Čo je éra bitcoinu?

Bitcoin Era je pokročilá obchodná technológia, ktorá umožňuje automatizované obchodovanie s bitcoinmi, ako aj s ďalšími významnými kryptomenami. Táto obchodná technológia využíva štatistické algoritmy na porovnanie veľkého množstva historických a čerstvých údajov. Tieto údaje potom aplikuje na existujúci trh s kryptomenami, pričom pomocou trhových trendov predpovedá ziskové obchody.

Ako funguje éra bitcoinov?

Funguje prepojením s rôznymi sprostredkovateľmi kryptomeny, aby uľahčila obchodovanie. Táto technológia najskôr vypočíta optimálne vstupné a výstupné body pre obchodovanie s konkrétnym kryptomenovým aktívom a potom tieto informácie odošle partnerskému brokerovi pomocou API. Po prijatí obchodného signálu broker automaticky vykoná podľa stanovených kritérií.

Táto technológia navyše umožňuje svojim používateľom manuálne obchodovanie. Umožňuje používateľovi zadať obchodné parametre vrátane aktíva kryptomeny, sumy, ktorú chce obchodník investovať, zastavenia straty a obchodnej stratégie. Akonáhle sa trhové podmienky posunú tak, aby zodpovedali požiadavkám používateľa, inteligentný algoritmus Bitcoin Era umiestni obchod.

Ako si otvoriť účet v bitcoinovej ére

Kroky, ako zarobiť peniaze pomocou éry Bitcoin, sú jednoduché. Investori si jednoducho vytvoria účet (zadarmo) s presným profilom používateľa, po jeho schválení urobíte vklad a začnete obchodovať.

Krok 1: Registrácia a overenie účtu

Vytvorenie účtu v bitcoinovej ére je jednoduchý a ľahký proces, ktorého dokončenie trvá niekoľko minút. Začnite vytvorením bezplatného účtu prostredníctvom formulára nižšie. Po úspešnej registrácii vám bude pridelený osobný maklér, ktorý vás prevedie procesom nastavenia:

Krok 2: Financie

 Môžete sa rozhodnúť pre praktický účet, aby ste sa oboznámili so základmi obchodovania s kryptomenami. Prípadne môžete priamo prejsť na živé obchodovanie. Aby ste tak mohli urobiť, musíte na svoj účet vložiť prostriedky s minimálnou investíciou 250 GBP / 250 EUR. Uskutočnenie vkladu v bitcoinovej ére je veľmi jednoduché: Stránka ponúka niekoľko možností platby, ako sú napríklad MasterCard, Visa, PayPal, Net-teller a Skrill. Táto služba na nás obzvlášť zapôsobila, pretože viaceré možnosti platby umožňujú účasť používateľom zo všetkých častí sveta, kde je k dispozícii éra bitcoinu. Maximálny vklad v bitcoinovej ére je 15 000 €.

Krok 3: Demo obchodovanie

Demo obchodovanie je funkcia, ktorá vám umožní precvičiť si obchodovanie pomocou falošných peňazí. Pred obchodovaním so skutočnými peniazmi sa oboznámite s platformou a trhmi s kryptomenami. Ak sa vám obchodovanie bude pozdávať, môžete vložiť minimálnu sumu 250 GBP / 250 EUR, aby ste mohli začať obchodovať na živom účte.

Krok 4: Živé obchodovanie

Keď ste sa oboznámili s fungovaním platformy Bitcoin Era a na váš účet Bitcoin Era bol vložený vklad, môžete teraz začať obchodovať.


Výhody a nevýhody bitcoinovej éry

Éra bitcoinov bola vytvorená a uvedená na trh v roku 2019; je vybavený systémom, ktorý vykonáva transakcie rýchlejšie ako bežné procesy na trhu s kryptomenami. Zistili sme však, že má aj určité výzvy. Zhrnuli sme pre vás PRO a VÝHODY a vyzývame vás, aby ste pokračovali v ďalšom výskume tejto obchodnej technológie skôr, ako začnete obchodovať.

PRO Zápory
✔️ Jednoduchý proces registrácie a overenia ❌ Obmedzené možnosti kryptomeny
✔️ Prispôsobiteľné obchodné nastavenia ❌ Žiadna mobilná aplikácia
✔️ Žiadne skryté poplatky, poplatky a provízia sprostredkovateľa ❌ Nejasné a niekedy zavádzajúce informácie na webových stránkach
✔️ K platbám je možné pristupovať každý deň, pretože pri výbere nie sú žiadne limity ❌ Má pod svojím menom viacero webových stránok, a preto je ťažké overiť jeho pravosť
✔️ Obchody sa uskutočňujú iba pomocou CFD maklérov, takže všetky transakcie sa uskutočňujú skôr v fiat mene ako v kryptomene. ❌ Web žiada o ocenenie, ale nenašiel sa žiadny dôkaz.

Dôležité vlastnosti éry bitcoinu

Platforma Bitcoin Era je vybavená niekoľkými skvelými funkciami, vďaka ktorým je zážitok zo živého obchodovania úspešný. 

 1. Výplaty: Bitcoinová éra ponúka rýchle výplaty. Všetky finančné prostriedky a zisky je možné vybrať kliknutím na tlačidlo. Zisky alebo obchodný kapitál môžete previesť priamo na svoj bankový účet.
 2. Systém taktiež nepredstavuje žiadne obmedzenia pre vaše výbery a k platbám je možné pristupovať každý deň. Stojí za zmienku, že éra Bitcoinu neponúka platby v bitcoinoch ani v iných kryptomenách, pretože obchoduje iba s CFD maklérmi.
 3. Páry kryptomeny: Je jednoduchšie zarobiť viac peňazí investovaním do éry bitcoinov; zistili sme, že obchodná platforma ponúka používateľom možnosť nastaviť automatické obchody s rôznymi menovými pármi, ako sú BTC / USD, BTC / EUR atď..
 4. Vklady a výbery: Finančné prostriedky je možné vkladať a vyberať kedykoľvek počas dňa, pretože systém je vždy aktívny. Proces výberu prebieha prostredníctvom účtu sprostredkovateľa. Aj keď limity pre výber nie sú nijako obmedzené, pripísanie peňazí na váš účet trvá až 36 hodín.
 5. Systém overovania: Systém overovania je vylepšený, aby sa zabezpečilo, že všetky informácie zadané vlastníkmi účtov sú presné. Tým sa zabráni oneskoreniu platby alebo výberu a tiež sa zníži pravdepodobnosť podvodu.
 6. Profesionálni makléri: Aby bolo zaistené, že všetci používatelia zarábajú veľa peňazí v ére bitcoinov, systém monitorujú profesionálni makléri, ktorí preverujú obchody vybrané obchodnou technológiou.
 7. Zákaznícka podpora: Zákaznícka podpora je k dispozícii všetkým používateľom nepretržite; otestovali sme helpdesk a môžeme potvrdiť, že reaguje. Teší nás táto funkcia, pretože každý môže získať radu a podporu, keď má nejaké problémy.

Niekoľko tréningových tipov pre začiatočníkov 

Pred obchodovaním s kryptomenami je dôležité urobiť si prieskum. Kryptomena je komplikovaný a niekedy nestály trh a dokonca aj skúsení obchodníci by mali postupovať opatrne, kým svoje prostriedky zveria obchodnej technológii. Tu je rada od nášho tímu odborníkov pre každého, kto sa dostane do automatizovaného obchodovania:

 1. Dozviete sa viac o obchodovaní predtým, ako použijete obchodnú technológiu Pre ľudí, ktorí s obchodovaním začínajú, je dôležité dozvedieť sa viac podrobností o tom, čo zahŕňa – aj keď používajú obchodnú technológiu. Vďaka tomu sa môžete oboznámiť so stratégiami, ako je stanovenie limitov a zastavenie strát, aby ste ochránili svoje prostriedky a vytvorili lepšiu obchodnú stratégiu.
 2. Získajte viac informácií o kryptomene. Kryptomena je komplikované aktívum a je dôležité porozumieť základom toho, s čím obchodujete, skôr ako sa zaregistrujete do služby obchodovacej technológie..
 3. Preskúmajte trendy na trhu: Zaregistrujte sa na digitálnych fórach, kde sa analyzuje trh s kryptomenami, a buďte informovaní o aktuálnych trendoch. S informáciami, ktoré môžete zhromaždiť, bude jednoduchšie vedieť, kedy by ste mali investovať viac, aby ste z obchodov dosiahli výrazný zisk.
 4. Začnite s demo účtom. Služby obchodovania s technológiami umožňujú používateľom začať obchodovať na demo účte, vďaka čomu máte možnosť oboznámiť sa s platformou bez toho, aby ste ohrozili svoje ťažko zarobené peniaze.. 
 5. Budujte svoje portfólio postupne v priebehu času. Najlepšie obchodné stratégie sú dlhodobé, založené na generovaní nepretržitého rastu po dlhé časové obdobie. Najlepšie je vždy začať svoju skúsenosť s dokonalou obchodnou platformou, ako je éra bitcoinu, s minimálnym vkladom 250 dolárov. Po dosiahnutí prvého zisku môžete postupne zvyšovať svoje investície, keď lepšie pochopíte, ako fungujú systémy automatického obchodovania s kryptomenami.
 6. Investujte iba to, o čo si môžete dovoliť prísť. Najdôležitejším pravidlom pri obchodovaní s majetkom akéhokoľvek druhu je iba investovať to, o čo si môžete dovoliť prísť. Neexistuje žiadna zaručená obchodná stratégia a pre jednotlivých obchodníkov vždy bude nejaké riziko, takže neinvestujte všetky svoje peniaze obchodnou technológiou.

Bola doba bitcoinu schválená známymi osobnosťami?

Existujú tvrdenia, že éru bitcoinu schválili medzinárodné celebrity. Rozhodli sme sa preskúmať každý prípad, keď bola celebrita prepojená s dobou bitcoinu alebo s akoukoľvek inou aplikáciou na obchodovanie s kryptami.

Podporuje Gordon Ramsay éru bitcoinov??

Gordon Ramsay je jedným z najslávnejších kuchárov na svete. Britský šéfkuchár, reštaurátor, spisovateľ a televízny herec, ktorý získal ocenenie Multi-Michelin, má obrovskú značku, takže jeho schválenie by dalo dôveryhodnosti každého produktu. Preskúmali sme sieť a YouTube, aby sme zistili, či podporil éru bitcoinov, žiaľ, nič sme nenašli. Takže povesti sú nepravdivé.

Podporuje Peter Jones éru bitcoinov??

Peter Jones je britský podnikateľ a televízna hviezda reality show v populárnej investičnej šou Dragons Den a americkej televíznej šou American Inventor. Odhaduje sa, že jeho čisté imanie je takmer 500 miliónov dolárov, preto ak by niekto z jeho finančného postavenia podporil investičný produkt, investovalo by doň aj veľa ľudí. Hľadali sme incidenciu, ktorú Peter Jones schválil v bitcoinovej ére, avšak nič sme nenašli.

Podporuje Elon Musk éru bitcoinov??

Elon Musk je excentrický miliardár s tromi národnosťami, juhoafrickými, kanadskými a americkými. Je to muž stojaci za spoločnosťami Tesla a SpaceX. Tweety od Elona Muska ovplyvňujú akciový trh, ak by podporil éru bitcoinu, bolo by to v celej šírke noviniek a web bitcoinovej éry by padol. Hľadali sme na internete akékoľvek platné dôkazy o tom, že Elon Musk podporil éru bitcoinu, opäť sme nedokázali tieto tvrdenia overiť.

Odporúča Trevor Noah bitcoinovú éru?

