מכיוון שמתייחסים למטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין כאל רכוש לצרכי מס, מתייחסים לתשלום עבור טובין או שירות באמצעות מטבע קריפטוגרפי באותה צורה כאילו היית משלם עבור משהו עם סוג אחר של נכס. משמעות הדבר היא כי תשלום עבור טובין או שירות באמצעות קריפטו הוא אירוע חייב ואתה מממש רווחי הון או הפסדי הון בעסקת התשלום. יש לדווח על רווחים והפסדים אלה על המסים שלך.

סקירה כללית של מיסי מטבעות

כאמור ב הנחיות רשמיות של מטוסי ה- IRS שהוצאת בשנת 2014, אתה מחייב דרישות דיווח מס למס רווחי הון והפסדי הון כשאתה מוכר, סוחר או משליך אחר קריפטוגרפיה שלך – בדיוק כמו שאתה עושה עם צורות אחרות של רכוש כמו מניות, אג”ח או נדל”ן.. 

במובן זה, המסחר בקריפטוגרפים נראה דומה למסחר במניות לצורכי מס.

לדוגמה, אם רכשת 0.2 ביטקוין תמורת 2,000 דולר באפריל 2018 ואז מכרת אותו חודשיים לאחר מכן תמורת 4,000 דולר, יש לך רווח הון בסך 2,000 דולר. אתה מדווח על רווח זה בהחזר המס שלך, ובהתאם לאיזו מדרגת מס אתה נופל, תשלם אחוז מס מס על הרווח. התעריפים משתנים בהתאם למדרגת המס שלך וכן תלוי אם מדובר בטווח הקצר לעומת הרווח לטווח הארוך.  

מהצד השני, אם מכרת את המטבע הקריפטוגרפי שלך בפחות ממה שרכשת אותו, תוכל למחוק את הפסד ההון הזה חסוך כסף במיסי הצפנה שלך

אתה יכול לקרוא את המדריך המלא שלנו להבנה מעמיקה יותר של איך עובדים מיסי קריפטו

קניתי משהו עם ביטקוין – איך אני מדווח על המסים שלי?

אוקיי, אז קנית משהו עם ביטקוין, ועכשיו אתה תוהה איך לדווח על המסים שלך. בואו נעבור דוגמה כדי להמחיש איך זה עובד.

דוגמא


נניח שקנית 0.1 ביטקוין ב -1,000 דולר. כעבור חודשיים, אותה כמות ביטקוין עלתה בערכה וכעת היא שווה 1,200 דולר. בשלב זה אתה מוציא 0.05 BTC בטלוויזיה חדשה. כיצד זה ממוס, ואיך מדווחים עליו?

זכרו, רכישה של משהו עם קריפטו היא טכנית “נטייה” של נכס הקריפטו. במילים אחרות, זה מפעיל א אירוע חייב, ואתה מממש רווחי הון או הפסדי הון בעסקה.

אז כדי לחשב את הרווח / הפסד שלך אתה משתמש במשוואה זו:

שווי שוק הוגן – בסיס עלות = רווח / הפסד הון

בדוגמה זו, ערך השוק ההוגן יהיה הערך בדולר של הטלוויזיה שקניתם. מכיוון שרכשתם אותו ב- 0.05 BTC, ששווי בזמנו 600 $ (0.1 שווה 1200 $), שווי השוק ההוגן של הטלוויזיה הוא 600 $.

בסיס העלות שלך הוא כמה שרכשת במקור את הנכס. במקרה זה, בסיס העלות שלך ל- 0.05 BTC היה 500 $ (במקור קנית 0.1 BTC תמורת 1000 $).

600 $ – 500 $ = 100 $ רווח הון

אז בדוגמה זו של שימוש בביטקוין לרכישת טלוויזיה, אתה מדווח על רווח הון של 100 דולר – הביטקוין שלך עלה בערכו במהלך החודשיים שהחזקת אותו. אתה מבין את הרווח הזה במעמד ה- BTC שלך, שבמקרה זה היה קניית הטלוויזיה.

אתה מדווח על רווח הון זה טופס מס הכנסה 8949. אתה כולל טופס 8949 עם החזר המס שלך לשנה. קרא את הפוסט בבלוג שלנו ב כיצד לדווח על קריפטוגרפיה על מיסים לדרך מפורטת כיצד למלא טופס 8949.

האתגר בתשלומי מטבעות קריפטוגרפיים

כפי ששמתם לב, תהליך זה יכול להיות קשה מאוד עבור מי שלא רשם תיעוד קפדני של כל התשלומים שהם ביצעו באמצעות מטבע הקריפטוגרפי ושווי הדולר של מטבעות קריפטוגרפיים אלה בעת התשלום..

תוכנת מס קריפטו נבנה לייבא באופן אוטומטי סוגים אלה של עסקאות יחד עם כל שאר הרכישות, המכירות והעסקאות הרגילות שלך, ולהשיג היסטורית את מחירי הדולר כך שתוכל ליצור לחיצה אחת דוחות מס קריפטו.

תוכנת מס קריפטו לתשלומי קריפטו

תוכנת מס קריפטוגרפי

CryptoTrader.Tax הוא כלי דיווח מס משמש עשרות אלפי חובבי מטבעות קריפטוגרפיים לאוטומציה של כל תהליך דיווח מס הקריפטו.

כל שעליך לעשות הוא לייבא את כל תשלומי הקריפטוגרפיה שלך בשלב 3 של האפליקציה כ”עסקאות יוצאות “. כפי שניתן לראות בתמונה למטה, הוספנו את תשלום הביטקוין היוצא שלנו בסך 0.05 לשלב 3. אינכם צריכים לכלול את ערך הדולר של עסקאות אלה (phew) מכיוון שהתוכנה תשיג אוטומטית את המחירים ההיסטוריים..

מיסי תשלומים במטבעות קריפטוגרפיים

עיסקה זו תסווג כעת עם כל העסקאות האחרות שלך (קנייה, מכירה, עסקאות) ותכלול בדוחות המס שלך. אתה יכול גם להעלות בכמויות תשלומים מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות תבנית ייבוא ​​CSV.

האם אתה מחפש להפוך את דיווח המס שלך על קריפטוגרפיה לאוטומטי? אתה יכול להתחיל עם CryptoTrader.Tax בחינם היום. או לחץ כאן ל למידע נוסף על אופן הפעולה.

הצהרת אחריות – פוסט זה נועד למטרות הסברה בלבד ואין להתייחס אליו כייעוץ מס או השקעה. אנא שוחח עם מומחה המס שלך, רואה חשבון או עו”ד מיסוי כיצד עליך להתייחס למיסוי של מטבעות דיגיטליים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector