אין להכחיש את העובדה שמטבעות קריפטוגרפיים הופכים פופולריים עם חלוף הזמן. הסיבה לכך היא שאלה חוללו מהפכה במושגים הכוללים של מסחר. כמעט כל המטבעות הקריפטוגרפיים מציעים מידה גבוהה של אבטחה, אמינות ומדרגיות. הערכים ההולכים וגדלים של המטבעות הקריפטוגרפיים הפכו אותם לפופולאריים מאוד בקרב ההמונים. כיום, מוסדות ממשלתיים, בנקים וחברות להעברת תשלומים מאמצים אותם לעסקאות חוצות גבולות. כל המטבעות הקריפטוגרפיים מבוססים על טכנולוגיית בלוקצ’יין. זו הטכנולוגיה שבה כל בלוק מחובר לבלוק הבא ומייצג עסקה מסוימת.

אדווה בלוקצ’יין:

אדווה בלוקצ'יין

אַדְוָה הוא אחד מחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם. אחת התכונות המעניינות של Ripple היא שהיא פועלת גם כפלטפורמת תשלומים לעיבוד מהיר של עסקאות חוצות גבולות. זה חולל מהפכה במערכות העברת הכספים הגלובליות על ידי הקטנת העלות והזמן. במערכות העברת כספים מסורתיות נדרשים חמישה עד שמונה ימים עד לביצוע העסקה. ביטקוין הוא המטבע הראשון והקריפטוגרפי המוביל שהפחית את הזמן הזה לכמעט שעה. ריפל משתמשת בטכנולוגיית הבלוקצ’יין האחרונה והפחיתה את התזמון לארבע שניות בלבד. המשמעות היא שעסקאות גלובליות הושלמו תוך ארבע שניות בלבד עם Ripple.

אדווה XRP ו RippleNet נוצרו בשנת 2012 כדי להקל על העברת כסף ונכסים אחרים תוך זמן קצר. Ripple XRP ניתנת להרחבה שהיא יכולה להתמודד עם 1500 עסקאות בשנייה. בגלל המהירות המהירה וההרחבה המהירה שלה, יותר ממאה חברות הצטרפו לפלטפורמה שלה. אחת התכונות הטובות ביותר של Ripple היא שאתה יכול להשתמש בפלטפורמה שלה מבלי להחזיק מטבע XRP.

מהירות אדווה

מאפיין נוסף מאוד מרתק של Ripple הוא שהוא הראה עלייה של כ- 35000% בערך בשנת 2017. זהו הצמיחה הגדולה ביותר מכל המטבעות הקריפטוגרפיים בעולם. המטבע שבר שיא בכל הזמנים על ידי השגתו של 3.60 דולר בשבוע הראשון של ינואר. רוב מומחי הקריפטו סבורים כי אדווה ישיג ערך רב בשנת 2018. חלקם אפילו אומרים כי שנת 2018 תוכיח שנת אדווה. זה נראה נכון במידה מסוימת מכיוון שיותר ויותר חברות מצטרפות לרשת הבלוקצ’יין שלה בכל יום שעובר.

קרא את הבורסה לשוויץ, SIX להוספת ETP מגובה XRP (מוצר הנסחר בבורסה)

אדווה הופכת גם לפופולרית מכיוון שהחברה השלימה 55 מיליארד XRP. מוקדם יותר, המשקיעים היו מודאגים מעתיד המטבע. אבל, השלכת הכספים הזו סיפקה את המשקיעים ויותר ויותר אנשים משקיעים בה. ראוי להזכיר כי החברה חתמה על 55 חוזים. משמעות הדבר היא שמיליארד XRP בפקד יפוג לאחר כל חודש. במילים אחרות, היצע ה- XRP גדל מדי חודש.

אחד ההבדלים העיקריים בין Ripple לבין מטבעות קריפטוגרפיים אחרים הוא הבלוקצ’יין שמשתמשים בו מטבעות אלה. אדווה למעשה משתמש בפרוטוקול במקום בלוקצ’יין להעברת כסף. כמו כן, Ripple מבוסס על בסיס נתונים ציבורי המחובר לשרתי אימות שונים.

קרא גם: XRP: כמה זה יהיה שווה?

המטרה העיקרית מאחורי אדווה & XRP:

המקורות הרשמיים של החברה אומרים כי המטרה העיקרית שעומדת מאחורי Ripple היא השתלטות על השוק בעזרת טכנולוגיות חדשניות. במילים פשוטות, הם רוצים לשלוט בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים על ידי הקלה בתשלומים חוצי גבולות. זו הסיבה שרבים מחברות העברת הכסף הצטרפו לריפל למטרה זו. פרוטוקול Hashtree בו משתמשים Ripple מאפשר העברות כספים אלה. הצטרפותם של מספר גדל והולך של בנקים ומוסדות פיננסיים ל אדווה אילצה את היוצרים להגדיל את מספר העסקאות בשנייה ל 50000.

Ripple מתכננת גם להשתמש ב- XRP כמטבע הזרם המרכזי להקלת העסקאות החוצה גבולות במינימום זמן אפשרי. מומחי הקריפטו סבורים כי הערך של Ripple לא יפחת אם הוא יפסיק את מטבע ה- XRP. הסיבה לכך היא שרוב חברות התשלומים והבנקים העולמיים משתמשים בפרוטוקול שלה לעסקאות חוצות גבולות.

Ripple XRP יכול גם להיות מאוחסן בארנק, או חומרה של תוכנה. בתחילת הדרך, החברה סיפקה למשקיעים פלטפורמת אתרים לרכישה, מכירה ואחסון מטבעות. היא הציגה ארנק XRP משלה. אבל אחרי 2016, החברה הפסיקה את הארנק והתקשרה עם Gatehub עבור אחסון מטבעות XRP.

קרא משתמשי XRP יכולים כעת לסחור בחינם ב- COBINHOOD Exchange

הערה: משתמשים רבים מדווחים על בעיות באחסון XRP ב- Gatehub .. תוכלו לקרוא עוד על ארנק ה- XRP הטוב ביותר של Ripple 2018

אדווה היא גם קריפטוגרפיה אטרקטיבית שכן היא די קלה לקנות, למכור ולסחור. כמעט כל חילופי הקריפטו הגדולים בעולם רשמו את Ripple בפעילות המסחר שלהם. אתה יכול לקנות את Ripple מכל אחת מהבורסות הללו לאחר יצירת חשבון ומסירת כתובת ארנק נכונה. כאן מומלץ שתמיד לפנות ישירות עם Ripple אם אתה מוסד פיננסי עצמאי. אבל, עבור משקיעים בודדים אדווה XRP זמין דרך חילופי מטבעות דיגיטליים רבים ברחבי העולם.

קרא גם: צ’אנג’לי סקר את חילופי המטבעות הטובים ביותר ב- Cryptocurrency בשנת 2018 

אחד היתרונות של שימוש ב- Ripple XRP הוא שהוא הרבה יותר בטוח מאשר מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים. כל העסקאות המתבצעות בפלטפורמה של ריפל נרשמות בספר פתוח מבוזר בקוד פתוח. התמיכה 24 שעות ביממה של מהנדסים ומומחי בלוקצ’יין הופכת אותה לאבטחה נוספת על ידי עדכונה ברציפות.

XRP עובדת גם עם הרבה מטבעות פיאט בהמון בורסות קריפטו. זה מאפשר החלף את Ripple XRP עם כל מטבע דיגיטלי אחר. המספר ההולך וגדל של בנקים, מוסדות פיננסיים וחברות העברת כספים מראים כי ריפל היא המטבע הקריפטוגרפי העליון של העתיד. זו הסיבה שיותר ויותר חליפין של מטבעות דיגיטליים מפרטים אותה על הפלטפורמה שלהם כדי להקל על הלקוחות.

לסיכום, אנו יכולים לומר בקלות ש- Ripple XRP יחולל מהפכה נוספת בתשלומים חוצי גבולות באמצעות הטכנולוגיה החדשנית שלה. זה מבטל את תפקיד המתווכים בעסקאות חוצה גבולות שלוקח הרבה זמן ועלות לעיבוד תשלומים חוצי גבולות. כעת המוסדות הפיננסיים יכולים לעבד את עסקאותיהם תוך שניות והדבר מועיל מאוד בגידול העסקים. מנכ”ל Ripple בראד גארלינגהאוס מקווה כי עם חלוף הזמן Ripple תשתלט על כל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים בשל עסקאות חוצה גבולות מהירות, אמינות ומאובטחות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me