חילופי מטבעות קריפטוגרפיים כמו Coinbase מבוססי סן פרנסיסקו מקלים על הצרכנים היומיומיים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים.

במקום שיהיה צורך לקיים אינטראקציה ישירה עם רשתות החסימה שעליהן מאוחסנים הנכסים הדיגיטליים הללו, המשתמשים יכולים פשוט להיכנס לחילופי המטבעות המועדפים עליהם, ללחוץ על כמה כפתורים ולהדגיש! לרכוש קריפטוגרפיה משלהם. זה ללא ספק דבר טוב – הטכנולוגיה מקלה על חייהם של אנשים.

עם זאת, מטבע הטכנולוגיה בה פועלות הבורסות הללו (בלוקצ’יין), המשתמשים יכולים גם לשלוח ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים לחשבונות הבורסה שלהם ממקומות שמחוץ לרשת הבורסה עצמה..

לאלה שאינם מכירים את עולם המסחר במטבעות קריפטוגרפיים, דוגמה לכך תיראה כאילו אני קונה מטבע מטבע אחד בבורסה נפרדת, נניח קראקן ואז מעביר אותו למטבע בסיס כדי שאוכל לפדות כסף לדולרים אמריקאים. דברים מסוג זה קורים כל הזמן ומסיבות שונות.

היכולת לשלוח מטבעות קריפטוגרפיים למקומות אחרים וכתובות ארנק אחרות היא למעשה הליבה של הנחת היסוד של הקריפטו. זה המנגנון הקל הזה של העברת ערך שאינו דורש אימות של צד שלישי שהופך את הרעיון של קריפטוגרפיה למרתק כל כך. עם זאת, עיקרון ליבה זה הוא גם האשם מאחורי בעיית המס המסיבית של קריפטו.

בואו נבצע גיבוי … כיצד מס הכנסה מתייחס למטבעות קריפטוגרפיים למטרות מס?

ה מס הכנסה מטפל מטבעות קריפטוגרפיים כרכוש לצרכי מס, לא כמטבע. בדיוק כמו בצורות אחרות של נכס – מניות, אגרות חוב, נדל”ן – אתה מחויב בדיווח מס כאשר אתה מוכר או סוחר מטבע קריפטוגרפי תמורת פחות או יותר ממה שרכשת אותו תמורת.

לדוגמא, אם רכשת 0.1 ביטקוין תמורת 1000 דולר באפריל 2018 ואז מכרת אותו חודשיים לאחר מכן תמורת 2,000 דולר, יש לך רווח הון של 1,000 דולר. אתה מדווח על רווח זה בהחזר המס שלך, ובהתאם לאיזו מדרגת מס אתה נופל, תשלם אחוז מס מס על הרווח. התעריפים משתנים בהתאם למדרגת המס שלך וכן תלוי אם מדובר בטווח הקצר לעומת הרווח לטווח הארוך.


על מנת לדווח על רווחים והפסדים אלה על המסים שלך, עליך לרשום תווי בסיס עלותך ושווי שוק הוגן עבור כל מכירה או סחר של מטבעות הקריפטו שלך בעת המכירה. בסיס העלות הוא פשוט סכום הכסף שהשקעתם לרכישת הנכס. שווי שוק הוגן הוא רק הערך הדולרי שקיבלתם במכירה או בסילוק הנכס.

אם נשמר עם הדוגמה לעיל, בסיס העלות שלך הוא $ 1,000 ושווי השוק ההוגן שלך הוא $ 2,000. היית מדווח על כל אחד מהנתונים הללו יחד עם הרווח בסך 1,000 דולר מהעסקה במסמכי המס שלך.

תהליך זה אמור להישמע מוכר אם אתה משקיע במניות או סוחר בה, מכיוון שזהו אותו תהליך דיווח שעוברים סוחרי מניות.

קרא את שלנו מדריך 2019 למיסי מטבעות מטבעות לקבלת סקירה מפורטת יותר.

אז מדוע המרת המטבעות הקריפטוגרפית שלי לא יכולה לספק לי דוחות מס כמו שסוכן המניות שלי עושה?

כאן קיימת הבעיה הגדולה.

מכיוון שמשתמשים מעבירים כל העת קריפטו אל תוך מרכזיות ומחוצה לה, אין למרכזיה דרך לדעת כיצד, מתי, היכן או באיזו מחיר (בסיס עלות) רכשתם במקור את המטבעות הקריפטוגרפיים הללו. הוא רק רואה שהם מופיעים בחשבונך.

בשנייה שאתה מעביר קריפטו לבורסה או מחוצה לה, הבורסה מאבדת את היכולת לתת לך דוח מדויק המפרט את בסיס העלות ואת שווי השוק ההוגן של המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, שניהם מרכיבים חובה לדיווח מס..

כפי שניתן לראות בתמונה למטה, Coinbase עצמם מסבירים למשתמשים שלהם כיצד דוחות המס שנוצרו שלהם לא יהיו מדויקים אם התרחישים הבאים יופיעו. זה עשוי להשפיע על שני שלישים ממשתמשי Coinbase שמסתכם במיליוני אנשים.

מיסי המרת מטבעות מטבעות שגויים

בהיבטים רבים, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים יכול להיראות הרבה כמו מסחר במניות. עם זאת במקרה של דיווח מס, מתווכים מקוונים כמו Etrade או Fidelity נדרשים לתת לך 1099-B בסוף השנה המפרט את הנתונים הדרושים לדיווח על מס. נתונים אלה כוללים, כן ניחשתם נכון, בסיס עלות ושווי שוק הוגן בכל עסקאותיכם, דבר שהחלפת מטבעות מטבע הדברים אינה יכולה לעשות..

ההבדל העיקרי המפריד בין מתווך לבורסת קריפטוגרפיה במובן זה הוא העובדה שאתה לא יכול לשלוח את מניות אפל שלך לארנק לא מקוון ואז ללכת לקנות מוצרים ושירותים בקניון המקומי שלך. הקריפטו מטבעו שונה בכך שהוא ניתן להעברה בקלות – בסופו של דבר, תכונה זו היא שיוצרת כאב ראש מסיבי לדיווח על מס לצרכנים..

הפתרון

עם כל בעיה מגיעה הזדמנות לתת מענה.

במקרה זה, הפתרון לבעיית המס הקריפטוגרפי תלוי בצבירת כל נתוני הקריפטוגרפיה שלך כדי ליצור רכישות, מכירות, עסקאות, טיפות אוויר, מזלגות, מטבעות ממוקש, חילופי חילופי, וקבלת מטבעות קריפטוגרפיים לפלטפורמה אחת, כך שתוכל לבנות פרופיל מס מדויק המכיל את כל הנתונים הדרושים.

בנינו בדיוק את זה ב- CryptoTrader.Tax.

מטבעות קריפטוגרפיים מחליפים מיסים שגויים

מס. CryptoTrader הוא כלי לסוחרי מטבעות קריפטו שנבנו כדי לפתור את בעיית המס. זה מאפשר למשתמשי מטבעות קריפטו לצבור את כל נתוני המסחר ההיסטוריים שלהם על ידי שילוב עם הבורסות שלהם ולהקל על המשתמשים להביא את הכל לפלטפורמה אחת. ברגע שהנתונים ההיסטוריים נמצאים במערכת, מנוע המס ייצור אוטומטית את כל דוחות המס הדרושים לסוחרי מטבעות קריפטו לתיקיות כמו 8949.

כיום אלפי משתמשים משתמשים ב- CryptoTrader.Tax כדי לבנות באופן מאובטח ואוטומטי את הנדרש שלהם דוחות מס קריפטוגרפיים. משתמשים יכולים לקחת את הדוחות שנוצרו לאנשי מקצוע בתחום המס שלהם או פשוט להעלות אותם לתוכנות מס כמו TurboTax אוֹ TaxAct.

החל מינואר 2018, צוות CryptoTrader.Tax שותף עם TurboTax של Intuit כדי להפוך את תהליך ההגשה לחלק ומהיר עבור סוחרים.

לסיכום

בכל פעם שצצים תעשיות ושווקים חדשים, צצות תמיד בעיות תשתיות. צריך לפתור את הבעיות היסודיות האלה לפני ששוק ההמונים יוכל לנצל יעילות מסוימות שמביאות טכנולוגיות חדשות. עולם המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין אינו שונה. אם ניתן להמשיך להתמודד עם בעיות בסיסיות אחת אחת, כלכלת הקריפטו תפרח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector