אדווה – XRP הוא כיום אחד הפרויקטים המוצקים ביותר בשוק הקריפטו. עם החזר השקעה של 36,000%, XRP הייתה בשנת 2017, ההשקעה הרווחית ביותר בשוק הקריפטו. אדווה מדורגת במקום השלישי ב שווי שוק של שוק הקריפטו, והוא סטארט-אפ מגובה מיזם עם משרדים בסן פרנסיסקו, ניו יורק, לונדון, לוקסמבורג וסידני. מנהיגי Ripple מפגישים עשרות שנות ניסיון בטכנולוגיה, שירותים פיננסיים ותאימות. Ripple הצהיר על מטרת השימוש בטכנולוגיית תשלומים חוצה גבולות ושימוש ב- XRP כחוצץ בין העברות כספים של פיאט.

צוות אדווה בשנה שעברה עשתה התקדמות מדהימה ביישום הטכנולוגיה שלה. הכלי XCurrent משמש כיום יותר מ -100 מוסדות פיננסיים ברחבי העולם. ברבעון הראשון של שנת 2018 הכריזה ריפל על חמישה לקוחות פיילוט חדשים של XRapid – Western Union, Cambridge Global Payments, MercuryFX, IDT ו- MoneyGram. במהלך השנה, אחת מהחברות הללו צפויה להודיע ​​על השימוש החי ב- XRapid ו- XRP בהעברות כספים חוצות גבולות..

בינואר השנה השיקה Cuallix את הכלי Cuallet. Cuallix הוא המוסד הפיננסי הראשון בעולם שמשתמש ב- XRapid, ובמרומז, במטבע ה- XRP בהעברות כספים חוצות גבולות. Cuallix מבצע העברות כספים בין מקסיקו לארצות הברית.

כל החלטת השקעה מתקבלת לאחר מחקר על הנתונים הבסיסיים של החברה הנוגעת בדבר. עשיתי תחקיר משלי והגעתי למסקנה ש- XRP הוא כרגע הקנייה הטובה ביותר. להלן חמש הסיבות לכך שלדעתי מטבע ה- XRP הוא הקנייה הטובה ביותר.

1. טכנולוגיה מעולה

מהירות xrp אדווה

XRP תוכנן במיוחד כדי להיות מסוגל לשנות העברות כספים חוצות גבולות. אנחנו מדברים על SWIFT הישן והאיטי. נכון להיום, העברה עם SWIFT בין שתי מדינות עשויה להימשך בין 3 ל -5 ימים. שלא לדבר על עלויות ההעברות הללו, שאינן זניחות, במיוחד אם אנו מדברים על העברות של עשרות אלפי דולרים..

השימוש ב- XRapid וב- XRP בהעברות כספים חוצות גבולות מפחית את עלויות ההעברה של ה- SWIFT הקלאסי ב -60%. XRP היא טכנולוגיית בלוקצ’יין מהדור השלישי. לדוגמא, ביטקוין הוא מטבע הקריפטו הראשון, עם טכנולוגיית בלוקצ’יין מהדור הראשון.

העברת XRP נעשית תוך 4 שניות. לשם השוואה, העברת את’ריום מתבצעת תוך כ -3 דקות והעברת ביטקוין תוך 10 עד 30 דקות.

XRP יכול לבצע 1500 העברות בשנייה, העברות Ethereum 15 לשנייה והעברות ביטקוין 7 לשנייה. אתה יכול לראות שטכנולוגיית XRP עדיפה בהרבה על שני המטבעות האחרים.

2. מחיר זול יותר (ת”א)

מחיר אדווה

ובכן, המחיר הזול הוא הסיבה העיקרית מדוע יש לקנות XRP בחודש מאי. בשוק הקריפטו היה תיקון חזק בשלושת החודשים האחרונים. XRP יש ירידה של כ 90% לעומת ATH מ 3.60 דולר. ה המחיר הנמוך ביותר להגיע XRP הוא 0.45 דולר.

קרא XRP שיתווסף לבסוף כמטבע הצעה על בינאנס – CZ


התרשימים של היום מצביעים על כך ששוק הדובים הסתיים ואנחנו בתקופת איחוד. ביטקוין, זה שנותן את הטון של שוק הקריפטו כולו, שבר את קו המגמה והולך לאשר זאת כתמיכה. מחוון ה- MACD המשמש סוחרים רבים לרכישת אותות חיובי בשטח. כל סוחר יודע שמטבע שנקנה ב -70, -90% מול ATH יביא רווח טוב מאוד.

בשלב זה, XRP הוא מטבע לא מוערך. למטה יש לך יומי תרשים XRP / USD. מה אנחנו יכולים לראות שם?

poloniex xrp usdt 28 באפריל 2018 16 24 16

נפילת האלימות החלה בינואר הייתה שקטה. כרגע יש לנו תקופת צבירה. אנו צופים היווצרות של ראש וכתפיים של דפוס הפוך. עד עכשיו נוצרה הכתף השמאלית והתחתית (התחתונה). אני מצפה שהתרשים היומי יראה את הכתף הימנית (0.65-0.70 דולר) והמחיר יתפתח בצורה דומה מאוד לקו הצהוב. כמו כן, ניתן לראות כי המחיר חזר שוב לממוצע ל 200 יום (קו כחול). חריגה בפעם השנייה מהממוצע הנייד של 200 יום מעידה על כך שהדובים עייפים ובקרוב השוורים ישיגו את המגמה.

קניית XRP באזור הכתפיים הישרות בטווח המחירים של 0.65-0.70 דולר תהיה האסטרטגיה האופטימלית בתקופה הבאה. אתה יכול גם לחכות לאות קנייה מכלי MACD.

חריגה מהתנגדות העיקרית בסך 1.25 דולר תסלול את הדרך להגיע ל- ATH לשעבר מ -3.6 דולר. כמובן שנגיעה ב- ATH לא תתרחש תוך מספר ימים. הגעה ל- ATH תהיה ככל הנראה מהלך מורכב שעשוי לארוך מספר חודשים. יש, כמובן, את הגירסה של ה- ATH שניתן לגעת בה הרבה יותר מהר אם מופיעה אחת החדשות בסעיף 4 במאמר זה. לסיכום, קנו והחזקו למשך שנה. שים לב שבשלב זה, קניית XRP מכבד את אחד מחוקי המסחר העיקריים: “קנה בזול”.

3. פוטנציאל פיתוח.

תוכנית האדווה עבור XRP מספקת את ראשית הכלי XCurrent. לאחר מכן, לאחר שיספיקו דרישות הנזילות, מוסדות פיננסיים ובנקים יכולים לבחור לעבור לכלי XRapid, שמשתמש באופן משתמע במטבע XRP..

אחת המטרות שהיא מציעה ל- Ripple השנה היא רישום XRP בבורסה. זה ייצור יותר נזילות למטבע XRP.

לאחרונה, בראיון ליפן, אמר המנכ”ל ריפל – בראד גארלינגהאוס:

“אנו נקדם את ההקדמה ונגדיר את המטרה שלמעלה ממחצית הבנקים בעולם יאמצו את שירות ההעברות של החברה בחמש השנים הקרובות.”

4. החדשות

יש כמה חדשות חשובות שהייתי מצפה להם במהלך 2017. אחת החדשות היא השימוש החי ב- XRapid ו- XRP בהעברות כספים חוצות גבולות על ידי Western Union, MoneyGram או SBI.

קרא באופן רשמי את לידתו של משבר הביטקוין 2017 בסין על ידי סגירת BTCChina

כמובן, אל תשלול את האפשרות שאחד הבנקים המשתמשים כעת בכלי XCurrent יודיע על המעבר לשימוש XRapid ו- XRP בשידור חי..

מנכ”ל Ripple-Brad Garlinghouse אמר גם לאחרונה כי קצב האימוץ של מכשיר ה- XCurrent מהיר כל כך עד ש- Ripple לא תודיע על אימוץ זה. יהיו חדשות בלבד כאשר XCurrent ישמש יותר מ -200 מוסדות פיננסיים.

5. רווחים (ROI) מעל הממוצע.

עם החזר השקעה של 36,000%, XRP הייתה בשנת 2017, ההשקעה הרווחית ביותר בשוק הקריפטו. 

אדוות הביצועים הטובה ביותר

השנה, שוק הקריפטו היה המשבר החמור ביותר בשנים האחרונות. שוק הדובים הוביל לירידות של 80-90% בחלק מהמטבעות. XRP לא היה יוצא מן הכלל והיה ירידה של 90% לעומת ATH מ 3.60 דולר. הירידה הייתה גבוהה בהרבה מזו של ביטקוין.

אבל הירידה העצומה הזו והעובדה שהנתונים הבסיסיים של אדווה ו- XRP טובים מאוד, גורם למטבע ה- XRP לחפש את המשקיעים הגדולים. הם תמיד יחפשו מטבעות מוערכים בעלי נתונים בסיסיים טובים מאוד.

כעת, כשאני עורך מאמר זה, מחיר ה- XRP הוא 0.87 דולר. השגת ATH של 3.60 דולר פירושה החזר השקעה של כמעט 500%. בביטקוין, הגעה ל- ATH של 20000 דולר פירושה החזר ה- ROI של 250% בלבד. ידוע כי מטבע זול יצמח יותר (באחוזים) מאשר מטבע יקר. ההסבר פשוט. המטבע הזה “נשאב” בהרבה פחות כסף.

מסקנות

כפי שאתה יכול לראות לעיל, יש כמה טיעונים תקפים שגרמו לי לשקול את XRP המטבע הטוב ביותר לקנות כרגע. פרויקט ה- Ripple הוא פרויקט איתן וצוות ה- Ripple הוא הטוב ביותר בשוק הקריפטו. XRP נבדק על ידי כמה חברות תשלומים חוצות גבולות. הם היו מרוצים מתוצאות הבדיקות. 

בשלב זה, XRP נמצא בשלב הסופי של הכניסה לשימוש חי. כל שעליך לעשות הוא לסבלנות לאחר שקנית. בין אם זה לוקח כמה חודשים או שנה, ה- XRP הוא מוצר איכותי והנתונים הבסיסיים של ה- Ripple טובים מאוד. ה מחיר XRP ילווה על יסודות טובים מאוד. אני מצפה להכריז על השימוש החי ב- XRP על ידי מוסדות פיננסיים כדי להעלות את מחיר ה- ATH מ- 3.60 דולר. אנליסטים רבים באזור הקריפטו מעריכים כי סוף שנה זו מחיר של 7-10 דולר.

אנא עשה מחקר משלך בנושא Ripple ו- XRP. מאמר זה אינו המלצת השקעה, הוא מאמר אינפורמטיבי. החלטת ההשקעה תהיה לגמרי שלך לאחר שתבצע מחקר משלך. כל ההצהרות הכלולות במאמר זה ניתן למצוא באתר Ripple.com הרשמי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector