Rastúce obavy o bezpečnosť fyzických peňazí spôsobili zrod digitálnych mien po celom svete. Tieto digitálne meny sa nazývajú kryptomeny a všetky transakcie sa zaznamenávajú prostredníctvom kryptografie. Technológia blockchain je jadrom týchto transakcií.

Tieto digitálne transakcie sú také bezpečné, že o nich vie iba odosielateľ a príjemca. Na týchto transakciách nie je zapojená žiadna tretia strana a dokonca nikto nevie o sume, ktorá sa má previesť. S odstupom času použitie digitálne meny si získava popularitu. Rastúce využívanie kryptomeny dokonca ohrozil existenciu fyzických mien v mnohých krajinách. Mnoho krajín na celom svete to preto zavádza.

Väčšina krajín uvažuje o zavedení nejakých predpisov na riadenie toku týchto digitálnych mien. Robia tak za účelom regulácie transakcií a ich ochrany pred kybernetickými útokmi. Tieto krajiny tiež chcú prostredníctvom svojich národných bánk priniesť svoje vlastné kryptomeny. Existujú rôzne kryptoburzy obchodujú v týchto menách. Tieto digitálne meny sú uložené v peňaženkách. Tieto peňaženky sú nabité ochrannými prvkami. Rôzne druhy zcash peňaženky sa používajú po celom svete.

Tri najdôležitejšie a najčastejšie používané peňaženky zcash sú:

 1. Ledger nano s
 2. Peňaženka Guarda
 3. Atómová peňaženka
 4. Mincovné platby
 5. Peňaženka Jaxx
 6. Rahakott

1 – Ledger nano s:

kniha peňaženiek

Ledger Nano s je jedným z špičkové hardvérové ​​peňaženky používajú na celom svete pre svoje bezpečnostné funkcie. Táto peňaženka je ako zariadenie USB, ktoré je možné pripojiť k počítaču. Je toho málo OLED displej čo je užitočné pri kontrole a potvrdení všetkých digitálnych transakcií. Potvrdenie sa vykonáva pomocou tlačidla na bočnej strane peňaženky. Rozmery tohto peňaženka zcash sú 98 mm x 18 mm x 9 mm a vážia iba 16,2 g. To znamená, že je pomerne ľahko odobraté a poskytuje možnosť zaznamenávania digitálnych transakcií na cestách.

Táto peňaženka má tiež dlhú životnosť, pretože má nehrdzavejúcu oceľ a vysokokvalitný plastový materiál. Je kompatibilný s Windows 7 a novšími, iOS 10.8 a Chrome OS. Má rôzne rozhrania na zaznamenávanie transakcií účtu rôzne digitálne meny. Nasleduje niekoľko zvláštností tejto peňaženky:

A- Vstavaný displej:

Úplne prvou a najdôležitejšou vlastnosťou tejto peňaženky je malý OLED displej. Tento displej pomáha pri dvojitej kontrole a potvrdení transakcií. Každá prebiehajúca digitálna transakcia sa zobrazí na displeji a užívateľ to môže potvrdiť stlačením bočných tlačidiel.

B – Podpora pre viac mien:

účtovná kniha nano mena

Ďalšou vlastnosťou tejto peňaženky je, že podporuje rôzne digitálne meny. Teda digitálne transakcie prebiehajúce v bitcoinoch, altcoinoch, Ethereum, Litecoin, Ripple XRP mnoho ďalších je zaznamenaných v tejto peňaženke.

C- Zabezpečenie:


Bezpečnostné prvky sú v tejto oblasti kryptomeny potrebou dňa. Ledger nano s je plne nabitý bezpečnostnými funkciami. Šetrí každú transakciu prostredníctvom bezpečnostného kódu. Podporuje tiež FIDO Universal Kód autentifikácie druhého faktora na ochranu transakcií. Táto peňaženka si nepamätá vaše bezpečnostné kľúče. Namiesto toho sú všetky klávesy pevne uzamknuté, čo znemožňuje ich použitie všetkým.

Navyše, Ledger Nano S tiež poskytuje používateľovi možnosť zálohovania a obnovenia používateľského účtu v prípade akýchkoľvek problémov. Predajca taktiež ponúka nepretržitú podporu pre akékoľvek problémy, s ktorými sa užívateľ stretne.

 1. Predikcia ceny litecoinu na roky 2021 – 2025
 2. Hviezdna predpoveď cien na roky 2021 – 2025 XLM $ 5 Možných?
 3. Predikcia ceny Chainlink na roky 2021 – 2025 LINK dosiahne 100 dolárov?
 4. Predikcia cien spoločnosti Tezos na roky 2021 – 2025
 5. Predikcia cien elektrónov na roky 2021 – 2025

Ledger Nano S bol od našich čitateľov označený za „Najlepšie zvlnené peňaženky XRP“ č!

2 – Peňaženka Guarda

strážna peňaženka

Guarda je neväzobná multiplatformová kryptomenová peňaženka určená na ľahké ukladanie, správu a prenos digitálnych aktív. Guarda v súčasnosti podporuje viac ako 40 najpopulárnejších blockchainov a viac ako 10 000 ich tokenov (vrátane BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH a ďalších). Všetky meny je možné kúpiť v peňaženkách pomocou bankovej karty. Používatelia si môžu tiež vymieňať meny prostredníctvom zabudovanej zmenárenskej služby a vykonávať rýchle transakcie s kryptomenami.

Peňaženky Guarda sú k dispozícii v rôznych verziách: Web, Desktop (Linux, Windows, macOS), Mobil (iOS, Android) a Chrome Extension.

Úložiská kryptomeny Guarda fungujú na rôznych platformách a je k nim prístup z ľubovoľného zariadenia pripojeného k internetu. Okrem hlavných viacmenových peňaženiek ponúka Guarda celý rad mobilných peňaženiek typu open-source v jednej mene.

Pretože spoločnosť Guarda poskytuje peňaženky bez úschovy, osobné údaje ani súkromné ​​kľúče používateľa spoločnosť nijako neuchováva ani nepoužíva – zvyšuje sa tak bezpečnosť kryptomien a tokenov a predchádza sa všetkým pravdepodobnostiam úniku informácií..

Hlavné rysy:

 • Podpora viac ako 40 blockchainov a viac ako 10 000 tokenov;
 • Plná kontrola používateľa nad súkromnými kľúčmi a prostriedkami;
 • Užívateľsky prívetivé rozhranie;
 • Nákupy kryptomeny kreditnou / debetnou kartou;
 • Zabudovaná burza kryptomien;
 • 24/7 linka podpory zákazníkov;
 • Bezpečne šifrované zálohovanie peňaženky;
 • Prístupnosť naprieč platformami.

3- Atómová peňaženka

atómová peňaženka

Atomic je bez úschovy vo viacerých menách Peňaženka Zcash, ktorá podporuje viac ako 300 ďalších mincí a žetónov. Môžete zabezpečiť, spravovať, vymieňať a nakupovať Zcash v užívateľsky prívetivom rozhraní chránenom mnemotechnickou pomôckou. Plne kontrolujete svoje finančné prostriedky.

Multi Platform

Atomová peňaženka je k dispozícii pre väčšinu operačných systémov vrátane Windows, macOS, Linux a Android. Aplikácia pre iOS má vyjsť v roku 2019.

Bezpečnosť a anonymita

V systéme Atomic máte plný prístup k svojim financiám iba vy. Atomová peňaženka využíva inteligenciu na zariadení a ukladá všetky súkromné ​​kľúče do vášho počítača alebo smartfónu. Vaše súkromie je dobre chránené pomocou hesla, ktoré ste nastavili, a pomocou 12-slovnej úvodnej frázy.

Multi-mena

Okrem Zcash podporuje Atomic viac ako 300 mincí a žetónov. Môžete ich zabezpečiť a spravovať, vymieňať a nakupovať pomocou vstavaných služieb a robiť všetko v jednom rozhraní bez toho, aby ste chodili na externé webové stránky. Atomic vám navyše umožňuje pridať akýkoľvek token ERC20 niekoľkými kliknutiami a spravovať ho.

Nulové poplatky

Atomic je freeware, ktorý vám generuje jedinečnú adresu peňaženky.

Okamžitá výmena a možnosť nákupu kryptomeny

Atomic Wallet vám umožňuje zameniť Zcash za viac ako 60 kryptomien. Túto službu poskytujú spoločnosti Shapeshift, Changelly a Changenow.

Možnosť nákupu v aplikácii využíva technológiu Simplex, ktorá vám umožní kúpiť Zcash, Bitcoin, Ethereum, XRP a Litecoin kreditnou kartou pomocou niekoľkých kliknutí. Celý proces trvá niekoľko minút a za Atomic sa účtuje poplatok 2%.

24/7 podpora

Atomic sa stará o svojich používateľov. Podporný personál pracuje nepretržite a je kedykoľvek pripravený pomôcť, ak sa niečo pokazí. Priemerná doba odpovede je asi 1 hodina.

4 Platby mincami: (Nefunguje)

peňaženka na mince

Toto je ďalší najlepšie hodnotený peňaženka zcash ktorý sa často používa na ukladanie zcash. Táto peňaženka má sídlo v Kanade a prijíma platby v hodnote asi 1300 mincí po celom svete. Za transakcie všetkých coinov sa účtuje poplatok vo výške 0,50%. Táto peňaženka sa považuje za ideálnu platformu pre obchodníkov, ktorí chcú predávať svoje služby online. Nasledujú hlavné funkcie tejto platformy:

 1. Rýchle transakcie:

Prvá vec, ktorá robí túto peňaženku lepšou ako ostatné peňaženky, sú rýchle transakcie. Coinpayments využíva technológiu BitGo spracovávať transakcie vyššou rýchlosťou.

 1. Podpora viacerých mien:

Coinpayments sa tiež široko používa na celom svete, pretože podporuje viac ako 1 200 digitálnych mien sa používajú po celom svete. Tu je dôležité spomenúť, že za všetky meny je potrebný rovnaký poplatok vo výške 0,50%.

 1. Funkcie zabezpečenia:

Coinpayments využívajú technológiu BitGo aj na bezpečné transakcie. Jedná sa o multisig technológiu používanú na ochranu transakcií kryptomeny po celom svete. Okrem toho tiež umožňuje používateľom zamknúť svoje mince. Po uzamknutí nemôžu byť mince použité pred časom stanoveným na ich odblokovanie.

 1. Prepočet mincí:

Jednou z najlepších funkcií tejto peňaženky je možnosť automatickej konverzie mincí. Používateľ môže svoje uložené mince previesť do inej meny. To ušetrí veľa času a uľahčí bezproblémové obchodovanie.

Spoločnosť Coinpayments vám tiež ponúka zariadenie v mieste predaja. To znamená, že používateľ môže transakcie prijímať osobne bez potreby akákoľvek krypto burza. Mobilná aplikácia pre túto peňaženku je k dispozícii aj používateľom. Prostredníctvom svojich zariadení môžu odosielať a prijímať platby.

5- Peňaženka Jaxx:

jaxx wllet zcash

Jaxx Wallet je ďalšia vážená peňaženka používaná na ťažbu a ukladanie kryptomien po celom svete. Toto sa nazýva aj multiplatformová peňaženka, pretože podporuje takmer všetky platformy. Táto peňaženka má tieto vlastnosti:

 1. Krásne používateľské rozhranie

Peňaženka Jaxx je populárna aj kvôli atraktívnemu a ľahkému používateľskému rozhraniu. Veľmi dobré na tom je, že má rovnaký dizajn takmer na všetkých platformách. Používatelia ho teda môžu ľahko používať na svojich laptopoch aj mobilných zariadeniach.

 1. Funkcie zabezpečenia

Všetky transakcie v tejto peňaženke sú tiež zabezpečené pomocou súkromných kľúčov a tieto súkromné ​​kľúče sú uložené v používateľskom zariadení. Nikto teda nemôže použiť tieto kľúče a vedieť o transakciách. Podobne je proces zálohovania a obnovy v tejto peňaženke tiež oveľa jednoduchší ako v iných peňaženkách.

 1. Podpora viacerých mien

Rovnako ako všetky ostatné peňaženky, peňaženka jaxx ponúka podporu pre rôzne digitálne meny. Oficiálne zdroje tejto platformy potvrdzujú podporu siedmich digitálnych mien vrátane bitcoinu, ethereum a dash.

Táto peňaženka tiež poskytuje nepretržitú podporu v prípade akýchkoľvek problémov. Jediná vec, ktorá na tejto peňaženke mrzí, je pomalá rýchlosť transakcií.

6- Rahakott – nová bezpečná peňaženka s rôznymi menami

peňaženka rahakott

Rahakott je peňaženka na kryptomeny, ktorá umožňuje komukoľvek posielať alebo prijímať digitálne meny a monitorovať ich zostatok.

Pomocou peňaženky môžete sledovať svoj zostatok online odkiaľkoľvek.

Nie je potrebné sa prihlasovať do Rahakottu pomocou svojej e-mailovej adresy, telefónneho čísla alebo používateľského mena: jednoducho zadáte mnemotechnickú frázu..

Systém je tiež zabezpečený dvojfaktorovou autentifikáciou. Môžete tiež použiť program Rahakott na vytvorenie viacerých peňaženiek z jedného účtu – napríklad ak chcete vytvoriť podúčty pre konkrétne obchodné vzťahy..

Podľa štúdie NewsBTC.com sú peňaženky Rahakott tiež „algoritmické“, čo znamená, že pre každú transakciu sú generované nové adresy, aby sa zvýšila anonymita používateľov..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector