Coinbase platformu ve Ripple XRP

Birkaç gün önce, Dalgalanma XRP bu haftanın başında katlanarak değer kazandı ve 0.90 $ – 1.06 $. Bunun nedenleri, Coinbase platformunun onu alınıp satılabilen para birimlerine eklemeyi planladığı söylentileriydi..

İyi bilinmektedir ki Amerikan şirketi Coinbase Amerikalı yatırımcıların dijital para biriminde büyük bir itibarı ve güveni var ve bunu kullanarak Bitcoin al ve sat Bitcoin Cash’e ek olarak, Litecoin ve Ethereum. Bu platformda alınıp satılabilen dört para birimidir..

Saatlerce süren söylenti ve dünyanın binlerce hayranının iddialarından sonra üçüncü en büyük dijital para birimi, Platform, daha önce yaptığı gibi, şu anda herhangi bir dijital para birimi eklemek için planlamayan yanıt verdi.

Her seferinde olduğu gibi, kullanıcılarının güvenliğini sağlamaya çok hevesli olduklarını ve platformda yatırımcıların çıkarına olacağını düşündükleri herhangi bir kripto para birimini ekleyerek planladıklarını ve çalıştıklarını söylediler..

Şirket tarafından yayınlanan resmi açıklama, ünlü dijital para biriminin fiyatını, diğer dijital para birimlerinin fiyatlarındaki güçlü düşüşle de desteklenen yaklaşık 0.80 $ düşüşe itti..

Binlerce yatırımcı, şirketten bu para birimini alınıp satılabilen dört para birimine eklemesini istemesine rağmen, reddedilmesi bizi bu gizemin arkasındaki gerçek nedeni aramaya itti..

Ripple Fiyat Tahminlerini OKUYUN XRP / USD

Bu yazıda, başvurunun reddedilmesinin arkasındaki gizli nedenlere bakacağız. Ripple XRP eklemek için Coinbase platformu.

1- Merkezi olmayan dijital para birimi:

Göründüğü gibi ilk neden Coinbase şirketi ifşa etmek istemedim, bu dijital para birimi merkezi olmayan bir para birimi ve arkasında bir şirket var.

Ripple şirketi bu para biriminin milyarlarca sahibine sahiptir ve satış için para birimlerini görüntüleyerek para biriminin fiyatını değiştirebilir ve böylece değerlerinin düşmesine neden olabilir..

Şirket, esas olarak bankalara sağladığı hizmetlerden kendisi için iyi karlar elde etse de ve büyük finans kuruluşlarının güvenini kazanmasına rağmen, ancak bu para biriminin milyarlarca doları, merkezi olmayan ve madencilik yapılabilir dijital para birimlerinin savunucularını korkutuyor..

Şirket, 55 milyar XRP sunmak için bir plan ortaya koydu. Bu plan, her ay satmak için 1 milyar birim teklif edeceği ve önümüzdeki 55 ay boyunca bu para birimindeki tekelini sona erdireceği ve bu miktarı satma mekanizmasının güvenli ve iyi olacağını ve fiyatı olumsuz etkilemeyeceğini vurguladığı anlamına geliyor. arz. Şirket bu planı geçen yılın sonundan itibaren başlattı..


2- Rekabet ve farklı vizyon:

Bu başarılı dijital para biriminin bu haksız ve dolaylı reddinin bir başka nedeni daha var: rekabet ve farklı vizyon.

Ripple’ın Yetkilisi, READ Ripple, Toplumsal Amacı Destekleyen Şirketlerle Çalışıyor 

Açık ki Coinbase Bitcoin’i destekliyor ve meraklıları tarafından kendi teknolojilerine göre değiştirilebilen para birimleri olan ailesi, Dalgalanma XRP hangisi bir şirkete ait kontrol etmeye devam edecek, çok şiddetli bir rakip ve Bitcoin ve kız kardeşlerinden farklı.

Ripple şirketi Western Union, MoneyGram ve diğer kurumlar da dahil olmak üzere düzinelerce banka ve finans kurumu ile başarılı bir şekilde anlaşmalar imzaladı ve para birimini her bakımdan en iyi olarak sundu, çünkü havale işlemlerinde daha ucuz ve daha hızlı ve güvenli.

Coinbase platformu ve Bitcoin topluluğu için en korkunç nokta, bu dijital para biriminin savaşmak yerine küresel finansal sistemle yakınlaşma vizyonuna sahip olmasıdır..

Arasındaki rekabet Coinbase ve Ripple önemli bir konuyu gösterir: ilki GDAX sağlamaktır, bir kripto para birimi değişim platformu Tüccarlara dijital para birimiyle ödeme kabul etmeleri için çözümler sunan ve bankaları da hedefleme planları olabileceğini kim bilen işletmeler ve profesyonel tüccarlar için.

Bu, yönüyle ilgili söylentilerin ikinci kez dolaşmasıdır. Ripple XRP eklemek için Coinbase ticarete geçti ve şirket söylentileri reddeden resmi bir açıklama yayınladı. Binlerce kişi, üçüncü en büyük kripto para birimini dışarıda tutma taleplerine cevap vermeden onay için elektronik bir dilekçe sunarken Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük ticaret platformu.

görüntü kaynağı

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector