Ethereum Ethereum’un mucidine göre, Bitcoin’i iyileştirmek için bu kripto para birimini icat ediyor. Bu, 19 yaşındaki bir öğrenci tarafından icat edildi. Çok kısa sürede Ethereum’un fiyatı yükseldi. Bugün lansman fiyatından% 2900 artırıldı..

Ethereum yatırımcısının karşılaştığı temel sorun Ethereum cüzdanı. Evet, bu para birimini almak, göndermek ve takas etmek için kullanılabilecek, ancak gerçek bir güvenilir veya en iyi Ethereum walleKendi başınıza deneyene kadar gerçekten kolay değil.

Son zamanlarda, kendi iddia ettiğim bazılarını test etme şansım oldu. Ethereum cüzdanlar yatırımcılar tarafından kullanılmaktadır. Onlar hakkındaki yorumlarımı paylaşmaya karar verdim. Öyleyse, hala güvenilir ve en iyi hizmet arayanlardan biriyseniz, Ethereum cüzdanları yardım alabilir..

Aşağıdaki incelemeler en iyi Ethereum cüzdanları rütbeye dayalıdır. Birinci sırada yer aldığım ilk cüzdan Ledger Nano S, ikincisi Guarda Cüzdan ve üçüncüsü Atomik Cüzdan. Kullanıcılarına sundukları fiyatları, servis ücretleri, komisyon ücretleri, özellikleri ve güvenlikleri hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdan okuyalım:

1- Ledger Nano S: (Editör Seçin)

Ledger nano cüzdan

Dijital para için sert cüzdanlar hala çoğumuz için yeni bir şey. Ben bile bulana kadar inanmadım Ledger Nano S, dahil olmak üzere yalnızca dijital para birimleri için yapılmış sert bir cüzdan Ethereum. Bu cüzdan fikri, başka hiçbir yerde bulamayabileceğiniz güvenlik üzerinden bu özellikleri sunarken harika. Bu yüzden onu listemin en üstünde sıralamaya karar verdim en iyi Ethereum cüzdanları. Evet, diğerlerine göre biraz pahalı ama karşılığında ömür boyu bir çözüm ve Ethereum’unuz üzerinden mükemmel özellikler ve güvenlik elde ediyorsunuz..

Ledger Nano S fiyatı:

Fiyatı Ledger Nano S cüzdan neredeyse 59 dolar. Bu gerçekten de Ethereum coinleri için diğerlerine kıyasla pahalı bir cüzdandır. Ancak aynı zamanda, dijital para birimleriniz için tamamen farklı, benzersiz ve sert bir cüzdan elde edersiniz..

Bir kutuda neler var?

defter cüzdan kutusu

cüzdan nano kutusu

Kutu, sadece daha fazlasını içerecek Ledger Nano S bir USB cihazına benzeyen ve çalışan. Bunun dışında, cüzdanınızı bilgisayar gibi farklı cihazlara bağlamak için USB kablosunu da alacaksınız. Diğer aksesuarlar, talimatlar ve kurtarma sayfaları da kutuya dahildir.

Güvenli ve güvenlidir:


Evet, bu bir donanım Ethereum cüzdanı ve bu cüzdana, cüzdanınızla aynı şekilde ilgilenmelisiniz. Ancak bunun dışında şirket, Ethereum’unuzu hırsızlardan korumak veya cüzdanınızı bir yerde kaybetmeniz durumunda korumak için size birkaç başka çevrimiçi güvenlik özelliği sunuyor. M-cüzdanı işlemde kullanmak için, bir PIN kodu ile güvence altına alabilirsiniz. Bu, birisi hesabınıza erişmeye çalışırsa, işlemek için PIN kodunu girmesi gerektiği anlamına gelir..

Birden çok para:

defter para cüzdanı

Ethereum tek para değil Ledger Nano S cüzdanınızda saklamanıza izin verir, ancak üzerinde aynı anda birden fazla jeton saklayabilirsiniz.

Otomatik yedekleme oluşturuldu

Sizin için daha güvenli hale getirmek için, cihaz otomatik olarak cüzdanınızın bir yedeğini oluşturacaktır. Cüzdanınızı bir yerde kaybettiyseniz, güncel yedekleme hesabınızda her zaman çevrimiçi olarak mevcut olacaktır. İleride başka bir defter cihazına geçmek isterseniz, kurtarma sayfası başka bir uyumlu cüzdan veya çıkıntı cihazı ile çalışabilir..

En İyi 5 En İyi Bitcoin Cüzdanları 2021’i OKUYUN

Cüzdandan daha fazlasını kullanın

M-cüzdanda bir ekran yok ama Ledger Nano S kripto para cüzdanları, SSH, U2F ve kendi özelleştirilmiş uygulamalarınız gibi diğer yardımcı uygulamaları da kullanabileceğiniz bir yere sahiptir..

Ledger Nano S, 2021’de Okuyucularımız Tarafından ETH İçin En İyi 1 Numaralı Cüzdan Seçildi

2- Guarda Cüzdan

guarda cüzdan

Guarda, dijital varlıkları kolaylıkla depolamak, yönetmek ve aktarmak için tasarlanmış, gözetim dışı çok platformlu bir kripto para birimi cüzdanıdır. Guarda şu anda en popüler 40 blok zincirini ve tokenlerinin 10.000’den fazlasını (BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH ve daha fazlası dahil) destekliyor. Tüm para birimleri cüzdanların içinde bir banka kartı ile satın alınabilir. Kullanıcılar ayrıca yerleşik takas hizmeti aracılığıyla para birimi değiştirebilir ve hızlı kripto para birimi işlemleri yapabilirler..

Guarda Cüzdanları çeşitli sürümlerde mevcuttur: Web, Masaüstü (Linux, Windows, macOS), Mobil (iOS, Android) ve Chrome Uzantısı.

Guarda kripto para depoları platformlar arasında çalışır ve internete bağlı herhangi bir cihazdan erişilebilir. Ana çoklu para cüzdanlarının yanı sıra, Guarda bir dizi tek para birimi açık kaynaklı Mobil cüzdan sunar.

Guarda, gözaltına alınmayan cüzdanlar sağladığından, kullanıcının kişisel verileri veya özel anahtarları şirket tarafından hiçbir şekilde depolanmaz veya kullanılmaz – bu, kripto para ve jeton güvenliğini artırır ve tüm bilgi sızıntısı olasılıklarını önler.

Ana Özellikler:

  • 40’tan fazla blok zinciri ve 10.000’den fazla token desteği;
  • Özel anahtarlar ve varlıklar üzerinde tam kullanıcı kontrolü;
  • Kullanıcı dostu arayüz;
  • Kredi / banka kartı kripto para birimi satın alımları;
  • Yerleşik kripto para birimi değişimi;
  • 24/7 müşteri destek hattı;
  • Güvenli bir şekilde şifrelenmiş cüzdan yedeklemesi;
  • Platformlar arası erişilebilirlik.

3- Atomik Cüzdan

atom cüzdanı

Atomic, birden fazla para biriminde gözetim gerektirmez Ethereum cüzdanı, 300’den fazla diğer kripto para ve jetonu destekleyen. Anımsatıcı bir tohumla korunan, kullanıcı dostu bir arayüzde Eth’yi güvence altına alabilir, yönetebilir, takas edebilir ve satın alabilirsiniz. Paranızı tamamen kontrol ediyorsunuz.

Çoklu platform

Atomic Wallet, Windows, macOS, Linux ve Android dahil çoğu işletim sisteminde kullanılabilir. İOS için uygulama 2019’da piyasaya sürülecek.

Güvenlik ve Anonimlik

Atomic’te, yalnızca paranıza tam erişime sahipsiniz. Atomic Wallet, cihaz içi zekayı kullanır ve tüm özel anahtarları bilgisayarınızda ve / veya akıllı telefonunuzda depolar. Gizliliğiniz, belirlediğiniz şifre ve 12 kelimelik bir anımsatıcı tohum cümlesiyle iyi korunur.

Çoklu parabirim

Ethereum dışında, Atomic 300’den fazla jeton ve jetonu destekler. Bunları güvenli hale getirebilir ve yönetebilir, yerleşik hizmetleri kullanarak alışveriş yapabilir ve satın alabilir ve hepsini harici web sitelerine gitmeden tek bir arayüzde yapabilirsiniz. Dahası, Atomic birkaç tıklamayla herhangi bir ERC20 token eklemenize ve onu yönetmenize olanak sağlar.

Sıfır Ücret

Atomic, size benzersiz bir cüzdan adresi oluşturan ücretsiz bir yazılımdır.

Anında değişim ve kripto satın alma seçeneği

Atomic Wallet, Ethereum’u 60+ kripto para birimi ile takas etmenize olanak sağlar. Shapeshift, Changelly ve Changenow tarafından desteklenen bu hizmet.

Uygulama içi satın alma seçeneği Simplex tarafından desteklenmektedir, birkaç tıklamayla kredi kartıyla Bitcoin, Ethereum, XRP ve Litecoin satın almanıza olanak tanır. Tüm süreç birkaç dakika sürer ve Atomic için% 2 ücret alır.

24/7 destek

Atomic, kullanıcılarını önemsiyor. Destek personeli 7/24 çalışır ve bir şeyler ters giderse her zaman yardıma hazırdır. Ortalama yanıt süresi yaklaşık 1 saattir.

4– CoinPayments: (Önerilmez)

bozuk para ödeme cüzdanı

CoinPayments tüm büyük ve küçük dijital para birimleri için tasarlanmış en popüler web tabanlı cüzdanlardan biridir. Bu cüzdanla ilgili beni en çok çeken en iyi şey, düşük ücret, anlaşılması kolay, kullanımı basit ve tek bir platformda birden fazla para birimini desteklemesiydi. CoinPayments’ın cüzdan hesapları üzerinden sunduğu özelliklerin sayısı da harika. Çok sayıda çevrimiçi mağaza tarafından kabul edilmesine rağmen, Eheruem çevrimiçi alışveriş için kolayca.

Fiyat:

CoinPayments kendi web sitesinde bir hesap oluşturduğunuz için sizden herhangi bir ücret almaz. Kimlik doğrulama süreci bile tamamen ücretsizdir. Sadece çevrimiçi işleminiz için ücretlendirileceksiniz, Coinpayments’ın cüzdan kimliğini cüzdanınızda coin almak için kullandığınızda, Çevrimiçi alışveriş için Ethereum ve yatırım amacıyla başka bir ağa transfer. İşlem maliyeti, toplam işlemin yalnızca% 0,5’i kadardır. İşlem ücreti Ethereum miktarını artırmaz.

OKUYUN Cayman Adaları, dijital Varlık Servis Sağlayıcıları için bir Yasal Çerçeve Geliştiriyor

Güvenlik:

CoinPayments, yalnızca ödemenizi daha hızlı yapmak için değil, aynı zamanda Ethereum’unuzu güvence altına almak için BitGo Instant kullanıyor. BitGo, bilgisayar korsanlarının cüzdan hesabınızı hacklemesini zorlaştırmak için bir dizi engel koydu. Bu teknoloji aynı zamanda daha fazla menkul kıymet için multi-sig teknolojisini kullanır.

Mobil uygulama:

Kullanıcıların işini kolaylaştırmak için, CoinPayments bir mobil uygulama çözümü ortaya çıkarır. İster Android, Windows ister Apple Smartphone’unuz olsun, CoinPayments tüm işletim sistemlerinde eşit derecede iyi çalışıyor.

Birden çok para:

Coinpayment XRP En İyi Cüzdan

Ethereum, tek para birimi değildir. CoinPayments Cüzdanınızda saklamanıza izin verir, ancak Ripple XRP, Monero XMR ve daha fazlası gibi birden fazla parayı çevrimiçi cüzdan hesabınızda bir defada saklayabilirsiniz..

5- MyEthereum Cüzdan:

myethereum cüzdan

MyEtherum Cüzdan veya MEW, kvhnuke ve tayvano tarafından oluşturulur. Hala üretilebilecek en yeni cüzdandan biridir Ethereum al ve gönder. Bu cüzdanı seçmemin sebebi sistemin güvenilirliğidir. Açık kaynaklı ve istemci tarafı bir araçtır. Bu sistem JavaScript’e dayanmaktadır. Diğer cüzdanlar gibi, bu cüzdan da yalnızca tek bir para birimine adanmıştır ve Ethereum. Bu, bu sistemdeki işlem süresinin hızlı olduğu anlamına gelir, çünkü başka hiçbir kullanıcı aynı sistemi diğer dijital para birimleri için bir cüzdan oluşturmak için kullanmaz..

Bu cüzdanı en iyi yapan en iyi şey arkasındaki sistemdir. Diğer web tabanlı cüzdanlar gibi, size izin vermez cüzdan oluştur onların sunucularında veya hatta MEW’de bir hesap oluşturma seçeneğiniz olmayacak. Ancak tarayıcınızda, sert cüzdanda da kullanılabilen kendi cüzdanınızı oluşturmanıza olanak tanır. İşlem için blok zincirlerini kullanabilirsiniz ancak bunun için önce işleminizi yayınlamanız gerekir..

MyEthereum Cüzdan ücretsizdir:

Eğer arıyorsanız Ethereum’unuz için ücretsiz cüzdan, o zaman seçmeniz gereken şey budur. Kayıt ücreti yok, işlem ücreti yok ve komisyon ücreti yok. MEW tamamen ücretsizdir çünkü cüzdanınızı barındırmanız için size herhangi bir sunucu sağlamazlar. Size sadece üretmek için bir yer sağlayacaklar Ethereum için kendi cüzdanınız.

Güvenlik! Ne güvenlik?

Unutmayın, bu açık kaynaklı bir sistemdir. Sizin için bir dosya oluşturacaklar ve onu tarayıcınıza veya sabit cüzdanınıza kaydedecek olan sizsiniz. Kısacası hiçbir güvenlik sağlamıyorlar. Bu cüzdanla ilgilenmesi gereken sensin. Bilgisayarınıza veya Ledget Nano S gibi sert cüzdan dahil herhangi bir dijital cihaza elektronik kopya olarak kaydedebilirsiniz..

 MEW özelliği:

MEW’nin en iyi özelliği sıfır ve ikinci olan maliyetidir, cüzdanınızın kaynak dosyasını alacaksınız ve onunla ilgilenecek olan sizsiniz. Bilgisayarınızın şifresini paylaşana kadar saldırıya uğrama veya hırsızlık şansı neredeyse sıfırdır. Bu, normal cüzdanınızla aynı şekilde çalışır.

Sonuç:

İçin tasarlanmış her cüzdan Ethereum farklı özelliklerle ortaya çıkıyor ancak üçünün amacı aynı. Ledger Nano S sizin ve şirket tarafından çevrimiçi bir cüzdan sistemi aracılığıyla güvence altına alınabilen sert bir cüzdandır. Coinpayment güvenliği şirketin sorumluluğunda olan web tabanlı bir cüzdandır. MEW, çevrimiçi bir sunucuda saklanmayan açık kaynaklı bir cüzdandır, dolayısıyla saldırıya uğrama şansı neredeyse sıfırdır. Öyleyse, size uygun bir duruma göre bunlardan birini akıllıca seçin. (Ledger Nano S bizim önerdiğimiz seçimdir)

Ledger Nano S, 2021’de Kripto Para Birimleri İçin En İyi 1 Numaralı Cüzdan Seçti

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector