פלטפורמת Coinbase ו- Ripple XRP

לפני כמה ימים, אדווה XRP צמח מערך אקספוננציאלי בתחילת השבוע, מה שהופך אותו לעלייה מ 0.90 $ עד 1.06 $. הסיבות לכך היו השמועות כי פלטפורמת Coinbase מתכננת להוסיף אותה למטבעות שניתן לסחור בהם.

זה ידוע היטב כי חברת Coinbase האמריקאית נהנה ממוניטין וביטחון רב מצד משקיעים אמריקאים במטבע הדיגיטלי והם משתמשים בו כדי לקנות ולמכור ביטקוין בנוסף לביטקוין קאש, ליטקוין ואת’ריום. הם ארבעת המטבעות שניתן לסחור בפלטפורמה זו.

אחרי שעות של שמועות וטענות של אלפי אוהדי העולם המטבע הדיגיטלי השלישי בגודלו, הפלטפורמה הגיבה, כפי שעשתה בפעם הקודמת, שלא מימעה להוסיף כרגע מטבע דיגיטלי כלשהו.

כמו בכל פעם, הם אמרו שהם מאוד להוטים לשמור על ביטחונם של המשתמשים שלהם וכי הם מתכננים ולומדים להוסיף כל מטבע קריפטוגרפי שהם חושבים שהוא אינטרס של משקיעים בפלטפורמה..

ההצהרה הרשמית שפרסמה החברה דחפה את מחיר המטבע הדיגיטלי המפורסם לירידה של כ 0.80 $, נתמך גם על ידי ירידת המחירים החזקה של מטבעות דיגיטליים אחרים..

אמנם אלפי משקיעים ביקשו מהחברה להוסיף מטבע זה לארבעת המטבעות שניתן לסחור בהם, אך דחייתו גרמה לנו לחפש את הסיבה האמיתית מאחורי התעלומה הזו..

קרא תחזיות מחיר אדווה XRP / USD

במאמר זה נבחן את הסיבות הנסתרות מאחורי הסירוב של ה- פלטפורמת Coinbase להוספת Ripple XRP.

1- מטבע דיגיטלי מבוזר:

הסיבה הראשונה כפי שהיא נראית בשבילה חברת Coinbase לא רצה לחשוף היה שהמטבע הדיגיטלי הזה הוא מטבע מבוזר ויש חברה שמאחוריו.

חברת ריפל מחזיקה במיליארדי מטבע זה ויכולה לתפעל את מחיר המטבע על ידי הצגת יחידות המטבע למכירה ובכך להוביל לקריסת ערכן..

החברה אמנם מרוויחה לעצמה רווחים טובים בעיקר מהשירותים שהיא מספקת לבנקים, ולמרות שהיא נהנית מביטחון של מוסדות פיננסיים גדולים, אך מיליארדי המטבע הזה מפחידים את מגיני המטבעות הדיגיטליים המבוזרים והמעשבים..

החברה הציגה תוכנית להציע 55 מיליארד XRP. משמעות תוכנית זו היא שבכל חודש היא תציע מיליארד יחידות למכירה וכי במהלך 55 החודשים הקרובים היא תסיים את מונופול המטבע הזה, תוך הדגשה כי מנגנון מכירת כמות זו יהיה בטוח וטוב ולא ישפיע לרעה על המחיר. של אספקה. החברה החלה בתכנית זו מאז סוף השנה האחרונה.


2- תחרות וראייה שונה:

יש סיבה נוספת מאחורי דחייה בלתי מוצדקת ועקיפה זו של מטבע דיגיטלי מוצלח זה: תחרות וראייה שונה.

READ Ripple עובדת עם חברות התומכות בסיבה החברתית, אומר הרשמי של Ripple 

זה ברור ש Coinbase תומך בביטקוין ומשפחתו שהם המטבעות שניתן לשנות על ידי הטכנולוגיה שלהם על ידי חובביהם, בעוד אדווה XRP שהוא בבעלות חברה אחת שימשיך לשלוט בו, הוא מתחרה עז מאוד ושונה מביטקוין ואחיותיה.

חברת אדווה סיכמה בהצלחה הסכמים עם עשרות בנקים ומוסדות פיננסיים כולל ווסטרן יוניון, MoneyGram ומוסדות אחרים, והציעה את המטבע שלה כטוב ביותר מכל הבחינות מכיוון שהוא פחות יקר ומהיר בהעברות כספים ובטוח.

הנקודה המחרידה ביותר עבור פלטפורמת Coinbase וקהילת הביטקוין היא שלמטבע הדיגיטלי הזה יש חזון של התקרבות למערכת הפיננסית העולמית במקום להילחם בה..

התחרות בין Coinbase ו- Ripple מראה נושא חשוב: הראשון הוא מתן GDAX, פלטפורמת חילופי מטבעות לעסקים ולסוחרים מקצועיים המספקים פתרונות לסוחרים לקבל תשלומים באמצעות מטבע דיגיטלי, ומי יודע שאולי יש להם תוכניות למקד גם לבנקים.

זו הפעם השנייה בה שמועות נפוצות על כיוון את Coinbase להוסיף Ripple XRP למסחר, והחברה פרסמה הודעה רשמית המכחישה את השמועות. בעוד אלפים הגישו עתירה אלקטרונית לאישור מבלי לענות על דרישתם לשמור על המטבע השלישי בגודלו של המטבע החוץ פלטפורמת המסחר הגדולה ביותר בארצות הברית.

מקור תמונה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector