SuperFarm ($ SUPER) je platforma DeFi naprieč reťazcami, ktorej cieľom je uľahčiť proces vytvárania nezastupiteľných tokenov (NFT) a zároveň im poskytnúť kapacitu na zvýšenie hodnoty ich tokenov. Má svoje vlastné trh NFT, z ktorého by tvorcovia mohli mať úžitok. Protokol je navrhnutý tak, aby uľahčil celú cestu blockchainu používateľa. A konečne, SuperFarm je neustále rastúci projekt, ktorý by mohol prilákať viac partnerstiev z niekoľkých herných platforiem.

Pozadie

Elliot Wainman, tvorca spoločnosti EllioTrades a spoluzakladateľ Dapp Evolution Games, začal svoju prácu na SuperFarm s cieľom hromadného prijatia pre sieť Ethereum. Cieľom spoločnosti Elliot je osloviť viac ako 2,5 miliardy hráčov na celom svete, ktorí hľadajú nákup herných aktív prostredníctvom NFT.

Prvé kolo získavania finančných prostriedkov spoločnosti SuperFarm predstavovalo celkovo 1,1 milióna dolárov, na ktorých sa zúčastnili významné kryptomenové a finančné firmy ako Bitcoin.com, GBV Capital, Solidity Ventures a Spark Digital Capital a mnoho ďalších..

Než sa ponoríme hlbšie do toho, čo robí SuperFarm, je dôležité pochopiť, čo sú to NFT.

Čo sú to NFT?

Non-Fungible Tokens (NFT) označujú digitálne aktíva, ktoré predstavujú takmer čokoľvek, od umeleckých diel alebo identity osoby. NFT nemožno duplikovať a všetky majú odlišné metadáta.

Bežne sa používajú na vytvorenie blockchainovej reprezentácie aktív v reálnom svete, aby sa s nimi dalo obchodovať pomocou kryptomeny. Pretože NFT sú programovateľné, môžu byť pripojené s rôznymi charakteristikami a atribútmi podľa potrieb tvorcu.

Čo je SuperFarm?

Čo je SuperFarm? (Zdroj: „ČASŤ 1: Predstavujeme SuperFarm„Stredný článok)

SuperFarm je platforma DeFi naprieč reťazcami pre poľnohospodárstvo NFT bez toho, aby sa vyžadoval akýkoľvek kód, pričom hlavným cieľom je uľahčiť komukoľvek vytváranie vlastných tokenov a pridať im hodnotu prostredníctvom poľnohospodárstva NFT. A pretože to nemá žiadne požiadavky na kódovanie zo strany podniku, používanie platformy znižuje technickú zložitosť vymýšľania ich vlastných NFT..

SuperFarm NFT Farming (Zdroj: „ČASŤ 1: Predstavujeme SuperFarm„Stredný článok)

SuperFarm abstrahuje proces tokenizácie prostredníctvom série vizuálnych nástrojov vhodných pre začiatočníkov. Môžu si prispôsobiť pravidlá pre svoje tokeny, identifikovať ich atribúty, stimulovať správanie a ďalšie. Platforma SuperFarm sa ľahko používa, ale neohrozuje kvalitu a účinnosť.

Tokeny, ktoré je možné vygenerovať na platforme, vyhovujú požiadavkám ERC20. Môžu ich predať na akomkoľvek podporovanom trhu. Používatelia si v skutočnosti môžu prostredníctvom platformy, ak chcú, dokonca zriadiť svoje vlastné trhovisko NFT.

Poľnohospodárstvo NFT

Prostredníctvom platformy môžu podniky ľahko vytvárať svoje vlastné farmy a umiestňovať tam svoje NFT. Používatelia k nim majú prístup, môžu vkladať do NFT a získavať stimuly. Existuje však minimálna požiadavka na SUPER žetóny, kým má ktokoľvek povolené otvárať nové farmy.

NFT Marketplace

Používateľom sa poskytuje prístup do obchodu NFT, kde si môžu kúpiť NFT prostredníctvom bodov odmeny, ktoré dostanú od poľnohospodárstva. Používateľom tiež umožňuje nakupovať NFT s podporovanými kryptomenami.

Dohľad

Superverse je herné rozhranie pre SuperFarm. Je to kartová hra založená na NFT, ktorá funguje na nastavení autobattlera. Okrem herných bodov sú niektoré z odmien, ktoré sú k dispozícii v Superverse, aj kvapky NFT z herných platforiem, ktoré sú partnermi SuperFarm..

Existuje minimálna požiadavka na SUPER holdingy predtým, ako je používateľovi umožnený prístup do Superverse.

Graf porovnania funkcií SuperFarm (zdroj: „ČASŤ 1: Predstavujeme SuperFarm„Stredný článok)

Natívny token superfarm – $ SUPER

Token $ SUPER je natívny token utility SuperFarm. Môže sa použiť ako prostriedok výmeny alebo na úhradu poplatkov za správu a transakcie. SUPER tiež poskytuje svojim držiteľom prístup k produktom a programom dostupným v hernom ekosystéme SuperFarm, partnerom videohier a NFT drops.

Pretože sa platforma v budúcnosti snaží o úplnú decentralizáciu, jej riadenie je zamerané na komunitu. Každé rozhodnutie alebo návrh na zmenu alebo úpravu platformy musí prejsť hlasovaním SUPER držiteľov. Hlasovací výkon možno určiť podľa množstva SUPER žetónov, ktoré držíte. Čím viac budete držať SUPER, tým silnejšia bude vaša hlasovacia sila.

Medzi ďalšie nákupy, ktoré môžete uskutočniť na platforme, patrí aj SUPER. Môže byť použitý na prístup k niektorým dôležitým funkciám platformy, ktoré sú dostupné iba pre držiteľov SUPER.

Ak si chcete kúpiť SUPER, token je uvedený na Uniswap. Ďalej uvádzame niektoré z prípadov použitia programu SUPER.

Prípady použitia SuperFarm $ SUPER (Zdroj: ‘ČASŤ 1: Predstavujeme SuperFarm„Stredný článok)

Vytyčovanie

SUPER sa dá aj vsadiť. Používatelia musia iba uzavrieť svoj SUPER v inteligentnej zmluve, aby za to mohli získať symbolické odmeny. Táto štruktúra odmien pochádza z vyberania poplatkov za platformu, ktoré sa tiež platia v SUPER.

Farmárčenie

SUPER sa dá vsadiť aj na odmeny NFT. Účasťou na stávkovaní pre NFT môžu používatelia tiež získať exkluzívne odmeny NFT od partnerských fariem.

Používatelia si tiež môžu na platforme zriadiť svoje vlastné farmy. Existuje však minimálna požiadavka 100 000 SUPER žetónov. Účelom kvóty je zaistiť nízku pravdepodobnosť spamu, dobrú kvalitu fariem a stimulovať nákup tokenu..

Kvapky NFT

Držitelia SUPER majú tiež nárok na odmeny za pokles NFT. Toto sú NFT dostupné v supervíznych a partnerských videohrách. Aby však mohli byť používatelia súčasťou poklesov NFT, mali by mať používatelia minimálne požadované SUPER žetóny.

Kvapky SuperFarm NFT (zdroj: „ČASŤ 1: Predstavujeme SuperFarm„Stredný článok)

Záver

SuperFarm je zaujímavý projekt DeFi. Jednou zo silných stránok platformy je, že už identifikovala, kto je jej cieľovým trhom. Ak sa projekt úspešne rozbehne a zapojí do hry viac hráčov a vývojárov, je vysoko pravdepodobné, že výrazne zvýši záujem ľudí o krypto a DeFi. Predstavte si, že 2,5 miliardy hráčov naskočí do kryptomeny; bude to obrovský výkon.

SuperFarm je navyše projekt, z ktorého môžu podniky ľahko profitovať. Ak chcú vytvoriť svoje vlastné NFT a uviesť ich na trh, rozhranie SuperFarm pre nich pripravilo platformu. Ak projekt dosiahne svoje ciele, ponúka sľubný výhľad pre celú spoločnosť DeFi. Pri pohľade na to, kde stojí dnes, to nie je nemožné. Platforma je ľahko použiteľná a zisková. Patrí k projektom DeFi, na ktoré si musíme dávať pozor.

Séria Decentralizované financie (DeFi): výukové programy, príručky a ďalšie

S obsahom pre začiatočníkov aj pokročilejších používateľov si pozrite našu sériu YouTube DeFi obsahujúcu návody na ZÁKLADNÉ NÁSTROJE, ktoré potrebujete na obchodovanie v priestore DeFi, napr. MetaMask a Uniswap. Rovnako ako hlboký ponor do populárnych tém DeFi, ako sú Reef.finance ($ REEF) a Polkadot ($ DOT)

Séria DeFi na tomto webe pokrýva aj témy, ktoré YouTube neskúma. Úvod o tom, čo je DeFi, nájdete v prehľade Decentralized Finance (DeFi): Sprievodca HOTTEST trendom v kryptomene

Výukové programy a sprievodcovia nástrojmi ESSENTIAL DEFI TOOLS:

 • Sprievodca MetaMask: Ako si založiť účet? PLUS tipy a hacky pre pokročilých používateľov
 • Uniswap recenzia a návod: Sprievodca pre začiatočníkov a pokročilé tipy a triky
 • Sprievodca a prehľad séra DEX
 • Vysvetlenie funkcie SushiSwap ($ SUSHI)
 • 1inch Exchange, Mooniswap a Chi GasToken: Konečný prehľad a sprievodca

Podrobné informácie o ďalších konkrétnych projektoch DeFi nájdete v našich sprievodcoch tokenmi DeFi. Tu sú naši najobľúbenejší sprievodcovia:

 • AAVE (PÔŽIČKA $)
 • Ampleforth ($ AMPL) recenzia: Základný sprievodca týmto protokolom DeFi
 • Sprievodca ChainLink ($ LINK): Kľúčový odkaz v priestore DeFi
 • Cream Finance ($ CREAM): Čo to je?
 • Sprievodca Curve Finance ($ CRV)
 • DODOEx ($ DODO): Revolučný poskytovateľ likvidity na reťazci
 • Lineárne financovanie ($ LINA): Budúcnosť platforiem syntetickej výmeny?
 • Polkadot ($ DOT): Všetko, čo potrebujete vedieť o miláčikovi DeFi v Číne
 • RAMP DeFi: Ako odomkne hodnotu vložených aktív?
 • Financovanie útesov ($ REEF): Platforma All-In-One Defi
 • Vysvetlil Solana ($ SOL)
 • Graf ($ GRT) – ďalšia úroveň decentralizovaných aplikácií
 • Trustswap ($ SWAP) – Nová generácia transakcií DeFi
 • Túžba. Financie zlúčením ekosystému DeFi
 • Wing Finance ($ WING) – úverová platforma DeFi na požičiavanie

Ďalšie videá a články čoskoro prídu ako súčasť našej série DeFi, takže sa určite PRIHLÁSTE k nášmu Kanál YouTube a (zatiaľ) Týždenný spravodaj ZDARMA aby ste mohli byť informovaní hneď, ako vyjdú!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me