Rok 2017 bol rokom kryptomien. Vďaka krypto rally z roku 2017 tu máme kryptomeny ako napríklad Stellar Lumens. Rovnako ako každá iná kryptomena, aj používatelia kryptomeny čelia výzve, aký druh peňaženky má používať. Tento článok sa zameriava na najlepšiu peňaženku Stellar Lumens, ktorú používatelia nájdu bezpečnú a užitočnú. 

O spoločnosti Stellar Lumens

najlepšia peňaženka hviezdnych lúmenov

Najčastejšie si ľudia mýlia Stellar Lumens s Ripple. Majú určité podobnosti, ale Stellar Lumen nie je vidličkou Ripple. Jedným z dôvodov nejasností je, že zakladateľ spoločnosti Stellar Lumens. Jed McCaleb, ktorý je zhodou okolností zakladateľom burzy Mt. Gox, vytvoril Stellar. Jed bol tiež spoluzakladateľom spoločnosti Ripple. Dokument Ripple a Stellar vám však ukáže obrovské technické rozdiely medzi týmito dvoma kryptomenami. 

Pre ďalšie objasnenie navrhol Ripple v roku 2012 americký programátor. Cieľom bolo umožniť bankám bezhotovostne previesť peniaze medzinárodne za pár sekúnd pomocou platobného systému SWIFT. Na druhej strane je Stellar platobný systém, ktorý umožňuje bankám a ľuďom presúvať peniaze pomocou protokolu distribuovanej hlavnej knihy. 

Hviezdna zostáva v prvých desať kryptomien podľa trhového stropu. V čase písania tohto článku mala spoločnosť Stellar trhovú kapitalizáciu vo výške 1 167 383 778 USD, čo je približne 144 111 BTC, čo dokazuje, že Stellar je stále cennou kryptomenou.. 

Niektoré z kritérií, ktoré používatelia berú do úvahy pri hľadaní najlepšej peňaženky Stellar Lumens, sa točia okolo bezpečnosti. Používatelia chcú mať istotu, že ich mince budú v bezpečí, a za prevody do iných peňaženiek by zaplatili menej. Zostavili sme zoznam peňaženiek, na ktoré sa môžete spoľahnúť:

Najlepšie peňaženky na držanie hviezdnych lúmenov

Názov peňaženky  Funkcia 1 Funkcia 2 Redakčné hodnotenie 
Ledger Nano X Hardvérová peňaženka Bluetooth povolené
Peňaženka Lobstr Funguje ako mobilná banka Cenový lístok a e-mailové upozornenie
Peňaženka Stella Desktop Horúca peňaženka Svoje súkromné ​​kľúče si môžete uložiť sami
Peňaženka Stargazer Open-source peňaženka K dispozícii pre používateľov systémov Android, Windows, Mac a Linux
Peňaženka Astra  Webová peňaženka šifrovanie údajov pomocou AES-256,
Solárna peňaženka  Peňaženka na plochu Štvorhra ako výmena 
StellarTerm Webová obchodná platforma  Nízkonákladové obchodné poplatky
BlockEQ K dispozícii pre IOS, MAC a Windows  Ovládajte mince pomocou obnovovacej frázy
Atómová peňaženka multi-coin krypto peňaženky Anonymné transakcie

Ledger Nano X

kniha nano x

Ľudia by najčastejšie chceli svoje kryptomeny ukladať offline ako spôsob zabezpečenia. Ledger Nano X ponúka svojim používateľom ďalšiu vrstvu ochrany tým, že drží vaše mince mimo siete a ďalej od hackerov. Toto zariadenie podporuje viac ako 1 000 kryptomeny z bitcoinu, pomlčky, zvlnenia, litecoinu atď. Ledger Nano X bol predstavený v máji 2019. Nano X má vylepšený dizajn a funkcie, ktoré sa značne líšia od predchádzajúceho zariadenia, Ledger Nano S.

Medzi niektoré vlastnosti Nano X patrí; 

  • Bluetooth: Nano X umožňuje používateľom bezpečné spárovanie a odosielanie Stellar cez smartphone.
  • Veľká obrazovka: Nano X má v porovnaní s verziou nano S celú obrazovku, čo uľahčuje jej obsluhu.
  • Zabezpečenie: Bezpečnostný čip novej knihy Nano má vylepšený centrálny prvok, ktorý zvyšuje jeho bezpečnosť. 
  • Batéria: Zariadenie má vynikajúcu výdrž batérie, ktorá uľahčuje mobilitu. 

Čítajte tiež: Ledger Nano S vs Trezor

Peňaženka Lobstr

S peňaženkou Lobstr nie je potrebné hľadať najlepšiu peňaženku Stellar Lumens. Môže sa použiť na bezproblémové a efektívne odosielanie, prijímanie a správu transakcií. Peňaženka Lobstr má mobilné aj webové aplikácie. Vytvoril ho ten istý programátor, ktorý navrhol Ripple, a v rovnakom roku bol uvedený do života aj s projektom Stellar. 

Peňaženka bola vytvorená na ukladanie iba XLM mincí. Bol vytvorený pre nebankovku, takže Peňaženka funguje presne ako mobilná banka. Dodáva sa s cenníkom, e-mailovým upozornením a niekoľkými ďalšími funkciami, ktoré z neho robia jedinečnú a inteligentnú peňaženku. So spoločnosťou Lobstr máte nad svojimi mincami 100% kontrolu. 

Stellar Desktop peňaženky

Toto je horúca peňaženka, čo znamená, že vaše súkromné ​​kľúče sú uložené offline. V porovnaní s inými peňaženkami sú však úplne zadarmo. Musíte len poskytnúť všetky potrebné bezpečnostné opatrenia na ochranu svojich hviezdnych mincí. 

Musíte sa ubezpečiť, že používate správny antivírusový program. Skontrolujte tiež, či sú všetky brány firewall neporušené, aby chránili vaše súkromné ​​kľúče pred krádežou hackermi. Ak je váš počítač úplne chránený, nemusíte sa obávať, pretože peňaženky na pracovnej ploche sú v porovnaní s peňaženkami webovými celkom bezpečné. 

Výhodou hviezdnej stolnej peňaženky je, že vaše súkromné ​​kľúče sú uložené vo vašom osobnom počítači. Desktopová peňaženka Stellar tiež podporuje viac ako jednu kryptomenu. Rovnako má aktívny vývojový tím a žiadne obstarávacie náklady.

Peňaženka Stargazer

Toto je ďalšia slušná peňaženka na odosielanie, prijímanie a ukladanie vašich hviezdnych lúmenov. Po prvé, stargazer je open-source peňaženka, čo znamená, že ktokoľvek si môže overiť zdrojový kód peňaženky. Má niekoľko jedinečných funkcií, ako sú viaceré aktíva, funkcie viacerých signatárov, federovaná adresa, import a export účtov, štítky k transakciám e.t.c. 

S peňaženkou stargazer bolo v minulosti veľa sťažností na rôzne chyby. Tieto sťažnosti spôsobili, že veľa používateľov prestalo používať Peňaženku. Nedávno sa však vývojárom podarilo chyby opraviť. Odvtedy Peňaženka funguje správne. Tiež nikdy neexistovali sťažnosti na narušenie bezpečnosti.

V službe Stargazer vlastníte svoje finančné prostriedky, pretože svoju peňaženku môžete rýchlo obnoviť pomocou nástrojov na symbolickú obnovu. Verte mi, keď poviem, že s Peňaženkou sa dá robiť toľko. Má niekoľko jedinečných prevádzkových funkcií, ktoré je ťažké získať z iných peňaženiek. Stargazer je k dispozícii pre používateľov systémov Android, Windows, Mac a Linux. 

Peňaženka Astra

Pre tých, ktorí uprednostňujú webovú peňaženku, by mala byť Astra voľbou. Vývojári postavili Astru tak, aby zlepšila bezpečnosť ukladania hviezdnych mincí, a to tak, že pridali ďalšie pohodlie, keď nemuseli ukladať súkromné ​​kľúče. Bezpečnostné prvky Astry sťažujú hacknutie. 

Medzi vrstvy zabezpečenia zakódované do webovej peňaženky patria; šifrovanie dát s AES-256, zabezpečená vrstva soketu, dvojfaktorová autentifikácia pre všetky účty a heslá, hashovaná s Argon2, víťazom hashovacej súťaže 2015. 

Peňaženky Astra navyše umožňujú používateľom prijímať hviezdne údaje z federálnej adresy a tiež prostredníctvom e-mailu prostredníctvom [email protected]*astralwallet.io a tiež prostredníctvom e-mailu poskytujú ďalšiu zákaznícku podporu. Astra podporuje XLM, MOBI, SLT a v budúcnosti bude pridávať ďalšie hviezdne tokeny. 

Solárna peňaženka

solárna peňaženka

Je to peňaženka s otvoreným zdrojom, ktorá bola vyvinutá spoločnosťou SaotohsiPay. Stellar Wallet je priateľská peňaženka so silným zabezpečením a vynikajúcou rýchlosťou. Nie je ťažké otvoriť si účet peňaženky na Solárna peňaženka. Ako peňaženka na pracovnej ploche sú súkromné ​​kľúče uložené v osobnom počítači používateľa. Vaše súkromné ​​kľúče sú uložené šifrovane pomocou hashovacieho algoritmu SHA256 a PBKDF2. Ak zabudnete heslo, neexistuje žiadny spôsob, ako XLM obnoviť, pokiaľ si používateľ neurobil zálohu. 

Solárna peňaženka má ďalšie funkcie, napríklad funkcie viacerých strán. Existuje tiež vnútorná decentralizovaná hviezdna ústredňa s názvom (DEX)

Podpora Testnet. Solárna peňaženka je tiež dobre navrhnutá so zabezpečenou bezpečnostnou vrstvou na zmiernenie útokov hackerov. Ak hľadáte peňaženku navrhnutú vyslovene pre sieť Stellar, solárna peňaženka je pre vás štandardnou voľbou.

StellarTerm

Ak hľadáte najlepšiu peňaženku Stellar Lumens, zvážte StellerTerm. Je to decentralizovaná burza vyvinutá tímom Lobstr. Výmena bola vytvorená, aby mala dvojité funkcie; obchodná platforma a peňaženka na ukladanie a odosielanie kryptomeny. Jedná sa o decentralizovanú ústredňu vybudovanú prostredníctvom siete Stellar, a preto ju možno použiť aj ako peňaženku. 

Ako webová decentralizovaná obchodná platforma vám umožňuje ukladať, posielať, prijímať a obchodovať s hviezdnymi mincami bez ohľadu na vaše skúsenosti. So StellarTerm by bolo možné kúpiť viac ako jedno aktívum pomocou (XML) a bez ďalších nákladov, na rozdiel od iných obchodných platforiem. Je nezisková a neúčtuje používateľom poplatky za služby, ktoré im poskytujú. Ako svoju hlavnú výhodu má obchodovanie s nízkymi nákladmi. Používateľ bude musieť zaplatiť 100 transakcií, čo je 0,00001 XLM za transakciu.

Toto je významná obchodná platforma, ktorá bude mať z dlhodobého hľadiska globálny finančný efekt. Toto je vhodná platforma pre tých, ktorí hľadajú platformy na odosielanie, prijímanie a obchodovanie s XLM.

BlockEQ

BlockEQ je ďalšia vynikajúca peňaženka na ukladanie vašich hviezdnych mincí. S touto peňaženkou môžete ľahko posielať, prijímať a ukladať svoje mince s ďalšou funkciou, ktorá používateľom umožňuje obchodovať s XLM na decentralizovanej burze Stellar..

S frázou obnovenia 12-24 môžete mať úplnú kontrolu nad svojimi súkromnými kľúčmi. BlockEQ má vylepšenú bezpečnostnú funkciu, ktorá vám umožňuje používať PIN kód na uloženie vašich peňaženiek. Je k dispozícii pre iOS, MAC a Windows, čo je dobrá správa pre tých, ktorí držia Stellar coiny. 

Atómová peňaženka

atómová peňaženka

Generálny riaditeľ spoločnosti Changelly Konstantin Gladych vytvoril atómovú peňaženku. Táto peňaženka sa zameriava na tri významné požiadavky v krypto priestore;

  • Anonymná transakcia
  • Decentralizácia
  • Bezpečnosť

Súkromný kľúč Atómová peňaženka je uložený v zariadení používateľa. To znamená, že nikto v rámci vývojového tímu atómových peňaženiek nemá prístup k žiadnym citlivým údajom.

Táto peňaženka umožňuje používateľom okamžitú výmenu kryptomeny medzi sebou, rovnocenné. To však nie je k dispozícii pre všetky mince. Vývojári integrovali výmennú službu Changelly a Shapeshift na podporu akejkoľvek kryptomeny bez funkcie atómového výmeny. Atomová swapová peňaženka je jednou z najlepších kryptomenových peňaženiek s viacerými mincami na trhu a podporuje hviezdne lúmeny.. 

Záver 

Môže byť ťažké vybrať si niektorú z mnohých peňaženiek v hviezdnej sieti. Ak však hľadáte najlepšiu peňaženku Stellar Lumens, môžete si vybrať z peňaženiek uvedených vyššie. 

Pre záujemcov o hardvérové ​​peňaženky bude Ledger Nano X vhodný. Milovníci webových peňaženiek, horúcich peňaženiek a mobilných peňaženiek si nájdu takú, ktorá im bude vyhovovať. Rovnako väčšina z týchto peňaženiek podporuje Stellar Lumens aj Ripple. Už vieme, že obidve slúžia na rôzne účely. Takže, ak potrebujete najlepšiu peňaženku Stellar Lumens, dúfam, že si nájdete svoju voľbu. 

Čítaj viac:

  • Najlepšie peňaženky IOTA
  • Najlepšie bitcoinové peňaženky

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me