מגמת המחירים האחרונה של ריפל והתקדמות מהירה למימון המיינסטרים

ה- Ripple XRP תמיד היה מטבע ייחודי בשל מעמדה הייחודי של מספר סופי של מטבעות מההתחלה והיותו חלק ממערכת תשלומים ייחודית ולא מטבע קריפטוגרפי קונבנציונאלי. לכן ההתפתחויות שלה תמיד היו די ייחודיות גם כן ולא כפופות לכורים שאחרת יש להם אמירה גדולה בהתרחשויות במטבעות אחרים. הפעם, החדשות לגבי מרכז ה- XRP של Ripple סביב מחירו (ברור), התביעה של חברת האם נגד R3 והצהרת SWIFT כיעד מס ‘1 להתגבר עליו בזמן הקרוב. אַחֵר חדשות חיוביות כולל ציון דרך חדש עבור ה- Ripple XRP כסמל ההרשמה ה -100 ברשת RippleNet הושגה.

עכשיו ממשיכים הלאה עם מגמת המחירים האחרונה של מטבע הקריפטו, Ripple XRP צבר 10% בימים האחרונים והגיע לכמעט 0.27 $ בתהליך, אך איבד את הערך לאחר מכן והסתיים שוב ב 0.25 $..

כעת רוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים חוו מגמת הזזה בזמן XRP היה צובר וזה לא משהו חדש. ה- Ripple XRP הראה נטייה להיות עצמאי ממטבעות אחרים בכל מה שקשור למגמות מחירים ולא להיות מעורב בחבילה של דומינו כמו השאר. גם נפח המסחר גדל ולא ירד בשבועות האחרונים כמו במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

הסך הכל שווי שוק של XRP עדיין קרוב ל -10 מיליארד דולר ומרשים למדי עבור מטבע שעוד ייכנס לסין כביכול. ביטקוין ואת’ריום שניהם נסחרים בגלוי בסין גם כשהממשלה מפסקת את חילופי החליפין שלה בזמן שאפל רק רוצה להיכנס חרסינה בתפקיד מסחר אלקטרוני ולא רק למטרה היחידה של סחר לבד.

אז בסך הכל שבוע די נייטרלי עבור המטבע הקריפטוגרפי בשוק וזה טוב במיוחד בהתחשב בכך שהוא יותר מערכת תשלומים ולא מטבע. תנודות קטנות יותר פירושן שיהיה לנו סוף סוף מטבע קריפטוגרפי שיכול לשמש לקנייה ומכירה מקוונת באופן יעיל.

בחדשות אחרות, רשת Ripple תבעה את R3 אשר בתורו תבעה את Ripple עצמה בשל הבעיות עם חוזה השותפות במימון סיכון. על פי החוזה המקורי, R3 הייתה אפשרות לקנות עצום 5 מיליארד Ripple XRP אסימונים במחיר הבסיס המקורי של 0.0085 $ אם סיפק את התחייבויותיו. וואו. עכשיו זה אכן מחליף משחק במחיר המטבע מאחר שנוצרו אי פעם רק 100 מיליארד Ripple XRP ומאז המחיר נע סביב 0.24 $, כל החבילה שווה כעת 1.2 מיליארד דולר וגדלה..

אבל, Ripple ענתה על R3 לטעון כי האחרון לא מילא את התחייבויותיו על פי דיני החוזים ולכן לא יהיה רשאי לעשות זאת לרכוש XRP במחיר זה ובמקום זאת ייאלץ לשלם לריפל פיצויים עונשיים ושכר טרחה משפטי עבור המקרה במקום.

אם אתה משקיע ב- XRP, תצטרך לעקוב אחרי התיק כאילו R3 מצליחה להשמיע תביעה חזקה, הם יכלו לשים את ידם על אסימוני XRP וזה יכול להוריד את המחיר לזמן מה לפחות עד 5 מיליארד מטבעות חדשים הם לא מה שהרופא הזמין ל- Ripple. אין ספק שזה מקרה ייחודי אך שפל המחירים מובטח אם ל- R3 יש את הדרך שלהם.

בחדשות אחרות ריפל הכריזה גם על SWIFT כיעד עיקרי לעתיד. זה טבעי שריפה תעשה זאת מכיוון שהמטבע הקריפטוגרפי צופה את עצמו יותר כפתרון תשלומים שיכול לגשר על מטבעות הפיאט ועולם הבלוקצ’יין והמטבעות יחד. ספר החשבונות Ripple מהיר ויש לו את כל התכונות של קבלת ערוץ מבוסס כמו SWIFT שעובד ביותר מ 200 מדינות. אז, דברים נהדרים טמונים בעתיד Ripple XRP שאולי נמצאים מחוץ להישג ידם של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כרגע.

כעת כאמור שוב ושוב, ריפל אינה רוצה להיות מטבע בפני עצמה באופן ספציפי, אלא מעצבת את עצמה כמטבע מתווך שיעזור למוסדות פיננסיים קונבנציונליים ברחבי העולם. זה חלק מהסיבה שבגללה כלכלנים ובנקאים מגוחכים את הביטקוין בעוד שלעתים קרובות מחמיאים לריפל.

חלק מההתקדמות של ריפל הוא להביא כמה שיותר ארגונים פיננסיים להירשם לרשת שלה. לאחרונה, זה היה חגגה 100 הרשמות ברשת הבלוקצ’יין שלה בשם RippleNet. למרות שהנתון נראה קטן, הוא למעשה מייצג את הארגונים הפיננסיים במשקל כבד ברחבי העולם שמוכנים לשתף פעולה עם ריפל כדי להתרחק מהמערכת הנוכחית מבוססת חוב המיושמת ברחבי העולם..

מותגים בולטים כולל מותגים השולטים בהעברת כסף בינלאומית כלולים ברשימת לקוחות מרשימה זו של Ripple. נכסים אחרונים כוללים המלווה RAKBANK המבוסס על איחוד האמירויות הערביות וחברת המרת המטבע הבריטית IFX. ספק שירותים פיננסיים שאינם בנקים מבוססי מקסיקו יהיה הארגון הראשון שעומד לנסות את קריפטו Ripple. אם זה יצליח, יהיה אפשר לומר שזה Ripple קרוב מאוד למיינסטרים בסחר אלקטרוני ובמגזרים אחרים..

אז תמשיכו עם אנשי החדשות!

קרא את Binance X כדי לסייע לאימוץ המונים בקריפטו


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map