Čo je to kryptoobchodník?

Crypto Trader je systém obchodovania s kryptomenami, ktorý využíva inteligentnú obchodnú technológiu na analýzu signálov trhu s kryptomenami a predstavuje pre investorov najvýnosnejšie obchody..

Podobne ako v cudzej mene, aj na kryptotrhu je cieľom každého investora kúpiť kryptomenu za najnižšiu sadzbu a potom ju následne predať a dosiahnuť tak zisk, keď cena stúpne. Robiť to ručne môže byť veľmi ťažké, časovo náročné a je pravdepodobné, že to nakoniec urobíte zle. To je miesto, kde sa obchodník s kryptomenami stáva veľmi užitočným; automatizované obchodné roboty zistia pre vás najlepšie obchodné príležitosti monitorovaním trhov s kryptomenami.

Pretože je Crypto Trader plne automatizovaný, investori môžu vkladať prostriedky, ktoré budú investované obchodnými robotmi na trhu s kryptomenami. Najnižší vklad, ktorý môže investor vložiť, je 250 GBP / 250 EUR a najvyšší povolený vklad je £ / 15 000 EUR.

Crypto Trader je jednou z najspoľahlivejších a naj legitímnejších foriem obchodovania na trhu s kryptomenami. Rozhodli sme sa s vami túto recenziu zdieľať, aby sme sa uistili, že máte všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie.

Je kryptoobchodník podvod alebo legitímny?

Chápeme, že investori musia vedieť, či môžu systému dôverovať skôr, ako do neho zaorú peniaze. Je potvrdené, že Crypto Trader je legitímny. Obchodná platforma ponúka každému investorovi udržateľnú príležitosť rozšíriť svoje príjmy.

Tu je niekoľko dôležitejších informácií o Crypto Trader: 

 • Crypto Trader má dosiahnuté skóre úspešnosti 95%. To znamená, že väčšina investorov môže prostredníctvom trhu s kryptomenami vygenerovať značné množstvo bohatstva.
 • Investorom je poskytnutá 60-denná záruka vrátenia peňazí, ak nie sú spokojní s ich výsledkami.
 • Ktokoľvek s a minimálne 250 GBP / 250 EUR na investovanie môže začať zarábať peniaze na Crypto Trader.

Ako si otvoriť účet Crypto Trader

Vybrali sme všetky informácie, ktoré potenciálni investori potrebujú na založenie nového účtu. Tento účet je možné dokonca použiť pre potenciálnych investorov iba na otestovanie systému. Budete potrebovať názov účtu, e-mailovú adresu a telefónne číslo. Uistite sa, že zadaná e-mailová adresa a telefónne číslo sú platné, aby bolo možné účet úspešne overiť, a potom dokončite zvyšok procesu registrácie..

Možno zistíte, že tento proces je podstatne kratší ako pri iných obchodných platformách. Účet je za pár minút nastavený a pripravený na použitie. To je skvelá používateľská skúsenosť, väčšina ľudí má tendenciu sa nechať odradiť registráciou účtu na platformách, ktoré na overenie vyžadujú veľké množstvo podrobností. Existuje zoznam viac ako 100 krajín, v ktorých môžu potenciálni investori zarobiť peniaze pomocou nástroja Crypto Trader. Vďaka viacerým možnostiam platby, ktoré sú k dispozícii na webe a v aplikácii, nebolo zvýšenie vášho pasívneho príjmu nikdy jednoduchšie.

Registrácia nového účtu

Prvým krokom je vytvorte si bezplatný účet prostredníctvom nižšie uvedeného formulára. Po úspešnej registrácii vám bude pridelený osobný maklér, ktorý vás prevedie procesom nastavenia:

Crypto Trader prijal všetky potrebné opatrenia na zaistenie bezpečnosti údajov používateľov, vrátane šifrovania stránok, ochrany údajov a súladu s GDPR.

Po potvrdení podrobností a dokončení registrácie sa zobrazí prvý vklad 250 £ / 250 € je vyrobené. Proces vkladu je rýchly a za menej ako tri minúty môže potenciálny investor začať obchodovať.

Je potrebné vysvetliť určitú funkciu nazývanú funkcia „stop-loss“. Ostatné obchodné platformy neponúkajú potenciálnym investorom túto možnosť, je jedinečná pre platformu Crypto Trader. Táto vlastnosť zabraňuje potenciálnym investorom v strate všetkých svojich finančných prostriedkov / peňazí, ak sa trh náhle zmení. To sa občas stane, pretože tieto trhy sú časovo citlivé. Funkcia stop loss je nastavená pred začatím obchodnej relácie a obchodovanie nepresiahne obmedzenie stanovené vlastníkom účtu.


Crypto Trader sa ukázal ako jeden z najlepšie obchodných robotov na trhu. Všetci potenciálni investori, ktorí majú záujem o generovanie príjmu z trhu s kryptomenami, majú veľkú šancu na úspech pomocou tohto obchodného robota.

Kto vytvoril Crypto Trader?

Túto platformu na obchodovanie s kryptami vytvoril expertný tím, ktorý osobne sleduje, organizuje a dohliada na trh s kryptomenami. Tím je zložený z úspešných softvérových inžinierov ako Freddie Parker, technologických investorov a obchodníkov s kryptomenami. Edward Clark je veľmi úspešný obchodník a riadi tím Crypto Trader. Clark aj Parker majú odborné znalosti, skúsenosti a bohatstvo na to, aby potvrdili, že Crypto Trading je systém, ktorý funguje. Najmä pre investorov, ktorí hľadajú pasívny príjem alebo finančnú nezávislosť.

Pre potenciálnych investorov, ktorí majú záujem zarobiť si peniaze ako obchodník s kryptomenami, môžu vyžadovať školenie a vzdelanie, z tohto dôvodu sa automobilové obchodné platformy ako Crypto Trader stali populárnym spôsobom ľahkého generovania príjmu..

Výhody obchodovania s kryptoobchodníkom

Existujú obchodníci a investori, ktorí na tejto platforme denne zarábajú viac ako 5 000 EUR. Po pochopení procesu obchodných transakcií to nie je prekvapením.

Tu sú hlavné výhody obchodovania s kryptoobchodníkom:

 • Vysoké skóre úspechu znamená, že každý investor môže na tejto platforme zarábať peniaze každý deň.
 • Obchodný systém je presný na 99,4%.
 • Roboty používané na obchodovanie sú inteligentné a bleskové, vďaka čomu každý investor získa najlepšie výsledky v priebehu niekoľkých sekúnd.
 • Online bezpečnosť je prioritou – Online bezpečnostný protokol SSL je zavedený pre investorov obávaných o svoju transakčnú bezpečnosť.
 • Nie je potrebný žiadny registračný poplatok.
 • Rýchle výbery – Investori môžu dostať svoju prvú platbu do 24 hodín a finančné prostriedky sú vložené na ich priame bankové účty v miestnej mene
 • Neexistujú žiadne skryté poplatky – transakčný systém je úplne transparentný.

Obchodné transakcie – Ako to funguje?

Chceli sme pochopiť, ako presne obchodovanie funguje, takže sme boli pri našej analýze kritickí. Najmä preto, že toľko automatizovaných transakcií prinieslo vysoké zisky.

Jednou z najväčších výhod týchto obchodných robotov je, že sú vysoko efektívni, niektorí by dokonca mohli povedať, že sú bleskurýchli, čo je pri obchodovaní zásadné, pretože ceny kolíšu v priebehu niekoľkých sekúnd. Týmto spôsobom kryptoobchodník zaisťuje najlepšie ponuky pre investora a je jednoduchšie pochopiť, prečo je miera úspešnosti všetkých transakcií 95%.

Ako funguje Crypto Trader?

Systém Crypto Trader je veľmi citlivý. Vďaka tomu sa ľahko používa a jeho proces je ľahko sledovateľný.

Po bezplatnej registrácii a vykonaní vkladu sa stane toto:

 • Systém obchodnej technológie bude vykonávať obchody v mene investora automaticky pomocou údajov zhromaždených z trhu s kryptomenami.
 • Vyberú sa iba potenciálne transakcie, ktoré môžu viesť k vysokým ziskom investora. To znamená, že investori dostanú iba najlukratívnejšie obchody.
 • Po dosiahnutí zisku automatizovaný systém zoberie určité percento zo zisku a zostatok vrátane kapitálu sa pripíše na účet investorov Crypto Trader.

Existuje aplikácia Crypto Trader?

Existuje. Aplikácia umožňuje potenciálnym investorom spravovať svoje vlastné účty a pristupovať k funkciám. Je užívateľsky prívetivý, inštinktívny a pohodlný. Aplikácia Crypto Trader funguje rovnako ako verzia prehliadača. Potenciálni investori by mali mať dobrú používateľskú skúsenosť s minimálnymi alebo žiadnymi problémami s aplikáciou.

Aplikáciu je možné stiahnuť na oficiálnych webových stránkach a jej stiahnutie je úplne zadarmo. Žiadne overenie platby ani požiadavky. Vklady môžete robiť aj prostredníctvom aplikácie.

Kryptoobchodník vs iné obchodné aplikácie

Medzi Crypto Trader a ostatnými obchodnými systémami, ktoré sme testovali, existuje niekoľko zreteľných rozdielov. Pre začiatočníkov je Crypto Trader rýchly a ľahký, iné obchodné platformy vyžadujú oveľa viac informácií vrátane poplatku za predplatné, podľa toho, ktorý investor si vyberie. Otvorenie týchto účtov môže tiež trvať dlhšie.

V prípade Crypto Trader sú výbery spracované do 24 hodín, zatiaľ čo iné platformy môžu po začatí výberu vyžadovať čakaciu lehotu alebo trvať týždeň alebo dva, kým príjmu investorov. Zákaznícka podpora je veľká vec a investori môžu zistiť, že kontaktovanie a získanie podpory od ostatných obchodníkov trvá dlhšie, vďaka Crypto Traderu je tento čas podstatne kratší.

Môžete zarobiť peniaze pomocou Crypto Trader?

Na základe recenzií z celého internetu a prechodu cez aplikáciu je možné dosiahnuť zisk pomocou obchodného softvéru Crypto Trader. Avšak ako každá forma obchodovania, aj vďaka volatilite kryptomien existujú riziká straty investícií, ak uskutočníte nesprávne obchody..

Tu je niekoľko rád, ako využiť Crypto Trader na maximum:

 • Začnite v malom – Začnite s minimálnym vkladom 250 EUR a neobchodujte s veľkými peniazmi, kým nebudete oboznámení s tým, ako Crypto Trader funguje, a pokiaľ nezačnete vytvárať nejaký zisk..
 • Riaďte sa odbornými radami – pozrite si videonávody od odborníkov, ako používať platformy na obchodovanie s kryptomenami.
 • Investujte iba to, o čo si môžete dovoliť prísť – neobchodujte s peniazmi, ktoré potrebujete na prežitie a na platenie účtov.

Môžu zákazníci v USA používať Crypto Trader?

Nie, z dôvodu amerických zákonov nemôžu ľudia z USA získať prístup k produktu Crypto Trader. Existujú alternatívne platformy na obchodovanie s kryptomenami, ktoré môžu občania USA využívať.

Bol program Crypto Trader uvedený v televízii?

Existujú tvrdenia, že Crypto Trader bol uvedený v populárnych televíznych šou, ako sú Shark Tank a Dragon’s Den. Existujú ďalšie tvrdenia, že Crypto Trader schválili známe osobnosti ako Elon Musk a Gordon Ramsay. Rozhodli sme sa tieto tvrdenia preskúmať.

Bol obchodník s kryptomenami uvedený na Dragons Den?

draci dieru v bitcoinovej medzere

Dragons Den je slávna britská šou, na ktorej majú začínajúci podnikatelia 3 minúty na to, aby predložili svoj podnikateľský nápad panelu úspešných podnikateľov v nádeji, že naštartujú investície a posunú svoj podnikateľský nápad do ďalšej fázy. Akýkoľvek produkt spojený s touto šou by získal úspech cez noc. Nenašli sme žiadne spojenie medzi Crypto Trader a Dragons Den.

Bol Crypto Trader uvedený na Shark Tank?

medzera v bitcoinovej nádrži pre žralokov

Shark Tank je americká investičná šou podobná Dragons Den. Podnikatelia dostali pár minút na to, aby predložili svoj nápad panelu milionárov v nádeji, že títo milionári investujú peniaze do svojho nápadu. Ak by mal Crypto Trader podporu Shark Tank, dalo by sa povedať, že by to malo byť vo všetkých správach, je však veľmi nepravdepodobné, že Crypto Trader nemá v štátoch licenciu..

Bol program Crypto Trader schválený známymi osobnosťami?

Existujú tvrdenia, že Crypto Trader bol schválený medzinárodnými známymi osobnosťami. Nenašli sme však žiadny dôkaz o tom, že tieto tvrdenia sú pravdivé, a zatiaľ by to malo byť vylúčené ako špekulácia. 

Podporil Gordon Ramsay kryptoobchodníka?

Gordon Ramsay je jedným z najslávnejších kuchárov na svete. Britský šéfkuchár, reštaurátor, spisovateľ a televízny herec, ktorý získal ocenenie Multi-Michelin, má obrovskú značku, takže jeho schválenie by dalo dôveryhodnosti každého produktu. Preskúmali sme sieť a YouTube, aby sme zistili, či podporil Crypto Trader, bohužiaľ sme nič nenašli. Takže povesti sú nepravdivé.

Podporil Peter Jones kryptoobchodníka?

Peter Jones je britský podnikateľ a televízna hviezda reality show v populárnej investičnej šou Dragons Den a americkej televíznej šou American Inventor. Odhaduje sa, že jeho čisté imanie je takmer 500 miliónov dolárov, preto ak by niekto z jeho finančného postavenia podporil investičný produkt, investovalo by doň aj veľa ľudí. Hľadali sme incidenciu, ktorú Peter Jones podporil Crypto Trader, avšak nič sme nenašli.

Podporil Elon Musk obchodníka s kryptomenami?

Elon Musk je excentrický miliardár s tromi národnosťami, juhoafrickými, kanadskými a americkými. Je to muž stojaci za spoločnosťami Tesla a SpaceX. Tweety od Elona Muska ovplyvňujú akciový trh, ak by podporil Crypto Trader, bolo by to v celej šírke noviniek a web Crypto Trader by padol. Hľadali sme na internete akékoľvek platné dôkazy o tom, že Elon Musk podporil Crypto Tradera, opäť sme nedokázali tieto tvrdenia overiť.

Doteraz sa zistilo, že všetky tvrdenia týkajúce sa rôznych celebrít schvaľujú kryptoobchodníka, sú nepravdivé. Upozorňujeme, že tieto nároky uplatňujú marketingoví pracovníci, a nie samotná platforma Crypto Trader. Za pravdivé by sa mali považovať iba informácie zverejnené na webovej stránke Crypto Trader.

Podporil Trevor Noah kryptoobchodníka?

Trevor Noah je juhoafrický komik, politický komentátor, herec a moderátor populárnej americkej talk show The Daily Show. Hovorilo sa, že Trevor Noah používa Crypto Trader kvôli reklamám, ktoré kolujú po internete o tom, že Trevor zbohatol kvôli bitcoinom. Je verejne známe, že zdrojom bohatstva Trevora Noaha je jeho zmluva s The Daily show a jeho komediálne turné. To, či Trevor Noah investuje do kryptomeny alebo nie, nie je verejne známe. Nedá sa potvrdiť, či používa Crypto Trader alebo nie, preto budeme predpokladať, že informácie v reklamách, ktoré kolujú po internete, sú nepravdivé.

Čo hovoria známi ľudia na bitcoin

Teraz, keď sme pokryli všetky nepravdivé informácie, tu je to, čo hovoria slávni ľudia a úspešní podnikatelia o kryptomenách.

1. „Bitcoin je vzrušujúci, pretože ukazuje, aké lacné to môže byť. Bitcoin je lepší ako mena v tom, že nemusíte byť fyzicky na rovnakom mieste a samozrejme pri veľkých transakciách môže byť mena dosť nepríjemná. “ – Bill Gates

2. „Bitcoin je pozoruhodný kryptografický úspech a schopnosť vytvárať niečo, čo v digitálnom svete nie je duplikovateľné, má obrovskú hodnotu.“ – Eric Schmidt (generálny riaditeľ spoločnosti Google)

3. „Bitcoin je veľmi vzrušujúci vývoj, ktorý by mohol viesť k svetovej mene. Myslím si, že v nasledujúcom desaťročí sa z neho stane jeden z najdôležitejších spôsobov platby za veci a prevodu majetku. “ – Kim Dotcom (generálny riaditeľ spoločnosti MegaUpload)

4. „Rozhodli sme sa dať svoje peniaze a vieru do matematického rámca, ktorý neobsahuje politiku a ľudské chyby.“ – Tyler Winklevoss (spoluautor vynálezu Facebooku)

5. „Bitcoin má v skutočnosti rovnováhu a stimuly správne, a preto sa začína rozbiehať.“ – Julian Assange (zakladateľ Wikileaks)

6. „Takže bitcoin je mena kybernetického snobu …“ – William Shatner (herec v Star Trek TOS)

7. „Virgin Galactic je odvážna podnikateľská technológia. Je motorom revolúcie a Bitcoin robí to isté, čo sa týka vynájdenia novej meny. “ – Sir Richard Branson (zakladateľ skupiny spoločností Virgin)

8. „Mám veľmi rád bitcoin. Vlastním bitcoiny. Je to sklad hodnoty, distribuovaná účtovná kniha. Je to skvelé miesto na umiestnenie aktív, najmä na miestach, ako je Argentína so 40-percentnou infláciou, kde 1 dolár má dnes hodnotu 60 centov za rok a vládna mena neudrží hodnotu. Je to tiež dobrý investičný nástroj, ak máte chuť na riziko. Mena to však nebude, kým sa volatilita nespomalí. “ – David Marcus (generálny riaditeľ spoločnosti Paypal)

9. „Myslím si, že skutočnosť, že vo vesmíre bitcoinov nahrádza algoritmus funkcie [vlády] …, je v skutočnosti skvelá. Som veľkým fanúšikom bitcoinu. “ – Al Gore (45. viceprezident Spojených štátov)

10. „Bitcoin môže byť TCP / IP peňazí.“ – Paul Buchheit (tvorca služby Gmail)

11. „Bitcoin ma veľmi zaujíma. Má všetky znaky. Zmena paradigmy, hackerom sa to páči, napriek tomu sa posmieva ako hračka. Rovnako ako mikropočítače. “ – Paul Graham (obchod Yahoo)

12. „Bitcoin urobí bankám to, čo e-mail s poštovým priemyslom.“ – Rick Falkvinge (zakladateľ švédskej pirátskej strany)

13. „Momentálne sa bitcoin pred prehliadačom cíti ako internet.“ – Wences Casares (zakladateľ spoločnosti Banco Lemon)

14. „[Virtuálne meny] môžu mať dlhodobý prísľub, najmä ak inovácie podporujú rýchlejší, bezpečnejší a účinnejší platobný systém.“ – Ben Bernanke (predseda Federálneho rezervného systému)

15. „Myslím si, že bitcoiny sú prvé [šifrované peniaze], ktoré majú potenciál urobiť niečo ako zmeniť svet.“ – Peter Thiel (spoluzakladateľ spoločnosti Paypal)

Celebrity s krypto záujmami:

Gwyneth Paltrow – V roku 2017 sa Gwyneth Paltrow pripojila k startupu Bitcoin Wallet Abra ako poradkyňa počas epizódy série Apple Planet of the Apps..

Mike Tyson – V roku 2016 Mike Tyson uviedol na trh bitcoinovú peňaženku v partnerstve so spoločnosťou Bitcoin Direct.

Snoop Dogg -V roku 2013 Snoop tweetol: „Môj ďalší rekord v bitcoinoch n dodávaný v dronoch.“ V roku 2017 bol Snoop Dogg ako dar pre svoj mládežnícky futbalový program obdarovaný 1 500 SparkleCOINmi od spoločnosti v hodnote približne 55 500 dolárov.

Ashton Kutcher  – Investované do blockchainu športových stávok Unikrn spolu s miliardárom Markom Cubanom.

Jamie Foxx – V roku 2017 Jamie Foxx podporil burzu kryptomien Cobinhood na twitteri:

 „Tešíme sa na účasť v novom tokene @cobinhood! NULOVÉ obchodovanie s poplatkami! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“

Roseanne Barr – Jeden z prvých priaznivcov bitcoinu. V roku 2013 tweetovala:

prvý postapokalyptický zákon: otroctvo vo všetkých formách je dnes nezákonné, vrátane otroctva dlhov. #BITCOIN.

Mel B. – V roku 2013 Mel B oznámila, že bude prijímať platby bitcoinom za jej nový singel.

Povedala:

Páči sa mi, ako nám nové technológie uľahčujú život, a to je pre mňa vzrušujúce. Bitcoin spája mojich fanúšikov po celom svete pomocou jednej meny. Môžu len platiť pomocou bitcoinov.

Drew Carey – Po tweetovaní:

 Skúsil som si kúpiť raňajky s bitcoinmi. Odmietnuté. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness

Floyd Mayweather ml. – V roku 2017 tweetoval svoju fotografiu s popisom, ktorý znel: „Výdavky bitcoinov ethereum a iných druhov kryptomeny v Beverly Hill.“

Richard BransonČlánok bola zverejnená správa, že Richard Branson investoval 30 miliónov dolárov do platformy platieb v kryptomene BitPay.

Elon Musk – V pípanie Elon Musk povedal:

“Stále vlastním iba 0,25 bitcoinu btw.”

Recenzia kryptoobchodníka: Prečítajte si verdikt!

Po vykonaní analýzy sme zistili, že Crypto Trader je plne funkčná obchodná platforma. Ak potrebujete vedieť, ako to funguje, môžete hovoriť aj s ich konzultantmi. Po prechode cez internet sme tiež zistili, že zatiaľ čo niektorí ľudia prišli o peniaze, existuje veľa ľudí, ktorí zarábajú na zisku od 200 € / týždeň do 1 000 € / týždeň. Odporúčame vám, aby ste začínali od minima s minimálnym vkladom 250 EUR a pred investovaním väčších súm sa dozvedeli, ako platforma funguje.

Časté otázky

 • Kto vynašiel Crypto Trader? 

Crypto Trader vynašiel Edward Clark, renomovaný obchodník s kryptomenami, a Freddie Parker, úspešný softvérový inžinier.

 • Je kryptoobchodník legitímny? 

Áno. Crypto Trader je legitímna obchodná platforma pre kryptomeny. Bolo to dôkladne otestované a funguje to.

 • Dajú sa všetky kryptomeny obchodovať na kryptomene? 

Áno. Potenciálni investori môžu obchodovať s bitcoinmi, ethereum, Dash, litecoinmi a inými mincami.

 • Je Crypto Trader pyramídová hra?

Nie to nie je. Crypto Trader má podobný proces ako burza, na obchodovanie používa iba bitcoiny a iné mince.

 • Môžem zarobiť peniaze z Crypto Traderu? 

Áno. Existuje obrovská možnosť, že si každý deň zvýšite pasívny príjem a získate finančnú slobodu. To, čo zarobíte, závisí od vloženého vkladu. Odporúčame vám, aby ste spočiatku začínali od začiatku a zistili čo najviac informácií o tom, ako fungujú systémy automatického obchodovania. Po prvom výbere môžete svoj vklad vždy zdvojnásobiť a zarobiť viac peňazí.

 • Aký bezpečný je online proces? 

Proces je veľmi bezpečný. Stránka používa certifikát SSL, ktorý šifruje všetky dôverné informácie a chráni potenciálnych investorov pred stratou peňazí v dôsledku krádeže online alebo „odpočúvania“..

 • Je možné študovať, ako fungujú obchodní roboti?

Áno. Máte k dispozícii rôzne informácie. To vám umožní a umožní vám zodpovedne obchodovať a zistiť, ako tieto obchodné roboty fungujú.

 • Kedy dostanem svoju prvú výplatu po vykonaní vkladu? 

Vaša prvá výplata môže byť spracovaná do 24 hodín po vykonaní počiatočného vkladu.

 • Aký transparentný je výplatný systém? 

Zistíte, že Crypto Trader má jeden z najtransparentnejších online platobných systémov. Vaše zárobky sú vypočítané presne a do niekoľkých sekúnd prevedené na váš používateľský účet.

 • Aké sú dostupné možnosti platby uskutočňujúce vklad? 

Okrem iných možností môžete použiť karty Visa, MasterCard, Netteller, WebPay.

 • Koľko je potrebné na registráciu účtu Crypto Trader?

Je to bezplatný proces registrácie. Všetko, čo musíte urobiť, je urobiť vklad, aby ste mohli začať obchodovať.

 • Je vhodné investovať všetky svoje peniaze do tejto platformy?

Trh s kryptomenami sa ukázal byť volatilný a citlivý na čas. Odporúčame začať v malom. Ako každá investícia, aj tu existujú riziká, ale funkcia stop-loss chráni potenciálnych investorov pred obrovskými stratami. Prípadne vám odporúčame investovať váš disponibilný príjem.

 • Môžu si cudzinci otvoriť účet Crypto Trader? 

Áno. Crypto Trader je k dispozícii vo viac ako 100 krajinách a pre vaše pohodlie existuje niekoľko možností platby. Návratnosť svojich investícií môžete ľahko začať prakticky z celého sveta.

 • Ako dlho trvá založenie účtu?

Otvorenie nového účtu by malo trvať asi sedem minút. Tento proces je pohodlný a priamy.

Slovníček pojmov

Termín Definícia
Fiat Fiat sa tradične označuje ako papierové peniaze, ktoré nemajú skutočnú hodnotu, ale ktorých hodnotu v zásade určuje ich tvorca, vo väčšine prípadov by to bola vláda.
Bitcoin Bitcoin je údajne najpopulárnejšou kryptomenou na svete. Bitcoin beží na bitcoinovom blockchaine a je to decentralizovaná mena, ktorá funguje nezávisle od centrálnych bánk a autorít
Ethereum Ethereum je rovnako ako bitcoin kryptomena, ktorá je decentralizovaná. Tu môžu investori prevádzať a vymieňať si hodnoty.
Litecoin Litecoin je tiež kryptomena a blockchain odrážajúci bitcoin.
Výmena Kryptoburza je v podstate online platforma, na ktorej sa kryptoterminári môžu zamieňať za rôzne kryptomeny za iné kryptomeny.
Ťažba bitcoinov K ťažbe bitcoinu dochádza, keď sú bitcoinové transakcie overené a potvrdené pred pridaním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peňaženka Kryptomena je softvérový program, ktorý ukladá súkromné ​​a verejné kľúče investorov. Používateľom tiež umožňuje prevádzať, prijímať, míňať, ukladať a kontrolovať svoje zostatky.
Cirkulujúci prívod Týka sa to množstva danej kryptomeny alebo tokenov, ktoré sú verejne dostupné a cirkulujú na trhu medzi kupujúcimi a predávajúcimi..
Tržná kapitalizácia Trhový strop predstavuje trhovú hodnotu všetkých kryptomien dostupných na trhu za deň.
Altcoiny Bitcoin bol prvou a najúspešnejšou zo všetkých kryptomien. Všetky ostatné mince sú zoskupené do kategórie altcoinov.
Blokovať prieskumníka Online nástroj na skúmanie a analýzu blockchainu kryptomeny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet blokov pripojených v blockchaine.
Blokovať odmenu Stimul poskytnutý bitcoin minerovi, ktorý úspešne vypočítal hash (overenie) v bloku.
Prepojenie reťaze Prevod jednej kryptomeny do druhej. To si vyžaduje, aby sa transakcia uskutočnila v dvoch samostatných blockchainoch.
Konzorciový blockchain Súkromný a prevádzkovaný blockchain.
Kryptografia Proces šifrovania a dešifrovania informácií.
Decentralizovaná autonómna organizácia Týka sa organizácií, ktoré sú riadené počítačovými programami alebo softvérom, a nie ľudským vstupom. V tejto súvislosti neexistuje ústredný orgán.
Token Tokeny sú pevne spojené s ICO a sú často postavené na už existujúcom štandarde zo zavedených „inteligentných kontraktov“ blockchainov ako je Ethereum.
ICO Toto je skratka pre Initial Coin Offering a znamená novú revolučnú metódu získavania finančných prostriedkov pre projekty.
Vidlička Z hľadiska kryptomeny je fork udalosť, pri ktorej sa existujúca kryptomena rozdelí na dve variácie kódu.
Peňaženka Kryptomenová peňaženka je hlavným spôsobom, ako majú vlastníci kryptomien prístup k svojim coinom.
Skladovanie za tepla a za studena Týka sa to miesta, kde je hostená konkrétna peňaženka. Hot storage označuje peňaženku, ktorá je prístupná z internetového pripojenia, zatiaľ čo úložisko typu hot storage označuje hosťovanie vašej peňaženky offline na samostatnom hardvéri..
Podmienené Podmienené viazanie je finančné dojednanie, v ktorom tretia strana drží a reguluje platby finančných prostriedkov požadovaných pre dve strany zapojené do danej transakcie..
Inteligentná zmluva Blokový reťazec Ethereum umožňuje nasadenie kódu doň vo forme inteligentnej zmluvy. Táto zmluva je v podstate súborom matematických pravidiel, ktoré určujú fungovanie transakcií
Proof-of-Work (PoW) Aby sa transakcie potvrdili a pridali do hlavnej knihy Blockchain, boli vyvinuté rôzne prístupy na dokončenie tohto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptomenách založených na PoS je tvorca nasledujúceho bloku vybraný pomocou rôznych kombinácií náhodného výberu a bohatstva alebo veku.
Dôkaz o dôležitosti (POI) Toto je štýl dôkazu, ktorý bol priekopníkom mince NEM ako tretia alternatíva k PoW a PoS.
TA Zkratka pre technickú analýzu alebo analýzu hodnôt mincí na základe historických pohybov cien a sofistikovaných ukazovateľov.
Uzol počítač, ktorý je pripojený k sieti konkrétnej kryptomeny.
Ťažba Ťažba je proces overovania nových transakcií v distribuovanej knihe kryptomien.
Mesačný výstrel Týka sa to kryptomeny, ktorá dramaticky strieľa smerom nahor.
Medvedie a býčie trhy Býčí trh sa vzťahuje na rastúce ceny a optimistické nálady, ktoré nabádajú k nákupu. Medvedie trhy sa považujú za opak býčích trhov s klesajúcimi cenovými trendmi a pesimistickým sentimentom, ktorý podporuje predaj
Veľryba Vzťahuje sa na niekoho, kto vlastní veľké množstvo kryptomeny
HODL Odkazuje na stratégiu pasívneho investovania ignorovania turbulencií na trhu a čakania na dlhodobé výnosy.
Hard Fork Týka sa typu vidlice, ktorá vytvára trvalú zmenu štandardného protokolu digitálnej meny
Dlhá / dlhá poloha Vzťahuje sa na stávku, že hodnota určitého majetku nakoniec stúpne na hodnote.
Súkromný kľúč Informácie, ktoré sú prezentované ako reťazec písmen a číslic, ktoré môže investor použiť na prístup k svojej digitálnej mene
Verejný kľúč Adresa, na ktorej môže investor získať svoju digitálnu menu kombináciou písmen a číslic.
Rekt Nastáva, keď investor príde na trhu s kryptomenami o veľké sumy peňazí
Skrat / skrat Nastáva, keď investor zaujme krátku pozíciu a urobí stávku, že hodnota majetku alebo meny poklesne
Ťažobný stimul Odmenu získavajú baníci za potvrdenie transakcie a ich ťažbu do blokov
Zelenáč Odkazuje na nových investorov na trhu s kryptomenami.
DApp Odkazuje na decentralizovanú aplikáciu.

Ostatné kryptoobchodné systémy

Obchodník s bitcoinmi Bitcoin Loophole Životný štýl bitcoinov Bitcoin Rush
Vývoj bitcoinu Bitcoinová revolúcia Zisk bitcoinu Bitcoinový kód

Zrieknutie sa zodpovednosti: Obsah na tejto stránke by sa nemal považovať za finančné poradenstvo. Slúži iba na informačné účely. Nikdy neinvestujte to, čo si nemôžete dovoliť stratiť. Pred akýmkoľvek finančným rozhodnutím vždy čo najviac preskúmajte a poraďte sa s certifikovaným finančným poradcom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector