מזלגות מטבעות קריפטוגרפיים כמו המזלג הקשיח של Bitcoin Cash שהתרחש ב -1 באוגוסט 2017 נפוצים למדי בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים כיום. עם ה הנחיות מס הכנסה חדשות שיצא באוקטובר 2019, כעת ברור כיצד מטפלים במזלגות קשיחים מטבעות מבט מס בארה”ב. במדריך זה אנו בוחנים מהם האירועים הללו וכן את השיטות הטובות ביותר לטיפול בהם לדיווח המס שלך..

אתה יכול גם ללמוד יותר על אופן המס הכללי על מיסוי קריפטוגרפי באמצעות שלנו מדריך מלא למיסי מטבעות.

מזלגות מטבעות קריפטוגרפיים

מזלג קשה מטבע קריפטוגרפי הוא סטייה קבועה מהגרסה הקודמת של הבלוקצ’יין. בעוד מזלגות רכים שומרים על תאימות בין שתי השרשראות, מזלגות קשיחים יוצרים שרשראות שאינן תואמות זו את זו. כל מי שהחזיק מטבעות לפני המזלג ובמהלכו, יהיה מטבעות על שתי השרשראות לאחר התרחשות המזלג הקשיח. זה יכול להיות בעל השפעה משמעותית על המסים שלך.

עם ה”מזלג “הזה בבלוקצ’יין, שביל אחד עוקב אחר הבלוקצ’יין החדש והמשודרג, והשביל השני ממשיך לאורך הדרך הישנה. באופן כללי, לאחר פרק זמן קצר, אלה ברשת הישנה יבינו שהגרסה שלהם לבלוקצ’יין מיושנת או לא רלוונטית וישדרגו במהירות לגרסה האחרונה..

דוגמה:

הפורקשיין של מזומן הביטקוין סיפק מטבע ביטקוין אחד “חינם” לכל ביטקוין שהחזקתם – כל עוד השתמשתם בארנק או בבורסה אמינים. אם החזקתם 3 ביטקוין לפני המזלג הקשיח, קיבלתם 3 מזומנים בביטקוין ב -1 באוגוסט 2017. כיום, 3 המזומנים בביטקוין שווים יותר מ 750 $.. 

למה קורה מזלגות?

סיכוני אבטחה נכונים – תוכנת בלוקצ’יין עשויה לכלול פגיעות אבטחה טבועות שיש לתקן לפני שהאקר ינצל אותן. במקרים אלה, יתכן ויהיה צורך במזלג קשה כדי להגן על המערכת האקולוגית הגדולה יותר.


הוסף פונקציונליות חדשה – שומרי מטבעות קריפטו עשויים לרצות להוסיף פונקציונליות חדשה שאינה אפשרית ללא מזלג קשיח. לדוגמא, המזלג הקשיח של ביזנטיום של את’ריום היה שדרוג חובה לשיפור הפרטיות והרחבה.

הפוך עסקאות קודמות – ניתן להשתמש במזלג קשיח להחזרת עסקאות קודמות בבלוקצ’יין. זה נראה במקרה עם המזלג הקשה כדי להפוך את הפריצה ל- DAO (ארגון אוטונומי מבוזר) בבלוקצ’יין את’ריום..

איך מס הכנסה מטבעות המס מס הכנסה?

מס הכנסה דן במזלגות מטבעות קריפטו בהנחיות ובפסיקה החדשה של מטבע החוץ, 2019-24

אם מטבע קריפטוגרפי מסוים שאתה מחזיק עובר מזלג קשה אשר “מתרחש כאשר מטבע קריפטוגרפי עובר שינוי פרוטוקול וכתוצאה מכך הסטה קבועה ממספר החשבונות המופץ מדור קודם”, המטבע המקוון החדש שמקבלים מחויב במס כהכנסה. בסיס העלות שלך בקריפטוגרפיה החדשה שהתקבלה הופך להכנסה שזיהית.

לדוגמא – אם החזקת 2.5 ביטקוין ביולי 2017 וקיבלת 2.5 ביטקוין מזומן כתוצאה מהמזלג הקשיח בביטקוין, אתה מכיר בכך שקיבל 2.5 ביטקוין מזומן כהכנסה לפי שווי השוק ההוגן של מזומן הביטקוין בזמן שהוא התקבל. אם ביטקוין קאש נסחר תמורת 500 דולר ליחידה באותו יום, היית מכיר בהכנסה רגילה של 1,250 דולר (500 דולר * 2.5). בסיס העלות שלך במזומן ביטקוין זה הופך ל -1,250 דולר.

אם לא תקבל מטבעות קריפטוגרפיים חדשים לאחר מזלג קשה, לא תהיה לך שום הכנסה חייבת. מקור: A21, A22, A23, A24

מזלגות רכים של מטבעות קריפטוגרפיים

מזלג רך של מטבעות קריפטו “אינו גורם ליצירת מטבע מטבע חדש, כלומר אינו גורם להכנסה כלשהי.” כך שאם המטבע הקריפטוגרפי שלכם עובר שינוי פרוטוקול אך אכן יוצר מטבע מטבע חדש – אינכם מכירים בשום הכנסה. מקור: A29

טיפות אוויר של מטבעות קריפטוגרפיים

אם אתה מקבל מטבע מטבעות מטבע אוויר (“חלוקת מטבעות מטבע לכתובות ספר חשבונות מבוזרות של מספר מסים”) אתה מזהה הכנסה מטבע מטבע שקיבל זה ביום / שעה שקיבלו. יש לקבוע את סכום ההכנסה המוכר על ידי שווי השוק ההוגן של המטבע הקריפטוגרפי באותה עת. 

אם לא קיבלת שום מטבע קריפטוגרפי בעת אירוע אירדרופ, אינך מכיר בהכנסה מכיוון שלא קיבלת את הנכס.

מיסי מזלג קשה בקריפטו

תוכנת מס קריפטוגרפי

אתה יכול למנף תוכנת מס קריפטוגרפי כמו CryptoTrader. מס כדי לחשב באופן אוטומטי את כל המזלגות והטיפות הקשות שלך בהתאם להנחיות ה- IRS החדשות.

תוכנת מס קריפטוגרפי

כל שעליך לעשות הוא לייבא את כל העסקאות והעסקאות שלך ב- cryptocurrency לפלטפורמה. בשלב 3 של CryptoTrader.Tax, אתה יכול להוסיף כל מטבע קריפטוגרפי שקיבלת כתוצאה מ- airdrop או מזלג קשיח. כל שעליך לעשות הוא לתייג את העסקאות האלה כאירוע “מזלג” או “Airdrop”. לכל אחד מהם יוקצה בסיס העלות המתאים ושווי השוק ההוגן בדולר במועד הקבלה, מה שיאפשר לך ליצור באופן מיידי את מסמכי המס הדרושים שלך בלחיצת כפתור. שימוש ב- CryptoTrader.Tax שותפות עם אינטואיט, אתה יכול אפילו לייבא דוחות אלה ישירות אל TurboTax להגשת מס קלה או לייבא אותם לתוכנת הגשת המס המועדפת עליכם אם אתם מקצוענים בתחום המס.

אתה יכול התחל בחינם באמצעות CryptoTrader.Tax וראה כמה קל זה הופך את דיווח מס הקריפטו שלך, או לחץ למידע נוסף על איך זה עובד.

הצהרת אחריות – פוסט זה נועד למטרות הסברה בלבד ואין להתייחס אליו כייעוץ מס או השקעה. אנא שוחח עם מומחה המס שלך, רואה חשבון או עו”ד מיסוי כיצד עליך להתייחס למיסוי של מטבעות דיגיטליים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector