בשמונת החודשים האחרונים נאלצנו להתמודד עם דובים אך זו לא הייתה הפעם הראשונה. להיסטוריה היה משהו להתייחסותנו. משהו דומה קרה בשוק הקריפטו בסוף 2013. בדצמבר 2013 זינקו שיאי הדפסה של 1250 דולר. זמן קצר לאחר מכן השוק שקע ב -90% וירשם שפל של 100 $ לפני שהתייצב. ואז, ירידת מחירי הביטקוין הייתה מעל 90%. אז, כפי שאתה יכול לראות, יש כפילות שנשקפת לנגד עינינו במיוחד כאשר אתה מציב XRP בתמונה. למרות שזה אחד המטבעות הטובים ביותר בשוק הקריפטו, במחירי הספוט הנוכחיים, ה- XRP יורד ב -93% ואחד המבצעים “הגרועים ביותר” כפי שאומרים מומחים..

לא היה ספק סביב הנסיבות הללו ששאלו אותי בפורומים שונים מהי לדעתי היא הדרך הטובה ביותר להרוויח כסף ברגעים מנסים ודובים אלו. האם אנחנו יכולים סחר או החזק XRP הם שאלו אבל כמו תמיד, ניכנס בין השורות וניתן לך תשובות חותכות על סמך עובדות. כדי לפשט, נזקק ונראה מהם היתרונות והחסרונות של כל אסטרטגיה ומה אתה יכול לעשות כדי להתגבר על הדובים הבלתי שובבים האלה..

מִסְחָר:

יתר על המידה, המסחר הוא בעיקר רווחים וישנן שלוש קטגוריות עיקריות של מסחר המוגדרות בעיקר לפי סגנון המסחר:

– מסחר יומי (שבו נערכות עסקאות בין שעה ליום)

– מסחר לטווח קצר (כאשר עסקאות נערכות תוך שבוע)

– נדנדה או נדנדה מסחרית (לסוחרים סבלניים המחזיקים עסקאות במשך מספר חודשים)

בדרך זו או אחרת, התאמנו באסטרטגיות מסחר כזו או אחרת שהוזכרו לעיל. לפני עשר שנים, כשהייתי מתחיל, התנסיתי במסחר יומי. נמשכתי לפיתוי של רווחים מהירים. עם זאת, מיהרתי להישען כי יום המסחר אינו מתאים למי שרוצה חופש. למעשה זה די קשה מכיוון שהיית צריך להישאר דבוק למחשב כל היום. בזמן שסיימתי את הלימודים ועשיתי שימוש בכמה אינדיקטורים טכניים שהתחלתי עסקאות בהתבסס על אותות מכירה של קנייה, זה היה פשוט עבודה מייגעת לצפות בתרשים כל היום. כן, היו הזמנות הגבלה בהן השתמשתי, אך יש להודות כי מגבלות מכירה או קנייה אלה אינן מובטחות בשום צורה שהיא. המחירים יכולים להגיע לערך הקבוע שלנו ובהמשך לרדת, כלומר לא הרווחנו ורוב הזמן בסופו של דבר הפסדנו.

מכסה זו היא התנודתיות הגבוהה הרווחת בשוק, מה שהופך את הפסדי העצירה ללא אמינים ולא למעט ערובה. יתר על כן, הרווחתי כסף מפעם לפעם, אך אלה היו חוויות הכרחיות שיצרו את עקומת הלמידה שלי.

קרא Ripple Beats Bitcoin עם עלייה של 16,000% השנה

עם זאת, עדיין צפייה בעסקאות שלך ופתיחה וסגירה ידנית של הזמנות היא הדרך הבטוחה ביותר לרווחיות. עם זאת, אני חייב לומר, הפסקתי את המסחר היומי זמן קצר אחר כך כי בואו נודה בזה. הרווחים נמוכים וכן, אינך יכול לנהל בהצלחה חמדנות.

לאחר מסחר יומי ניסיתי לסחור לטווח קצר והמשכתי לשחק בשוק במשך כשנה. הניסיון שנצבר מסגנון מסחר זה היה בלשון המעטה סופי. הדבר המגניב בזמן המסחר הזה הוא זמן התרשים, שקוצץ ויותר מכך – הרווחים התרחבו. זה לא מנע ממני לחטט ובהמשך הסתפקתי במסחר בתנופה. זה קל קל מאוד באמת וכל מה שאתה צריך לעשות זה לרכוש כשיש תיקוני שוק משמעותיים עם הוצאות להורג שמתרחשות רק אחרי כמה חודשים או כאשר היעדים שלך נפגעו. האסטרטגיה היחידה המהמרת את המסחר בסווינג בענייני החזר השקעה היא אסטרטגיית הרכישה והחזקה.

קנה והחזק:

לצד פעילויות המסחר הללו, הקצתי חלק מהתיק שלי לאסטרטגיית הרכישה והחזקה. אסטרטגיית מסחר זו די ישר קדימה וכמו שהיא. כל מה שאתה צריך לקנות זה כשהמחירים זולים ומוערכים למדי. ולא היה אכפת לי להמתין כי לפעמים כדי שאכנס בזול, הייתי צריך לחכות כמה חודשים לעיתים קרובות בין 3 ל -4 חודשים.


אתה יכול לקנות את כל הכמות הרצויה במחיר יחיד, או לבחור צעד לרכישת אסטרטגיה. באופן ספציפי יותר, הכסף מחולק לשלושה חלקים שווים כאשר עמדות קנייה נפתחות ברמות תמיכה חשובות המפוזרות על פני שלוש רמות. סגנון מסחר זה ידוע יותר בשם סולם. לאחר הגברת הכמיהה שלך, אסטרטגיית הרכישה והחזקה מחייבת אותך לחכות בין 6 חודשים למספר שנים עד שתשיג את הרווח הרצוי. 

וורן באפט הוא אחד הסוחרים הרבים שמיליוני דולרים באמצעות קנה ומחזיק אסטרטגיה. וורן ביקש לקנות מניות זולות, בדרך כלל לאחר קריסות בשוק, שלאחריהן המתין שנים למכור את מניותיו.

מסקנות:

לאחר ניתוח אסטרטגיות המסחר שלנו בעשר השנים האחרונות הגענו למסקנות הבאות:

– לעולם אל תשקיע יותר ממה שאתה מרשה לעצמך להפסיד.

– לפני הקנייה, חפש תמיד להיכנס לזול. זהה את הנמוכים הללו על ידי התבוננות ביקורתית בתרשימים.

– אסטרטגיית Buy and Hold מחזירה לעיתים קרובות את ההחזר על ההשקעה הגבוה ביותר

– הסטטיסטיקה מגבה את אסטרטגיית Buy and Hold ולמעלה מ 90 אחוז מהמקרים שהסוחרים השיגו רווח.

קרא אימוץ המוני זקוק לגשרים לבנקים – דייוויד שוורץ של אדווה

– בחר אסטרטגיית מסחר המתאימה ביותר לאישיותך

– מסחר בשוק דובים קשה למתחילים, לעתים קרובות סוחרים מנוסים מניבים רווח.

– מסחר יומי הוא משימות וההחזר על ההשקעה נמוך

בהתבסס על הניכויים שלנו, זה בטוח שתנאי השוק הנוכחיים אינם נוחים למתחילים. מוטב כי הלומדים יקפצו ויתאמנו כאשר השוק תקוע בטווח או כשרוכשים חותרים

כשאני אומר שהאסטרטגיה הטובה ביותר היא זו שמתאימה לאישיות שלך, אני מתכוון שצעיר חרד כנראה יחשוב לקנות ולהחזיק זו אסטרטגיה בלתי הולמת עבורו. אבל אם הוא לא ניסה את סגנון ההשקעה הזה, הוא לא יכול לדעת אם קנייה והחזקה מתאימה לו. ככלל, צעירים רוצים כסף מהיר ומחפשים לסחור, לא לקנות ולהחזיק. בסופו של דבר, מה שחשוב הוא החזר ROI גדול יותר, ואת הרווח העצום הזה ניתן להשיג רק ב- XRP באמצעות קנייה והחזקה.

אז קנו והחזקו וכיסו אותו עם הרבה סבלנות. אחרי הכל, הזמן הראה ששוק דובים לא יכול להחזיק לנצח. בשוק הקריפטו יש מחזורים, כמו כל שוק הון. אחרי מחזור דובים אחריו תקופת צבירה ואז מחזור שור. באופן מעודד, יסודות ה- XRP השתפרו בשנת 2018. השנה נבדקה Xrapid וכמה מוסדות פיננסיים עושים שימוש ב- XRP לצורך פתרונות התשלום שלהם חוצה גבולות..

נכון שהיקף ההעברות הללו נמוך למדי, אך אל תשכח שהוא עוקב אחרי ה- SBI, ולדברי מנכ”ל ריפל בראד גארלינגהאוס, עד סוף שנת 2018 כמה בנקים יאמצו את ה- XRP. המחיר הנמוך של XRP בשלב זה נובע מהבועה שהובילה לשוק הקריפטו בסוף 2017 ובתחילת 2018. ככזו, לירידת המחירים הזו אין שום קשר לנתונים הבסיסיים של XRP.

לאורך זמן, הוכח ש- XRP הוא מוצר סולידי ועם אימוץ הולך וגובר, אין ספק שהמחירים יעלו בסנטימטרים גבוהים יותר. ירידות מחירים כאלה היו קיימות בשוקי הון אחרים ובמספר הזדמנויות בתחום הקריפטו ובאותם זמנים מנסים, שוקי ההון התאוששו. אתה חייב להיות מספיק סבלנות אם אתה רוצה להיות מזנון וורן של שוק הקריפטו. ATH לשעבר מ- $ 3.6 יושג ויתפרק בעתיד קרוב או רחוק.                                                           

HODL XRP!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector