מה זה מונרו?

מונרו, אשר ידוע גם בקוד שלה XMR הוא מטבע קריפטוגרפי שהושק בחודש אפריל 2104. בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, מונרו זהו קוד פתוח ופרטי מטבעות פרטיים המתמקד גם בהרחבה ובביזור. מונרו לא הושק בשם זה אלא כ BitMonero אך מאוחר יותר בתוך שבוע, הצוות שמאחורי המטבע הדיגיטלי הזה שם את שמו למונרו רק משום שהוא קצר ומשמעותו בשפה האספרנטו היא “מטבע”. זה לקח קצת זמן מונרו XMR להפוך לסנסציית שוק. באמצע שנת 2016 הוגדל שווי השוק של מונרו מ 5 מיליון דולר עד 183 מיליון דולר, היו באמצע 2017, זה כבר הגיע ל 720 מיליון דולר.

XMR בדרך כלל מוטעה כקריפטוגרף כמו ביטקוין בעוד שהוא לא אמור להיות בגלל שהוא עובד בצורה אחרת לגמרי. זה חובה מהר יותר, מטבע דיגיטלי פרטי, מאובטח וזול שיכול לשמש כמקור תשלומים בכל מקום בעולם. סביר להניח כי ביטקוין הוא מטבע העברה בנקאית שבגללו בעלי ה- BTC צריכים לשלם את אגרת ההעברה בנקאית כאשר לא קיים עמלה כזו עבור ה- Monero XMR מכיוון שאין העברה בנקאית. בשל מאפיין זה של XMR, החזר החזר על תקופות ההחזקה וההונאה מרובת הימים הוא אפסי.

XMR אינו מרוכז על ידי מטבע כלשהו שבגללו מטבע זה אינו יכול להיות זכאי למס ואף מדינה אינה יכולה לסגור אותו על פי החוק. במילים אחרות, המצב הכלכלי של מדינה לא ישפיע על ערך ה- XMR. הערך של מונרו יעלה וירד רק אם היא נסחרה בשוק מהר מאוד או איטי בהתאמה.

מונרו הוא מטבע מבוזר, פרטי ודיגיטלי. במזומנים אלקטרוניים אחרים, בדרך כלל יש לך שני נכסים בלבד; מבוזרת ודיגיטלית שבה מונרו מציע לך פיתרון לסחר במזומנים דיגיטליים מבלי להיות במעקב על ידי אחד כולל האדם שמקבל XMR והאדם ששולח. בקיצור, זהו מטבע דיגיטלי מאובטח, פרטי, לא ניתן למעקב, שאינו ניתן לקישור וניתן לפטירה. בשל התכונות הללו של מונרו, אתה נהנה מהבאים וזו הסיבה שמונרו היא השקעה טובה ומדוע אתה משקיע במונרו עכשיו בכדי להבטיח את כספך ולהגדיל את ערכו מבלי לעשות כל מאמץ..

קרא כיצד לרכוש Monero (XMR) באמצעות כרטיס אשראי / חיוב דולר ארה”ב?

פְּרָטִי:

מטבעות דיגיטליים אחרים נסחרים בבלוקצ’יין ציבורי שבגללם כל אחד יכול לראות את העסקה שלך במקום בו ניתן לסחור את מונרו בבלוקצ’יין הפרטי שלו. זה מבטיח שכל העסקאות שבוצעו באמצעות מונרו יישארו פרטיות כברירת מחדל. רק אתה יכול לראות אודות הכספים שלך או המבקר שלך אם תרצה בכך שתעניק לו גישה לחשבונך. זה גם גורם מונרו, המטבע הקריפטוגרפי הפרטי ביותר בשוק. גם אם אתה XMR בחנויות מקוונות, בצע תשלום או כל שאר הקבלות נשארות פרטיות.

לבטח:

לעשות את כל תהליך המסחר מונרו XMR, היזם פיתח תוכנית עסקית מאובטחת עבור משתמשיה. כדי להבטיח כל עסקה, הם נותנים זרע מנמוני לחשבון בודד שנוצר כשאתה רושם את עצמך בתוכנה של מונרו. קוד זה כולל 25 מילים בהן ניתן להשתמש כדי לגבות את החשבון. כל החשבונות הוצפנו עם ביטוי סיסמה. זה וודא שהכסף שלך מאובטח גם אם מישהו מנסה לגשת לחשבונך. אפילו מונרו הגנוב יכול להיות חסר ערך עקב מערכת זו. לכן, אי-אפשר לאבד מונרו יחיד.

בלתי ניתן למעקב:

כדי להפוך את כל העסקה לבלתי ניתנת למעקב, מונרו מספק לך חתימת צלצול שלא מאפשרת לעקוב אחר מי שהפיק את העסקה, מי השולח ומי קבלת התשלום. זהו מאפיין מיוחד שעובד עם סוגים מסוימים של הצפנה. במילים אחרות, זה עובד באותה צורה כמו עבודת VPN שבה אתה יכול לשבור את הצנזורה באינטרנט מבלי לדאוג להתחקות אחר הממשלה או אפילו ספק שירותי האינטרנט שלך..

קרא כיצד לרכוש Monero (XMR) באמצעות כרטיס אשראי / חיוב דולר ארה”ב?

לא ניתן לקישור:

לפרטיות נוספת כמו הסתרת הסכום מהעסקה ואחרים, מונרו משתמשת בטכנולוגיות פרטיות כמו RingCT, חתימת טבעת וכתובות התגנבות. זה מוודא שלא רק שם השולח והמקבל מוסתר מהעסקה, אלא גם כמות העסקה מוסתרת. טכנולוגיות פרטיות אלה משמשות רק את מונרו כדי לספק פרטיות נוספת למשתמשיהם.

פטרייתי:

מונרו אחד תמיד יישאר שווה למונרו אחר. זאת בגלל טכנולוגיות הפרטיות שמייצרות XMR מטבע דיגיטלי פטרי. זה מוודא שלא תצטרך לדאוג אם הספק או המחליפים שלך רשימת השחורים של מונרו.

זה לא זה, מלבד למעלה; הערך של XMR הולך וגדל מיום ליום. למטרות השקעה, זה מספיק כדי למשוך כל משקיע להשקיע במטבע הספציפי. יש לו צוות בריא ובוגר באמת של מפתחים שעובדים להפוך את המטבע הזה לאמין יותר, מאובטח ובלתי ניתן למעקב גם בעתיד כאשר המטבע הדיגיטלי יחליף את מזומני ​​הנייר. לכן, אם אתם מחפשים מטבע דיגיטלי להשקעה בטווח הארוך, XMR הוא אכן הבחירה הטובה ביותר על פני כל מטבע דיגיטלי אחר בזכות התכונות הייחודיות והאמינות שלו. אמנם, הערך של XMR אינו גבוה במיוחד בהשוואה ל- BTC, מה שהופך אותו למטבע דיגיטלי זול לרכישה לצורך ההשקעה.

אתה יכול לשמור את מונרו בטוח ומאובטח בארנק לטווח הארוך אם אינך נוטל סיכונים ומחפש הזדמנות בטוחה להשקיע.

שלב אחר שלב לקנות מונרו XMR עם כרטיס אשראי / חיוב

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me