Ripple XRP her zaman benzersiz bir para olmuştur Başlangıçtan itibaren sınırlı sayıda jetona sahip olma ve geleneksel kripto para biriminden ziyade benzersiz bir ödeme sisteminin parçası olma benzersiz konumu nedeniyle. Bu nedenle, geliştirmeleri de her zaman oldukça benzersiz olmuştur ve diğer madeni paralardaki olaylarda büyük söz sahibi olan madencilere tabi değildir. Bu sefer, ile ilgili haberler Ripple XRP merkezi fiyatı etrafında (belli ki), ana şirketin R3 aleyhine açtığı dava ve yakın gelecekte üstesinden gelinmesi gereken 1 numaralı hedef olarak SWIFT beyanı. Diğer olumlu haberler Ripple XRP için sembolik olarak yeni bir kilometre taşı içerir RippleNet’te 100. Kayıt Gerçekleştirildi.

Şimdi devam ediyoruz son fiyat trendi Ripple XRP, son günlerde% 10 değer kazandı ve bu süreçte neredeyse 0,27 $ ‘a ulaştı ancak daha sonra değeri kaybetti ve bir kez daha 0,25 $’ da sabit kaldı…

Şimdi diğer kripto para birimlerinin çoğu kayan bir trend yaşıyordu. XRP kazanıyordu ve bu yeni bir şey değil. Ripple XRP, diğerleri gibi bir domino paketiyle meşgul olmaktan ziyade, fiyat trendleri söz konusu olduğunda diğer para birimlerinden bağımsız olma eğilimi gösterdi. İşlem hacmi de son haftalarda diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi azalmak yerine arttı..

Genel olarak XRP’nin piyasa değeri hala 10 milyar dolara yakın ve hâlâ Çin’e girecek bir para birimi için oldukça etkileyici.. Bitcoin ve Ethereum Ripple sadece girmek isterken, hükümet borsalarına baskı uyguladığında bile her ikisi de Çin’de açık bir şekilde işlem görüyor Çin bir e-ticaret rolünde ve yalnızca yalnızca ticaret yapmak amacıyla değil.

Sonuç olarak, piyasadaki kripto para birimi için oldukça nötr bir hafta ve bu, bir para biriminden ziyade bir ödeme sistemi olduğu düşünüldüğünde son derece iyi. Daha küçük dalgalanmalar, nihayet çevrimiçi alım satım için etkili bir şekilde kullanılabilecek bir kripto para birimine sahip olacağımız anlamına gelir..

Öte yandan Ripple ağı, R3’e dava açtı ve bu da risk sermayesi ortaklık sözleşmesiyle ilgili sorunlar nedeniyle Ripple’ın kendisine dava açtı. Orijinal sözleşmeye göre, R3 kocaman bir satın alma seçeneği olurdu 5 milyar Ripple XRP taahhütlerini yerine getirmesi durumunda 0,0085 $ ‘lık orijinal temel fiyat için tokenlar. Vay. Şimdiye kadar sadece 100 milyar Ripple XRP oluşturulmuş olduğundan ve şu andan beri fiyat 0.24 $ civarında seyrettiğinden, tüm paket şimdi 1.2 milyar $ değerinde ve artıyor..

Fakat, Ripple, R3’ü tersine çevirdi İkincisinin sözleşme kanunu kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirmediğini ve bu nedenle buna izin verilmeyeceğini iddia etmek XRP’yi o fiyata satın alın ve bunun yerine Ripple’a cezai zararlar ve dava için yasal ücretler ödemek zorunda kalacak.

Bir XRP yatırımcısıysanız, sanki davayı yakından takip etmeniz gerekir. R3, güçlü bir vaka oluşturmada başarılı, Ellerini bir XRP jetonuna alabilirler ve bu, fiyatı bir süre için en az 5’e kadar düşürebilir. milyar yeni jeton, doktorun Ripple için sipariş ettiği şey değil. Bu kesinlikle benzersiz bir durumdur, ancak R3’ün kendi yolunu bulması durumunda fiyat düşüşü garanti edilir..

Diğer haberlerde Ripple ayrıca SWIFT ilan etti gelecek için birincil hedef olarak. Rippe’nin bunu yapması doğal, çünkü kripto para birimi kendisini fiat para birimleri ile blok zinciri ve kripto para birimi dünyasını birbirine bağlayabilecek bir ödeme çözümü olarak görüyor. Ripple işlem defteri hızlıdır ve 200’den fazla ülkede çalışan SWIFT gibi yerleşik bir kanalı ele geçirmenin tüm özelliklerine sahiptir. Bu nedenle, Ripple XRP’nin geleceğinde belki de şu anda diğer kripto para birimlerinin erişemeyeceği harika şeyler yatıyor..

Şimdi tekrar tekrar belirtildiği gibi, Ripple özellikle kendi başına bir para birimi olmak istemiyor, bunun yerine kendisini dünyadaki geleneksel finans kurumlarına yardımcı olacak bir ara para birimi olarak şekillendiriyor. Ripple genellikle iltifat edilirken, ekonomistler ve bankacılar tarafından Bitcoin alay edilmesinin nedenlerinden biri de budur..

Ripple’ın ilerlemesinin bir kısmı, ağına kaydolmak için çok sayıda finans kuruluşunu getirmektir. Son zamanlarda, RippleNet adlı blok zinciri ağında 100 üyeyi kutladı. Rakam küçük görünse de, aslında dünya çapında uygulanan mevcut borç temelli sistemden uzaklaşmak için Ripple ile ortak olmaya hazır, dünyanın dört bir yanındaki ağır finans kuruluşlarını temsil ediyor..

Uluslararası para transferini kontrol edenler de dahil olmak üzere önemli markalar, Ripple’ın bu etkileyici müşteri listesine dahil edilmiştir.. Son gelenler arasında Birleşik Arap Emirlikleri merkezli borç veren RAKBANK ve Birleşik Krallık döviz şirketi IFX. Meksika merkezli banka dışı finansal hizmetler sağlayıcısı, Ripple kripto para birimini deneyecek ilk kuruluş olacak. Başarılı olursa, Ripple’ın e-ticaret ve diğer sektörlerde ana akım olmaya çok yakın olduğunu söylemek güvenli olacaktır..

Yani, haberleri takip edin insanlar!

Kripto kitlesinin benimsenmesine yardımcı olmak için Binance X’i OKUYUN

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me