אדווה כבר זמן רב היה השחקן החיצוני בתחום הקריפטו הגדול. זה עושה את רוב מה שהמטבעות הגדולים עושים אבל ייעל את התהליכים שלהם כדי לשפר את המטבע מול המתחרים העיקריים. מתחרה כזה הוא את’ריום. מכיוון שהאתר הוא אלטקוין בר-קיימא להפליא, אין זה פלא שאפל רוצה לחדור למרחב שלו. התחזיות מגיעות ממספר מקורות שמציבות את שני אלה בקרב על העליונות במהלך חודשי הקיץ, הנה הפירוט המלא שלנו של המלחמה שעומדת להתפתח.

אדווה יש את המומנטום

יוצא משנת 2017 עם מחיר XRP טוב ונשאר נקי יחסית מטלטלת המשקיעים שהקיפה מטבעות אחרים (ביטקוין, ליטקוין) לקראת סוף השנה., אַדְוָה עשה הרבה בחודשים הראשונים כדי לזכות בתשומת לב רבה. אז תשומת הלב עשתה הרבה כדי לקדם את מצב המטבעות ולהגדיל את כמות ההייפ שיש לו כרגע. עם השקעות מדהימות בטכנולוגיה של בלוקצ’יין, Ripple התחילה לדחוף באמת למערכה והחלה להפוך הרבה ראשים.

זה נכנס לחודשים הקרובים על גל של אמון משקיעים איתן ונראה כי הוא יעלה בחדות.

את’ריום נכנס חזק

Ethereum הפגין פעם אחר פעם שהפלטפורמה שלהם חזקה. עם חוזים חכמים ורשומה חזקה בשלילת תעבורה מיותרת שסותמת את תהליכי המעבר ומאטה את זמני העסקה, אין פלא שהאתר הפך להיות מטבע מטבע דומיננטי. בשנת 2017 המטבע צמח ביותר מ -13,000% ושגשג גם לאחר מכן מזלג על הבלוקצ’יין. כדי לשמור על מסלול כזה תוך כדי שיפוץ מבני פנימי, זהו יריב אדיר עבור אדווה.

בום וחזה

משקיעים זהירים אוהבים להתמודד עם התיקים בזהירות רבה, הדבר ישקל מאוד על הביצועים בחודשים הקרובים. ריפל, בהיותה פחות מוכרת מבין השניים, לא תרוויח ממשקיעים טריים באותה מידה כמו את’ריום. יש הרבה הייפ לגבי Ripple, ויש לו את היכולת לגרום לבום. 

מה לא בסדר עם בום?

קרא את מנכ”ל Ripple מנקה את FUD אודות Ripple ו- XRP, ומצטט שמירה על מערכת אקולוגית XRP בריאה

לבעיות יכולות להיות השפעה הרסנית באמת על הקריפטו אם ההייפ של Ripple ממשיך ומשקיעים מתחילים להוסיף דלק למדורה באמצעות קניית האסימון. ואז, קיימת אפשרות אמיתית שהיא תעלה בחדות. לכן, כאשר אמון המשקיעים מתדלדל או שההייפ מאט (כפי שהוא יהיה בהכרח), המטבע יירד משמעותית בערכו. בומים יוצרים הרבה הפסדים כספיים, ואחרי התנופה של ליטקוין, משקיעים ותיקים רבים חוששים מאוד להיתפס שוב.. 

כמובן שחלק מהמשקיעים הרוויחו הרבה כסף. אבל אחרים הפסידו הרבה יותר.

עם הרענן הזה, זה עשוי לעכב את הביצועים של ריפל על רקע הציפייה שברור שם כרגע.

האם את’ר בטוח יותר?


נכון לעכשיו, שתי הפלטפורמות פועלות בצורה טובה במיוחד, שתיהן עולות על רוב הציפיות, ו- Ripple מרחיק לכת עד כדי הפתעה. אתר ממשיך לראות כמויות אדירות של עסקאות בפלטפורמה מדי יום, ובוודאי שיש בו את המאבק לראות את אדווה החוצה, אך בין אם היא תרצה ובין אם לא, היא לא ממש תשובה זמינה בשלב זה.

השקעה באיתר כרגע מחזיקה את כל אותם סיכוני השקעה כמו Ripple, כולל אפשרות הבום. חשוב לקרוא עד כמה שאפשר על כל מטבע ולבחור מושכל בין השניים. אפשר לומר שבעבר היו לשתי כמה פחדי משקיעים. ככל הנראה, זה יותר מכך עם את’ר, שהיה לו כמה בעיות בקיעת שיניים מוקדמת באבטחת פלטפורמת את’ריום, וגם ספג אש בגלל הונאות ICO הפועלות בפלטפורמה..

אילו תחזיות יש לך לאדווה?

הציפייה היא שאדווה תמשיך ללכת מכוח לעוצמה, תופס תאוצה נוספת עם ההשקעות הקרובות. עולם הבלוקצ’יין גדל, ועם השקעה מדהימה של 25 מיליון דולר שכבר הושקעה, ריפל מראים שהם לא רק מחויבים אלא גם ההון הכספי להישאר במשחק.

קרא בורסת SIX השוויצרית משיקה ETP מגובה XRP הנקרא Amun Ripple XRP [AXRP]

קרא גם: חיזוי מחיר אדווה 2018

אילו תחזיות יש לך עבור אתר?

כמו ב- Ripple, ישנה ציפייה רבה לשנה מוצלחת של המשך צמיחה עם Ether. הם התגלו כיריבה בביטקוין בשנים האחרונות, וקשה לראות כיצד הם לא היו ממשיכים ברמות צמיחה. אולי אפילו התאמה לרמות הצמיחה הטובות מאוד של 2017. לאת’ריום יש אס בשרוול שיכול תיאורטי להטות את האיזון אם אדווה תאתגר אותם במקום הראשון של האלטקוין. הפלטפורמה הודיעה על שני עדכוני פלטפורמה משמעותיים, מטרופולין ושלווה. נותר לראות אם אחד מהם יעלה לאוויר השנה, אך בהתחשב בכך שבשנים שקדמו לשנת 2018 היה עדכון פלטפורמה, זה לא יהיה מופרך.

ערך המטבע קופץ תמיד בחלק האחורי של עדכון פלטפורמה, ולכן כדאי לפקוח עין חדה באתר את’ריום או בפורומים שכן עדכון יכול להיות ביצת הזהב ההשקעה לה חיכיתם..

האם אדווה יעקוף את אתריום?

כעת, לאחר ששרטטו קווי הקרב, זהו שאלה של זמן מי משני הענקים הללו של עולם הקריפטו ייצא למעלה. זה גם די בטוח לומר שיש עוד הרבה אלטקוינים חזקים מאוד עבור הכתר של את’ריום. ובכל זאת, כדאי לצפות בכמה שיותר קריפטוסים מכיוון שכל מה שצריך זה חידוש אחד כדי לפוצץ את כל שוק המים, והחידוש הזה יכול להגיע מכיוון אלטקוין זעיר..

כותב: מרי אן קאלאהן

קנה Ripple XRP עם כרטיס אשראי

מדריך אולטימטיבי להתחיל להשקיע ב- Ripple XRP (מדריך קנייה) בשנת 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector