Ročné financie (YFI) je v podstate token ERC20, ktorý je založený na technológii blockchainu Ethereum. Hlavným zameraním zakladateľa mince YFI bolo narušiť online štruktúru DeFi po jej uvedení na trh YFI, ktorá sa stala najpopulárnejšou na krypto trhu. Ako vieme, sieť blockchainovej technológie sa šíri vo všetkých kútoch sveta a je použiteľná aj pre každé oddelenie súvisiace s rozvojom ľudských zdrojov. Dochádza k zrodu blockchainových aktív alebo digitálnych aktív, ktoré sa majú použiť v blockchainovej sieti.

V tomto článku objaví tím Ripple coin News najlepšie peňaženky Yearn Finance (YFI). Pretože YFI je postavený na protokole ERC20 spoločnosti Ethereums, môžete na ukladanie vašich Yearn Finance (YFI) použiť akúkoľvek peňaženku, ktorá podporuje tokeny Ethereum ERC-20..

Najlepšia finančná podpora pre YFI hardvérové ​​peňaženky

Na ukladanie vašich tokenov YFI existujú rôzne hardvérové ​​peňaženky, ktoré zaisťujú najlepšiu bezpečnosť vašich aktív a poskytujú komplexný zoznam funkcií. Nasledujú najlepšie hardvérové ​​peňaženky pre YFI na trhu.

1. Ledger Nano S (odporúčané)

Ledger Nano S je jednou z najlacnejších hardvérových peňaženiek za rozumnú cenu. Je tiež komunitou najviac recenzovanou a odporúčanou hardvérovou peňaženkou.

Pokiaľ ide o bezpečnosť majetku, Ledger Nano S je najlepší zo všetkých. Dodáva sa v šiestich rôznych farbách a podporuje viac jazykov. Spoločnosť ponúka odmeny za vkladanie kryptomien do peňaženky Ledger.

2. Ledger Nano X

Ledger Nano X má výnimočné funkcie a je považovaný za aktualizovanejší ako Ledger Nano S. Napríklad sa spája s mobilnou aplikáciou Ledger Live prostredníctvom možnosti Bluetooth..

Peňaženka Ledger je v podstate jednou z najlepších hardvérových peňaženiek. Je navrhnutý na ukladanie kryptomien s masívnymi bezpečnostnými funkciami. Obchodníci s kryptami a investori vášnivo používajú peňaženky hlavnej knihy pre svoju kryptomenu, ktorú si tiež pochvaľujú.

Dizajn je veľmi pôvabný a atraktívny na použitie. Vďaka možnosti obnovenia počiatočných kariet a dostupnosti kábla USB-C je Ledger Nano X atraktívny v krypto komunite.

môžete tiež skontrolovať naše najlepšie Loopring peňaženky Zoznam 2021

3. KeepKey

KeepKey je ďalšia slávna hardvérová peňaženka okrem Ledgera a Trezora. Najlepšie je to pre Yearna. Finančné tokeny a podporuje širokú škálu mincí.

Dizajn obalu je super a používatelia si môžu vychutnať výnimočný zážitok z jeho uloženia svojich prostriedkov. Podporuje nielen token YFI, ale aj viacpodporovanú hardvérovú peňaženku. Zo všetkých popredných hardvérových peňaženiek na trhu, KeepKey je lacnejšia a má všetky výnimočné vlastnosti.

4. Trezor

Trezor nie je v kryptosvete nič nové, ale má zaznamenanú históriu a veľa ľudí je na ňom závislých. Najúžasnejšia vec na Trezore je, že podporuje všetky tokeny ERC-20 vrátane YFI s úplným šifrovaním.

PREČÍTAJTE SI 10+ najlepších peňaženiek ERC20 Peňaženky s tokom ethereum 2021

Má dva produkty, konkrétne Trezor Model T a Trezor One, ktoré podporujú rôzne kryptomeny spolu s bezpečnosťou online. Je to lacnejšie ako iné peňaženky. Trezor je veľmi ľahký a ľahko použiteľný hlavne pre začiatočníkov.

Má jedinečnú funkciu, ktorou môžete ľahko získať späť svoje peniaze alebo finančné prostriedky, ak ste stratili zariadenie. Trezor je vďaka tomu veľmi bezpečná a transparentná platforma, používatelia môžu ľahko sledovať svoje aktivity, peňaženka podporuje tisíce mincí.

Aktivuje sa po pripojení k počítačovému zariadeniu. Pri aktivácii hardvérovej peňaženky sa vyžaduje nastavenie 12-ciferného kódu obnovy, ktorý sa používa na získanie prostriedkov v prípade straty. Medzi ďalšie vybavenie patrí PIN kód, obrazovka OLED a možnosť prístupovej frázy.

  1. Predikcia ceny litecoinu na roky 2021 – 2025
  2. Hviezdna predpoveď cien na roky 2021 – 2025 XLM $ 5 Možných?
  3. Predikcia ceny Chainlink na roky 2021 – 2025 LINK dosiahne 100 dolárov?

Najlepšie peňaženky YFI

Ak sa chcete tešiť z bezplatných peňaženiek s výnimočnými funkciami, je tu zoznam bezplatných peňaženiek pre vaše aktíva ERC-20.

5. MyEtherWallet

MyEtherWallet je blockchainová peňaženka na báze etherea, ktorá je známa predovšetkým pre ukladanie éteru a všetkých tokenov ERC-20 s úplným šifrovaným zabezpečením. Je to webová peňaženka, ktorá vám umožňuje získať priamy prístup k blockchainu Ethereum. Táto bezplatná peňaženka je zahrnutá v našom zozname odporúčaných peňaženiek pre ERC-20.

Spoločnosť MEW si získala dôveru kryptokomunity a je známa tým, že ponúka ďalšie vrstvy zabezpečenia pre vaše digitálne aktíva. Dynamické užívateľské rozhranie je veľmi ľahké sledovať a dá sa ľahko vykonávať transakcie a prevádzať tokeny výmenou. Je tiež pozoruhodné, že peňaženka je kompatibilná s hardvérovými peňaženkami, ako je napríklad Ledger Nano S. Pomocou aplikácie MyEtherWallet môžete uskutočňovať offline transakcie podľa pokynov spoločnosti. Táto možnosť sa však odporúča skôr pre profesionálov ako pre začiatočníkov.

6. MetaMask

MetaMask je bezplatná webová peňaženka, ktorá funguje ako rozšírenie pre rôzne prehliadače, ako sú Chrome, Opera, Brave a Firefox. Je to populárna bezplatná webová peňaženka pre Ethereum, pretože vám tiež poskytuje priamy prístup k blockchainu Ethereum. Všetky tokeny razené v ETH blockchaine je možné uložiť na MetaMask.

Jedná sa o peňaženku HD, ku ktorej je možné pristupovať v každom prehliadači pomocou počiatočného kľúča nastaveného v čase vytvorenia. Užívateľské rozhranie je integrované a vďaka viacjazyčnej podpore je k dispozícii celosvetové pokrytie. Hardvérová peňaženka Trezor je kompatibilná s MetaMask a jeden môže tiež získať prístup k podrobnostiam účtu Trezor pomocou webovej MetaMask.

7. Atómová peňaženka

Atomic Wallet môže bezplatne používať neviazanú peňaženku na kryptomeny, ktorá podporuje všetky tokeny ERC-20. Atomovú peňaženku môžete vytvoriť a otvoriť prostredníctvom rôznych operačných systémov, ako sú macOS, Windows, Linux, Android a iOS. Najzaujímavejšou a povestnou funkciou sú atómové swapy na časti tejto peňaženky, ktoré vám umožňujú zameniť kryptomeny. Možnosť zabudovanej výmeny vám umožňuje prevádzať množstvo kryptomien pomocou platformy Atomic Wallet.

PREČÍTAJTE si 9 najlepších peňaženiek Polkadot (DOT) 2021

Multi Platform

Atomová peňaženka je k dispozícii pre väčšinu operačných systémov vrátane Windows, macOS, Linux a Android. Aplikácia pre iOS má vyjsť v roku 2019.

Bezpečnosť a anonymita

V systéme Atomic máte úplný prístup k svojim financiám iba vy. Atomová peňaženka využíva inteligenciu na zariadení a ukladá všetky súkromné ​​kľúče do vášho počítača alebo smartfónu. Vaše súkromie je dobre chránené pomocou hesla, ktoré ste nastavili, a pomocou 12-slovnej úvodnej frázy.

Multi-mena

Okrem tokenu YFI podporuje Atomic viac ako 300 mincí a žetónov. Môžete ich zabezpečiť a spravovať, vymieňať a nakupovať pomocou vstavaných služieb a robiť všetko v jednom rozhraní bez toho, aby ste chodili na externé webové stránky. Atomic vám navyše umožňuje pridať akýkoľvek token ERC20 niekoľkými kliknutiami a spravovať ho.

Nulové poplatky

Atomic je freeware, ktorý vám generuje jedinečnú adresu peňaženky.

Najlepšia peňaženka pre rok: Android (mobil)

Existuje veľa aplikácií peňaženky Yearn Finance, ale niektoré získavajú popularitu v krypto svete vďaka svojim pozoruhodným vlastnostiam a špičkovej technológii..

8. Dôverujte Peňaženke

Dôverujte Peňaženke podporuje Ethereum a všetky tokeny ERC20 razené z blockchainu Ethereum. Získal ju spoločnosť Binance v júli 2018. K ďalším funkciám a širokej škále mincí bola pridaná neskôr. Bezpečnostné kľúče uložené vo vašom prístroji vytvárajú silnú vrstvu zabezpečenia proti útokom hackerov.

Pretože je to teraz oficiálna peňaženka burzy Binance, je možné ľahko obchodovať, pretože Dôverujte Peňaženke je kompatibilný s Kyber Network a Binance DEX. Pokiaľ ide o otázku anonymity, peňaženka nikdy neprezradí vaše údaje, ale zostane súkromná. Pre používateľov je k dispozícii v Google Play a App Store.

9. Coinomi

Coinomi je jednou z najstarších mobilných krypto peňaženiek na trhu, ktorá vznikla v roku 2014. Podporuje viac ako 17,00 digitálnych aktív vrátane všetkých tokenov YFI. Digitálne coiny je možné vymieňať, pričom sú umiestnené na rozhraní Coinomi, pretože pracuje s kryptoburzami, ako sú Changelly a ShapeShift.

Vďaka doplnku nástroja SegWit sú transakcie oveľa ľahšie, pretože v blockchainovej sieti zaberajú menej miesta. Zabezpečenie je najvyššie, pretože súkromné ​​kľúče nemajú prístup k serverom, skôr sú uložené v mobilnom zariadení používateľa. Pri každom otvorení budete musieť nastaviť heslo, ktoré je potrebné Coinomi. V prípade straty zadáte na svoju novú adresu úvodnú frázu obnovenia a vo výsledku sa obnovia všetky údaje.

Záver

Predložil som vám podrobný prehľad rôznych peňaženiek, aby ste mohli získať všetky dôležité informácie o ukladaní vášho Yearn. Financujte tokeny YFI. Rôzni používatelia potrebujú peňaženky v závislosti od ich požiadaviek, ako sú peňaženky pre mobilné telefóny, počítače a bezplatné peňaženky.

Po skontrolovaní ich spoľahlivosti a bezpečnosti som uviedol peňaženky. Niektoré peňaženky sú však nápadnejšie ako iné v poskytovaní užitočných funkcií a zabezpečení špičkovej bezpečnosti. Odporúčam vám zaobstarať si hardvérovú peňaženku ako účtovnú knihu na uloženie vašich tokenov YFI.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me