Pre každého, kto má záujem o úžasný osobný rozvoj v práci i v živote, „Princípy: život a dielo“, autor Ray Dalio je nutnosťou kúpiť. Ako je uvedené v Knižne recenzia knihy „Princípy“ obsahuje veľa tajomstiev, ktoré majú každému pomôcť dosiahnuť bohatstvo a úspech “.

Dizajn na celý život

Táto kniha je neuveriteľne mocným nástrojom, ktorý vám pomôže rásť v živote. Ray Dalio v ňom zdieľa svoj osobný príbeh a princípy, ktoré ho priviedli k dosiahnutiu neuveriteľnej úrovne prosperity.

Rozprávanie o knihe, sám autor povedal, "Tieto zásady odovzdávam ďalej, pretože som teraz v životnej etape, v ktorej chcem pomôcť iným, aby boli úspešní, než aby som bol sám úspešnejší". Táto veta zhŕňa, prečo je táto kniha taká revolučná, ale aj prečo je Ray Dalio tam, kde je dnes. Pre samorobeného multimiliardára a manažéra najväčšieho hedžového fondu na svete odovzdať svoje osobné vedomosti je úplne niečo.

Nájdete ho na Amazone >>princípy ray dalio

Lekcie v živote

Jeden z kľúčových bodov „Princípov: Život a práca“, ako je uvedené v Knižne, je to, že obsiahnuté univerzálne pravdy vám umožnia správať sa správnym spôsobom. To potom uvidíte, ako sa vaše správanie odmení získaním všetkého, po čom túžite, zo života. Je to ako recept na najlepšie jedlo, ktoré ste kedy uvarili – princípy, ktoré tu odovzdáva Ray Dalio, vám poskytujú krok za krokom spôsob, ako vylepšiť váš život..

Všetci megaúspešní ľudia na svete sa nedostanú tam, kde sú, náhodou alebo majú šťastie. Všetci budú žiť a pracovať na základe súboru zásad, ktoré umožňujú tento úspech. Platí to rovnako v ich osobnom živote, ako aj v podnikaní. Je dôležité vedieť, že tieto princípy sa budú u každého človeka líšiť.

Nemôžete sa jednoducho pozerať na niekoho iného a slepo kopírovať, čo robí. Musíte nájsť princípy, ktoré pre vás ako jednotlivca fungujú, pretože uľahčujú ich implementáciu. Väčšina ľudí má problém s tým, že vôbec netušia, aké by mali byť ich zásady! Tiež si neuvedomujú, aký obrovský vplyv majú ich vlastné princípy na každodenný život. Kľúčom k tomu je tiež schopnosť podrobne rozobrať podrobnosti, pretože princípy sú tak použiteľnejšie a rýchlejšie viditeľné s výsledkami.

Tiež by sa vám mohlo páčiť: Tento chlapík by mohol lepšie zmeniť vašu finančnú situáciu

Princípy: Kniha Život a dielo od Ray Dalia

Nechajme pomôcť ‘Princípy: Život a práca’ od Raya Dalia

Hlavným cieľom tejto knihy je pomôcť každému nájsť a osvojiť si svoj vlastný jedinečný súbor zásad, ako uspieť. Možno vás prekvapí, že toto je hlavná ingrediencia pre váš úspech v živote a práci. Nemusíte vedieť všetko, ale musíte poznať svoj vlastný súbor princípov a to, ako ich prijmete do svojho života.

Čo je v dokumente „Princípy: život a práca“?

Ako je uvedené v recenzia na Bookalicious, Ray Dalio rozdelil túto knihu na 3 časti:


I. časť Odkiaľ pochádzam

V I. časti vidím autora, ktorý vysvetľuje jeho perspektívu a to, ako jeho vlastný životný príbeh formoval jeho rozhľad. Vidí ho, ako hovorí poslucháčovi o svojom živote, od okamihu, keď sa narodil, až po dnešok. Toto umožňuje poslucháčovi spojiť sa s Rayom Daliom na osobnej úrovni a zistiť, že môže dôverovať jeho radám.

Časť II Životné zásady

V časti II je predstavený koncept životných zásad. Aj keď nemožno poprieť, že práca je pre šťastný život nevyhnutná, ak sa sústredíte iba na túto oblasť, nebudete žiť úplne spokojný život. Nedosiahnutie rovnováhy medzi životom a prácou je jedným z hlavných dôvodov oddeľovania ľudí. Uistite sa, že ste sa naučili svoje Životné zásady a budete úplne šťastní.

Časť III Zásady práce

V časti III sú vysvetlené zásady práce. Ray Dalio využíva svoje rozsiahle znalosti v tejto oblasti, aby vám ukázal, ako byť charizmatickým vodcom a úspešným podnikateľom. To sú základné zručnosti, ktoré stále existujú v modernom obchodnom svete a ktoré sa oplatí vziať na vedomie.

Ľudia si tiež prečítajú: Zoznámte sa s 5 najbohatšími obchodníkmi na svete

O Rayovi Daliovi

Ray Dalio

Od skromných začiatkov sa autor rozrástol na jednu z popredných obchodných osobností súčasného sveta. To mu dáva smerodajnú a osvedčenú platformu, z ktorej môže poskytovať rady. Po založení úspešného podniku Bridgewater Associates v roku 1975 pokračoval Dalio v obrovskom úspechu.

Jeho spoločnosť je aj po 40 rokoch stále silná a pre svojich investorov zarobila viac peňazí ako akýkoľvek iný hedžový fond v histórii! V osobnej rovine bol sám Dalio uvedený v časopise 100 medzi najvýznamnejšími jedincami planéty za posledné roky.

Kľúčom k vzostupu spoločnosti Bridgwater Associates sú princípy, ktoré Dalio pôvodne stanovil pre seba a všetkých svojich zamestnancov. Tieto princípy umožnili spoločnosti prosperovať a ukázať, prečo sú také kľúčové. Táto kniha dáva každému šancu získať vyskúšané poradenstvo od muža, ktorého volá "Steve Jobs z investovania". Aj keď je kniha plná nových konceptov a inovatívnych myšlienok, má tiež jednoduchý a ľahko pochopiteľný prístup.

Ak chcete odomknúť kľúče k úspechu v živote a podnikaní, potom je pre vás kniha „Principles: Life and Work“ od Ray Dalia. Viac podrobností získate na blogu Trading Education.

Nenechajte si ujsť: Päť najdôležitejších dôvodov, prečo by ste mali diverzifikovať svoje investičné portfólio

Ak ste radi čítali tento článok z Trading Education, označte ho lajkom a zdieľajte ho s kýmkoľvek, o kom si myslíte, že by mohol zaujímať tiež.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector