Ako využiť herné kryptomeny pre svoje investičné portfólio

Herný priemysel zostáva jedným z najaktívnejších sektorov globálnej ekonomiky. V roku 2018 priniesol herný priemysel výnosy okolo 138,7 miliárd dolárov. Všetky priemyslové projekcie vedú k silnej fáze rastu hier, čo z neho robí jedno z najlepších priemyselných odvetví, do ktorých sa dá dnes investovať. S príchodom mobilných hier budú tržby v tomto odbore naďalej rásť, do roku 2021 dosiahne 180,1 miliárd dolárov.

Výplata pomocou herných kryptomien

Ako však získať kúsok tohto koláča? Kryptomena predstavuje spôsob, ako zarobiť na raste hier. Pretože odvetvie kryptomien naďalej rýchlo rastie, je dnes možné diverzifikovať sa od hlavných digitálnych mien.

Zatiaľ čo bitcoiny a ethereum naďalej dominujú na trhu, vznik alternatívnych herných kryptomien ponúka investorom príležitosť zarobiť si peniaze.

Herní vývojári teraz vytvárajú herné digitálne meny, ktoré umožňujú hráčom nakupovať virtuálne predmety a uskutočňovať ďalšie transakcie. Je to výklenok, kde sa zatiaľ väčší hráči ako Bitcoin neodvážili.

Ak chcete zarobiť na raste hier a kryptomien, musíte určiť najlepšie kryptomeny na hranie.

Integrácia kryptomien do hrania hier

Ako teda tieto kryptomeny fungujú na hernej platforme? To je dôležité aby sme pochopili, ako kryptomeny fungujú identifikovať investičné príležitosti dostupné v hernom priemysle.

Vývojári hier teraz integrujú nové kryptomeny do svojich produktov prostredníctvom:

  • Tokenizácia herných aktív

Ak ste niekedy hrali videohru, pravdepodobne ste použili jedinečné meny v hre. Pomocou tejto meny je možné vylepšiť vašu hernú úroveň a výhercovia získajú odmeny v hernej mene.

Môžete si tiež kúpiť virtuálne predmety vrátane tovaru, zbraní a ďalších predmetov potrebných na ďalšie hranie. Táto mena je tradične použiteľná iba pre hraciu platformu.

Herní vývojári však teraz začali tokenizovať svoje herné aktíva využitím technológie blockchain. Znamená to, že svoju kryptomenu v hre môžete teraz používať mimo hernú platformu.

  • Výhry prostredníctvom kryptomeny

Zatiaľ čo väčšina hier má výhry v podobe herných mien, niektorí vývojári hier teraz ponúkajú kryptomeny, aby odmenili hráčov a dokonca aj vývojárov. S touto virtuálnou menou môžete obchodovať aj mimo hry, čo z nej robí obľúbenú obchodovateľnú kryptomenu.

Ako investor poskytuje vývoj hráčskych kryptomien neodolateľnú obchodnú príležitosť. Popularita hier znamená, že každá kryptomena, ktorá získa v priemysle ťažbu, sa rýchlo uchytí.

Z tohto dôvodu musíte identifikovať potenciálne herné kryptomeny podľa ich počiatočného výkonu. Niektoré z týchto herných kryptomien, na ktoré si treba dávať pozor, zahŕňajú:


1. Enjin Coin

Enjin, najväčšia online herná komunita, je silou, ktorá stojí za vývojom kryptomeny Enjin. pri niektorých hrách existuje veľký potenciál, ako napr 9 Lives Arena a ReBounce, Forest Knight, Bitcoin Hodler, Age of Rust a War of Crypto už založený na technológii mincí Enjin.

Partnerstvo spoločnosti Enjin so spoločnosťou Samsung pri distribúcii peňaženky Enjin na smartfónoch spoločnosti Galaxy S10 / S10 + dáva tejto hernej kryptomene náskok.

2. Token DreamTeam – SEN

Môže to byť iba 897. v rebríčku najcennejších kryptomien, ale je tu dôvod si to overiť. Tento projekt kryptomeny je výkonný nástroj určený pre e-šport a hry ako platforma infraštruktúry a platobná brána.

Tím, ktorý stojí za projektom, ktorý vedie Alexander Kokhanovskyy, má dlhoročné skúsenosti v oblasti e-športu a hier. Táto minca je všestranná a môže slúžiť na účely gamifikácie a odmien, platby poplatkov, nákupu aktív, platby žetónmi a oveľa viac.

3. Etheremon Token (EMONT)

Toto je herná mena pre blockchainovú hru známu ako Etheremon. Je to jedna z najpopulárnejších herných kryptomien a mali by ste ju zvážiť pre svoje investičné portfólio.

Kryptomena Etheremon Token (EMONT) bude jazdiť na popularite Etheremon hra inšpirovaná Pokémon. Momentálne hráči využívajú Ethereum kúpiť „mons“ (zberateľské bytosti v hre).  

Vývojári chcú časom použiť token Etheremon (EMONT) na nákupy v hrách a na odmeňovanie hráčov.

4. Token theta – THETA

Toto je projekt kryptomeny, ktorého cieľom je narušiť odvetvie videohier. Cieľom je ponúknuť hráčom decentralizovaný režim streamovania, čo z neho urobí poprednú platformu videa v blockchaine.

Pomocou tokenu Theta sa projekt snaží uskutočniť realitu svojho modelu zdieľania spotreby šírky pásma. THETA už stúpa po zozname najoceňovanejších kryptomien a ako investičná možnosť sa oplatí pozrieť.

5. TRON (TRX)

Toto je populárna digitálna mena používaná vo viacerých krypto hrách. Aj keď tieto hry nie sú vynikajúce, popularita TRON Legend, online RPG pre viacerých hráčov, sľubuje zvýšenie bohatstva TRX v hernom priemysle..

Medzi ďalšie herné kryptomeny, ktoré stojí za zmienku, patria napríklad EOS, Steem, RUN, MobileGo (MGO), FirstBlood, GameCredits, RevolutionVR a Decentraland..

Balenie

Fenomenálny rast herného priemyslu spojený s obrovským záujmom o kryptomeny robí z herných kryptomien sen investorov. Mnoho kryptomien súvisiacich s hrami sa naďalej objavuje, a hoci sa nie všetky uchytia, existuje príležitosť zarobiť si na tých najsľubnejších. Jedna vec, o ktorej niet pochýb, je to, že hry a kryptomena / blockchain sa navzájom potrebujú a budú rásť ruka v ruke.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map