Trevor Noah je juhoafrický komik, politický komentátor, herec a moderátor populárnej americkej talk show The Daily Show. Hovorilo sa, že Trevor Noah používa éru bitcoinov kvôli reklamám, ktoré kolujú po internete o tom, že Trevor zbohatol kvôli bitcoinom. Je verejne známe, že zdrojom bohatstva Trevora Noaha je jeho zmluva s The Daily show a jeho komediálne turné. To, či Trevor Noah investuje do bitcoinov alebo nie, nie je verejne známe. Nemožno potvrdiť, že používa éru Bitcoinu.

Používa Kate Winslet éru bitcoinov??

Kate Winslet je slávna britská herečka známa prácou na Titanicu a dobových drámach. Došlo k nárastu počtu vyhľadávaní ľudí, ktorí sa pýtali, či Kate Winslet podporuje akúkoľvek pokročilú platformu na obchodovanie s kryptomenami. Preskúmali sme a nenašli sme nijaké dôkazy o tom, že by Kate Winslet podporila akúkoľvek obchodnú platformu.

Éra Holly Willoughby a bitcoin?

Holly Marie Willoughby je britská autorka, modelka a televízna moderátorka relácií This Morning and Dancing on Ice. Rovnako ako ďalšie celebrity na tomto zozname, aj tu boli tvrdenia, že podporuje pokročilú aplikáciu na obchodovanie s kryptami, ale neexistujú dôkazy, ktoré by to podporovali.

Používa Patrice Motsepe bitcoinovú éru?

Patrice Motsepe je jedným z najbohatších Juhoafričanov s čistým imaním viac ako 1,6 miliardy dolárov. Svoje bohatstvo získal z banských záujmov. Je zakladateľom a výkonným predsedom spoločnosti African Rainbow Minerals, ktorá má záujmy v zlate, železných kovoch, základných kovoch a platine. Zarobil svoje peniaze tradičným podnikaním, nenašli sme nijaké dôkazy o jeho účasti v bitcoine alebo ére bitcoinu.

Používa Aliko Dangote éru bitcoinov??

Aliko Dangote je nigérijský miliardár a najbohatší muž Afriky v hodnote viac ako 8,5 miliárd dolárov. Je zakladateľom a predsedom priemyselného konglomerátu Dangote Group. Tým, že je najbohatším človekom v Afrike, robí ho slávnym, vďaka čomu si ľudia chcú spájať produkty s ním, najmä ak majú tieto výrobky niečo spoločné s zarábaním peňazí. Ak najbohatší človek v Afrike investuje do bitcoinu, potom by aj iní Afričania chceli investovať do bitcoinu v nádeji, že nazhromaždia zlomok jeho čistého imania. Bohužiaľ neexistujú žiadne dôkazy, ktoré by naznačovali, že Aliko Dangote používa bitcoinovú éru alebo či investuje do bitcoinov alebo nie..

Aj keď sa žiadna z osláv celebrít neodhlásila, je dôležité poznamenať, že tvorcovia Bitcoin Era v skutočnosti neurobili žiadne z týchto tvrdení. Je to pridružený obchodník, ktorý používa mená celebrít ako návnadu na kliknutie. Systém Bitcoin Era prináša to, čo hovorí, že dokáže.

Čo vlastne celebrity hovoria o bitcoinoch

Bitcoin je najvýkonnejšou triedou aktív za posledné desaťročie a s výsledkami tohto druhu priťahoval pozornosť milionárov v podobe celebrít a podnikateľov. Doslova sa mení to, ako nazeráme a ako používame peniaze. Tu je to, čo slávni hovoria o bitcoinoch a kryptomenách:

1. „Existujú 3 obdobia meny: komoditné, politické a teraz matematické.“ – Chris Dixon (spoluzakladateľ spoločnosti Hunch, ktorú teraz vlastní Ebay, spoluzakladateľ spoločnosti SiteAdvisor, ktorú teraz vlastní spoločnosť McAfee)

2. „Chýbajú celé triedy chýb.“ – Dan Kaminsky (expert na penetráciu zabezpečenia pre spoločnosti Cisco a Avaya)

3. „Sú to peniaze 2.0, obrovský obrovský obchod.“ – Chamath Palihapitiya (predchádzajúci vedúci okamžitých správ AOL)

4. „Nemôžeš zastaviť veci ako bitcoin. Bude to všade a svet sa bude musieť znova prispôsobiť. Svetové vlády sa budú musieť prispôsobiť. “ – John McAfee

5. „Bitcoin je tu, aby zostal. Každý, kto by sa pokúsil uznať zásluhu za patent kryptomeny, by vyvolal hackerský rozruch. A nechcel by som byť na konci hackerskej zúrivosti. “ – Adam Draper

6. „Ak dôjde k pozitívnemu úniku z kolapsu Mt. Gox, potom je to ochota novej generácie bitcoinových spoločností spolupracovať na zaistení budúcnosti bitcoinu a bezpečnosti finančných prostriedkov zákazníkov.“ – Brian Armstrong (generálny riaditeľ spoločnosti Coinbase)

7. „Bitcoin sa javí ako veľmi sľubný nápad. Páči sa mi myšlienka založiť bezpečnosť na predpoklade, že výkon procesora poctivých účastníkov preváži výkon útočníka. Je to veľmi moderná predstava, ktorá využíva silu dlhého chvosta. “ – Hal Finney

8. „Bitcoin umožňuje určité spôsoby použitia, ktoré sú veľmi jedinečné. Myslím si, že ponúka možnosti, ktoré žiadna iná mena neumožňuje. Napríklad schopnosť utratiť mincu, ku ktorej dôjde, len ak sa dve samostatné strany dohodnú na utratení mince; s treťou stranou, ktorá nemohla utiecť so samotnou mincou. “ – Pieter Wuille

9. „Hej, je zrejmé, že teraz je veľmi zaujímavý čas byť v bitcoine, ale ak sa chcete hádať, či je to realita alebo nie, jeden bitcoin práve teraz nakŕmi viac ako 40 ľudí bez domova v Pensacole. Ak chcete, aby boli dôkazy o tom, že bitcoin je skutočný, pošlite mi ich, vyplatím ich a nakŕmim ľudí bez domova. “ – Jason King

10. „Blockchain je technológia. Bitcoin je iba prvým hlavným prejavom jeho potenciálu. “ – Marc Kenigsberg

11. „Bitcoin bol vytvorený s cieľom slúžiť vysoko politickým zámerom, bezplatnej a necenzurovanej sieti, kde sa môžu všetci zúčastňovať s rovnakým prístupom.“ – Amir Taaki

12. „Keď hodnota stúpa, hlavy sa začnú točiť a skeptici začnú mäknúť. Spustenie novej meny je ľahké, zvládne to každý. Trik vedie k tomu, aby to ľudia prijali, pretože práve ich použitie dáva hodnotu „peňazí“. “ – Adam B. Levine

13. „Bitcoin je jadrom inteligentnej meny, ktorú navrhli veľmi pokrokoví inžinieri. Eliminuje potrebu bánk, zbavuje sa poplatkov za kreditné karty, poplatkov za výmenu meny, poplatkov za prevody peňazí a znižuje potrebu právnikov pri prechodoch … všetko dobré. “ – Peter Diamandis

14. „Bitcoin a myšlienky, ktoré za ním stoja, narušia tradičné pojmy meny. Nakoniec pre ňu bude mena lepšia. “ – Edmund C. Moy

15. „Existuje toľko potenciálu, … len čakám, kedy to bude priemysel s miliardami dolárov.“ „Páni, Hodvábna cesta vlastne funguje“ – Charlie Shrem

Celebrity podieľajúce sa na krypto projektoch

Celebrity Krypto projekty
Richard Branson Richard Branson údajne investoval do BitPay 30 miliónov dolárov.
Mel B. oznámila, že bude prijímať platby bitcoinom za jej nový singel.
Ashton Kutcher Ashton Kutcher bol zástancom bitcoinu a investoval do blockchainu športových stávok Unikrn
William Shatner Zapojené do spoločnosti Solar Alliance, spoločnosti so sídlom vo Vancouveri, ktorá prevádzkuje farmu na ťažbu bitcoinov na solárny pohon
Mike Tyson Tyson v roku 2015 uviedol na trh svoju vlastnú líniu bitcoinových bankomatov v Las Vegas.
50 centov Predal album pre kryptomenu s názvom: držať ju a zabudnúť na ňu
Gwyneth Paltrow Pripojil sa k startupu Bitcoin Wallet Abra ako poradca počas epizódy série Apple Planet of the Apps.
Snoop Dogg V roku 2017 bol Snoop Dogg darovaný 1 500 SparkleCOINov od spoločnosti v hodnote približne 55 500 dolárov ako dar pre jeho mládežnícky futbalový program.
Dennis Coles Dennis Coles, oznámil svoju investíciu do sveta kryptomien ako spoluzakladateľ spoločnosti Cream Capital, ktorá sa zameriava na vybudovanie blockchainovej siete bankomatov s cieľom uľahčiť používanie mincí ako Ethereum a bitcoin
Jamie Foxx Jamie Foxx skočil do rozbehnutého vlaku s kryptomenami, keď začal propagovať tokenový predaj Cobinhood, bezplatnej burzy na obchodovanie s kryptomenami
Richard Sherman Richard Sherman na Facebooku oznámil, že jeho oficiálny internetový obchod začne prijímať platby bitcoinom a nazval ho „menou budúcnosti“.
Johnny Depp Na jeseň roku 2018 sa herec stal partnerom startupu TaTaTu blockchain, ktorý sa zaoberá tvorbou filmov.
Luis Suarez Luis Suarez chce teraz zarobiť peniaze aj predpovedaním toho, kto vyhrá zápas. Uruguajská futbalová hviezda pozvala 25 miliónov svojich stúpencov na Instagrame, aby sa k nemu pripojili pri prihlásení na platformu Stox s predikciami na trhu založenými na éteru a pri predpovedaní na US Open.
Lothar Matthaus Lothar Matthaus nastúpil ako veľvyslanec futbalu, pretože, ako uviedol, decentralizáciou vyhľadávania talentov má TokenStars veľký potenciál zabezpečiť, aby sme sa v najbližšej budúcnosti dočkali nových maradonas a ronaldos.
Gianluca Zambrotta Zameriava sa na trénovanie futbalového klubu v Číne a v kryptosvete ako futbalový veľvyslanec TokenStars.
Redfoo Je programátor pracujúci na projekte Ethereum! Veľmi sa venuje blockchainu a venoval niekoľko osobných predmetov na vianočnú charitatívnu aukciu TokenStars.
Roger Ver V súčasnosti je zapojený do mnohých projektov, ako sú Bitcoin Cash, bitcoin.com, Ripple, Bitpay, Kraken, Coinsetter. Roger venoval svoje tričko krypto charitatívnej aukcii TokenStars.
Tommy Haas Je tenisovým veľvyslancom v TokenStars.

Recenzia éry bitcoinov: náš verdikt

Aplikácia Bitcoin Era bola vytvorená pomocou najpokročilejšieho programovania, aké svet obchodovania kedy videl. Softvér predstihuje trhy o 0,01 sekundy. Tento „časový skok“ robí zo softvéru najkonzistentnejšiu obchodnú aplikáciu na planéte. 

Môžeme s istotou dospieť k záveru, že éra bitcoinu je skvelá obchodná platforma, ktorá môže používateľom pomáhať so ziskom každý deň. Začiatok je pomerne jednoduchý, s rýchlou registráciou a overovacím procesom, ktorý vám umožní začať obchodovať za menej ako 3 minúty. Pri navigácii na platforme sme nenarazili na žiadne problémy, čo je veľmi dôležitý faktor vo svete kryptoobchodovania. Rozhranie je ľahko ovládateľné a 24-hodinová zákaznícka pomoc je pripravená pomôcť, ak majú používatelia otázky alebo vyskytnú nejaké problémy. 

Našli sme tiež dôkaz, že vývojári zodpovední za správu systému sa zaviazali poskytovať adekvátne online zabezpečenie na platforme na ochranu informácií a finančných prostriedkov používateľov. Výplatný systém je tiež transparentný a presný.

Bitcoin Era je legitímna obchodná technológia a ak ju plánujete použiť, najlepším spôsobom, ako k nej pristupovať, je podporný nástroj na zdokonalenie vašej obchodnej stratégie. Ak sa dozviete viac o obchodovaní a kryptomene, môžete na svojom účte nastaviť parametre, ktoré vám pomôžu zmierniť riziko a dosiahnuť vyššie výnosy. 

Časté otázky

Môžem vybrať bitcoiny zo systému?

Nie, to nie je možné, systém prevádzajúci zarobené bitcoiny do vašej miestnej meny pomocou účtu sa odosiela na váš bankový účet.

Môžem si pre svoj účet v bitcoinovej ére zvoliť sprostredkovateľa?

Nie, to tiež nie je možné, systém automaticky prepája účty s maklérmi. Potvrdili sme však, že všetci sprostredkovatelia združení v bitcoinovej ére sú skúsení a spoľahliví. Vieme, že im možno dôverovať, aby zabezpečili maximálny zisk z obchodov uskutočňovaných obchodnou technológiou.

Je to ako MLM alebo affiliate marketing?

Nie, doba bitcoinu nie je ako MLM, affiliate marketing alebo čokoľvek iné vonku. Softvér vyhráva obchody s presnosťou 99,4%.

Aká je maximálna suma, ktorú môžem zarobiť?

Podľa webovej stránky Bitcoin Era sú vaše zisky v rámci Bitcoin Era neobmedzené a niektorí členovia zarobili prvý milión len za 61 dní.

Koľko hodín denne potrebujem na prácu?

Členovia pracujú v priemere 20 minút alebo menej. Je to preto, že softvér zvláda obchodovanie, a preto je potrebné množstvo „práce“ minimálne.

Koľko stojí softvér?

Členovia Bitcoinovej éry dostanú kópiu vlastného softvéru zadarmo.

Existujú nejaké poplatky?

Neexistujú žiadne skryté poplatky, poplatky sprostredkovateľa ani provízie. Všetky vaše peniaze sú stopercentne vaše a môžete si ich kedykoľvek bezodkladne vybrať.

Slovník pojmov kryptomeny

Bitcoin Bitcoin je údajne najpopulárnejšou kryptomenou na svete. Bitcoin beží na bitcoinovom blockchaine a je to decentralizovaná mena, ktorá funguje nezávisle od centrálnych bánk a autorít
Ethereum Ethereum je rovnako ako bitcoin kryptomena, ktorá je decentralizovaná. Tu môžu investori prevádzať a vymieňať si hodnoty.
Litecoin Litecoin je tiež kryptomena a blockchain odrážajúci bitcoin.
Výmena Kryptoburza je v podstate online platforma, na ktorej sa kryptoterminári môžu zamieňať za rôzne kryptomeny za iné kryptomeny.
Ťažba bitcoinov K ťažbe bitcoinu dochádza, keď sú bitcoinové transakcie overené a potvrdené pred pridaním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peňaženka Kryptomena je softvérový program, ktorý ukladá súkromné ​​a verejné kľúče investorov. Používateľom tiež umožňuje prevádzať, prijímať, míňať, ukladať a kontrolovať svoje zostatky.
Cirkulujúci prívod Týka sa to množstva danej kryptomeny alebo tokenov, ktoré sú verejne dostupné a cirkulujú na trhu medzi kupujúcimi a predávajúcimi..
Tržná kapitalizácia Trhový strop predstavuje trhovú hodnotu všetkých kryptomien dostupných na trhu za deň.
Altcoiny Bitcoin bol prvou a najúspešnejšou zo všetkých kryptomien. Všetky ostatné mince sú zoskupené do kategórie altcoinov.
Blokovať prieskumníka Online nástroj na skúmanie a analýzu blockchainu kryptomeny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet blokov pripojených v blockchaine.
Blokovať odmenu Stimul poskytnutý bitcoin minerovi, ktorý úspešne vypočítal hash (overenie) v bloku.
Prepojenie reťaze Prevod jednej kryptomeny do druhej. To si vyžaduje, aby sa transakcia uskutočnila v dvoch samostatných blockchainoch.
Konzorciový blockchain Súkromný a prevádzkovaný blockchain.
Kryptografia Proces šifrovania a dešifrovania informácií.
Decentralizovaná autonómna organizácia Týka sa organizácií, ktoré sú riadené počítačovými programami alebo softvérom, a nie ľudským vstupom. V tejto súvislosti neexistuje ústredný orgán.
Token Tokeny sú pevne spojené s ICO a často sú postavené na už existujúcom štandarde zo zavedených blockchainov „smart contract“, ako je Ethereum.
ICO Toto je skratka pre Initial Coin Offering a označuje novú revolučnú metódu získavania finančných prostriedkov pre projekty.
Vidlička Z hľadiska kryptomeny je fork udalosť, pri ktorej sa existujúca kryptomena rozdelí na dve variácie kódu.
Peňaženka Kryptomenová peňaženka je hlavným spôsobom, ako majú vlastníci kryptomien prístup k svojim coinom.
Skladovanie za tepla a za studena Týka sa to miesta, kde je hostená konkrétna peňaženka. Hot storage označuje peňaženku, ktorá je prístupná z internetového pripojenia, zatiaľ čo úložisko typu hot storage označuje hosťovanie vašej peňaženky offline na samostatnom hardvéri..
Podmienené Podmienené viazanie je finančné dojednanie, v ktorom tretia strana drží a reguluje platby finančných prostriedkov požadovaných pre dve strany zapojené do danej transakcie..
Inteligentná zmluva Blokový reťazec Ethereum umožňuje nasadenie kódu na ňom vo forme inteligentnej zmluvy. Táto zmluva je v podstate súborom matematických pravidiel, ktoré určujú fungovanie transakcií
Proof-of-Work (PoW) Aby sa transakcie potvrdili a pridali do hlavnej knihy Blockchain, boli vyvinuté rôzne prístupy na dokončenie tohto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptomenách založených na PoS je tvorca nasledujúceho bloku vybraný pomocou rôznych kombinácií náhodného výberu a bohatstva alebo veku.
Dôkaz o dôležitosti (POI) Toto je štýl dôkazu, ktorý bol priekopníkom mince NEM ako tretia alternatíva k PoW a PoS.
TA Zkratka pre technickú analýzu alebo analýzu hodnôt mincí na základe historických pohybov cien a sofistikovaných ukazovateľov.
Uzol počítač, ktorý je pripojený k sieti konkrétnej kryptomeny.
Ťažba Ťažba je proces overovania nových transakcií v distribuovanej knihe kryptomien.
Mesačný výstrel Týka sa to kryptomeny, ktorá dramaticky strieľa smerom nahor.
Medvedie a býčie trhy Býčí trh sa vzťahuje na rastúce ceny a optimistické nálady, ktoré nabádajú k nákupu. Medvedie trhy sa považujú za opak býčích trhov s klesajúcimi cenovými trendmi a pesimistickým sentimentom, ktorý podporuje predaj
Veľryba Vzťahuje sa na niekoho, kto vlastní veľké množstvo kryptomeny
HODL Odkazuje na stratégiu pasívneho investovania ignorovania turbulencií na trhu a čakania na dlhodobé výnosy.

Ostatné pokročilé obchodné systémy

Kryptoobchodník Bitcoin Loophole Životný štýl bitcoinov Bitcoin Rush
Vývoj bitcoinu Bitcoinová revolúcia Zisk bitcoinu Bitcoinový kód

Zrieknutie sa zodpovednosti: Obsah na tejto stránke by sa nemal považovať za finančné poradenstvo. Slúži iba na informačné účely. Nikdy neinvestujte to, čo si nemôžete dovoliť stratiť. Pred akýmkoľvek finančným rozhodnutím vždy čo najviac preskúmajte a poraďte sa s certifikovaným finančným poradcom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector