Holochain je energeticky nabitá platforma pre decentralizovaný vývoj aplikácií. Umožňuje vývoj s pripojením typu peer to peer. Táto príručka vám poskytne predstavu o Holochain cenová predikcia a jej očakávaný rast, od technickej analýzy po základnú cenovú históriu. Na konci tejto príručky budete mať dobrý obraz o tom, aké vysoké HORKÉ ceny pôjdu. Budete tiež vedieť, či má Holochain potenciál v budúcnosti alebo nie. Začnime.

O spoločnosti Holochain

Holochain je distribuovaná počítačová sieť, ktorá dokáže fungovať lepšie ako technologický blockchain. Uvádza sa, že má schopnosť nekonečného škálovania prostredníctvom P2P sietí, takže nedochádza k poklesu účinnosti siete pri implementácii distribuovaných aplikácií. Holochain je navrhnutý tak, aby poskytoval vývojárom platformu na vytváranie decentralizovaných aplikácií (Dapps) ako alternatívu k Blockchainu.

Blockchainové podniky sú zvyčajne decentralizované; vytvorením globálnej siete sa však reťazec Holo vydal inou cestou. Je to jednoducho malá variácia preťaženia a úľavy od tieniacich tónov. Tvrdia, že navrhli podnikovú sieť novej generácie, ktorú nemožno nazvať Blockchain, a preto bola označená ako Holochain. Sieť navrhli a spoluzaložili Eric Harris-Braun a Arthur Brock.

Holochain vysvetlil

Holochain vs Blockchain

V porovnaní s oboma Blockchainmi, Holochain a základná štruktúra Blockchainu zobrazuje rôzne variácie. Konkrétne sa štruktúra týchto dvoch výrazne líši, zatiaľ čo účel má určité podobnosti. Je zaujímavé, že Holochain je futuristická technológia, ktorej cieľom je otočiť hlavu takmer všetkému.

Rovnako ako Blockchain, aj Holochain si kladie za cieľ zaistiť bezpečné a transparentné transakcie medzi účastníkmi siete. Kryptograficky sú informácie o všetkých systémoch bezpečné a nemožno s nimi manipulovať ani ich meniť. Okrem toho tieto dve siete umožňujú používateľom pripojiť sa peer-to-peer. To im pomáha komunikovať individuálne bez ústredného orgánu.

Uzly závisia od jednej siete, ktorá vykonáva a overuje transakcie v sieti Blockchain. Ako sa k blokom pripája viac blokov, zvyšuje sa aj výpočtová záťaž a transakčné poplatky. Uzly skôr pracujú na svojich reťazcoch v Holochaine. Existuje viac výpočtového priestoru.

 

Analýza a história cien holochainu (HOT)

Holo vstúpil na trh s ICO ktorá sa uskutočnila medzi 29. marcom a 28. aprílom 2018. Vyzbierala viac ako 20 miliónov dolárov. Schéma mala relatívny úspech, ktorý bol posilnený ďalšou volatilitou trhu. Token bol počas ICO ocenený na 0,0001 USD. 6. mája týždeň potom sa sadzby zvýšili na 0,002 USD a do celkovej kapitalizácie sa pridala tretina miliardy dolárov. Potom však tempo dramaticky pokleslo a Holo do januára 2019 mierne kolísal o 0,0003-0 0006 dolárov.


V polovici januára vstúpili kryptomeny do nového vývojového kola a doposiaľ nedošlo k žiadnemu výraznému zlyhaniu v cene holochain. Vrcholné kolo sa začalo 21. mája, keď sa jeden token ocenil na 0,0022 USD s trhovou kapitalizáciou takmer 300 miliónov USD.

Výmenný kurz však teraz opäť poklesol a pohyboval sa okolo 0,0006864 USD, s trhovou kapitalizáciou 114 miliónov USD. Holo je teraz s týmto parametrom na kryptomene na 51. mieste.

  1. Predikcia ceny Polkadot na roky 2021 až 2025 – BUDE DOTKNÚŤ 40 dolárov?
  2. Hviezdna predpoveď cien na roky 2021 – 2025 XLM $ 5 Možných?

Predikcia cien holochainu 2021,2022,2023,2024 a 2025

Hol0 Predikcia ceny 2021

Holochain bol v mnohých vzostupoch aj pádoch. Existuje veľa momentov, keď nás Holochain nikdy neprestal udivovať. Vývoj bol tiež pomalší, ako sa očakávalo. Očakávalo sa tiež, že mince budú stabilné po celý rok, bohužiaľ!

Podľa predpovedí TradingBeasts sa má rok 2021 skončiť dobrou nocou. Cena sa predpovedá na 0,0008879 dolárov do decembra 2021. Investor do peňaženky tiež ukázal určitú nádej smerom k minci. Podľa nich sa predpokladá, že sa minca do konca tohto roka bude obchodovať za 0,00739 USD. Holochain’s Cena DigitalCoin predikcia je tiež veľmi logická. Podľa fóra sa ceny Holo (HOT) do konca roka zvýšia na 0,00102300 USD.

Predikcia ceny holochainu 2022

Holochain sa začiatkom januára 2021 obchodoval za 0,0006 USD, s malým nárastom objemu. Cena začala stúpať na vzostupnom trende. V nasledujúcich mesiacoch by ceny mohli eskalovať, pretože Holochain využíva svoje špeciálne ekosystémové technológie. Podľa predpovednej správy spoločnosti TradingBeasts sa cena mohla do konca novembra pohybovať od 0,0008844 USD do 0,0,0010404 USD. Podľa Investor do peňaženky, Holochain môže do konca roku 2022 dosiahnuť 0,000750 USD.

Holochain (HOT) predikcia ceny na rok 2023

Vďaka úsiliu tvorcov siete Holo HOT sa cena mincí zvýšila začiatkom rokov 2019 a 2020. Rok 2021 sa začal v dobrom bode. Pre aktuálny rok odhadol Digital Price Coin cenu HOLO. Očakávali, že HOT môže na konci roku 2023 dosiahnuť 0,00141089 USD. Medzitým, TradingBeasts tiež veľmi dúfajú v budúcnosť mince. Navrhujú cenu od takmer 0,0010509 do 0,00015454 USD. V rovnakom slogane očakáva Wallet Investor cenu od minimálne 0,000042 do maximálne 0,000127 dolárov.

Holochain (HOT) predikcia ceny na rok 2024

Do tohto dátumu si myslíme, že by sa mali prekonať prekážky vo vývoji. Pretože čoraz viac vývojárov prijíma víziu Holochainu, bude sa neustále rozvíjať. TradingBeasts, jeden z najlepších prediktorov mincí na trhu, naznačuje, že cena jedného Holochainu (HOT) by sa mohla pohybovať okolo 0,001 12076 až 0,0017 759 USD. Zatiaľ čo Investor do peňaženky pristupuje k minci inak. Podľa ich predpovedí sa ceny budú držať zášti od 0,000124 USD do 0,0000062 USD.

Predpoveď ceny holochainu na rok 2025

DigitalCoinPrice má bezproblémový prístup k tejto minci. Táto predikčná platforma verí, že minca Holochain zostáva na súčasnej úrovni veľmi dlho stabilná. HOT má potenciál čoskoro prevziať trh. Predpokladá sa, že minca bude mať hodnotu 0,00211283 dolárov do roku 2025. Ak sa priblížime k hranici 1 dolára, potom je ťažké povedať, že to môže trvať 5 rokov od roku 2025, alebo je možné, že ak sa Holochain zúčastní býčieho trhu.

V priamom kontraste s DigitalCoinPrice však Wallet Investor pristupuje k minci inak. Podľa jeho predpovedí sa očakáva, že v roku 2025 sa Holochain bude počas celého roka obchodovať medzi 0,000069 až 0,000035 USD s priemernou cenou 0,0001040 USD.

Naše predpovede cien v kategórii Holochain (HOT)

Holochain otvoril svoju jazdu v roku 2021 za obchodnú cenu 0 0006 dolárov. Členovia tímu a vývojári sú primerane vyškolení a schopní rýchlo implementovať najmodernejšie technológie ako BUIDL, čo naznačuje, že spoločnosť HOLO bude významná vďaka svojmu neustálemu rastu a technickému rozvoju. Do konca roku 2025 bude výmena Holochainu 0,0458 USD a v budúcnosti by mohol dosiahnuť 0,56 USD.

Kde kúpiť HORKÉ?

Pre hladší a spoľahlivejší výkon je možné kúpiť žetóny Holo. Spoločnosť HOLO podľa správ Holo Hot Coin vytvorila na trhu veľkú dynamiku. Preto je táto minca k dispozícii na všetkých významných burzách, ako napríklad –

  • Binance
  • Výmena UniSwap
  • Hotbit

Kam uložiť HORKÉ

Ak ste si kúpili HOT, uistite sa, že máte bezpečnú peňaženku, do ktorej si ju môžete uložiť. Niekoľko peňaženiek vám môže pomôcť ukladať a investovať do kryptomeny (hardvér a softvér). Výhľad ceny s horúcimi tokenmi naznačuje sľubné zvýšenie, vďaka čomu sa investície oplatia. Vďaka bezpečnej peňaženke je ukladanie vašich mincí a obchodovanie s nimi jednoduchšie a efektívnejšie. Na ukladanie horúcich tokenov sú k dispozícii rôzne druhy peňaženiek. Niektoré z nich sú

  • Hlavná kniha
  • MetaMask
  • Dôverujte Peňaženke
  • ImToken

Holochain (HOT) cenové predpovede cien

Môže holochain dosiahnuť 1 dolár?

Vyššie uvedený údaj závisí od toho, ako veľmi je trh volatilný. Mince dosahuje 1 $, ale nielen teraz. Musí sa zúčastniť býčieho trhu a cena automaticky dosiahne hranicu 1 $.

Je Holo dobrá investícia?

Áno, ak budete z dlhodobých dôvodov naďalej investovať do spoločnosti Holo na kryptotrhu, bude to v budúcnosti ziskové a lukratívne.

Aký je rozdiel medzi Holochain a Holo?

Holochain je motor agregácie údajov, ktorý pomáha používateľom spravovať ich identifikáciu a transakcie. Holo je distribuovaná hostiteľská sieť, ktorá umožňuje vývojárom softvéru z Holochainu hostovať ich aplikácie.

Dá sa Holochain vyťažiť?

Holochain je open-source sieť a NIE, nedá sa ťažiť. Uzly holochainu neukladajú na svojej sieti celý Blockchain a overili ich. To je dôvod, prečo sa nedá ťažiť Holochain.

Náš záver

Je možné, že je príliš skoro uzavrieť cenu Holo vzhľadom na rôzne predpovede cien Holo. Aj keď sa očakáva, že altcoin porastie do piatich rokov, musíte zistiť, či sa do spoločnosti Holo oplatí investovať. Zaujímavou časťou je cena holou zvýšená po tom, čo minulý rok zostal stabilný. Z dôvodu 20-násobného rastu v minulosti dostávalo slušné príjmy od spoločnosti Holo dvakrát držiteľ ICO. Nazýva sa to lukratívne a pre Holochain je budúcnosť stále vynikajúca. Začať investovať teraz je ziskové.

Stále máte otázky, na ktoré je potrebné odpovedať? Máme vás kryté. Komentujte nižšie a my sa s vami spojíme čo najskôr.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector