Ripple iyi bir büyüme kaydetti ve olumlu haberlerle dijital para birimlerine liderlik etti

 Çin Halk Cumhuriyeti’nin Bitcoin ve muadillerinin para birimi üzerindeki art arda grevlerinin ardından, dijital para piyasası geriledi ve piyasa değerinde istikrar sağlanmadan önce milyarlarca dolar değer kaybetti. Son dönemde devam eden sakin bir sahnede dev para birimleri yerlerinde kalıyor.

Dördüncü sırada yer alan Ripple şimdi üçüncü sırada yer aldı, aslında son zamanlarda sürekli bir çatışma içinde. Bitcoin Cash olan Ağustos 2017’de doğan coin, Ripple ile tutarlı bir şekilde üçüncü ve dördüncü sırayı paylaşan ve piyasa değerine yakın olan.

Her ikisinin de piyasa değeri 7 milyar dolar ve 8 milyar dolara yakın Dolar, hem son dönemde hem de Çin’deki Bitcoin krizinden önce 10 milyar dolara ulaştığını bilerek.

dalgalanma pazarı

  •   Ripple, bankalara ve finans kurumlarına odaklanır:

Arkasında duran bu para biriminin geliştiricisinin, bankalara, güvenli ve en az maliyetle fon gönderme ve alma işlemlerini hızlandıracak hizmetler ve teknolojiler sağladığı, finans kuruluşlarının, kullanılan yöntemlere kıyasla daha fazla getiri elde etmesine olanak tanıdığı iyi bilinmektedir. küresel finansal sistemin çok uzağında.

Daha fazla banka Ripple teknolojilerini benimsedi ve şirket, geçtiğimiz dönemde ABD pazarını ve ardından Avrupa’yı hedeflemeye odaklandı ve şimdi bu ülkedeki bankalarla iletişimden sorumlu bir ofis açtıkları Hindistan’ı hedefleyen Asya’ya doğru genişliyor. ve bu kurumların yüksek kaliteli teknolojilerini kullanmalarına izin veren ortaklıklar ve anlaşmalar kurmak.

OKUYUN XRP Coin Sahipleri, XRP’lerini teminat altına alabilir ve Binance Destekli Krediden USD kredisi alabilir.

Bu, bu para biriminin asil ve mantıksal bir hedefe sahip olduğu anlamına gelir; görünürde bir neden olmaksızın, yalnızca en az 850 para biriminden 1128 dijital para birimine yükselen dijital para birimlerine eklenmek üzere kurulmuş bir dizi dijital para birimi gibi değil. son haftalar.

Singapur, yeni ve geleneksel olmayan yatırım fırsatlarına en iyi açık ekonomilerden birine sahiptir ve ayrıca dijital para birimlerine de açıktır..

Singapur’daki finansal sistem Gelirleri artırmak ve finans sektöründe daha fazla iş fırsatı sağlamak için fon gönderme ve alma sürecini iyileştirmek ve operasyonel maliyetleri düşürmek istiyor.

Ripple geliştiricisi, bu ilkeye dayanarak, bu pazarı görmezden gelmenin akıllıca olmadığına ve resmi olarak orada bulunmaları gerektiğine inanıyor..


Salı günü şirket, yetkililerden ruhsat aldıktan sonra, ülkede faaliyetlerini yürütecek bir ofis açacağını duyurdu..

Bir sonraki adım, bankalarla iletişime geçmek ve bankalarla görüşerek onları ülkenin finans kurumlarının performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olacak Ripple teknolojileri hakkında bilgilendirmektir..

OKUYUN Balinalar XRP’yi 4 Milyon Doların Üzerinde Ripple Cüzdanından Bilinmeyen Cüzdana Taşıyor

Bu nedenle, önümüzdeki aylar, finansal sisteminin hızlı büyümesiyle karakterize edilen bu Asya ülkesinde bu para birimi için olumlu haberler taşıyacak..

  •    Yatırımcılar iyimser ve Ripple’a daha fazla dolar pompalanıyor

Ripple’ın Çin’deki Bitcoin krizinin ortasında tuttuğu iyi haber, yatırımcıların ve alıcıların son birkaç gün içinde 0,17 sentlik bu ucuz fiyata satın alma iştahını açtı ve şimdi 0,20 sente geri döndüler. henüz ulaşılmadı 0.25 sent bu ayın ilk günündeki değeri.

Geçen dönem fiyatındaki düşüş, daha fazlasını elde etmek ve depolamak için bir fırsattı. dijital cüzdan ve uzun vadeyi hedefle.

Bazı yatırımcılar bu para biriminin önümüzdeki yıl veya bu yılın sonunda 1 Dolara ulaşmasını bekliyor. Taraftarlarının çoğu, 2018’i bu para biriminin altın yılı olarak görüyor ve tüm olumlu beklentileri aşacak..

Bu pozitif Ripple dalgası, yatırımcıların başka dijital para birimleri satın alın, Bitcoin dahil, Çin tarafından şok olan ve yatırımcıların dijital para birimlerine olan güvenini sarsan bu pazarda yeniden güvenin başlangıcına atıfta bulunarak, bazıları şu anda olanların bu ilginç hikayenin sonunun başlangıcı olduğunu söylese bile.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector