Recenzia Crypto Genius: Je to podvod alebo legálny?

Čo je to Crypto Genius?

Crypto Genius je automatizovaná platforma na obchodovanie s kryptomenami, kde používatelia na spustenie živého obchodovania vyžadujú iba vklad vo výške 250 Є. Platforma je plne automatizovaná, čo znamená, že na začatie obchodovania nepotrebujete takmer žiadne skúsenosti. Obchodovanie sa deje pomocou sofistikovaného algoritmu, ktorý prehľadáva trh a hľadá pre vás výhodné obchodné príležitosti. Len čo sa tieto príležitosti nájdu, algoritmus za vás urobí obchod. Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa, vložiť vklad, vyskúšať demo účet alebo prejsť priamo na živé obchodovanie. 

Je Crypto Genius legitímnou obchodnou platformou? 

Vykonali sme množstvo testov a môžeme potvrdiť, že Crypto Genius je legitímna obchodná platforma. Poplatky za vklad sú 250,, čo je výrazne menej ako v prípade iných obchodných platforiem tohto druhu. Pre nových používateľov, ktorí sa stále pohybujú po platforme, existuje špecializovaný tím zákazníckych služieb a bude s vami v kontakte správca účtu, ktorý vám pomôže na vašej ceste, najmä pokiaľ ide o založenie vášho účtu. Určite vás poteší, že spoločnosť Crypto Genius uzavrela partnerstvo aj s regulovanými sprostredkovateľmi, aby zaistila správnu správu vášho účtu. 

Krátky sprievodca obchodovaním na kryptomene

Ak chcete začať obchodovať s Crypto Genius, budete si musieť zaregistrovať svoj účet. Žiaľ, žiadny investor nebude môcť obchodovať bez účtu. Akákoľvek obchodná platforma, ktorá vyžaduje, aby ste začali obchodovať bez účtu, by sa nemala považovať za dôveryhodnú. 

 • Registrácia

Na registráciu sú potrebné iba vaše základné informácie. Po registrácii vás bude kontaktovať správca účtu, ktorý vám pomôže so zvyškom procesu. Registrovať sa môžete vyplnením nižšie uvedeného formulára: 

 • Záloha

Crypto Genius vyžaduje, aby všetci noví používatelia zložili vklad vo výške 250 Є. To je menej ako u mnohých iných obchodných platforiem, ktoré vám môžu na začiatku účtovať vklad a registračný poplatok. Zaplatený vklad sa použije aj ako vaša počiatočná kapitálová investícia. To znamená, že váš vklad bude použitý na uzatváranie obchodov. 

 • Demo obchod

Crypto Genius ponúka voliteľný demo-obchodný účet pre nových používateľov, aby sa oboznámili s platformou. To je užitočné, pretože vám umožňuje uzatvárať obchody na základe historických údajov. Budete mať možnosť získať skúsenosti a lepšie porozumieť tomu, ako táto obchodná technológia funguje.

 • Živý obchod 

Po vykonaní vkladu máte prístup ku všetkým živým obchodným funkciám. Váš správca účtu vám však pomôže nakonfigurovať nastavenia a nastaviť limity stop-loss. Budete sa tiež musieť rozhodnúť, kedy otvoriť a uzavrieť obchodné rokovania.

Čo treba zvážiť pred obchodovaním s Crypto Genius?

 1. Investujte s rozumom – začnite s minimálnym vkladom 250 EUR.
 2. Skorší výber zárobkov – odporúčame vám vybrať si zárobky a ponechať počiatočnú sumu investície v systéme na ďalšie obchodovanie. Týmto spôsobom si môžete užívať svoje zárobky, zatiaľ čo počiatočný kapitál, ktorý ste investovali, stále prináša zisk.
 3. Neinvestujte svoje úspory – navrhujeme, aby noví používatelia využili svoj disponibilný príjem namiesto toho, aby použili všetky svoje úspory na financovanie svojho prvého obchodu. Pamätajte, že trh s kryptomenami je nestály a veci sa rýchlo menia.

Zaregistrujte sa teraz

Krypto génius

Zaregistrujte svoje Krypto génius účet cez Coin Insider a získajte a ZADARMO Správca osobných účtov, ktorý vás prevedie procesom nastavenia účtu.

Meno Priezvisko E-mail Telefón

Výhody obchodovania s kryptogéniom

 1. Bezpečný: Crypto Genius je bezpečný a spoľahlivý, pokiaľ ide o ochranu vašich osobných údajov, vaše informácie budú chránené šifrovaním. O krádež vašich informácií sa nemusíte starať, pokiaľ ste nedbanlivosťou voči svojmu účtu. 
 2. Vysoká miera výhry pre transakcie- Zistili sme, že Crypto Genius má 80% úspešnosť transakcií. To možno pripísať sofistikovanému algoritmu, ktorý vždy funguje. 
 3. Online zákaznícky servis: K oddeleniu služieb zákazníkom máte prístup 24 hodín denne. Buď prostredníctvom e-mailu, živého chatu alebo telefonicky. Odporúčame vám použiť funkciu živého rozhovoru, ktorá je citlivejšia. 
 4. Nie sú potrebné žiadne skúsenosti: Crypto Genius používa sofistikovaný algoritmus, ktorý nezávisí od žiadneho ľudského zásahu. Funguje to nezávisle a vo váš prospech. Všetko, čo musíte urobiť, je udržiavať karty vo svojom účte.

Celebrity, ktoré majú záujmy v kryptomenách:

 • Gwyneth Paltrow – V roku 2017 sa Gwyneth Paltrow pripojila k startupu Bitcoin Wallet Abra ako poradkyňa počas epizódy série Apple Planet of the Apps..
 • Mike Tyson – V roku 2016 Mike Tyson uviedol na trh bitcoinovú peňaženku v partnerstve so spoločnosťou Bitcoin Direct.
 • Snoop Dogg -V roku 2013 Snoop tweetoval: „Môj ďalší rekord v bitcoinoch n je dodávaný v dronoch.“ V roku 2017 bol Snoop Dogg ako dar pre svoj mládežnícky futbalový program obdarovaný 1 500 SparkleCOINmi od spoločnosti v hodnote približne 55 500 dolárov.
 • Ashton Kutcher – Investované do blockchainu športových stávok Unikrn spolu s miliardárom Markom Cubanom.
 • Jamie Foxx – V roku 2017 Jamie Foxx podporil burzu kryptomien Cobinhood na twitteri: „Teším sa na účasť v novom tokene @cobinhood! NULOVÉ obchodovanie s poplatkami! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“
 • Roseanne Barr – Jeden z prvých priaznivcov bitcoinu. V roku 2013 tweetovala: prvý postapokalyptický zákon: otroctvo vo všetkých formách je dnes nezákonné – vrátane dlhového otroctva. #BITCOIN.
 • Mel B. – V roku 2013 Mel B oznámila, že bude prijímať platby bitcoinom za jej nový singel. Povedala: Milujem, ako nám nové technológie uľahčujú život, a to je pre mňa vzrušujúce. Bitcoin spája mojich fanúšikov po celom svete pomocou jednej meny. Môžu len platiť pomocou bitcoinov.
 • Drew Carey – Raz tweetnuté: Len som sa pokúsil kúpiť raňajky za bitcoiny. Odmietnuté. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness
 • Floyd Mayweather ml. – V roku 2017 tweetoval svoju fotografiu s popisom, ktorý znel: „Výdavky bitcoinov ethereum a iných druhov kryptomeny v Beverly Hill.“
 • Richard Branson Článok bola zverejnená správa, že Richard Branson investoval 30 miliónov dolárov do platformy platieb v kryptomene BitPay.

Je Crypto Genius Legit: náš verdikt!


Výsledok našej analýzy na platforme Crypto Genius nás vedie k podpore tvrdení, že Crypto Genius je 100% legitímny a môže pomôcť novým a skúseným obchodníkom pri generovaní pasívneho príjmu a zveľaďovaní ich bohatstva. Tvrdí sa, že nový používateľ môže každý týždeň zarobiť od 200 do 1 000 EUR. To úplne závisí od toho, koľko peňazí používateľ investuje a stále investuje.

Našli sme dostatok recenzií a výskumov, ktoré naznačujú, že Crypto Genius je spoľahlivý a vhodný na ďalšie zváženie investícií. Crypto Genius je k dispozícii používateľom vo viac ako 150 krajinách.

Časté otázky

 • Čo je to Crypto Genius?

Crypto Genius je automatizovaný obchodný softvér naprogramovaný na rozpoznávanie trhových príležitostí kryptomeny pre používateľov, ktorí majú záujem začať obchodovať.

 • Je ziskové investovať do Crypto Genius

Existujú investori, ktorí tvrdia, že majú výnosy vyššie ako 5 000 EUR denne. Používatelia by však na získanie takýchto výnosov museli investovať veľké sumy peňazí. Novým používateľom odporúčame, aby začínali s minimálnym vkladom 250 GBP / 250 EUR a odtiaľ obchodovali iba so svojimi ziskami.

 • Aký je poplatok za otvorenie nového účtu?

Za otvorenie nového účtu Crypto Genius sa neúčtuje žiadny poplatok. Je to úplne zadarmo.

 • Môžu byť bitcoiny vybrané z obchodného systému po dosiahnutí zisku?

To bohužiaľ nie je možné. Softvér na obchodovanie prevádza vaše príjmy do miestnej meny a vaše príjmy sa ukladajú na bankový účet prepojený s vaším účtom Crypto Genius..

 • Existujú alternatívne kryptoobchodné platformy?

Existujú podobné obchodné platformy ako Bitcoin Code, Bitcoin Revolution a Bitcoin Era, medzi inými dôveryhodnými platformami na obchodovanie s kryptomenami.

 • Existuje maximálna hranica zisku, ktorú môžem dosiahnuť??

Nie. Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa toho, aký veľký potenciál zárobku máte v bitcoinoch.

 • Je Crypto Genius pyramídová hra?

Nie. Crypto Genius je ocenený a hlboko technický softvér, ktorý vám umožní uskutočňovať ziskové obchody s kryptomenami.

 • Koľko času tomu budem musieť venovať?

Odporúča sa, aby priemerný používateľ musel na túto obchodnú platformu vložiť najmenej 20 minút denne.

 • V ktorých krajinách je Crypto Genius k dispozícii?

Crypto Genius je k dispozícii vo viac ako 150 krajinách a pre vaše pohodlie existuje niekoľko možností platby. Návratnosť svojich investícií môžete ľahko začať prakticky kdekoľvek na svete, pokiaľ je vo vašej krajine legálne používanie Crypto Genius.

 • Je vhodné investovať všetky svoje peniaze do Crypto Genius?

Nie, nikdy neinvestujte peniaze, ktoré potrebujete alebo si nemôžete dovoliť stratiť, musíte použiť iba disponibilný príjem. Trh s kryptomenami je nestály a časovo citlivý, čo z neho robí vysoké riziko a vysokú odmenu. Odporúčame začať v malom. Ako každá investícia, aj tu existujú riziká, ale funkcia stop-loss chráni potenciálnych investorov pred obrovskými stratami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map