פורסם ב: 20 בדצמבר 2017 – עדכון אחרון: 3 במרץ 2018

מאמר כזה היה הכרחי! למה? מכיוון ששתי החברות הן מתחרות ישירות באותו פלח שוק. חברה ותיקה השולטת בשוק ההעברות החוצה גבולות וחברת טכנולוגיה מהפכנית חדשה שרוצה להשתלט על חלק משוק ההעברות הענק הזה..

אַדְוָה

חברת Ripple היא היוצרת והמפתחת של פרוטוקול תשלום אדווה והחלפת רשת. במקור נקראה Opencoin ושמה שונה ל- Ripple Labs עד 2015, החברה הוקמה בשנת 2012 וממוקמת בסן פרנסיסקו, קליפורניה..

יוצריו הם: ריאן פוגר, ג’ד מק’לב וכריס לארסן.

ריפל היא חברה במימון פרטי. היא סגרה חמישה סבבי מימון, כולל שני סבבי מימון מלאכים, סבב מימון זרעים, סבב A וסבב B אחד..

תַאֲרִיך

מימון

סוּג

משקיע

כמות

(מיליון דולר)

אפריל 2013

מַלְאָך

אנדריסן הורוביץ, חברת FF Angel LLC, שותפי מיזם לייטספידפנטרה קפיטל,  Vast Ventures, קרן ההזדמנות לביטקוין

2.5


מאי 2013

מַלְאָך

גוגל ונצ’רסIDG Capital Partners

3.0

נובמבר 2013

זֶרַע

Capital Innovation Core, Venture51, Camp One Ventures, IDG Capital Partners

3.5

מאי 2015

סדרה א ‘

IDG Capital Partners,  טכנולוגיית סיגייטמיזמי ענן AME, ניהול הון ChinaRock, הון צמיחה בסין, Wicklow Capital, Bitcoin Opportunity Corp, Core Innovation Core, Route 66 Ventures, RRE Ventures, Vast Ventures, Venture 51

28

אוקטובר 2015

סדרה א ‘

סנטנדר אינו מיזמים

4

ספטמבר 2016 סדרה ב ‘ שכר רגילאקסנטורמיזמים דיגיטליים של SCBאחזקות SBISantander InnoVenturesקבוצת CMEטכנולוגיית סיגייט 55

אַדְוָה מספק חוויה אחת ללא חיכוך לשליחת כסף ברחבי העולם באמצעות כוח הבלוקצ’יין. על ידי הצטרפותם לרשת העולמית ההולכת וגדלה של ריפל, מוסדות פיננסיים יכולים לעבד את תשלומי לקוחותיהם בכל מקום בעולם באופן מיידי, אמין ומשתלם. בנקים וספקי תשלומים יכולים להשתמש בנכס הדיגיטלי XRP כדי להפחית עוד יותר את עלויותיהם ולגשת לשווקים חדשים.

עם משרדים בסן פרנסיסקו, ניו יורק, לונדון, סידני, הודו, סינגפור ולוקסמבורג, לריפל יותר מ -100 לקוחות ברחבי העולם. נכון להיום מונה כ- 200 עובדים.

מה זה אדווה

בקיץ השנה ריפל יצרה שלושה כלים מיוחדים: xCurrent, xRapid, XVia. כל אחד משלושת הכלים המשמשים לטיפול במגזר מסוים בשוק ההעברות. XCurrent היא האפליקציה לפי דרישה המשתמשת בבנקים לעיבוד תשלומי לקוחות. XVia הוא הכלי באמצעותו עסקים מתחברים RippleNet לשלוח תשלומים.

XRapid הוא המכשיר באמצעותו ניתן להציע נזילות XRP למתעניינים. באוקטובר השנה הודיעה ריפל: “Cuallix הפכה לפיתרון ה- xRapid-Ripple הראשון בעולם שמשתמש ב- XRP ככלי נזילות להפחתת עלות משלוח תשלומים חוצי גבולות בארה”ב למקסיקו.” המשמעות היא שבקרוב XRP ישמש בהעברות חוצות גבולות.

קרא את FXcoin ותאגיד Sumitomo מתכננים להשתמש ב- XRP של Ripple בניסוי

<< תוכנית Ripple Net Accelerator נועדה להקצות עד 300 מיליון דולר ליצירת תמריצים להאצת האימוץ. זה לא שונה מהימים הראשונים של ויזה. הרעיון הגס הוא “אנו נשלם לך למר בנק או לגברת בנק כדי להאיץ את השימוש שלך בתוכנית זו. אנו נשלם לך ב- XRP. “אם הם לא רוצים XRP, יש להם אפשרות להשתמש בדולרים אמריקאים. >>

זו התשובה שניתנה על ידי בראד גארלינגהאוס, מנכ”ל ריפל לכתב ששאל אותו כיצד ישכנע את הבנקים להשתמש במטבע ה- XRP בתשלומים חוצי גבולות.

ב- 28 בנובמבר 2017, בשעה CoinDesk’s קונצנזוס: השקיע בניו יורק, מייסד TechCrunch, מייקל ארינגטון, גילה כי גייס 100 מיליון דולר עבור קרן גידור שתקנה ותחזיק נכסים מוצפנים תוך השקעה במכירות סמליות ומניות וחובות.

הקרן, שהושקה תחת גוף חדש בשם Arrington XRP Capital, תהיה הראשונה שתדרוש מכל השותפים המוגבלים (LP) להשקיע ב- XRP, ההצפנה שמפעילה תוכנת Ripple של RippleNet. הקרן תשתמש גם ב- XRP עבור כל ההפצות והעמלות.

באמצעות הטכנולוגיה שלה עשתה ריפל מהפכה בהעברות כספים חוצות גבולות. באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין ו- XRP, עלות ההעברות החוצה גבולות ירדה ב -60%. כמו כן, ההיבט החשוב ביותר הוא צמצום הזמן שלוקח העברת כספים. נכון להיום, באמצעות SWIFT והרשת המיושנת של בנקים כתבים, העברת כספים חוצה גבולות אורכת בין 3 ל -5 ימים. באמצעות טכנולוגיית Ripple ו- XRP, העברת כספים חוצה גבולות תתבצע תוך 4 שניות.

מָהִיר

חברת הטלקומוניקציה הפיננסית הבין-בנקאית העולמית (SWIFT) שבסיסה בלה הולפה, בלגיה, הוקמה בשנת 1973. תחום פעילותה הוא העברת מסרים פיננסיים דרך רשת SWIFTNet הבינלאומית..

הודעות פיננסיות משמשות כדי להקל על העברות כספים חוצות גבולות. החברה מונה כיום כ -2,000 עובדים.

SWIFT נושאת הודעות פיננסיות אך אינה מחזיקה חשבונות לחבריה ואינה מבצעת כל סוג של סליקה או הסדר.

SWIFT לא מקלה על העברת כספים: אלא היא שולחת הזמנות תשלום, אשר חייבים להיות מוסדרים על ידי חשבונות כתבים שיש למוסדות זה עם זה. כל מוסד פיננסי, להחלפת עסקאות בנקאיות, חייב לנהל מערכת יחסים בנקאית בכך שהוא בנק או מזוהה עם אחד כזה (או יותר) כדי ליהנות מאותם תכונות עסקיות מסוימות..

פרוטוקול תשלום אדווה

SWIFT הפך לתקן התעשייתי לתחביר במסרים פיננסיים. רוב ההודעות הבין-בנקאיות הבינלאומיות משתמשות ברשת SWIFT. SWIFT מנהלת כעת 150 טריליון דולר בשירות המסרים שלה.

בשנת 2016, גניבה של 81 מיליון דולר מה- בנגלדש בנק מרכזי דרך חשבונו בניו יורק בנק הפדרל ריזרב היה עקוב אחר האקר חדירת SWIFT גישה לברית על פי דיווח של ניו יורק טיימס. החברה לא הכניסה לניסיון הראשון כזה, וביטחון מערכת ההעברות עבר בדיקה חדשה בהתאם.

קרא את עסקים אירופיים מרוצים מבית Tech של Ripple – תובנות מבנק Euro Exim, MercuryFX ו- TransferGo

זמן קצר לאחר הדיווחים על הגניבה מהבנק המרכזי בבנגלדש, דווח כי התקפה שנייה, ככל הנראה קשורה, התרחשה על בנק מסחרי בווייטנאם. שתי ההתקפות היו מעורבות תוכנה זדונית נכתב גם להוצאת הודעות SWIFT בלתי מורשות וגם להסתרה שההודעות נשלחו.

בתגובה לאתגר שהעלה Ripple, השיקה SWIFT את ה- יוזמת חדשנות לתשלומים גלובליים יוזמה (GPII). באמצעות מערכת העברת ההודעות SWIFT הנוכחית והתכתבויות בנקאיות, המהוות עמוד התווך של התשלומים הישנים החוצי גבולות, ה- GPII הוא למעשה מערכת כללים המחייבת את הבנקים להתנהג בצורה רציונאלית יותר בתשלומים חוצי גבולות, הנתמכים במעקב אחר תשלומים ונתונים לפקח על עמידתם בכללים חדשים. עם זאת, כפי שתראו במסקנות מאמר זה, GPII רחוקה מלהיות מתחרה אמיתית עבור Ripple. GDPII נשאר שירות העברת הודעות משופר ול- Ripple יש טכנולוגיית בלוקצ’יין.

מסקנות.

כיום העולם שולח יותר מ -150 טריליון דולר מעבר לגבולות. סכומים אלה מנוהלים כמעט לחלוטין על ידי SWIFT באמצעות שירות המסרים הפיננסיים שלה. להלן תוכלו לראות השוואה בין RIPPLE ו- GDPII.

תוצר 1

אני רואה חובבים רבים באתרים שונים שכבר רואים את ריפל מנהלת את הסכומים האדירים האלה. אני אומר שאנחנו יותר מציאותיים. הדרך שעוברת אדווה אינה קלה. אני אומר באותה מידה: אם אדווה תצליח לנהל לפחות 2% מאלה בחמש השנים הראשונות, זה יהיה טוב מאוד.

צוות העובדים 200 ב- Ripple יעיל מאוד. אם לא היה לו צוות יעיל, ריפל לא היה נמצא בשלב הסופי הזה של הפיתוח. העובדה ש- Ripple שכנעה מעל 100 בנקים לבדוק את הטכנולוגיה שלהם מוכיחה זאת. יהיה קרב בין המסורת לטכנולוגיית הבלוקצ’יין החדשה. מלחמת הכיבוש של שוק ענק זה תהיה קשה ותמשך שנים. אין ספק שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תוטל. אדווה ו- XRP יזכה לאט אבל בטוח בנתח משוק ההעברות העצום החוצה גבולות זה.

אני חושב ששנת 2018 תהיה שנה חשובה בפיתוח והשימוש ב- XRP כמטבע החיץ בתשלומים חוצי גבולות. בזמן שאני כותב מאמר זה, XRP / USD נקבע על 0.70 $. כולם שואלים מתי יש לנו קפיצה חדשה במחיר ה- XRP? בקרוב יוכרזו שותפויות חדשות עם בנקים. על פי המידע העדכני ביותר, XRP תיסחר ב- Coinbase. אבל ללא ספק החדשות שיעברו את מחיר XRP ל 3-5 $ יהיה השימוש ב- XRP בתשלומים חוצי גבולות. עד אז, החזק!

“אני לא חושב שאתה יכול לגרום לסוס ולרכב לשמור על קשר עם מכונית מירוץ”

(בראד גארלינגהאוס, מנכ”ל ריפל)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector