En İyi 6 En İyi Zcash Cüzdan 2021

Fiziksel parada artan güvenlik endişeleri, tüm dünyada dijital para birimlerini doğurmuştur. Bu dijital para birimlerine kripto para birimleri denir ve tüm işlemler kriptografi ile kaydedilir.. Blockchain teknolojisi bu işlemlerin özüdür.

Bu dijital işlemler o kadar güvenlidir ki yalnızca gönderen ve alıcı bunları bilir. Bu işlemlerde herhangi bir üçüncü taraf yoktur ve hiç kimse aktarılacak miktarı bile bilmemektedir. Zaman geçtikçe, kullanımı dijital para birimleri popülerlik kazanıyor. Artan kullanımı kripto para birimleri hatta birçok ülkede fiziksel para birimlerinin varlığını tehdit etti. Bu nedenle, dünyadaki birçok ülke bunlara yasaklar getirmektedir..

Ülkelerin çoğu, bu dijital para birimlerinin akışını kontrol etmek için bazı düzenlemeler getirmeyi düşünüyor. İşlemleri düzenlemek ve bunları siber saldırılardan kurtarmak için yapıyorlar. Bu ülkeler ayrıca kendi kripto para birimlerini ulusal bankaları aracılığıyla getirmek istiyor. Çeşitli var kripto borsaları bu para birimleri ile uğraşmak. Bu dijital para birimleri cüzdanlarda saklanır. Bu cüzdanlar güvenlik özellikleriyle yüklenir. Çeşitli zcash cüzdanlar tüm dünyada kullanılıyor.

En önemli ve yaygın olarak kullanılan üç zcash cüzdanı şunlardır:

 1. Defter nano s
 2. Guarda Cüzdan
 3. Atomik Cüzdan
 4. Coinpayments
 5. Jaxx cüzdan
 6. Rahakott

1- Ledger nano lar:

cüzdan defteri

Ledger Nano lar biridir en iyi donanım cüzdanları güvenlik özellikleri için dünya çapında kullanılmaktadır. Bu cüzdan tıpkı bir bilgisayara bağlanabilen bir USB cihazı gibidir. Azıcık var OLED ekran bu, tüm dijital işlemlerin kontrol edilmesinde ve onaylanmasında yardımcı olur. Onay, cüzdanın yan tarafındaki bir düğme ile yapılır. Bunun boyutları zcash cüzdan 98mm x18mm x 9mm boyutlarındadır ve yalnızca 16,2 g ağırlığındadır. Bu, oldukça kolay bir şekilde kaldırılabileceği ve hareket halindeyken dijital işlemlerin kaydedilmesine olanak sağladığı anlamına gelir..

Bu cüzdan aynı zamanda paslanmaz çelik ve yüksek kaliteli plastik malzemeye sahip olduğu için uzun ömürlüdür. Windows 7 ve üstü, iOS 10.8 ve Chrome OS ile uyumludur. İşlemleri kaydetmek için farklı arayüzlere sahiptir. farklı dijital para birimleri. Bu cüzdanın kendine özgü özelliklerinden bazıları şunlardır:

A- Dahili Ekran:

Bu cüzdanın ilk ve en önemli özelliği küçük OLED ekran. Bu ekran, işlemlerin iki kez kontrol edilmesine ve onaylanmasına yardımcı olur. Gerçekleşen her dijital işlem ekranda görünür ve kullanıcı yan düğmelere basarak onaylayabilir..

B- Çoklu Para Birimleri Desteği:

defter nano para birimi

Bu cüzdanın bir sonraki özelliği, çeşitli dijital para birimleri. Böylelikle Bitcoin, Altcoin’de gerçekleşen dijital işlemler, Ethereum, Litecoin, Dalgalanma XRP birçoğu bu cüzdana kaydedilir.

C- Güvenlik:


Güvenlik özellikleri, bu kripto para birimi alanında günün ihtiyacıdır. Defter nano s, güvenlik özellikleriyle tamamen yüklüdür. Her işlemi bir güvenlik kodu ile kaydeder. Ayrıca FIDO Universal’ı da destekler İkinci Faktör Kimlik Doğrulama kodu işlemleri korumak için. Bu cüzdan güvenlik anahtarlarınızı hatırlamıyor. Bunun yerine, tüm tuşlar sabit olarak kilitlenir ve böylece herkesin kullanması imkansız hale gelir.

Dahası, Ledger Nano S ayrıca kullanıcıya herhangi bir sorun olması durumunda kullanıcı hesabını yedekleme ve geri yükleme olanağı sağlar. Satıcı ayrıca kullanıcının karşılaştığı herhangi bir sorun için 7/24 destek sunar..

 1. Litecoin Fiyat Tahmin 2021-2025
 2. Yıldız Fiyat Tahmini 2021-2025 XLM 5 $ Mümkün?
 3. Chainlink Fiyat Tahmini 2021-2025 LINK 100 Dolara Ulaşacak?
 4. Tezos Fiyat Tahmin 2021-2025
 5. Electroneum Fiyat Tahmin 2021-2025

Ledger Nano S, Okuyucularımız Tarafından “En İyi Ripple XRP Cüzdanı” Seçildi!

2- Guarda Cüzdan

guarda cüzdan

Guarda, dijital varlıkları kolaylıkla depolamak, yönetmek ve aktarmak için tasarlanmış, gözetim dışı çok platformlu bir kripto para birimi cüzdanıdır. Guarda şu anda en popüler 40 blok zincirini ve tokenlerinin 10.000’den fazlasını (BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH ve daha fazlası dahil) destekliyor. Tüm para birimleri cüzdanların içinde bir banka kartı ile satın alınabilir. Kullanıcılar ayrıca yerleşik takas hizmeti aracılığıyla para birimi değiştirebilir ve hızlı kripto para birimi işlemleri yapabilirler..

Guarda Cüzdanları çeşitli sürümlerde mevcuttur: Web, Masaüstü (Linux, Windows, macOS), Mobil (iOS, Android) ve Chrome Uzantısı.

Guarda kripto para depoları platformlar arasında çalışır ve internete bağlı herhangi bir cihazdan erişilebilir. Ana çoklu para cüzdanlarının yanı sıra, Guarda bir dizi tek para birimi açık kaynaklı Mobil cüzdan sunar.

Guarda, gözaltına alınmayan cüzdanlar sağladığından, kullanıcının kişisel verileri veya özel anahtarları şirket tarafından hiçbir şekilde depolanmaz veya kullanılmaz – bu, kripto para ve jeton güvenliğini artırır ve tüm bilgi sızıntısı olasılıklarını önler.

Ana Özellikler:

 • 40’tan fazla blok zinciri ve 10.000’den fazla token desteği;
 • Özel anahtarlar ve varlıklar üzerinde tam kullanıcı kontrolü;
 • Kullanıcı dostu arayüz;
 • Kredi / banka kartı kripto para birimi satın alımları;
 • Yerleşik kripto para birimi değişimi;
 • 24/7 müşteri destek hattı;
 • Güvenli bir şekilde şifrelenmiş cüzdan yedeklemesi;
 • Platformlar arası erişilebilirlik.

3- Atomik Cüzdan

atom cüzdanı

Atomic, birden fazla para biriminde gözetim gerektirmez Zcash cüzdan, 300’den fazla diğer kripto para ve jetonu destekleyen. Zcash’i anımsatıcı bir tohumla korunan, kullanıcı dostu bir arayüzde güvence altına alabilir, yönetebilir, takas edebilir ve satın alabilirsiniz. Paranızı tamamen kontrol ediyorsunuz.

Çoklu platform

Atomic Wallet, Windows, macOS, Linux ve Android dahil çoğu işletim sisteminde kullanılabilir. İOS için uygulama 2019’da piyasaya sürülecek.

Güvenlik ve Anonimlik

Atomic’te, yalnızca paranıza tam erişime sahipsiniz. Atomic Wallet, cihaz içi zekayı kullanır ve tüm özel anahtarları bilgisayarınızda ve / veya akıllı telefonunuzda depolar. Gizliliğiniz, belirlediğiniz şifre ve 12 kelimelik bir anımsatıcı tohum cümlesiyle iyi korunur.

Çoklu parabirim

Zcash dışında, Atomic 300’den fazla jeton ve jetonu destekler. Bunları güvenli hale getirebilir ve yönetebilir, yerleşik hizmetleri kullanarak alışveriş yapabilir ve satın alabilir ve hepsini harici web sitelerine gitmeden tek bir arayüzde yapabilirsiniz. Dahası, Atomic birkaç tıklamayla herhangi bir ERC20 token eklemenize ve onu yönetmenize olanak sağlar.

Sıfır Ücret

Atomic, size benzersiz bir cüzdan adresi oluşturan ücretsiz bir yazılımdır.

Anında değişim ve kripto satın alma seçeneği

Atomic Wallet, Zcash’i 60+ kripto para ile takas etmenize olanak sağlar. Shapeshift, Changelly ve Changenow tarafından desteklenen bu hizmet.

Uygulama içi satın alma seçeneği Simplex tarafından desteklenmektedir, birkaç tıklamayla kredi kartıyla Zcash, Bitcoin, Ethereum, XRP ve Litecoin satın almanıza olanak tanır. Tüm süreç birkaç dakika sürer ve Atomic için% 2 ücret alır.

24/7 destek

Atomic, kullanıcılarını önemsiyor. Destek personeli 7/24 çalışır ve bir şeyler ters giderse her zaman yardıma hazırdır. Ortalama yanıt süresi yaklaşık 1 saattir.

4 CoinPayments: (Çalışmıyor)

bozuk para ödeme cüzdanı

Bu başka bir en çok oy alan zcash cüzdan zcash depolamak için yaygın olarak kullanılır. Bu cüzdan Kanada’da bulunuyor ve tüm dünyada yaklaşık 1300 jetonla ödemeleri kabul ediyor. Tüm coinlerin işlemlerinde% 0,50 işlem ücreti alınır. Bu cüzdan, hizmetlerini çevrimiçi satmak isteyen tüccarlar için ideal bir platform olarak kabul edilir. Bu platformun ana özellikleri şunlardır:

 1. Hızlı İşlemler:

Bu cüzdanı diğer cüzdanlardan üstün kılan ilk şey hızlı işlemlerdir. Coinpayments, BitGo teknolojisini kullanır işlemleri daha hızlı işlemek için.

 1. Çoklu Para Birimi Desteği:

Coinpayments ayrıca dünya çapında yaygın olarak kullanılmaktadır çünkü 1200 dijital para birimi tüm dünyada kullanılıyor. Burada, tüm para birimlerinde% 0,50’lik eşit bir ücret aldığını belirtmek önemlidir..

 1. Güvenlik özellikleri:

Coinpayments, güvenli işlemler için de BitGo teknolojisini kullanır. Bu, tüm dünyada kripto para birimi işlemlerinin korunması için kullanılan multisig teknolojisidir. Dahası, kullanıcıların paralarını kilitlemelerini de sağlar. Bir kez kilitlendikten sonra, madeni paralar kilitlerinin açılması için belirlenen süreden önce kullanılamaz..

 1. Madeni Paraların Dönüşümü:

Bu cüzdanın en önemli özelliklerinden biri, otomatik jeton dönüştürme özelliğidir. Kullanıcı depoladığı paraları başka bir para birimine dönüştürebilir. Bu, çok fazla zaman kazandırır ve sorunsuz bir ticareti kolaylaştırır.

Coinpayments size ayrıca Satış Noktası imkânı sunar. Bu, kullanıcının işlemleri ihtiyaç duymadan şahsen kabul edebileceği anlamına gelir. herhangi bir kripto değişimi. Bu cüzdan için mobil uygulama da kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Cihazları aracılığıyla ödeme gönderip alabilirler.

5- Jaxx Cüzdan:

jaxx wllet zcash

Jaxx Wallet, tüm dünyada kripto para birimlerinin madenciliği ve depolanması için kullanılan bir başka saygın cüzdandır. Buna aynı zamanda çoklu platform cüzdanı da deniyor çünkü neredeyse tüm platformları destekliyor. Bu cüzdanın özellikleri aşağıdadır:

 1. Güzel Kullanıcı Arayüzü

Jaxx Cüzdan, çekici ve kolay kullanıcı arayüzü nedeniyle de popülerdir. Bununla ilgili çok güzel bir şey, neredeyse tüm platformlarda aynı tasarıma sahip olmasıdır. Böylelikle kullanıcılar dizüstü bilgisayarlarında olduğu gibi mobil cihazlarında da rahatlıkla kullanabilirler..

 1. Güvenlik özellikleri

Bu cüzdandaki tüm işlemler de özel anahtarlarla güvence altına alınır ve bu özel anahtarlar kullanıcı cihazında saklanır. Böylelikle kimse bu anahtarları kullanamaz ve işlemler hakkında bilgi sahibi olamaz. Benzer şekilde, bu cüzdandaki yedekleme ve geri yükleme işlemi de diğer cüzdanlardan oldukça kolaydır..

 1. Çoklu Para Birimi Desteği

Diğer tüm cüzdanlar gibi, jaxx cüzdan çeşitli dijital para birimleri için destek sunar. Bu platformun resmi kaynakları, Bitcoin, Ethereum ve Dash dahil olmak üzere yedi dijital para biriminin desteğini doğruladı..

Bu cüzdan ayrıca herhangi bir sorun olması durumunda 7/24 destek sağlar. Bu cüzdandan pişmanlık duyan tek şey, işlemlerin yavaş hızıdır..

6- Rahakott – yeni bir güvenli çoklu para cüzdanı

rahakott cüzdan

Rahakott, herkesin dijital para birimleri gönderip almasına ve bakiyelerini izlemesine izin veren bir kripto para cüzdanıdır..

Herhangi bir yerden çevrimiçi bakiyenizi izlemek için cüzdanı kullanabilirsiniz.

E-posta adresiniz, telefon numaranız veya kullanıcı adınız ile Rahakott’ta oturum açmanıza gerek yoktur: sadece anımsatıcı bir cümle girersiniz.

Sistem ayrıca iki faktörlü kimlik doğrulama ile güvence altına alınmıştır. Tek bir hesaptan birden fazla cüzdan oluşturmak için Rahakott’u da kullanabilirsiniz – örneğin, belirli iş ilişkileri için alt hesaplar oluşturmak istiyorsanız.

NewsBTC.com tarafından yapılan bir araştırmaya göre Rahakott cüzdanları da “algoritmik” dir, bu da her işlem için kullanıcıların anonimliğini artırmak için yeni adreslerin üretildiği anlamına gelir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map