Bitcoin Cash je výsledkom hard forku zo siete bitcoinov v roku 2017. Digitálna mena od svojho hard forku zostáva jednou z 10 najlepších mincí, najmä v roku 2018. Do augusta 2018 sa však hovorilo o Bitcoinová hotovosť rozdelenie siete. Sieť sa nakoniec rozdelila na Bitcoin Cash ABC a Bitcoin Cash SV. Účelom tejto kontroly je však zistiť najlepšiu bitcoinovú peňaženku, a to urobíme …

Vyhľadávanie peňaženky s kryptomenami môže byť taká náročná úloha, najmä keď máte konkrétne kritériá, ktoré musí peňaženka spĺňať. Používateľov peňaženky najčastejšie znepokojujú funkčné zabezpečenie, bezpečnosť, jednoduché použitie a ďalšie faktory. Existuje veľa možností, pokiaľ ide o peňaženky BCH. Poďme vhodne analyzovať najnovšie možnosti najlepších Bitcoinové peňaženky v roku 2019.

Peňaženka Bitcoin Cash Electrum

najlepšia bitcoinová peňaženka

Na rozdiel od toho, čo môžete vidieť online, tradičná peňaženka Electrum podporuje iba bitcoin, nie bitcoin cash.

Našťastie pre vás, vytvorili vidličku Electrum nazvanú Electron Cash (ktorú uvádzame nižšie ako jednu z najlepších peňaženiek v hotovosti Bitcoin Cash) špeciálne pre tých používateľov, ktorí chcú získať svoju bitcoin hotovosť.

Tu sú návod, ako na to z ich webovej stránky.

Peňaženka Jaxx Liberty

peňaženka jaxx liberty

The Peňaženka Jaxx Liberty je cross-platformová blockchain peňaženka, ktorá umožňuje viac ako 80 kryptomien vrátane bitcoin hotovosti. Ľahko sa používa a poskytuje tiež bezproblémové používateľské rozhranie na ukladanie bitcoinových peňazí so sedemdňovou zákazníckou podporou. Jaxx vám umožňuje úplnú kontrolu nad vašimi kľúčmi. Je k dispozícii pre operačné systémy Windows, Mac a Linux. Má tiež verziu, ktorá podporuje aj Android. Novým používateľom bude Jaxx ľahko generovať adresu bitcoinovej peňaženky, exportovať súkromný kľúč, posielať mince a sledovať zostatok. 

Peňaženka BTC.com

peňaženka btc.com

Toto je jedna z najpopulárnejších webových peňaženiek podporovaná pekinskou spoločnosťou Bitmain. Pôvodne ho však navrhol Blocktrail. Bitmain má tiež prieskumníka blokov a banskú spoločnosť, ktorá využíva vyrovnanie s názvom PPS (pay-per-share). Sú navrhnuté tak, aby uľahčovali odosielanie a prijímanie bitcoinov a bitcoinovej hotovosti. 

The Peňaženka BTC.com je peňaženka otvoreného zdroja, ktorá podporuje dvojfaktorovú autentizáciu a transakcie s viacerými podpismi. Jedná sa tiež o hierarchickú deterministickú peňaženku, ktorá vám umožňuje zálohovať svoje prostriedky v prípade straty prístupu k vášmu zariadeniu. Je k dispozícii pre používateľov systému Android a iOS. 

Peňaženka Coinomi


coinomi peňaženka

Ak hľadáte užívateľsky príjemnú a prístupnú peňaženku, ktorá podporuje viac mien ako Dash, ETH, Verge a Litecoin, potom ste tu. Jedná sa o ľahkú peňaženku, ktorá vám umožní ovládať váš súkromný kľúč. Jednou z najlepších bezpečnostných funkcií je, že peňaženka Coinomi nepodporuje chytanie obrazovky pre Android aj iOS. Vďaka tejto bezpečnostnej funkcii niekto ťažko ukradne váš súkromný kľúč. Ak chcete peňaženku, ktorá nekompromituje súkromný kľúč, potom je to ono. Používanie Coinomi je bezpečné pre transakcie BCH pomocou zabudovanej obchodnej aplikácie tretej strany, ako sú Shapeshift a Changelly.

Peňaženka CashAddress

Peňaženka CashAddress

Toto je možnosť papierovej peňaženky dostupná pre ľudí, ktorí ju považujú za bezpečnú alternatívu na ukladanie svojich bitcoinových hotovostí. Je to open-source javascriptový generátor peňaženky na strane klienta. Ak uvažujete o dlhodobom uložení svojho BCH, potom CashAddress je pre teba. Papierovú peňaženku môžete odovzdať aj ako darček svojim blízkym. Jedinou nevýhodou je, že ak sa mince stratia na mieste, navždy sa stratia. 

Bitcoin neobmedzená peňaženka

Peňaženka BitcoinUnlimited

Tento systém elektronických peňazí typu peer-to-peer vydal v roku 2015 Andrew Stone, Peter Tschipper a 

Andrea Suisan. Peňaženka je známa malými transakčnými poplatkami a rýchlou spoľahlivou rýchlosťou potvrdenia. Peňaženku je možné použiť pre operátorov uzlov, baníkov a investorov. Jedná sa o implementáciu celého uzla pre bitcoin. Bitcoin Unlimited Wallet je ako aktualizovaná bitcoinová jadrová peňaženka. Umožňuje klientom bitcoinu spracovávať transakcie do blokov s potenciálnou maximálnou veľkosťou väčšou ako pevne zakódovaný limit jedného megabajtu Core. Verzia 1.1.0.0 podporuje bitcoinové peniaze. Táto peňaženka Bitcoin Unlimited podporuje BCH a je k dispozícii pre operačné systémy Linux, Windows a Mac.

Peňaženka Rahakott

Peňaženka Rahakott

Rahakott je peňaženka s rôznymi menami v rozlíšení HD, ktorá umožňuje komukoľvek posielať alebo prijímať peniaze z ktorejkoľvek časti sveta. Použitím mnemotechnickej frázy je potreba prihlásenia nulová. 

Ak si aktivujete dvojfaktorovú autentifikáciu, môžete získať prístup k viac ako jednej peňaženke. Peňaženka, ktorá pre každú transakciu automaticky vytvorí novú adresu. Nezabudnite, že umožňuje používateľom pracovať vo virtuálnych tuneloch, ako je tor, s technológiou miešania, ktorá znemožňuje sledovanie transakcií. 

Peňaženka CoinPayments

peňažná hotovosť

Coinpayments je digitálna webová platobná brána pre kryptomenu. Coinpayment podporuje viac ako 2 580 kryptomien vrátane bitcoinovej hotovosti. Najlepšie na CoinPayments sú ich ľahko použiteľné doplnky pre obchodníkov a vývojárov s bitcoinovými hotovosťami. 

CoinPayments má funkciu trezoru, ktorá vytvára ďalšiu vrstvu zabezpečenia pred hackermi. Má tiež jedinečný štítok na platbu za všetky mince. Namiesto dlhej alfanumerickej adresy v peňaženke na platenie mincami môžete na prenos BCH komukoľvek, kto používa platformu na platenie mincami, použiť menovky.. 

CoinPayments poskytuje celý rad funkcií, vrátane okamžitého potvrdenia GAP600, aplikácie Airdrops, mobilnej aplikácie, fiatové vyrovnanie, automatická konverzia mincí, peňaženka s viacerými mincami, fiatové vyrovnanie v mieste predaja a niekoľko inovatívnych služieb.. 

Peňaženka Ledger Nano S.

Ledger Nano S

Hardvérové ​​úložisko poskytuje offline úložné riešenie, čo z neho robí jednu z najbezpečnejších dostupných možností úložiska. Ledger Nano S má pokrytie bezpečnosti, pokiaľ ide o hardvérové ​​peňaženky. Umožňuje používateľom ukladať svoje mince na bezpečnom čipe chránenom kódom PIN. 

Poskytuje dvojfaktorovú autentifikáciu s viacerými menami a tiež umožňuje externým peňaženkám spravovať ďalšie aktíva. Transakcie sa overujú iba pomocou podpory OLED stlačením tlačidiel na zariadení. Ledger Nano S ponúka podporu pre 22 coinov a tokeny ERC-20 priamo z vášho počítača s aplikáciou Ledger Live.

Peňaženka Trezor

Trezor je praktická prenosná hardvérová peňaženka, ktorá je vytvorená tak, aby poskytovala offline ukladanie kryptomeny. Hardvérové ​​funkcie zmierňujú krádeže a útok škodlivého softvéru, na ktoré je väčšina online peňaženiek náchylná. 

Pomocou Trezoru je zabezpečenie vášho majetku jednoduché a efektívne. Dodáva sa so zabudovanými tlačidlami a digitálnymi obrazovkami, ktoré môžete použiť na overenie transakcií s majetkom. V prípade, že stratíte hardvér, môžete ľahko získať prístup k svojim coinom zo svojej offline zálohy. Hardvér Trezor je možné použiť na ukladanie rôznych kryptomien ako ETH, Ethereum Classic, Dash, Bitcoin Cash a Litecoin.

Prečítajte si tiež: Ledger Nano S VS. Porovnanie peňaženky Trezor

Peňaženka Electron Cash

Najlepšie bitcoinové peňaženky

Pri hľadaní najlepšej bitcoinovej hotovostnej peňaženky nemôžeme obísť Electron Cash SLP. Jedná sa o ľahkú peňaženku postavenú spoločnosťou Electron Cash Developers. Peňaženka EC predstavila neväzobné riešenie pre tokeny protokolu SLP (Simple Ledger Protocol). Peňaženka je vidličkou peňaženky Electrum a umožňuje vám kontrolu nad vašimi súkromnými kľúčmi. 

Záver

Nájdenie najlepšej bitcoinovej peňaženky by nemalo byť také stresujúce, keď máte zoznam svojich požiadaviek. Pre väčšinu používateľov peňaženky všetko, čo chcú, je peňaženka s nízkymi transakčnými poplatkami, bezpečnosťou a anonymitou. Iní chcú jednoduchú peňaženku s vynikajúcim užívateľským rozhraním. Ale nikto nie je ochotný robiť kompromisy v oblasti bezpečnosti. Bezpečná peňaženka bude teda určite najlepšou bitcoinovou peňažnou peňaženkou. 

Čítajte tiež: Najlepšie peňaženky Stellar Lumens

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector