Ethereum’dan Daha İyi Bir Dalgalanma mı? Yeni Yatırım Zamanı?

Ripple, uzun zamandır büyük kripto alanında dışarıdan bir performans sergiliyor. Büyük para birimlerinin yaptıklarının çoğunu yapar, ancak ana rakiplere karşı para birimini geliştirmek için süreçlerini kolaylaştırdı. Böyle bir rakip Ethereum’dur. Ether’in son derece uygun bir altcoin olmasıyla, Ripple’ın kendi alanına tecavüz etmek istemesine şaşmamak gerek. Tahminler, bu ikisini yaz ayları boyunca üstünlük için bir savaşta çukurlaştıran birden fazla kaynaktan geliyor, işte ortaya çıkmak üzere olan savaşın tamamen çöküşü..

Dalgalanma İvme Sahiptir

2017’den iyi bir XRP fiyatıyla çıkmak ve yıl sonuna doğru diğer para birimlerini (Bitcoin, Litecoin) çevreleyen yatırımcı kargaşasından nispeten temiz kalmak, Dalgalanma ilk aylarda çok dikkat çekmek için çok şey yaptı. O zaman dikkat, madeni paraların durumunu tanıtmak ve şu anda sahip olduğu yutturmaca miktarını artırmak için çok şey yaptı. Blockchain teknolojisine yapılan şaşırtıcı yatırımlarla Ripple, gerçekten savaşın içine girmeye başladı ve pek çok kişinin dikkatini çekmeye başladı..

Önümüzdeki birkaç aya sağlam bir yatırımcı güveni dalgasıyla giriyor ve keskin bir şekilde yükselecek gibi görünüyor..

Ethereum Güçlü Oluyor

Ethereum, platformlarının sağlam olduğunu defalarca gösterdi. Akıllı sözleşmeler ve geçiş süreçlerini tıkayan ve işlem sürelerini yavaşlatan gereksiz trafiği engellemede güçlü bir rekorla, Ether’in baskın bir kripto para birimi haline gelmesi şaşırtıcı değil. 2017’de para birimi% 13.000’in üzerinde büyüdü ve sonrasında bile büyüdü blok zincirinde bir çatal. Dahili yapısal bir revizyondan geçerken böyle bir yörüngeyi sürdürmek, Ripple için zorlu bir rakiptir..

Patlama ve Düşüş

Dikkatli yatırımcılar portföylerini çok dikkatli kullanmayı severler, bu önümüzdeki birkaç ay boyunca performans üzerinde ağır bir yük oluşturacaktır. 2’den daha az bilinen Ripple, yeni yatırımcılardan Ethereum kadar yararlanamayacak. Yine de Ripple hakkında çok fazla aldatmaca var ve bir patlama yaratma kabiliyetine sahip. 

Boom’un nesi yanlış?

OKUYUN Ripple CEO’su, Ripple ve XRP Hakkında FUD Açıklıyor, Sağlıklı XRP Ekosisteminin Korunmasını Atıyor

Ripple aldatmacası devam ederse ve yatırımcılar jetonu satın alarak yangına yakıt eklemeye başlarsa, patlama kripto üzerinde gerçekten yıkıcı bir etkiye sahip olabilir. O zaman, keskin bir şekilde yükselme ihtimali var. Bu nedenle, yatırımcı güveni azaldığında veya yutturmaca yavaşladığında (kaçınılmaz olarak olacağı gibi), madeni para önemli ölçüde değer kaybedecektir. Boom’lar çok fazla finansal kayıp yaratır ve Litecoin patlamasından sonra birçok deneyimli yatırımcı tekrar yakalanmaktan çok endişelenir.. 

Elbette bazı yatırımcılar çok para kazandı. Ama diğerleri çok daha fazlasını kaybetti.

Bunu akılda tutarak, şu anda açıkça görülen beklentinin arkasındaki Ripple’ın performansını engelleyebilir..

Ether Daha Güvenli mi?


Şu anda, her iki platform da son derece iyi çalışıyor, her ikisi de beklentilerin çoğunu aşıyor ve Ripple şaşırtıcı derecede ilerliyor. Ether, platformda her gün büyük miktarlarda işlem görmeye devam ediyor ve kesinlikle Ripple’ı izlemek için mücadele ediyor, ancak olacak ya da olmayacak, şu anda mevcut bir cevap değil..

Ether’e yatırım yapmak, patlama olasılığı da dahil olmak üzere şu anda Ripple ile aynı yatırım risklerini barındırıyor. Her bir para birimini mümkün olduğunca okumak ve ikisini bilinçli bir şekilde seçmek önemlidir. Geçmişte her ikisinin de birkaç yatırımcı korkusu yaşadığını söylemek güvenlidir. Muhtemelen, Ethereum platformunun güvenliğiyle ilgili birkaç erken sorun yaşayan ve ayrıca platformda çalışan ICO dolandırıcılıkları için ateş altında olan Ether için bu daha çok geçerli..

Ripple İçin Hangi Tahminleriniz Var??

Beklenti, Ripple’ın devam edeceği yönünde güçten güce, yaklaşan yatırımlarla daha fazla ivme kazanıyor. Blockchain dünyası büyüyor ve halihazırda yapılan 25 milyon dolarlık şaşırtıcı bir yatırımla Ripple, yalnızca taahhüdüne değil, aynı zamanda oyunda kalmak için finansal sermayeye de sahip olduklarını gösteriyor..

OKU İsviçre SIX Borsası, Amun Ripple XRP Adında XRP Destekli ETP’yi Başlattı [AXRP]

Ayrıca oku: Ripple Fiyat Tahmin 2018

Ether İçin Hangi Tahminleriniz Var??

Ripple’da olduğu gibi, Ether ile başarılı bir sürekli büyüme yılı için büyük bir beklenti var. Son birkaç yılda bir Bitcoin rakibi olarak ortaya çıktılar ve nasıl devam eden büyüme seviyelerine sahip olmayacaklarını görmek zor. Muhtemelen 2017’nin çok iyi büyüme seviyelerine bile uyuyor. Ethereum, Ripple’ın altcoin’in en üst noktası için meydan okuması durumunda dengeyi teorik olarak değiştirebilecek bir asa sahip. Platform, 2 önemli platform güncellemesi duyurdu, Metropolis ve Huzur. Bu yıl ikisinden birinin yayınlanıp yayınlanmayacağı görülmeye devam ediyor, ancak 2018’e kadar olan yıllarda bir platform güncellemesi olduğu göz önüne alındığında, bu çok da zor olmayacak..

Para birimi değeri her zaman bir platform güncellemesinin arkasında atlar, bu nedenle Ethereum web sitesinde veya forumlarda dikkatli bir şekilde göz atmaya değer, çünkü bir güncelleme beklediğiniz yatırım altın yumurtası olabilir..

Ripple, Ethereum’u Geçecek?

Artık savaş hatları çizildiğine göre, kripto dünyasının bu iki devinden hangisinin zirveye çıkacağı an meselesi. Orada olduğunu söylemek de oldukça güvenlidir. Ethereum’un tacı için çok sayıda başka çok güçlü altcoin. Yine de, olabildiğince çok kripto izlemeye değer çünkü gereken tek şey, tüm su pazarını havaya uçuracak bir yeniliktir ve bu yenilik, küçük bir altcoin’den gelebilir..

Yazar : Mary Ann Callahan

Kredi Kartı ile Ripple XRP Satın Alın

2018’de Ripple XRP’ye (Satın Alma Rehberi) Yatırım Yapmaya Başlamak İçin Nihai Bir Kılavuz

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map