DAOVentúry ($ DVG) si kladie za cieľ zjednodušiť a vytvoriť ľahko použiteľné riešenia, aby ľudia mohli investovať a spravovať svoje portfólio decentralizovaných financií (DeFi).

Produkty DeFi sú pre používateľov zložité a zložité, najmä pre nováčikov. Pomerne veľa investorov má stále k priestoru nedôveru. Iní sa musia vyrovnať s možnosťou rizika a drahými poplatkami za plyn. DAOventures však dokázal tieto problémy identifikovať a prísť s riešeniami.

Čo je DAOVentures?

DAOventures je decentralizovaný protokol, ktorý pomáha poskytovateľom likvidity investovať do projektov DeFi zamestnávaním automatizovaných poradcov a správcov robotických fondov, ktoré pomáhajú používateľom investovať do produktov DeFi s vynikajúcimi výnosmi.

Spoločnosť DAOventures sa spolieha na svoju vieru ako sprievodcu pri poskytovaní výnimočných služieb pre investorov. Systém využíva najlepšie stratégie na dôsledné sledovanie výkonu, správu pomerov rizík a výnosov, ako aj na audit inteligentného zabezpečenia zmlúv. Niektoré výhody platformy DAOventures zahŕňajú:

Čo je DAOventures (zdroj: Web DAOventures)

Správne riadenie rizík a odmien

Pomer rizík a výnosov je veľmi dôležitým aspektom každého obchodu alebo investície. Stratégie DAOventures poskytujú používateľom širokospektrálne produkty na základe úrovne vystavenia riziku: nízke, stredné alebo vysoké riziko, aby nováčikovia a sprostredkovatelia obchodovania mohli pred uskutočnením obchodu prijímať informovanejšie rozhodnutia.

Vybrané informácie

Tím protokolu vyšetruje, analyzuje a spätne testuje nové Dappy, aby z dobrého vytriedili zlé. Robia to tak, že všetky protokoly spárujú s najvýkonnejším algoritmom, aby vyhoveli požiadavkám investorov.

Bezpečnosť

Základnou hodnotou protokolu je bezpečnosť. Platforma kontroluje a kontroluje všetky produkty, aby sa ubezpečila, že je bezpečné nasadiť ich krypto produkty.

Platforma umožňuje audity firmami tretích strán a vykonáva ďalšie bezpečnostné testy, aby sa zabezpečilo, že finančné prostriedky používateľov sú zabezpečené. Pretože DAOVentures je decentralizovaná platforma, nevlastní žiadne súkromné ​​kľúče, pretože finančné prostriedky si zabezpečujú samotní používatelia.

Transparentnosť

Investície spoločnosti DAOventures sú transparentné, pretože je možné ich zobraziť v blockchaine, aby používatelia videli, kam a ako sa ich peniaze presúvajú, a tiež mohli skontrolovať a vylepšiť svoje portfólio, aby mohli správne sledovať svoj kapitál.


Znížené poplatky za plyn

Používatelia môžu pri používaní DAOVentures ušetriť značné množstvo plynu. Protokol umožňuje lepší výpočet plynu prostredníctvom správne spravovaných združených investičných fondov.

Tokeny DAOventures ($ DVG)

Poskytovatelia likvidity môžu získať tokeny riadenia DAOventures označené ako DVG, ktoré im umožňujú hlasovať o zmenách v pravidlách protokolu. Spustenie tokenu DVG sa uskutoční na Polkastarter, aukčnom protokole, ktorý je založený na blockchaine Polkadot a používa sa na získavanie finančných prostriedkov projektmi DeFi..

DVG sú v zásade „tokeny“ inteligentnej zmluvy, ktoré sú vyvinuté na základe pevne stanoveného súboru pravidiel, ktoré je možné meniť alebo aktualizovať prostredníctvom mechanizmu konsenzuálneho hlasovania integrovaného do inteligentnej zmluvy.

Užitočnosť tokenov DVG je veľa. Bude sa používať na stimulovanie LP k zvýšeniu dlhodobého dopytu po tokene, ako aj k zapojeniu komunity DAOventures. Používatelia, ktorí sú držiteľmi $ DVG, budú mať úžitok z vkladania stimulov, ako sú nižšie transakčné poplatky a odmeny.

Spoločnosť DAOventures uvoľní na verejný predaj celkovú zásobu 444 444 tokenov DVG. Platforma ponúkne zľavnený predaj tokenov DVG držiteľom tokenov POLS a verejnosti skôr, ako bude uvedený na zozname Uniswap.

Ako funguje DAOventures?

Protokol funguje podobne ako bežná VC firma v tom zmysle, že hľadá lepšie príležitosti pre investorov na vytvorenie vyšších výnosov. Technologické nástroje, ktoré platforma používa, sú vytvorené kombinovaným úsilím profesionálnych tímov.

Aplikácia DAOventures Test (zdroj: Testovacia beta aplikácia DAOventures )

Tieto nástroje skúmajú hlboko na trhoch a pomáhajú poskytovateľom likvidity nasadzovať ich finančné prostriedky do požadovaných investícií DeFi. Medzi príklady použitých nástrojov patrí automatický vyvažovač, ťažiteľ likvidity, arbitrážny robot a výmenný token.

Spoločnosť DAOVentures zamestnáva inteligentné zmluvy a robotických obchodníkov, aby pomohla investorom vložiť peniaze do najvýkonnejších aktív DeFi a dosiahnuť tak najlepšie výsledky. Pred nasadením inteligentných zmlúv na použitie na platforme sú navyše najskôr skontrolované a preverené, aby sa zabezpečil súlad.

Decentralizované procesy platformy pomáhajú eliminovať riziká protistrany. DAOVentures zaručuje, že používatelia majú úplnú kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami a peňaženkami. Vďaka tomu môžu používatelia interagovať s inteligentnými zmluvami individuálne.

Zatiaľ čo pre ostatných kryptoinvestorov je ťažké komunikovať s protokolmi DeFi, DAOventures používa algoritmy na správu finančných prostriedkov investorov. Robo-poradcovia distribuujú všetky združené prostriedky a nasadia ich do protokolu DeFi s najlepšou návratnosťou investícií%.

Medzi produkty a služby ponúkané spoločnosťou DAOventures patria:

Úroda poľnohospodárstva

Platforma ponúka rôzne stratégie farmárskeho výnosu pre používateľov s cieľom dosiahnuť návratnosť. Používatelia si môžu zvoliť stratégiu výnosu na základe svojej úrovne rizika a cieľového zisku. Protokol poskytuje používateľom investície na základe ich ochoty riskovať.

Požičiavanie a požičiavanie

Spoločnosť DAOVentures sa v blízkej budúcnosti plánuje integrovať do protokolov o výpožičkách a výpožičkách, ako je Uniswap. To im pomôže lepšie spravovať fondy investorov a rozšíriť dosah operácií DAOventures.

Automatizovaný manažér Defi

Prostredníctvom robotických poradcov majú používatelia výhodu investovania do najlepších projektov a produktov DeFi. Investori môžu profitovať zo štruktúrovaných produktov platformy a agregácie výnosov prostredníctvom automatizovaných správcov.

Robo-trade Strategies – AMM (Zdroj: DAOventures Vysvetlenie produktu na vysokej úrovni ppt)

Záver

S rastom, ktorý zaznamenala spoločnosť DeFi, nie je pochýb o tom, že jej ekosystém je budúcnosťou financií. Rast popularity DeFi však so sebou priniesol aj niekoľko príležitostí, rizík a výhod. S ohľadom na to spoločnosť DAOventures naďalej hrá svoju úlohu pri urýchľovaní prechodu DeFi do očakávanej budúcnosti neustálym poskytovaním vhodných riešení investorom. Cieľom protokolu je využiť medzirezortnú interoperabilitu a poskytnúť tak svojim používateľom tie najlepšie služby.

Séria Decentralizované financie (DeFi): výukové programy, príručky a ďalšie

S obsahom pre začiatočníkov aj pokročilejších používateľov si pozrite našu sériu YouTube DeFi obsahujúcu návody na ZÁKLADNÉ NÁSTROJE, ktoré potrebujete na obchodovanie v priestore DeFi, napr. MetaMask a Uniswap. Rovnako ako hlboký ponor do populárnych tém DeFi, ako sú Reef.finance ($ REEF) a Polkadot ($ DOT)

Séria DeFi na tomto webe pokrýva aj témy, ktoré YouTube neskúma. Úvod o tom, čo je DeFi, nájdete v prehľade Decentralized Finance (DeFi): Sprievodca HOTTEST trendom v kryptomene

Výukové programy a sprievodcovia nástrojmi ESSENTIAL DEFI:

 • Sprievodca MetaMask: Ako si založiť účet? PLUS tipy a hacky pre pokročilých používateľov
 • Uniswap recenzia a návod: Sprievodca pre začiatočníkov a pokročilé tipy a triky
 • Sprievodca a prehľad séra DEX
 • Vysvetlenie funkcie SushiSwap ($ SUSHI)
 • 1inch Exchange, Mooniswap a Chi GasToken: Konečný prehľad a sprievodca

Podrobné informácie o ďalších konkrétnych projektoch DeFi nájdete v našich sprievodcoch tokenmi DeFi. Tu sú naši najobľúbenejší sprievodcovia:

 • AAVE (PÔŽIČKA $)
 • Ampleforth ($ AMPL) recenzia: Základný sprievodca týmto protokolom DeFi
 • Sprievodca ChainLink ($ LINK): Kľúčový odkaz v priestore DeFi
 • Cream Finance ($ CREAM): Čo to je?
 • Sprievodca Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): Revolučný poskytovateľ likvidity na reťazci
 • Lineárne financovanie ($ LINA): Budúcnosť platforiem syntetickej výmeny?
 • Polkadot ($ DOT): Všetko, čo potrebujete vedieť o miláčikovi DeFi v Číne
 • RAMP DeFi: Ako odomkne hodnotu vložených aktív?
 • Financovanie útesov ($ REEF): Platforma All-In-One Defi
 • Vysvetlil Solana ($ SOL)
 • Graf ($ GRT) – ďalšia úroveň decentralizovaných aplikácií
 • Trustswap ($ SWAP) – Nová generácia transakcií DeFi
 • Túžba. Financie zlúčením ekosystému DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – úverová platforma DeFi na požičiavanie

Ďalšie videá a články čoskoro prídu ako súčasť našej série DeFi, takže sa určite PRIHLÁSTE k nášmu Kanál YouTube a (zatiaľ) Týždenný spravodaj ZDARMA aby ste mohli byť informovaní hneď, ako vyjdú!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector