Ichimoku ticaret sistemi 1930’larda Japonya’da geliştirildi. Karakterim Ichi, Ichimoku Bulutu gösterge. (Lütfen dikkat: Bu ticaretle ilgili olmasına rağmen, bu gönderi seti öncelikle eğlence amaçlıdır ve Bitcoin’in fiyatı ayarlandıkça üzerine inşa edilecektir). Taksitlerde, farklı bir öğrenme yolu sağlayan ticaret göstergesinin farklı yönlerini kullanacağız..

Her masal gibi, hikaye de zamanla daha ayrıntılı, ayrıntılı ve mistik hale gelecektir. Her şey, Ichi’nin eve dönüş yolunu bulmak için yolculuğuna hangi yollardan girmeye karar verdiğine bağlı. (Ayrıca unutmayın: Göstergenin gerçek adını kullanırken kelimeleri vurgulayacağım, böylece daha sonra Google ve kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinin. Unutmayın, 5 gösterge vardır. Ichimoku ticaret sistemi.) Bölüm I bir giriştir. Takip eden taksitlerle, tıpkı kripto para ticareti dünyasında olduğu gibi, arsanın gelişmesini bekleyebilirsiniz..

Bölüm I: Öyküsü Ichimoku Sanjin – “Dağdaki Bir Adam Ne Görür”

Ichi, Tokyo şehrinde doğdu. Bir balıkçının oğlu olan babası Satoshi, hayata mütevazı başlangıçlardan başlayan bir altın madencisiydi. Yıllar içinde ve çok fedakarlıktan sonra, hayatında yol aldı ve kendi maden işletmesini satın aldı. Annesi Sumiko, yerel bir hastanede hemşireydi ve toplumunda çok sevildi..

Ichi’nin onunla tanışma şansı hiç olmadı. Annesi doğduktan kısa bir süre sonra vefat etti.

Gecenin bir yarısı babasının ağladığını duyduğunu hatırlayabilir. Babası, yıllar içinde oğlunu büyütecek vakti olmadığı için suçluluk duydu. Ayrıca karısı için kederle doluydu. Ichi doğmadan önce Satoshi ve Sumiko, merkezi şehirden uzakta dağlarda bir hayat yaşamanın hayalini kurdu. Temiz havada yaşamayı, dağ suyu içmeyi ve kendi yiyeceklerini yetiştirmeyi hayal ettiler. İkisi de mahremiyet ve basit bir yaşam tarzı arzuluyorlardı. Şimdi, on yıllar sonra ve oğlu Ichi’nin mali açıdan iyi bir yaşam sürmesini sağlamak için fedakarlık yaptıktan sonra, Satoshi sonlarına yaklaşıyordu. Satoshi’nin oğluna veda edeceği gece, son bir isteği yerine getirmeyi garantiledi. Babası, Ichi’den Üç Kutsal Dağ’a gitmesini ve küllerini karısıyla birlikte sonsuza dek dinlenecekleri yere yaymasını istedi. Satoshi son nefesini vermeden önce, Ichi babasına isteğini yerine getireceğine söz verdi..

Üç Kutsal Dağ’a giden yol kolay olmayacaktı. Yol, tren ya da herhangi bir ulaşım yoktu. Birçoğu Ichi’ye bu yolculukta öleceğini söyledi. Vahşi doğada hayatta kalmak ve 20.000 fit’e tırmanmak için eğitilmedi. Herkes onun yolculuğundan şüphe etti; onu kalmaya ikna etmek için yerel gazetede ölüm ilanını yazma noktasına kadar. Babasının başarısı ve Ichi’nin tek oğlu ve son varisi olması nedeniyle şirketteki pek çok kişi onun vefat etmesi durumunda görevi kimin devralacağını sordu..

Babasının ve büyükbabasının kıyı şeridinde nasıl balık tuttuğunu anlatan hikayeler duyduğunu hatırladı. Tenkansen Nehir. Balıklar bol ve sağlıklıydı. Su dibine kadar görebileceğiniz kadar berrak. Nehir, Üç Kutsal Dağ’daki kar erimesinden beslendi. Bununla birlikte, Tenkansen nehrinin kendisi tehlikeliydi ve uçucu bölümler vardı. Dağlara giden en hızlı yol olmasına rağmen, Ichi salında güvenli bir şekilde olamayacağı bölümler olacağını biliyordu. Zamanında inmesi ve yol boyunca yürümesi gerekecekti. Kijunsen iz.

Babasının ölümünden aylar sonra Ichi, onu hazırlamak için bir eğitim rejimini izledikten sonra ömür boyu sürecek bir maceraya atılır. Yazın uzun bir macera olması gereken Tokyo şehrini terk etti..

Ancak Destiny, onu bekleyen farklı bir yola sahipti..

Hayatının geri kalanının başlangıcı

Girişine girdi Tenkansen planlandığı gibi. Açık ve güzel bir gökyüzü. Nehir o gün sakindi ve Ichi’yi dağın eteğine bu kısa yolculuğun kolay olacağına dair güven uyandırdı. Japonya’nın Kutsal Koruları, Tenkansen. Ichi salına binerken ve nehir boyunca sürüklenmeye başladığında, başka bir dünyaya götürüldü, biri başka bir zamana seslendi. Hava ona farklı kokuyordu. Su o kadar berrak ki görünmezdi.

Birkaç saat içinde şehirdeki hayatını unuttu. Bunun sadece ailesini eve getirmekle kalmayıp, aynı zamanda kendini keşfetme yolculuğu olacağını da çabucak anladı. Geceler geçerken yıldızları ilk kez gördü. Gece boyunca doğanın sesini duymak ona tuhaf geldi. Uyumakta zorlandı; ilk kez kendini uyanık hissetti. Merkezi şehirden uzaklaştıkça kuzeye gittikçe daha önce hiç olmadığı kadar özgür hissettiğini fark etti. Günler geçtikçe nihayet Üç Kutsal Dağ’ın eteğine ulaştı..


Bu noktada yorgun ve acıkmıştı. Balıklarla ve pek çok uykusuz gecede yıldızlara bakarak yaşadıktan sonra, ebeveynleri için zirveye bu son hamleyi yapması gerektiğini biliyordu. Zirveye tırmanış uzun sürmedi ama parabolik ve dik olacaktı. Bu, anne ve babasını son dinlenme yerlerine getirme arayışının doruk noktası olduğunu düşündüğü şeyin son hamlesiydi..

Tırmanış günlerinden sonra o kadar soğuktu ki kemikleri takırdıyordu. Sırt çantasında anne ve babasının küllerine uzandığında elleri titriyordu. Nihayet zirveye ulaştı. Babasına verdiği söz, kafasındaki tüm seslere rağmen pes etmesi için ona güç vermiştir. Ondan şüphe duyan ve ölüm ilanını yazan herkesin yanılıyordu. Dua etti, ailesinin bir resmini tuttu ve rüzgarın küllerini uzaklara taşımasına izin verdi. O anda, babasını düşünürken hayatında ilk kez sakinleşti. Ailesinin evde ve huzur içinde birlikte olduğunu biliyordu.

Aşağı yolculuk

Şimdi her dağcı size tırmanışın yukarı yolda başlamadığını, aşağıya inerken başladığını söyleyecektir. Son bir dua etti ve havanın kötüye gitmek üzere olduğunu görebildiği için dağdan aşağıya doğru yolculuğuna çıkmaya karar verdi. O dağdan aşağı inerken Kijunsen nihayet geri bağladı iz Tenkansen nehir. Salını birkaç gün boyunca dağ geçitlerinden geçirebildi. Zaman zaman rüzgarlar uçucuydu ve nehir akıntılarla doluydu. Ama aynı zamanda sakinlik dönemleri de oldu.

Ichi nehir boyunca doğuya doğru ilerlerken ve yüksekte inerken fırtına bulutlarının oluştuğunu fark etti. Bu onu şaşırttı, çünkü o kadar çok gün nehirde kıpırdatmadan geçti. Şimdi rüzgarlar sertleşiyordu, yağmur o kadar sert geliyordu ki, yüzünün birkaç inç önünü zar zor görebiliyordu. Ichi’nin fark etmediği şey, hayatının planlamadığı bir yöne dönmek üzere olduğuydu. Bu fırtınanın ortasında, Güneybatıya (kırmızı x) eve dönerken dönüşünü kaçırdı. Bunun yerine nehirde doğuya doğru sürüklenmeye devam ediyor. uçuculuk ve sakin dönemler. Bir gün salında uyurken başka bir fırtınaya uyandı ve nehre fırlatıldı. Ichi’nin salı parçalara ayrılmıştı ve şimdi nehir ve Kijunsen yolu boyunca yürüyüşe çıkmıştı. Nerede olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu. Arkasındaki Üç Kutsal Dağ’ı görebiliyordu ve bu noktada üzerine düşen yağmurla birlikte kamp kurmaya ve fırtınayı atmaya karar verdi..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector