Dalgalanma XRP düzenli olarak değeri artan önde gelen dijital para birimlerinden biridir. 2012’de piyasaya sürülen para birimi, tarihinde büyük bir artış gördü. Kripto para birimi uzmanları fark etti Şimdiye kadar değerinde% 4300 artış. Dün gece değeri% 50 arttı. Haberler tüm bankaları, hükümet düzenleyicilerini ve diğer finans kurumlarını bir fırtına ile sarstı. Bugün insanlar sadece Bitcoin, Ethereum ve Litecoin. Yerine, Dalgalanma XRP insanları da şaşırttı. Bunun nedeni yakın gelecekte kimsenin böyle bir artış beklememesidir. Dahası, Ripple XRP’den uzun zaman önce böyle bir artış gördük..

Ripple XRP Spike’ın Başlıca Nedenleri

dalgalanma fiyat artışı

2017, kripto para birimleri için başarılı bir yıl olmasına rağmen, Bitcoin ile tüm rekorları kırdı. Ripple XRP de kısa sürede 0,0066 dolardan 0,34 dolara yükseldi. Bunun nedeni, yalnızca para birimi olarak değil, aynı zamanda bir ödeme platformu olarak da çalışmasıdır. Sınır ötesi işlemlerin hızını artırarak Bitcoin’i çok geride bıraktı. Bu, en son kullanımdan kaynaklanmaktadır blockchain teknolojisi. Para birimi son zamanlarda bir gecede 0,51 dolara yükseldi. İnsanların çoğu bu yükseliş işaretini merak ediyor. Para biriminin değerindeki bu ani artışın en önemli nedenleri şunlar olabilir.

  • Bu değer artışının arkasındaki ilk ve ana sebep, Ripple’ın büyüyen ekosistemidir. Bildiğimiz gibi, dünyanın dört bir yanındaki birçok devlet düzenleyicisinin, finans kurumunun ve bankanın ödeme platformu olarak Ripple’ı başlattığını biliyoruz. Para biriminin ekosistemindeki bu büyüme, en büyük artış faktörü haline geldi. Ripple, güvenli ve hızlı bir ödeme protokolü olarak hizmet vermek için yakın zamanda birçok büyük Asya bankasıyla ortaklıklar kurdu.
  • Bu değerlemenin bir sonraki nedeni, 55 milyon doları emanet fonu olarak kilitlemek. Bu, şirketin fonları emanet ederek yatırımcıların güvenini kazanmayı başardığı anlamına gelir. Bu, şirketin fonlarının yarısından fazlasının artık borsalarda bulunmadığı anlamına geliyor. Yatırımcılar uzun zamandır bu duyuruyu bekliyordu.
  • Bazı uzmanlar, yükselen Bitcoin fiyatlarının yatırımcıların tüm dijital para birimlerine olan güvenini de artırdığını düşünüyor. Bitcoin, tüm zamanların en yüksek değeri olan 15000 $ ‘ın üzerinde bir değere dokundu ve bu, tüm kripto para birimlerine fayda sağladı..
  • Ripple’ın American Express ile ortaklığı bu yükseliş sinyalinin arkasındaki önemli bir faktör de Ripple XRP fiyatı. American Express, kredi kartlarıyla ilgili uzun bir geçmişe sahiptir. Şimdi, yeni blok zinciri teknolojisi ödeme yöntemini kullanmak için Ripple ile ortaklık kurdu.

Ripple CTO’sunu OKUYUN Noel’de XRP’yi 1 Dolara İstiyor – XRP Topluluğu Yeniden Neşelendiriyor

Konseptin daha iyi anlaşılması için, bu dijital para biriminin gerçek işleyişini açıklayacağız..

Ripple XRP ve İçerdiği Risk Faktörlerinin Çalışması

xrapid dalgalanma xrp

Ripple iki farklı şekilde çalışıyor. Biri ödeme ağı RippleNet diğeri ise Ripple XRP. Hızlı ağı sayesinde, küresel işlemler saniyeler içinde gerçekleşir. Şirket, ağı üzerinden bir işlemi tamamlamanın sadece 2 saniye sürdüğünü söylüyor. Öte yandan, işlemin tamamlanması 2 dakikadan 10 dakikaya kadar sürer..

Ripple, bankalara daha çok odaklanıyor çünkü onlara uygun fiyatlı bir ödeme çözümü sunuyor. Şirket, RippleNet kullanıcılarının ödeme başına 3,69 $ tasarruf edebileceğini iddia ediyor. Bunun nedeni, şirketin aracı olmadan doğrudan bankalarla çalışmasıdır..

READ Ripple, En İyi 100 Sınır Ötesi Ödeme Şirketi Listesini Yapıyor

Bunun bankalara odaklanması nedeniyle kripto para birimi çok fazla eleştiriyle karşı karşıya. Bunun nedeni, platformun sıradan insanı kolaylaştırmak için başlatılmış olmasıdır. Şimdi ise bankaları ve finans kurumlarını kolaylaştırıyor. Bazı insanlar ayrıca düğümleri açık olduğu için bunların bilgisayar korsanları tarafından kolayca hacklenebileceğini söylüyor. Para biriminin ve ağın bebeklik döneminde olduğu da bir gerçektir..

Ripple Nereden Alınır

Ripple satın almak zor bir iş değildir çünkü diğerlerini kullanarak satın alınabilir. kripto para birimleri ve ayrıca yerel para birimleri. Yatırımcıların bir para birimini saklamak için cüzdan. Kullanıcılar kolayca kredi / banka kartlarıyla satın alın. Cüzdanın sahipleri yalnızca Ripple satın almakla kalmaz, aynı zamanda diğer kripto para birimleri veya fiziksel para birimleri karşılığında diğer kullanıcılara da gönderebilirler..


Ripple XRP satın almak ve saklamak için bu Kılavuzları izleyin:

Kredi / Banka Kartı ile Ripple XRP Nasıl Satın Alınır

4 2018 İçin En İyi Ripple XRP Cüzdanı

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector