

אם המצב שלך מורכב, זה יכול להועיל לך לדבר עם מוסמך מקצועי מס קריפטו לפרק את האפשרויות שלך.

מס על כריית ביטקוין וקריפטו

תוכנת מס קריפטו

התמודדות עם הנתונים שמגיעים עם כרייה ומסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכולה להפוך במהירות למשימה גוזלת זמן. מס. CryptoTrader היא תוכנת מס המשמשת אלפי כורי מטבעות קריפטוגרפיים כדי ליישב ביעילות את הקריפטו שלהם שהתקבל מכרייה והימצאות לערכי דולר בזמן העסקה. דוח הכנסה מלא ניתן לייצוא על ידי כל המשתמשים המפרט הכנסות הקשורות לפעילות קריפטו. בנוסף, היישום יבנה באופן אוטומטי את טופס 8949 שלך לעסקאות רווח והפסד שלך.

בדוק מה מורכב דוח מס מלא כאן.

אתה יכול לקחת את הדו”ח שנוצר ולתת אותם לאיש המקצוע שלך למס, או פשוט להעלות אותם לתוכנות הגשת מס כמו מטבע מטבעות TurboTax אוֹ TaxAct.

לקבלת צעד אחר צעד כיצד להביא את עסקאות הכרייה או ההימור של מטבעות קריפטוגרפיים שלך ל- CryptoTrader. מס, עיין בסרטון להלן..

* פוסט זה נועד למטרות הסברה בלבד ואין להתפרש כייעוץ מס או ייעוץ השקעות. אנא שוחח עם מומחה המס שלך, רו”ח או עו”ד מיסוי כיצד עליך להתייחס למיסוי של מטבעות דיגיטליים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector