KingsCrown je v oblasti kryptomien legendárny – počnúc rokom 2010 a odvtedy do tohto priestoru neustále prispieva. Nedávno spustil web Financial Underground Kingdom (https://fuk.io/) s exkluzívnymi rozhovormi a zmysluplnými článkami. Dnes mu musíme položiť provokatívne otázky a dozvedieť sa viac o jeho názoroch na scénu kryptomeny.

Ako ste sa dozvedeli o kryptomenách?

V roku 2010 za mnou prišiel priateľ z Austrálie a povedal: „Kamarát umožňuje nakupovať a ťažiť bitcoiny, budeme bohatí!“ Dal mi nejaké BTC, založil baníka a povedal mi, aby som použil faucet Gavina Andresena. Vtedy faucet dával 1 BTC alebo 1,5 BTC za každý účet v Gmaile. Ale vieš čo? Nestálo to za nič, takže som sa niekedy príliš nudil, aby som na to čo i len klikol. Ale dostal som z toho nejaké BTC.

Tiež som ťažil s GPU atď. Mali sme nejaké biliardové a pokerové hry s BTC. Pokerová herňa bola hacknutá hackermi, pool nebol vynikajúci, ale zaplatil som. Dostali sme tj BTC za 1 USD a vtedy sme predávali za 20. Super zisky nie? Nie veľa z nich so mnou zostalo do roku 2013, pretože som sa na projekt prestal pozerať dlhšie ako 1,5 roka. A môj priateľ, je bohatý? V roku 2013 strávil všetko na Silkroad &# 128521;

Takže sme ho mohli počúvať v rokoch 2010/2011 a nakupovať veľa vecí. Ale nikto z nás to neurobil a predali sme na 1000% špici všetkých mocných 20 USD.

Neskôr som mal akcie v jednom zo známych altcoinových poolov, ktoré sa zatvorili, ale v ToS som uviedol, že zdieľa dáta s mojimi blog o kryptomene a niektorí ľudia boli prekvapení, že dostávajú e-maily z nového blogu, ktoré to označujú ako spam. Prečítajte si chlapci z ToS a užite si bezplatné informácie z môjho bulletinu. Každopádne staré časy .. 2013/2014. Odvtedy overujem členov e-mailov, či nie sú mŕtvi. Nikto nepotrebuje zoznam adresátov s ľuďmi, ktorí si ho neprečítajú.

Mali ste niekedy podozrenie na kryptomenu – ak áno, vďaka čomu ste si uvedomili pravdu

Nie naozaj. Ale v roku 2011 som nechápal, prečo sú tu BTC a ľudia, ktorí vytvárajú ďalšie kryptomeny. Páči sa mi – wtf, je ťažké presvedčiť používateľov, prečo klonujete. Prvé altcoiny, ktoré som kúpil v roku 2013 – LTC a NMC. Na BTC-E. Milovala túto výmenu, pretože ma zachránila pred MTGox a ďalšími podvodmi. Smutné je, že ma to nakoniec vyfackalo, keď zomrel Wex. Mohol som z toho vytiahnuť peniaze, ale keď mali lopty, aby sa postavili proti SEC / FBI, chcel som im nechať nejaké prostriedky a nie výber, aby som ich nakopol. Smutne zomreli a pochybujem, že by som ich niekedy videl.

Skúšali ste niekedy presvedčiť svoju rodinu, aby vstúpila do kryptomeny?

Vôbec nie. Nesnažím sa, aby do kryptomeny prichádzali noví ľudia, pretože sa mi nechce nič vyčítať. Pomáham ľuďom, ktorí sa už zaoberajú kryptomenami, zarobiť viac peňazí iba pomocou mojich bezplatných informácií. Pre každého je dostatok peňazí, takže sa snažím, aby to bolo bezplatné a verejné, aby podvodníci s platenými kurzami a skupinami nemohli zarobiť peniaze pre nováčikov. Každý je v určitom okamihu vo všetkom nováčikom.

Aké sú vaše obľúbené kryptomeny (top 5) & Prečo

Za prvé spomeniem, že mám pravdepodobne viac ako 300 mincí / žetónov, ale veľké pozície a moje obľúbené .. To samozrejme mám. Niektoré mince mám len za 0,001 BTC, takže sa tak ťažko počítajú – teda pokiaľ nenapumpujú x10000.

Litecoin je prvá láska. Prvá minca, ktorú som si kúpil, bola pre mňa dobrá. S tímom som tiež dosť blízko. Tiež sa mi páči, ako priehľadné sú pri odpovedaní na každú nenávisť atď. Zábavný fakt pred tým, ako Segwit šiel do LTC, som verejne uzavrel stávku o dátume s Xinxii, jedným z hlavných vývojárov jadra. Stratil a zaplatil mi. Jeden z prvých rozhovorov na mojom krypto blogu bol tiež pre TheMage LTC.

EXCL, ktorá je najstaršou vidlicou Proof of Stake od DASH. Teraz má reťazový swap a obchoduje na popredných miestach, ako je Bittrex, od roku 2014. 5 rokov v hre s vývojármi tlačiacimi na kód a zmeny, to je treba sledovať. Nemôžete čakať na spustenie nového reťazca, v závislosti od toho, kedy bude tento článok v priamom prenose, bude iba naživo alebo bude trvať každú sekundu, pretože bude treba urobiť zhruba týždeň..


BNB, áno minca Binance. Môžete povedať, čo chcete o centralizácii, ale táto minca prináša obrovské zisky, má veľa využití a zdá sa, že to nekončí hlavne pri ich zavedení DEX. Verím, že BNB a ich reťaz je vec, ktorú treba sledovať pre šialené pumpy.

IOTA, internet vecí je vecou. Nevieme, kto bude víťazom, ale tento má veľkú výhodu oproti iným, peknú komunitu, výmeny a dobré zisky. Technológia nie je pre IoT najlepšia, ale cítim, že s niektorými aktualizáciami sa tam dostanú.

Piaty by bol ETH. Nie, že by sa mi to páčilo, ale to, ako to je. Zarába peniaze a má na sebe veľa produktov a žetónov. Možno EOS alebo TRX predbehnú miesto, ale zatiaľ IMHO musíte mať ETH, ak ste v kryptomene.

Aké sú vaše najnenávidenejšie projekty

Nie som typ nenávistníka, pretože verím, že každý si môže nájsť miesto v krypto sfére. Určite nemám rád mince a projekty, ktoré dlžím peniaze mne a ostatným – ORMEUS, Cobinhood, ANON, HitBTC, Cryptopia. ANON / ORMEUS zamenili reťaze podvodným spôsobom a brali peniaze od ľudí, Cobinhood a Cryptopia nedovolia výbery a svoje vlastné tokeny vyhodia hneď. HitBTC je najmenej povrchný, pretože má vysoké poplatky za výber a vzal si pre seba všetky pridružené výplaty a uzamknuté množstvo peňaženiek. Či tak alebo onak, tých 5 je na vrchole môjho zoznamu nenávisti, ak môžeme povedať. Ak na ničom z nich nezáleží, iba HitBTC zostal nejaký objem a peniaze.

Kde kryptomeny používate

Väčšinou obchodujem, ale nakupujem s nimi VPN. Kryptomeny sú pre mňa uchovávanie hodnoty, ale nie samotná možnosť platby. A samozrejme ich používam na tipovanie ostatných. Páči sa mi na kryptomene, že môžete niekoho ľahko tipnúť za prácu.

Na cestách tiež vždy beriem nejaké BTC, nikdy neviete, či je príležitosť obchodovať niekde v pohode.

Píše sa rok 2025 – ako vidíte, že využívame technológiu kryptomeny / blockchainu

To je pre mňa príliš veľa dopredu, nerobím také dlhodobé predpovede ani plány. Väčšinou som denný obchodník. Ale ak to bude pokračovať v tom, ako to je, veľa ľudí bude používať blockchain a ani o tom nebudú vedieť. Stále ich musíme rozlišovať. Môžete použiť blockchain s kryptomenami. Z tohto dôvodu mi pripadá vtipné, keď si ľudia myslia, že pridanie blockchainu k legislatíve, to teda pomôže BTC. To zvykne, je to iné využitie. Myslím si, že do roku 2025 môže byť BTC v hodnote nad 100 000 USD. Pamätajte si, ako tieto vtipné proroctvá hovoria „môžu byť“. To nič neznamená. Akoze tiez nic neviem. Len by som si prial, aby to bolo!

Každá predpoveď, ktorá uvádza „môže byť“ s dátumom alebo „bude“ bez dátumu, nedáva zmysel.

Bitcoin bude mať hodnotu 1 milión USD, je moja predpoveď. Nedávam žiadne rande. Check in 2222. Stojí to za to? Nie. No, povedal som, že to bude, nepovedal som kedy.

Čím vás Steemit zaujal

Dana, tvorcu Steemitu, som poznal z Bitsharesu. Povedal mi, že si robím niečo nové. Bol som prvý bloger, ktorý kdekoľvek na svojom blogu napísal o STEEM https://fuk.io a Ive sa k tomu pripojil svojou správou. Bolo to čerstvé, mohli ste si zarobiť peniaze len tak, že budete robiť rovnaké príspevky ako na Facebooku atď. Dlho som sa hanbil písať a zarábať peniaze, ale potom som každý deň videl každý príspevok, zarobil peniaze a nikomu to tak neublížilo. Pretože som už mal sledovateľov fór, keď som viac-menej sledovanou osobou, môj vlastný blog .. bolo si všimnúť na Steemite, bolo prirodzené. Stal som sa jedným z najlepších autorov.

Čo momentálne budujete

Im tlačí svoj vlastný blog a ebook zadarmo ktorý je často aktualizovaný o pasívnych príjmoch z kryptomeny, ako len viem. Docela sa snažím, aby ma viac ľudí poznalo a nenechali sa oklamať copy-mačkami. Nasledovaním a ústnym podaním pomáham projektom uvádzať na trh svoje veci.

Niekoľkokrát som bol požiadaný, aby som bol exkluzívny pre projekt, ale radšej som si vybral len to, čo sa mi páči, a dal som o tom vedieť svetu. Byť nezávislý je najlepší IMHO.

Kam podľa vás smeruje Steem – protokol alebo platforma pre tvorcov.

Myslím, že Steem bude väčšinou rozdelený na protokolovú platformu. Stále viac ľudí vytvára veci na reťazci a počiatočná základňa iba blogovacej platformy bude tieňovať. Teraz na ňom máme hry, videoportály. Skončí to ako obrovský reťazec záťaží dApps a tokenov ako Ethereum alebo Bitshares, ale s rôznymi funkciami. Pamätajte – transakcie na Steeme sú bezplatné. Kamkoľvek to pôjde, budem tam, pretože napriek tomu, že mám blog a sledovateľov, skôr ako ma Steem posunie na novú úroveň. Teraz čítam moje veci takmer 30 000 ľudí.

Prečo staviate web FUK.io

Vlastne to robím už dávno, čo to v poslednej dobe začalo. Mal som túto zábavnú doménu https://fuk.io že som nevedel, čo s tým. Potom som si pomenoval Financial Undgerground Kingdom a pridával som mesačné predpovede, ktoré altcoiny budú punpovať. Verte tomu alebo nie, ale mal som 70-90% úspešnosť, takže ma ľudia začali sledovať. Uverejňoval som príspevky maximálne dvakrát mesačne, takže som pridal zoznam adries, aby ľudia mohli získať informácie, keď to urobím. Hovorím tu o rokoch 2013 – 2014.

Blog teda stúpal. Potom som sa nudil a zastavil príspevky, nie úplne, ale prišli 1-2 krát každé 2-3 mesiace. Neskôr sa server ive rozhodol, že by som mal pokračovať v blogovaní, tak som to urobil a vytvoril som exkluzívny zoznam adries v blogu. Prihlásite sa na odber a získate ebook zadarmo s peknými informáciami a peknými mesačnými tipmi a trikmi. Potom prišiel Steemit, ktorý ma ešte viac nasledoval. Teraz https://fuk.io je o rozhovoroch, aktualizovanom ebooku o pasívnom príjme z kryptomeny a mesačnom súkromnom zasielaní e-mailov s tipmi a predpoveďami. Takže aj keď ma všade sledujete, nedostanete všetko, čo zdieľam. Ak nie ste na novinkách FUK.IO. Mám tam viac ako 10 000 sledovateľov e-mailov a zvykol som mať 22 000 na hrote, ale po vyčistení a skontrolovaní trough rokov sa zmenšil.

Aká je najpodivnejšia vec, ktorú ste si každý zakúpili pomocou kryptomeny

Nerobím drogy, som pivný chlap. Takže skoro nič. V tomto okamihu naozaj nepoužívam krypto ako platobný procesor, skôr ako držiteľa hodnoty alebo ako obchodný majetok. Za všetky tie roky som kupoval bitcoin minerov z laboratórií motýľov, potom pre KNC a potom nejaké VPN alebo domény. Nikdy som nekupoval žiadne iné veci. Btw tí motýli baníci prišli oneskorení atď., Ale stále zarábali peniaze.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector