סקירה של Bitcoin Rush: האם זו תרמית או לגיטימית?

מה זה Bitcoin Rush?

Bitcoin Rush היא תוכנת מסחר מתקדמת המקלה על משתמשיה להרוויח כסף בסחר בביטקוין. Bitcoin Rush פועל על ידי מינוף אותות סחר מאלגוריתמי מחשב מתוחכמים כדי לקבל החלטות מסחר. האלגוריתם מנתח את שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים ומפיק תובנות סחירות. אומרים כי אלגוריתמי מסחר אלה מדויקים יותר מבני אדם. יש להם יכולת ייחודית לקחת בחשבון מספר רב של גורמים לפני שהם מספקים למשתמש את המסחר הרווחי ביותר. 

שים לב כי לטכנולוגיית Bitcoin Rush יש יכולת להפריד נתונים לשתי קטגוריות, ניתוח בסיסי וניתוח טכני. שהם בעצם נתונים איכותיים וכמותיים. תוכנית הטכנולוגיה של Bitcoin Rush טענה גם ליכולת לקרוא חדשות עדכניות כשהן מתגלות ברחבי העולם. חדשות אלה משולבות בטכנולוגיה ונלקחות בחשבון בעת ​​ביצוע עסקאות. 

האם Bitcoin Rush הונאה או שזה לגיטימי?

Bitcoin Rush היא תוכנת מסחר אמיתית שעובדת עם מתווכים מוסדרים. עם זאת השקעה בביטקוין ראש או תוכניות דומות אחרות כרוכה ברמת סיכון החורגת מהתוכנית או המערכת. שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא תנודתי ורגיש לזמן. המשתמשים רווחים או הפסדים פוטנציאליים תלויים בכמות הנכס הבסיסי משתנה מערכו ההתחלתי. זו הסיבה שתוכניות כמו Bitcoin Rush פותחו כדי לתת לאנשים את היתרון.

סיבות נוספות המצביעות על אמינות הפלטפורמה:

 • Bitcoin Rush מציע חשבון הדגמה לתרגול המסחר.
 • הטכנולוגיה של Bitcoin Rush קשורה למתווכים מוסדרים.
 • אתה נדרש להפקיד פיקדון מינימלי של € 250 בלבד, לא מדובר בעמלות אלא בכסף שתשתמש בו כדי להתחיל לסחור ברגע שתחליט להתחיל לסחור בחשבון החי..

יצירת חשבון Bitcoin Rush

שלב 1: הירשם

הצעד הראשון הוא צור חשבון חינם באמצעות הטופס למטה. לאחר ההרשמה המוצלחת יוקצה לך מתווך אישי שיעביר אותך בתהליך ההגדרה:

ל- Bitcoin Rush יש את כל האמצעים הדרושים להבטחת בטיחות נתוני המשתמשים, כולל הצפנת אתרים, הגנה על נתונים ותאימות ל- GDPR.

שלב 2: ביצוע הפקדות

למרבה המזל, ל- Bitcoin Rush יש תהליך עסקי מהיר וקל ויש אפשרויות תשלום רבות. משקיעים חדשים ידרשו הפקדת זרעים ראשונית בסך £ 250 / € 250. לוקח פחות מחמש דקות להשלים את ההפקדה. 

שלב 3: מסחר בהדגמה 

לאחר ביצוע הפקדה ראשונית, תוכל להפעיל את תכונת המסחר בהדגמה. תכונת המסחר בהדגמה תאפשר לך להתנסות בטכנולוגיה לפני ביצוע עסקאות חיות בתוכנית. זה גם יאפשר למשקיעים לחנך את עצמם בשוק הקריפטו מבלי לסחור בכסף אמיתי. 

שלב 4: תהליך מסחר

ברגע שמשקיעים חדשים ירגישו בנוח עם התוכנית הם יוכלו להפעיל את תכונת המסחר החי. לאחר מכן Bitcoin Rush יעשה את השאר בשם המשקיע. כמובן, משקיעים חדשים יצטרכו להשקיע כ- 10-20 דקות ביום בתוכנית כדי לעקוב אחר עסקאותיהם והתקדמותה.   


תכונות חשובות של Bitcoin Rush

תשלומים 

Bitcoin Rush אינו גובה עמלה לאחר הרווח. המשמעות היא שהתוכנית לא מייצרת כסף אם המשקיעים לא מרוויחים כסף. חלק מהמשקיעים טענו כי הם הרוויחו 800 אירו בהפקדה הראשונית שלהם בסך 250 אירו. 

אימות 

תהליך האימות מבטיח שהמידע שהמשקיעים מספקים הוא נכון. זהו אמצעי אבטחה הכרחי וחשוב שהמשקיעים ימסרו את פרטי הקשר הנכונים וכתובת הדוא”ל כדי שאפשר יהיה לאמת את החשבון. תהליך האימות גם מוודא שהרווחים שנצברו לא יופקדו לחשבון הלא נכון. 

תהליך נסיגה

המשיכות מהירות וקלות. נטען כי לאחר תחילת נסיגה לוקח 24 שעות לעיבוד. 

עלות או עמלות

אין עמלות נסתרות או חיובי מערכת. עם זאת, Bitcoin Rush אכן מחייב תשלום עמלה למערכת לאחר ביצוע ההפקדה. 

שירות לקוחות 

לטכנולוגיית Bitcoin Rush תמיכה בשירות לקוחות הפועל 24 שעות ביממה למשקיעים שנתקלים בבעיות בתוכנית. זו תכונה נהדרת, במיוחד עבור משקיעים ברחבי העולם. 

מתווכים

המתווכים שהוקצו לביטקוין ראש נמצאים שם בכדי להבטיח שהמשקיעים ירוויחו ושהרווחים הללו יהיו מדויקים. כל המתווכים בתוכנית מומלצים מאוד. 

המלצות משתמשים 

באתר Bitcoin Rush ישנם עדויות רבות של משקיעים חדשים ומנוסים שטוענים כי הם הרוויחו רווחים עצומים על בסיס שבועי מההפקדה הראשונית של £ 250 / € 250. 

היתרונות של Bitcoin Rush

 • שקיפות – כל העסקאות שבוצעו בטכנולוגיית Bitcoin Rush שקופות ואין עמלות נסתרות. 
 • רמת דיוק גבוהה – בנוסף לטכנולוגיה האינטואיטיבית המפעילה את תוכנית Bitcoin Rush, המתווכים שהוקצו לכל משקיע נמצאים שם בכדי להבטיח רווחי רווחים. 
 • עדויות חיוביות – משקיעים חדשים ומנוסים רבים טענו כי הם הרוויחו סכום של עד 800 יורו מההשקעה הראשונית הראשונה שלהם בסך 250 ליש”ט / 250 אירו.. 
 • משיכות מהירות – אין עיכובים בכל הנוגע למשיכות. תוכל ליזום משיכה ולזכות אותך תוך 24 שעות. 
 • שירות לקוחות – למשקיעים יש גישה לתמיכת לקוחות 24 שעות ביממה. 

Bitcoin Rush לעומת תוכניות אחרות

Rush ביטקוין  תוכניות אחרות 
✔️  ההרשמה נמשכת פחות מ -20 דקות.  נדרש מידע מסורבל ארוך לפני האימות.
✔️  היא דיווחה על אחוזי הצלחה של 82% ומעלה.  בצע אוטומטית ומשיג תוצאות גרועות.
✔️  הסכום ההתחלתי הנדרש לתחילת המסחר הוא £ 250 / € 250.  עשוי לדרוש פיקדון ראשוני גבוה יותר. 
✔️  ניתן לבצע עסקאות די מהר ויש אפשרויות תשלום רבות. לאחרים לוקח עד שבועות לספק את הכסף שלך.

טיפים להתחיל

 • אנילנצל את המינימום- אנו מציעים להתחיל בהשקעה הראשונית של € 250 מההכנסה הפנויה שלך. תמיד תוכל להשקיע מחדש לאחר שתשיג את הרווח הראשון שלך. זה ממזער את הסיכון לאבד סכומי כסף גדולים. 
 • התחנך לשוק הקריפטו– שוק המטבעות קריפטוגרפיים מאוד תנודתי וחשוב שמשקיעים חדשים ילמדו את עצמם בקריפטוגרפיה ובטכנולוגיית Bitcoin Rush לפני השקעה.. 
 • משוך את הרווחים שלך– וודא שאתה מושך את הרווחים שלך באופן קבוע. בדרך זו תוכל לנהל חשבון כיצד גדלה ההכנסה הפסיבית שלך. 
 • היצמד לשעות המסחר הרגילות- וודא שאתה יודע מתי השווקים נפתחים ונסגרים. ייתכן שתפסיד כסף על ידי מתן אפשרות לתוכנית לסחור כל היום והלילה. 

האם Bitcoin Rush הוצג בתקשורת?

היו טענות כי Bitcoin Rush הוצג בתקשורת המרכזית ואושר על ידי ידוענים בינלאומיים. בשלב זה נוכל לשלול טענות אלה כשמועות. אין הוכחה לגיטימית לכך ש- Bitcoin Rush שודר בטלוויזיה. להלן כמה מתוכניות הטלוויזיה שרבים טוענים כי Bitcoin Rush הוצג בהן:

האם Bitcoin Rush הוצג ב- Dragons Den?

דרקונים דן היא מופע בריטי מפורסם שבו מקבלים אנשי עסקים שאפתנים 3 דקות להעלות את הרעיון העסקי שלהם לפאנל של אנשי עסקים מצליחים בתקווה לקבל השקעה להשקתם ולקחת את הרעיון העסקי שלהם לשלב הבא. כל מוצר המשויך לתוכנית זו יזכה להצלחה בן לילה. לא מצאנו שום קשר בין Bitcoin Rush ל- Den Dragons Den.

האם Bitcoin Rush הוצג ב- Shark Tank?

טנק כריש הוא מופע השקעות אמריקאי הדומה לדרקונים דן. יזמים נתנו כמה דקות להעלות את הרעיון שלהם בפני פאנל מיליונרים בתקווה שמיליונרים אלה ישקיעו כסף ברעיון שלהם. אם ל- Bitcoin Rush הייתה תמיכה של Shark Tank, אפשר לומר שזה יהיה בכל החדשות, אולם זה מאוד לא סביר מכיוון ש- Bitcoin Rush אינו מורשה במדינות..

האם Bitcoin Rush אושר על ידי ידוענים?

היו טענות כי סלבריטאים בינלאומיים זכו לאישור של Bitcoin Rush. עם זאת, לא מצאנו שום הוכחה לכך שטענות אלה נכונות ולפי שעה יש לשלול זאת כספקולציות. 

האם גורדון רמזי אישר את Bitcoin Rush?

גורדון רמזי הוא אחד השפים המפורסמים ביותר בעולם. השף הבריטי, המסעדן, הכותב ואיש הטלוויזיה הבריטי בכיכובו של רב מישלן הוא בעל מותג ענק ולכן התמיכה שלו תעניק לכל אמינות המוצר. חיפשנו ברשת וביוטיוב כדי לברר אם הוא תומך בביטקוין ראש לצערנו לא מצאנו כלום. אז השמועות שקריות.

האם פיטר ג’ונס אישר את Bitcoin Rush? 

פיטר ג’ונס הוא איש עסקים בריטי וכוכב טלוויזיה בריאליטי בתוכנית ההשקעות הפופולרית דרקונים דן ובתוכנית הטלוויזיה האמריקאית Inventor. יש לו שווי נקי מוערך קרוב ל -500 מיליון יורו, ולכן אם מישהו ממצבו הכלכלי תומך במוצר השקעה, אנשים רבים גם ישקיעו בו. חיפשנו מקרים לפיטר ג’ונס אישר את Bitcoin Rush, אולם לא מצאנו דבר.

האם אילון מאסק אישר את Bitcoin Rush?

אילון מאסק הוא המיליארדר האקסצנטרי עם שלוש לאומים, דרום אפריקה, קנדית ואמריקאית. הוא האיש שמאחורי טסלה ו- SpaceX. ציוצים של אילון מאסק משפיעים על שוק המניות, אם הוא היה תומך בביטקוין רוש זה היה בכל החדשות ואתר ביטקוין רוש היה קורס. חיפשנו באינטרנט כל ראיה תקפה לכך שאלון מאסק תומך בביטקוין רוש, ושוב לא הצלחנו לאמת את הטענות הללו. אילון מאסק אכן מחזיק 0.25 ביטקוין, שיתפנו מידע על כך במאמר חדשותי אחרון.

עד כה כל הטענות שהועלו על ידוענים שונים תומכים בביטקוין רוש נמצאו שקריות. שים לב שמדובר במשווקים הטוענים טענות אלה ולא בפלטפורמת Bitcoin Rush עצמה. יש לראות רק את המידע המתפרסם באתר Bitcoin Rush כנכון.

סלבריטאים עם אינטרסים במטבעות קריפטוגרפיים:

גווינת פאלטרו – בשנת 2017, גווינת פאלטרו הצטרפה לסטארט-אפ של ארנק הביטקוין אברה כיועצת במהלך פרק בסדרת Apple, Planet of the Apps..

מייק טייסון – בשנת 2016, מייק טייסון השיק ארנק ביטקוין בשותפות עם ביטקוין דיירקט.

סנופ דוג -בשנת 2013 צייץ סנופ: 

“הרשומה הבאה שלי זמינה בביטקוין n שמועברת במזל”ט.” בשנת 2017 הוענקו לסנופ דוג 1,500 SparkleCOIN של החברה בשווי של כ 55,500 $ כתרומה לתוכנית הכדורגל לנוער..

אשטון קוצ’ר  – הושקע בבלוקצ’יין של הימורי ספורט, יוניקרן, יחד עם המיליארדר מארק קובאן.

ג’יימי פוקס – בשנת 2017, ג’יימי פוקס אישר את חילופי המטבעות Cobinhood בטוויטר:

 “מצפה להשתתף בטוקן @cobinhood החדש! מסחר בתשלום אפס! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.”

רוזאן בר – אחד התומכים הראשונים בביטקוין. ב 2013, היא צייצה:

החוק האפוקליפטי לאחר ההודעה הראשונה: עבדות בכל הצורות היא כיום בלתי חוקית – כולל עבדות חוב. # ביטקוין.

מל ב – בשנת 2013, מל בי הודיעה שהיא הולכת לקבל תשלומי ביטקוין עבור הסינגל החדש שלה.

היא אמרה:

אני אוהב איך הטכנולוגיה החדשה מקלה על חיינו, ובעיניי זה מרגש. הביטקוין מאחד את האוהדים שלי ברחבי העולם באמצעות מטבע אחד. הם יכולים פשוט לשלם באמצעות ביטקוין.

דרו קארי – פעם צייץ:

 פשוט ניסה לקנות ארוחת בוקר עם ביטקוין. סירוב. # כאשר תרצה העולם להתפוצץ

פלויד מייוות’ר ג’וניור. – בשנת 2017 הוא צייץ תמונה שלו עם הכיתוב שכותרתו “הוצאת אתר ביטקוין וסוגים אחרים של מטבעות קריפטו בבוורלי היל.”

ריצ’רד ברנסוןמאמר פורסם ודיווח כי ריצ’רד ברנסון השקיע 30 מיליון יורו בפלטפורמת התשלומים של קריפטוגרפיה BitPay.

הצעות מחיר מפורסמות של ביטקוין:

 1. הביטקוין הוא סיבוב הופעות טכנו. ” – ביל גייטס
 2. “ביטקוין הוא הישג קריפטוגרפי יוצא דופן, ליכולת ליצור משהו שאינו ניתן לשכפול בעולם הדיגיטלי יש ערך עצום.” – אריק שמידט (מנכ”ל גוגל) 
 3. “הביטקוין הוא התפתחות מאוד מרגשת, זה עלול להוביל למטבע עולמי. אני חושב שבעשור הקרוב הוא יגדל להיות אחת הדרכים החשובות ביותר לשלם עבור דברים ולהעביר נכסים. ” – קים דוטקום (מנכ”ל MegaUpload)
 4. “בחרנו לשים את כספנו ואת אמוננו במסגרת מתמטית נטולת פוליטיקה וטעות אנושית.” – טיילר וינקלבוס (ממציא שותף של פייסבוק)
 5. “לביטקוין יש למעשה את האיזון והתמריצים, ובגלל זה הוא מתחיל להמריא.” – ג’וליאן אסאנג ‘(מייסד Wikileaks)
 6. “אז ביטקוין הוא מטבע סנוב סייבר …” – ויליאם שטנר (שחקן ב- TOS של מסע בין כוכבים)
 7. “וירג’ין גלקטיק היא טכנולוגיה יזמית נועזת. זה מניע מהפכה וביטקוין עושה את אותו הדבר כשמדובר בהמצאת מטבע חדש. ” – סר ריצ’רד ברנסון (מייסד קבוצת החברות וירג’ין)
 8. “אני מאוד אוהב ביטקוין. יש לי ביטקוין. זה מאגר ערך, ספר חשבונות מבוזר. זה מקום נהדר לשים נכסים, במיוחד במקומות כמו ארגנטינה עם 40 אחוז אינפלציה, שם 1 יורו כיום שווה 60 סנט בשנה, והמטבע של הממשלה לא מחזיק ערך. זה גם כלי השקעה טוב אם יש לך תיאבון לסיכון. אבל זה לא יהיה מטבע עד שהתנודתיות תאט. ” – דייויד מרקוס (מנכ”ל Paypal)
 9. “אני חושב שהעובדה שבתוך יקום הביטקוין אלגוריתם מחליף את הפונקציות של [הממשלה] … היא די מגניבה. אני מעריץ גדול של ביטקוין. ” – אל גור (סגן נשיא 45 של ארצות הברית)
 10. “ביטקוין עשוי להיות ה- TCP / IP של הכסף.” – פול בוכייט (יוצר Gmail)

סקירת Bitcoin Rush: פסק הדין!

התוצאה של סקירה זו של מערכת המסחר הקריפטו של Bitcoin Rush מובילה אותנו לתמוך בטענות כי Bitcoin Rush הוא לגיטימי ב 100% ויכול לסייע לסוחרים חדשים ומנוסים לייצר הכנסה פסיבית ולהגדיל את עושרם. אפילו להשיג את החופש הכלכלי הדרוש להם. ההערכה היא שמשתמש חדש יכול להרוויח בין £ / € 200 ל- £ / € 1000 בכל שבוע. זה תלוי כמה כסף המשתמש משקיע וממשיך להשקיע מחדש. להרוויח סכום כסף משמעותי בפלטפורמת המסחר הזו היא אפשרות.

שאלות נפוצות

 • האם Bitcoin Rush לגיטימי?

Bitcoin Rush טוען שהם לגיטימיים וישנן עדויות רבות באתר בפועל כדי לאשר את הטענות הללו. 

 • כמה רווח ניתן להרוויח באמצעות Bitcoin Rush?

בהתאם לסטנדרט השוק, ככל שההפקדה שלך גבוהה יותר כך הרווח שלך גבוה יותר. בפלטפורמה ישנם משקיעים נוכחיים הטוענים כי הם מרוויחים סכום של עד 1,500 אירו מדי יום.

 • מהו פיקדון אידיאלי להתחלה עם Bitcoin Rush?

אנו מציעים להתחיל עם ההפקדה המינימלית בסך 250 אירו, ותוכלו להשקיע מחדש את ההון לאחר ההשתכרות.

 • מהו תהליך הנסיגה?

משקיעים יכולים למשוך כספים בכל עת מחשבון Bitcoin Rush שלהם. תהליך הנסיגה יושלם תוך 24 שעות. הרווחים מומרים לאחר מכן משווי המטבע הקריפטוגרפי ומופקדים במטבע המקומי שלך.

מילון מונחים

טווח הַגדָרָה
פיאט באופן מסורתי מכונים פיאט כספי נייר, שאין להם ערך מהותי, אך הערך נקבע בעצם על ידי היוצר, ברוב המקרים זו תהיה הממשלה..
ביטקוין על פי הדיווחים, הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר בעולם. הביטקוין פועל על Bitcoin Blockchain והוא מטבע מבוזר הפועל באופן עצמאי מבנקים מרכזיים וסמכות
את’ריום את’ריום, כמו ביטקוין, הוא מטבע מטבע מבוזר. כאן, משקיעים יכולים להעביר ולהחליף ערך.
ליטקוין Litecoin הוא גם מטבע קריפטוגרפי וביטקוין המשקף בלוקצ’יין.
לְהַחלִיף בורסת הקריפטו היא בעצם פלטפורמה מקוונת בה משקיעים בקריפטו יכולים להחליף מטבעות קריפטוגרפיים שונים במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
כריית ביטקוין כריית ביטקוין מתרחשת כאשר אימות ואישור של עסקאות ביטקוין לפני הוספתם לבלוקצ’יין של ביטקוין.
ארנק קריפטו ארנק קריפטו הוא תוכנה המאחסנת את המפתחות הפרטיים והציבוריים של המשקיעים. זה גם מאפשר למשתמשים להעביר, לקבל, להוציא, לאחסן ולבדוק את היתרות שלהם.
מחזור אספקה זה מתייחס לכמות מטבע קריפטוגרפי נתון או אסימונים הזמינים לציבור ומסתובבים בשוק בין קונים למוכרים.
שווי שוק שווי שוק מתייחס לשווי השוק של כל המטבעות הקריפטוגרפיים הקיימים בשוק ביום.
Altcoins הביטקוין היה הראשון והמצליח מכל מטבעות הקריפטו. כל שאר המטבעות מקובצים יחד בקטגוריית אלטקוינים.
חסום את סייר כלי מקוון לחקר וניתוח הבלוקצ’יין של מטבע קריפטוגרפי.
חסום גובה גובה הבלוק מתייחס למספר הבלוקים המחוברים בבלוקצ’יין.
חסום תגמול תמריץ שניתן לכורה ביטקוין שחישב בהצלחה את החשיש (אימות) בבלוק.
קישור שרשרת העברת מטבע קריפטוגרפי אחד למשנהו. לשם כך נדרשת העסקה בשתי רשתות חסימות נפרדות.
קונסורציום בלוקצ’יין בלוקצ’יין בבעלות פרטית ומופעלת.
קריפטוגרפיה תהליך הצפנה ופענוח מידע.
ארגון אוטונומי מבוזר הכוונה לארגונים המנוהלים על ידי תוכנות מחשב או תוכנה ולא על ידי קלט אנושי. אין סמכות מרכזית בעניין זה.
אֲסִימוֹן אסימונים קשורים חזק ל- ICO ולעתים קרובות הם בנויים על תקן קיים מראש מחסימות ‘חוזה חכם’ שהוקמו כמו Ethereum.
ICO זה מייצג הצעת מטבע ראשונית ומתייחס לשיטה חדשה ומפריעה לפרויקטים להשיג מימון.
מזלג במונחים של מטבע קריפטוגרפי, מזלג הוא אירוע שבו מטבע קריפטוגרפי קיים מתחלק לשתי וריאציות של הקוד.
ארנק ארנק מטבעות קריפטו הוא הדרך העיקרית שבעלי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לגשת למטבעות שלהם.
אחסון קר וקור הכוונה היא למקום בו מתארח ארנק מסוים. אחסון חם מתייחס לארנק שנגיש מחיבור לאינטרנט, כאשר אחסון קר מתייחס לאחסון הארנק שלך במצב לא מקוון בחומרה נפרדת.
נאמנות נאמנות היא הסדר פיננסי בו צד שלישי מחזיק ומסדיר את תשלום הכספים הנדרשים לשני צדדים המעורבים בעסקה נתונה.
חוזה חכם ה- Blockchain של Ethereum מאפשר לפרוס עליו קוד בצורה של חוזה חכם. חוזה זה הוא למעשה מכלול כללים מתמטיים המכתיבים כיצד פועלות העסקאות
הוכחת עבודה (PoW) כדי לאשר עסקאות ולהוסיף אותן לפנקס הבלוקצ’יין, ישנן גישות שונות שפותחו להשלמת תהליך זה.
הוכחת יתד (PoS) במטבעות קריפטוגרפיים מבוססי PoS, יוצר הבלוק הבא נבחר באמצעות שילובים שונים של בחירה אקראית ועושר או גיל.
הוכחת חשיבות (POI) זהו סגנון הוכחה שהמטבע NEM חלץ עליו כחלופה שלישית ל- PoW ו- PoS.
ת.א. מענה לניתוח טכני, או ניתוח ערכי מטבעות על בסיס תנועות מחירים היסטוריות ואינדיקטורים מתוחכמים.
צוֹמֶת מחשב המחובר לרשת מטבע מטבע מסוים.
כְּרִיָה כרייה היא תהליך של אימות עסקאות חדשות על ספר מופץ של מטבעות קריפטוגרפיים.
מונשוט הכוונה היא לקריפטוגרפיה שיורה כלפי מעלה באופן דרמטי.
שווקי דובי ושור שוק שור מתייחס לעליית מחירים ולרגש אופטימי המעודד קנייה. שווקי הדובים נחשבים להיפך משווקי השוורים, עם מגמות ירידה במחירים ורגש פסימי שמעודד מכירה
לוויתן הכוונה למי שמחזיק כמויות גדולות של קריפטו
HODL מתייחס לאסטרטגיית ההשקעה הפסיבית של התעלמות מסערת השוק והמתנה לתשואות ארוכות טווח.
מזלג קשה הכוונה לסוג של מזלג שיוצר שינוי קבוע לפרוטוקול הסטנדרטי של מטבע דיגיטלי
מיקום ארוך / ארוך מתייחס להימור כי נכס מסוים יעלה בסופו של דבר בערכו.
מפתח פרטי פיסת מידע המוצגת כמחרוזת אותיות ומספרים שמשקיע יכול להשתמש בה כדי לגשת למטבע הדיגיטלי שלהם
מפתח ציבורי כתובת שבה משקיע יכול לקבל את המטבע הדיגיטלי שלו באמצעות שילוב של אותיות ומספרים.
רקט מתרחש כאשר משקיע מאבד סכומי כסף גדולים בשוק הקריפטו
שורט / שורט מתרחש כאשר משקיע נוקט עמדה קצרה – מתערב כי נכס או מטבע יירדו בערכם
תמריץ כרייה תגמול שכורים מקבלים עבור אישור עסקאות וכרייתן לבלוקים
נוב מתייחס למשקיעים חדשים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים.
DApp מתייחס ליישום מבוזר.

מערכות מסחר קריפטו אחרות

סוחר קריפטו סוחר ביטקוין לולאת ביטקוין אורח חיים ביטקוין
אבולוציית ביטקוין מהפכת הביטקוין רווח ביטקוין קוד ביטקוין

הצהרת אחריות: אין להתייחס לתוכן בדף זה כייעוץ פיננסי. זה למטרות הסברה בלבד. לעולם אל תשקיע את מה שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד. חקר תמיד ככל האפשר לפני שתקבל החלטה כלכלית והתייעץ עם יועץ פיננסי מוסמך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map