Dalgalanma parası artık herhangi bir tanıtıma ihtiyaç duymuyor. Gün geçtikçe, büyüme hızı nedeniyle yatırımcılar artık buna aşina oluyorlar. dijital para birimi 2004’te icat edilen ancak resmi olarak 2012’de piyasaya sürülen nedenlerden biri. Dalgalanma parası popüler olan yatırımcılarıdır. Google dahil birçok resmi şirketin milyonlarca yatırım yaptığı bir risk sermayesidir..

2017 yılı, gerçek anlamda dijital para birimlerinin yılıdır. Bitcoin ve Dalgalanma parası. Geçtiğimiz birkaç ayda, bu iki dijital madeni paranın değeri, olağanüstü büyüme oranıyla arttı. Ripple coinin ortalama büyüme oranı günde% 75’in üzerindeyken, dolara karşı fiyatındaki orijinal büyüme % 3800 lansmanından bu yana. Bu nedenlerden dolayı, yatırımcılar artık XRP yatırım amaçlı. Nitekim, yatırımcıların yatırım yapabileceği Bitcoin’ler var, ancak Bitcoin’in fiyatı artık çok yükseklere ulaştı ve bu da küçük ve orta ölçekli yatırımcıların yatırım yapmasını çok zorlaştırıyor. Bu yüzden ikinci tercihleri Dalgalanma parası Ripple’ın üçüncü en popüler dijital para birimleri arasında gösterilmesinin nedeni budur..

Bu Kılavuzu Okumaya Başlamadan Önce Makalemizi Okuyun: Ripple Coin 2021’de Satın Almaya Değer mi?

Kadar satın alabilirsiniz Dalgalanma paraları EUR, USD, INR ve BTC vb. karşılığında istediğiniz XRP yatırım amacıyla satın almak ve yatırım yapmak için gereklidir. BTC ile ilgilenen bu web sitelerinin çoğu, yatırımcılarına XRP satın almaları için bir çözüm de sunuyor. Ripple coin büyüme oranıyla ilgi çeken yeni yatırımcılar için Ripple coin’e nasıl ve nereden yatırım yapabileceklerini bilmeleri zor olabilir. Ripple satın al. Bu yüzden bu makaleyi yazmaya ve Ripple’ı nasıl satın alacağını ve kar elde etmek için nasıl yatırım yapacaklarını bilmeyenlere yardım etmeye karar verdim.?

XRP nasıl alınır?

Resmi web sitesi yapabileceğiniz onaylı şirketlerin listesinden bahsetti Ripple satın al web sitelerinde bir hesap oluşturarak. Her web sitesinin kendi gereksinimleri vardır ve farklı para birimleriyle ilgilenir. XRP, USD, BTC, CAD, JPY, EUR, CNY, ETH ve çok daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın tüm popüler para birimleri ile değiştirilebilir. Yatırımcılara yardımcı olmak için, resmi web sitesi ayrıca her web sitesinin ayrıntılı yazılı eğitimini paylaştı. Ripple coin ile ilgilenen bankaların listesinden de bahsetmişlerdir. Dolayısıyla, yatırım amacıyla Ripple satın almak için güvenilir bir şirket bulmak hiç de zor değil. Ripple satın almanıza izin veren aynı web sitesi, aynı zamanda onları geri satmanıza da olanak tanır..

XRP satın almanıza izin veren bu web sitelerinin çoğu, Ripple ve diğer para birimlerinin gerçek zamanlı oranını da paylaşıyor. Bu istatistikler strateji oluşturmanıza ve gelir elde etmek için Ripple’ı hangi noktada satın alıp satmanız gerektiğine karar vermenize olanak tanır..

Ayrıca okuyun: Kredi / banka kartıyla Ripple XRP jetonu nasıl alınır

XRP satın almak, çevrimiçi olarak başka bir para biriminin satın alınmasıyla aynı şekilde çalışır. Yapabileceğiniz birçok web sitesi ve şirket varken XRP satın al ancak en popüler ve güvenilir Bitstamp, GateHub, ve Kraken.

Bitstamp’ta Ripple Nasıl Satın Alınır?

Bitstamp home

Bitstamp’tan XRP satın almak tamamen ücretsizdir. Sadece bir işlem yaptığınızda ücret alacaksınız. Web sitesine kayıt olmak artık masrafsızdır. Sadece dışında XRP, web sitesi ayrıca BTC, USD ve EUR ile ilgilenir. Yani, bu para birimlerinden birine sahip olmanız gerekir. XRP satın al.

Aşama 1: Bu bağlantıyı kullanarak web sitesine kaydolun: https://www.bitstamp.net/account/register/. Bu, ad ve e-posta adresi gibi çok temel bilgileri eklemenizi gerektirdi.

Adım 2: İlk adımı tamamladıktan sonra, kullanıcı adı ve şifre içeren bir e-posta alacaksınız. Bağlantıyı kullanın (https://www.bitstamp.net/account/login/) ve web sitesinde oturum açma bilgileri.


Aşama 3: Para yatırmadan önce Bitstamp hesabınızı doğrulamanız gerekir. Bu, şu bağlantı kullanılarak yapılabilir: https://www.bitstamp.net/account/verify/. Yapmanız gereken tek şey gerekli bilgileri göndermek.

4. Adım: Doğrulama işlemini bitirdikten sonra. Bir sonraki adım parayı yatırmaktır. Bu, ana menüden para yatırma seçeneğine tıklayarak veya şu bağlantıyı izleyerek yapılabilir: https://www.bitstamp.net/account/deposit/. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı seçenekler var. Doğru olanı seçin ve bilgileri gönderin.

Adım 5: Para yatırma işlemi birkaç saniye ila 2 gün sürebilir (seçtiğiniz seçeneğe bağlıdır). Bakiyeyi bu bağlantıdan doğrulayabilirsiniz: https://www.bitstamp.net/account/balance/. Şimdi ziyaret edin al ve sat bölümü veya bu bağlantıyı kullanın: https://www.bitstamp.net/market/order/instant/ bakiyenizi XRP’ye dönüştürmek için.

6. Adım: Sat ve satın al bölümü size XRP’nin gerçek zamanlı oranını gösterecektir. Yani, Ripple coin’i ne zaman satın alacağınız artık size kalmış. Düşük fiyatlardan satın almak için birkaç saniye ila birkaç dakika bekleyebilir ve satış anında aynı stratejiyi kullanabilirsiniz..

Kraken’da Ripple Nasıl Satın Alınır?

Kraken dalgalanması

Bu web sitesindeki süreç, satın almanız gerekmesi dışında yukarıda belirtilenle aynıdır. XBT önce para yatırarak XRP satın al.

Aşama 1: Bu bağlantıyı kullanarak web sitesine kaydolun: https://www.kraken.com/signup.  Formu kullanıcı adı, şifre ve e-posta adresiyle doldurmanız gerekiyor.

Adım 2: Bir aktivasyon e-postası aldığınızda. Aktivasyon işlemi için e-postada belirtilen bağlantıya tıklamanız yeterlidir..

Aşama 3: Bitstamp gibi, hesabınızı Kraken web sitesinde doğrulamanız gerekir. Bu amaç için farklı Katman seçenekleri sunarlar. Bu nedenle, her bir Katman sayfasında belirtilen tüm talimatları izleyin. Bu ayrıca Fotoğraflı Kimliğinizin taranmış kopyasını yüklemenizi de gerektirecektir..

4. Adım: Para yatırma seçeneğini görmeden önce kimliğinizin doğrulanması hakkında bir e-posta alacaksınız. Hesap altında bulunan Para Yatırma seçeneğine tıklayın > Finansman > Ana menüde para yatırın. Önce XBT satın almak için sipariş vermeniz gerekiyor. Sipariş sayfasında birçok seçenek göreceksiniz, size en uygun olanı seçin.

Adım 5: Siparişi yaptıktan sonra, XBT’yi XRP’ye karşı takas etme seçeneğini görebileceksiniz. Yeni siparişe bir kez daha tıklayın ve Basit seçeneğini seçin. Artık XRP satın almak için XBT’nizi kullanabileceksiniz. Miktarı girin ve XRP satın al düğmesine tıklayın.

GateHub’da Ripple Nasıl Satın Alınır?

gatehub dalgalanması

GateHub dahil olmak üzere birçok para birimi ile ilgilenir JPY, BTC, ETH, USD, CNY ve EUR vb. Yani, bu platformda XRP satın almak için birçok seçeneğiniz var..

Aşama 1: Bu bağlantıyı kullanarak web sitesine kaydolun: https://signin.gatehub.net/signup. E-posta kimliği ve şifre gibi temel bilgileri gönderin. Şifrenizi unutursanız ileride kullanabileceğiniz kurtarma anahtarını bu sayfadan indirebilirsiniz..

Adım 2: E-posta ile alacağınız bağlantıya tıklayarak hesabınızı etkinleştirin.

Aşama 3: Şimdi web sitesine kaydolun ve kimliğinizi doğrulayın. Bu amaçla, şirketin size 4 haneli doğrulama kodunu göndereceği bir cep telefonu numarasına sahip olmanız gerekir..

4. Adım: Parayı yatırmadan önce bir ağ geçidi oluşturmanız gerekir. Bu amaçla, ana sayfadaki bir ağ geçidi bağlan seçeneğine tıklamanız gerekir. Buradan, EUR (veya başka herhangi bir) gibi para birimini seçecek ve onayla seçeneğine tıklayacaksınız.

Adım 5: Ağ geçidi, parayı depolamanıza izin verecektir. Para Yatırma seçeneğine tıklayın ve parayı yatırma seçeneğini seçin. Bunun için bir banka hesabı kullanabilirsiniz.

6. Adım: Parayı başarıyla hesabınıza yatırdığınızda GateHub hesabı, tutarı cüzdanınızda göreceksiniz. Bu miktar şu amaçla kullanılabilir: XRP satın al. Döviz EUR ile XRP seçeneğine tıklayın ve tutarı girin. Bu sayfada XRP’nin gerçek zamanlı oranını göreceksiniz. Yeşil düğmeye tıklayın XRP satın al.

Ayrıca okuyun: Kredi / banka kartıyla Ripple XRP jetonu nasıl alınır

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector