אתמול, תוך כדי חיפוש אחר מגמה ב דף מגמה של גוגל עם ה תג XRP, מצאתי עלייה מדהימה בחיפושים שביצעו אנשים ברחבי העולם. סלובניה מדורגת במקום הראשון במספר החיפושים אחר XRP, וקוריאה היא השנייה. מה יהיה סיבות לעלייה זו במספר החיפושים?

אנשים בכל רחבי העולם רוצים לעשות כסף. הפריחה הגדולה האחרונה בשוקי ההון הייתה הופעתה והתפתחותה של שוק הקריפטו (שוק הון חדש שהתפתח בשנים האחרונות). מטבע XRP נמצא במקום הרביעי מבין 10 מטבעות הקריפטו המובילים.

Ripple הוא סטארט-אפ מגובה מיזם עם משרדים בסן פרנסיסקו, ניו יורק, לונדון, לוקסמבורג וסידני. מנהיגי Ripple מפגישים עשרות שנות ניסיון בטכנולוגיה, שירותים פיננסיים ותאימות. Ripple של הצהיר מטרה שהיא שימוש בטכנולוגיית תשלומים חוצה גבולות ושימוש ב- XRP כחוצץ בין העברות כספים של פיאט. השמות המפורסמים ביותר בהנהגת ריפל הם: דייויד שוורץ, סטפן תומאס, מיגל וויאס ובראד גארלינגהאוס.

צוות הפיתוח ב- Ripple מונה כיום כמעט 200 עובדים. רבים מהם הם מהנדסי תמיכה וטכנאי שטח. הצוות טוב מאוד בפרק הטכני וגם בקידום ופרסום. ניתן לראות זאת מהעובדה שהם הצליחו לשכנע מספר של כ- 80 בנקים לבדוק את הטכנולוגיה שלהם לתשלומים חוצי גבולות.

בואו נראה מה יש למטבע הזה ולמה צריך לרכוש אותו בספטמבר השנה.

  1. חֲדָשׁוֹת:

חדשות אדוות היום

כמעט כל אלה הנסחרים בשוק ההון יודעים כי חדשות חיוביות נותן דחף חיובי למחיר.

עד סוף 2017, אנו מצפים לסדרת חדשות שישפיעו לטובה על מחיר ה- XRP.

-כנס SWELL שייערך בתאריכים 16-18 באוקטובר בטורונטו. בן ברננקי – יו”ר – (מערכת הפדרל ריזרב (2006-2014)) וסר טים ברנרס-לי (ממציא הרשת העולמית) הם בין השמות החשובים ביותר שהוכרזו שם. שמות חשובים נוספים שיימצאו שם הם בראד גארלינגהאוס (מנכ”ל אדווה), סטפן תומאס (CTO אדווה), טאקאשי אוקיטה (מנכ”ל SBI אדווה אסיה), אד מצגר (ראש החדשנות סנטנדר) וד”ר ערק סוטיווונג (ראש אסטרטגיית סיאם) בנק מסחרי).

כפי שאתה יכול לראות, אנשים מהנהגת הבנקים שנמצאים כרגע בדיקת טכנולוגיית אדווה מוזמנים. זה לא נכלל כי פקידי Ripple יודיעו לנו על יישום ואימוץ של טכנולוגיית Ripple.

 ההצהרה הרשמית של ריפל היא כדלקמן:

“היום אנו מסירים את אי-הוודאות לצמיתות על ידי התחייבות להצבת 55 מיליארד XRP לחשבון נאמנות מאובטח בקריפטוגרפיה עד סוף 2017. על ידי הבטחת חלק הארי של ה- XRP שלנו, המשקיעים יכולים כעת לאמת באופן מתמטי את ההיצע המרבי של XRP שיכול להיכנס השוק.”

מסך 100 מיליארד מטבעות, 55 מיליארד מטבעות יוצבו בפקדון חֶשְׁבּוֹן. זה יקטין את ההצעה בשוק ובאופן מרומז יוביל למחירים גבוהים יותר. ההודעה כי חסימה הושגה, ללא ספק תוביל לעליית מחיר.

– הצהרתו הרשמית של מיגל וויאס של ריפל הייתה כמו, “ברבעון השלישי-ש ‘תשמע דברים טובים על אדווה.” באופן עקרוני אנו צופים שתסתיים תקופת בדיקות הטכנולוגיה של Ripple על ידי הבנקים, ולפחות בנק אחד יודיע על אימוץ טכנולוגיית ה- Ripple. כשאני אומר בנק אחד לפחות, כאן אני מתייחס ל הבנק הלאומי של אבו דאבי (NBAD). הם הצהירו רשמית כי הם יעשו זאת לאמץ טכנולוגיית אדווה בקרוב. יכולות להופיע גם הודעות אימוץ מבנקים אחרים שבודקים כעת את טכנולוגיית Ripple.


כל חדשות מספטמבר עד דצמבר 2017 עשויות להשפיע באופן חיובי על מחיר ה- XRP. במצב זה, עדיף לכם לעלות על הרכבת מאשר להישאר על הרציף. זו כמובן מטאפורה.

  1. תשואה גבוהה יותר להשקעה (באחוזים)

אדווה רועי

ובכן, זהו סיבה טובה מאוד מדוע כדאי לכם לקנות XRP. XRP הוא כרגע המטבע המוערך ביותר ב 4 המטבעות המובילים בשוק הקריפטו. משמעות הדבר היא כי מטבע זה עשה התקדמות משמעותית לשימוש בעולם האמיתי, אך הוא עדיין נותר זול.

קרא מדריך אולטימטיבי לרכישת אדווה (XRP) בשנת 2021

ישנן מספר סיבות מדוע XRP נשאר זול. ראשית כל, BTC ו- ETH נהנים מרוב תשומת הלב של המשקיעים הגדולים, אך גם מתשומת ליבם של משקיעים קטנים וזה מוביל למחירים גבוהים יותר. סיבה נוספת היא ש- Ripple היא חברה העובדת בבנק, ובעולם הקריפטו זו חילול קודש. אדווה היא אחד המטבעות שיש בה הרבה אויבים. ניתן לראות זאת בפורומים ייעודיים ל- XRP. ה- XRP מיועד לאנשים עם ראש פתוח, לא לאנשים עם רעיונות מוקדמים.

סיבה שלישית מדוע מטבע XRP של אדווה שנותר זול הוא בדיוק כמות המטבע העצומה שהונפקה: 100 מיליארד מטבעות. זה ייאש משקיעים גדולים, שחששו לפתע לפלוש לשוק בכמות גדולה של מטבעות. הפחדים הללו הוכחו כלא מובנים לאורך השנים. מיתוס זה התנפץ לאחרונה כאשר ריפל הודיעה כי תחסום את 55 מיליארד מטבעות בפקדון רק כדי להיפטר מכל פחד. אבל למה התכוונתי באחוזי תשואה?

קח לדוגמא, BTC. כיום היא נסחרת ב -4,500 דולר. מהערכות של מומחים שונים היא לא יכולה לגייס השנה יותר מ- 7,000 $. אם מחיר BTC מגיע ל 7,000 $, התשואה על השקעה זו היא 56%. ידוע כי מטבע יקר גדל בכבדות רבה יותר (באחוזים) מאשר מטבע זול.

בואו ננתח XRP עכשיו. כיום היא נסחרת ב -20 $. לדעת רבים ממומחי שוק הקריפטו, XRP עשוי להגיע למחיר של 0.75 $ לפחות  עד סוף השנה. ההחזר על זה ההשקעה ב- XRP תהיה מעל 300%.

  1. טכנולוגיה גבוהה יותר

אדווה טכנולוגית xrp

XRP תוכנן במיוחד כדי להיות מסוגל לשנות את הגבול הנוכחי העברות כספים. אנחנו מדברים כאן על SWIFT הישן והאיטי. נכון להיום, העברה עם SWIFT בין שתי מדינות עשויה להימשך בין 3 ל -5 ימים. שלא לדבר על עלויות ההעברות הללו, שאינן זניחות, במיוחד אם אנו מדברים על העברות של עשרות אלפי דולרים.

XRP הוא דור שלישי טכנולוגיית בלוקצ’יין כיום חורגת מטכנולוגיית הבלוקצ’יין המסובכת היחידה של IOTA. לדוגמא, לביטקוין שהוא מטבע הקריפטו הראשון, יש טכנולוגיית בלוקצ’יין מהדור הראשון.

העברת XRP נעשית תוך 4 שניות. לשם השוואה, העברת את’ריום מתבצעת תוך כ -3 דקות והעברת ביטקוין תוך 10 עד 30 דקות.

XRP יכול לבצע 1500 העברות לשנייה, העברות Ethereum 15 לשנייה והעברות ביטקוין 7 לשנייה.

אתה יכול לראות שטכנולוגיית XRP עדיפה בהרבה על שני המטבעות האחרים.

המספר הכולל של המטבעות שהונפקו הוא 100 מיליארד. מספר מטבעות מרשים זה תוכנן במיוחד כדי לבצע את עיקר ההעברות החוצה גבולות. מוסדות המשתמשים בפלטפורמת ההעברות של Ripple יקטינו את עלות ההעברות ב -30%. אם מוסדות ישתמשו בפלטפורמת ה- Ripple ובמטבע ה- XRP, עלויות ההעברה יפחתו ב- 60%.

  1. מספר של כ- 80 בנקים בודקים את טכנולוגיית Ripple

בנקים אדווה

כרגע, טכנולוגיית ה- Ripple נבדקת על ידי כמעט 80 בנקים. בקרוב, שלב הבדיקה הזה יסתיים בבנקים שיקבעו אם לאמץ טכנולוגיית Ripple או לא. הבנקים יוכלו לאמץ לשתי אפשרויות. הם ישתמשו רק בתוכנת העברת ה- Ripple, ובמקרה זה עלויות העברת הכספים יפחתו ב- 30% בלבד. אם הבנקים בוחרים להשתמש בתוכנת Ripple וב- מטבע XRP, מחיר ההעברה יירד בשיעור של 60%. ירידה זו של 60% בעלויות ההעברה עשויה להיות סיבה מעודדת עבור הבנקים להשתמש במטבע ה- XRP.

הנה תמצית מתוך המאמר פורסם ב- 29 ביוני 2017 באתר הרשפל:

“הודות ל- SBI Remit, Siam Bank (SCB) ו- Ripple, 45,000 אזרחים תאילנדים החיים ביפן יכולים לשלוח כסף הביתה מהר יותר.

זרמי ההעברה בין יפן לתאילנד גדלו בהתמדה וכיום הם מהווים כ -250 מיליון דולר בשנה. עם זאת, תשתית ההעברה לא עמדה בקנה אחד עם צרכי הלקוח. העברות כספים עשויות להימשך עד יומיים, עמלות ממוצעות ו 5-7% עצומות עבור כל עסקה ואין נראות מתי באמת מגיעות הכספים. השקת השירות מתחילה היום. זהו שירות העברות המסחר הראשון שמופעל על ידי Ripple. מי שמשתמש ב- SBI Remit ביפן יכול לשלוח באופן מיידי כסף ב- JPY לחשבון החיסכון של ה- SCB בתאילנד ולקבל כספים תוך שניות. “

קרא כ -400 מיליון דולר של אסימוני XRP המשמשים עבריינים לפעילות בלתי חוקית – דווח

על פי מאמר זה ב- האתר הרשמי של אדווה, כרגע יש מסדרון העברות חוצה גבולות בין יפן לתאילנד.

למעלה, יש לך רשימה של כמעט 50 בנקים בודקים כיום את טכנולוגיית ה- Ripple. תמונה זו מציגה את מצב בדיקות הטכנולוגיה של Ripple בכל בנק.

  1. ניתוח טכני אומר BUY:

ניתוח אדוות

הניסיון שלי כסוחר הוא בערך תשע שנים. סחרתי בשוק המניות, WTY Oil, Forex ו- Crypto. אחד הכלים שעזרו לי רבות במסחר היה הניתוח הטכני. מי שלא יודע לפרש את זה, או סתם יש להם מושג מעורפל לגביו, אמר שזה בכלל לא עוזר. בתור סוחר ותיק, אני יכול לומר שניתוח טכני גורם לך צעד אחד לפני אנשים רבים וזה מוביל באופן מרומז לרווחים מקסימליים. קנייה ומכירה כבר לא מתרחשת אם אתה יודע את ניתוח טכני.

מה הניתוח הטכני מספר לנו על זוגיות XRP / USD? יש לך תרשים יומי למטה על XRP / USD. המחיר המקסימלי שהושג היה 0.42 דולר (מאי). מאז, המחיר צנח במשך מספר חודשים והגיע לשווי של 0.15 דולר. מנקודת מבט זו, יש לנו מגמה חדשה עד כה. המחיר כיום בזמן כתיבת מאמר זה הוא 0.20 דולר.

כפי שאתה רואה בתרשים, לפני 10 ימים, ה- MACD נתן אות קנייה. יש לציין כי היקפים גדלו מאז תחילת הזינוק הנוכחי. שם למעלה, יש לנו רמת התנגדות של 0.32 דולר. ניתן להתגבר על זה במקרה של חדשות חיוביות ואת המקסימום ההיסטורי לשעבר (0.42 דולר) ניתן לעבור בקלות. Thers הוא לא יותר מצעד אחד מכאן ועד למחירי מקסימום חדשים. למדתי עם הזמן להעריך אות קנייה שניתנה על ידי הניתוח הטכני.

באיזה מחיר נוכל לטפס אם נעלה על הפסגה הקודמת של 0.42 דולר ארה”ב? ובכן, קשה מאוד לצפות. זה יהיה תלוי הרבה בחדשות וכמה כסף יעבור ב- XRP. אם תבדוק באינטרנט תגלה שרוב התחזיות מעריכות מחיר של (0.75-0.95) דולר בסוף 2017.

אדווה xrp קונה

כדאי גם לדעת ש- XRP הוא אחד המטבעות המכוערים ביותר בשוק הקריפטו. וזה בגלל שהם עובדים עם הבנקים. לטהרני BTC ו- ETH זה חילול קודש. לסיכום, ה- XRP מיועד לאנשים עם ראש פתוח, לא לאנשים עם דעות קדומות. האם אדווה תצליח להשלים את התוכנית שהציעה? צוות אדווה הוא צוות טוב שמתחיל מהצד הטכני לצד הקידום. אני סומך עליהם, אבל יכולות להיות כמה בעיות, כמובן.

אם נסתכל מקרוב יותר, ניתן להשוות את ריפל לחברות שעשו מהפכה בעולם לפני שנים. ניתן להשוות אדווה לאפל בתחילתה כשאיש לא האמין בה.

ללא ספק, XRP צריך להיות בתיק של כל אדם שרגיל להשקיע בשוק המניות או בשוק הקריפטו מאז ספטמבר. העצה שלי: לקנות על שערים ולהחזיק 1-5 שנים. אין ספק שמדובר בהשקעה ארוכת טווח שיכולה להביא לך כסף נחמד. אתה רק צריך להיות סבלני.

מאמר זה נוצר לאחר תשע שנות ניסיון כסוחר ומאמר זה כולל את כל הנתונים החשובים אודות אדווה ו- XRP. אני ממליץ לך לערוך מחקר משלך לפני שתשקיע במטבע Ripple XRP. ניתן לבדוק את כל המידע המוצג כאן באתר הרשפל או באינטרנט.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector