היום, נביט לאחור לראות מה היו צעדיה הראשונים של ריפל ומי עומד מאחורי ההצלחה הנוכחית של חברה זו. נראה גם כיצד נכסים דיגיטליים של Ripple ו- XRP יחוללו מהפכה בהעברות כספים בינלאומיות.

ריפל היא חברה במימון פרטי. היא סגרה חמישה סבבי מימון, שכללו שני סבבי מימון מלאכים, סבב מימון זרעים, שני סבבי סבב A וסבב B אחד..

תַאֲרִיך

מימון

סוּג

משקיע

כמות

(מיליון דולר)

אפריל 2013

מַלְאָך

אנדריסן הורוביץ, חברת FF Angel LLC, שותפי מיזם לייטספידפנטרה קפיטל, Vast Ventures, Bitcoin Opportunity Fund

2.5

מאי 2013

מַלְאָך

גוגל ונצ’רסIDG Capital Partners


3.0

נובמבר 2013

זֶרַע

Capital Innovation Core, Venture51, Camp One Ventures, IDG Capital Partners

      3.5

מאי 2015

סדרה א ‘

IDG Capital Partnersטכנולוגיית סיגייטמיזמי ענן AME, ניהול הון ChinaRock, הון צמיחה בסין, Wicklow Capital, Bitcoin Opportunity Corp, Capital Innovation Core, Route 66 Ventures, מיזמי RRE, מיזמים עצומים, מיזם 51

28

אוקטובר 2015

סדרה א ‘

Santander InnoVentures

         4

ספטמבר 2016

סדרה ב ‘

שכר רגילאקסנטורמיזמים דיגיטליים של SCBאחזקות SBISantander InnoVenturesקבוצת CMEטכנולוגיית סיגייט

        55

כפי שאתה יכול לראות, הרבה משקיעים השקיעו בזה. חלקם שמות חשובים. מקורות ההכנסה של Ripple כללו שירותים מקצועיים הניתנים למפעילי רשתות פיננסיות המשולבות ב- Ripple, תוכנה הבנויה לשילוב מערכות פיננסיות מדור קודם עם Ripple והמטבע המקורי (XRP). Ripple מגובה גם על ידי כמה משקיעים מבוססים המספקים שכבה נוספת של יציבות פיננסית.

ריאן פוגר הגה את ריפל בשנת 2004. הכוונה הייתה ליצור מערכת מוניטרית מבוזרת שתוכל להעצים ביעילות אנשים וקהילות ליצור כסף משלהם. במאי 2011 החל ג’ד מק’לב לפתח מערכת מטבע דיגיטלית בה אומתו העסקאות על ידי הסכמה בין חברי הרשת במקום תהליך הכרייה בו השתמש ביטקוין..

באוגוסט 2012 שכר ג’ד מק’לב את כריס לארסן ויחד הם הציגו לראיין פוגר את הרעיון שלהם. לאחר מכן, ריאן פוגר עזב את צוות אדווה.

בספטמבר 2012 הקימו כריס לארסן וג’ד מק’לב יחד את תאגיד OpenCoin. OpenCoin החלה בפיתוח פרוטוקול ה- Ripple (RTXP) ורשת התשלומים והחלפה של Ripple. ב- 26 בספטמבר 2013, OpenCoin שינתה רשמית את שמה ל- Ripple Labs.

ב- 6 באוקטובר 2015 הותגה החברה מחדש ממעבדות Ripple ל- Ripple. ב- 13 ביוני 2016, ריפל השיגה רישיון מטבע וירטואלי ממשרד השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק, והפכה אותה לחברה הרביעית עם BitLicense..

התביעה READ SEC הותירה את XRP כשהיא מתפוררת כעוד בורסה, OKCoin משעה את מסחר ה- XRP

ב- 23 בספטמבר 2016, Ripple הודיעו כי הם התקשרו בהסכם, ראשון מסוגו, עם כמה אינטרסים בנקאיים גדולים להקמת ה- GPSG או קבוצת ההיגוי הגלובלית לתשלומים. האינטרסים הבנקאיים שהיו מעורבים בהקמת המיזם החדש הזה היו וירטואלי מי-מי. זה כלל את בנק אוף אמריקה / מריל לינץ ‘, סנטנדר, יוניקרדיט, סטנדרט צ’רטרד, תאגיד בנקאות ווסטפאק ובנק רויאל מקנדה..

במהלך 2017 הודיעה ריפל כי יותר מ -100 מוסדות פיננסיים בודקים את טכנולוגיית התשלומים החוצה שלה. כמו כן בשנת 2017, Ripple הודיעה על הקמתם של שלושה כלים. אלה נוצרו במיוחד כדי שתממש את תוכנית האדווה. שלושת הכלים הם: XCurrent, XRapid, XVia.

  1. XCurrent הוא פתרון התוכנה הארגונית של ריפל המאפשר לבנקים להסדיר באופן מיידי תשלומים חוצי גבולות באמצעות מעקב מקצה לקצה. באמצעות xCurrent, הבנקים שולחים הודעה בזמן אמת על מנת לאשר את פרטי התשלום טרם התחלת העסקה ולאישור המסירה לאחר סיומה. הוא כולל ספר חוקים שפותח בשותפות עם המועצה המייעצת של RippleNet המבטיח עקביות תפעולית ובהירות משפטית לכל עסקה.
  2. XRapid מיועדת לספקי תשלומים ולמוסדות פיננסיים אחרים המעוניינים למזער את עלויות הנזילות תוך שיפור חווית הלקוח שלהם. מכיוון שתשלומים לשווקים מתפתחים דורשים לעתים קרובות חשבונות מטבע מקומי הממומנים מראש ברחבי העולם, עלויות הנזילות הן גבוהות. xRapid מוריד באופן דרמטי את דרישות ההון לנזילות.

xrapid xrp

3. XVia מיועדת לתאגידים, ספקי תשלומים ובנקים המעוניינים לשלוח תשלומים ברשתות שונות באמצעות ממשק סטנדרטי. ה- API הפשוט של xVia אינו דורש התקנת תוכנה ומאפשר למשתמשים לשלוח בצורה חלקה תשלומים ברחבי העולם עם שקיפות למצב התשלום ועם מידע עשיר, כמו חשבוניות, המצורף.

אדווה של קסביה

בקיצור, מהי תוכנית הריפל? בשלב הראשון, מוסדות פיננסיים ישתמשו ב- XCurrent. השלב השני כולל שימוש ב- XRapid וב- מטבע XRP. כעת אנו בתחילת השלב השני של תוכנית זו. בשלב שני זה, מוסדות פיננסיים המשתמשים ב- XCurrent יכולים לבחור להשתמש ב- XRapid. באופן ספציפי, כמה בדיקות של מכשיר ה- XRapid בוצעו על ידי Money Gram ו- Western Union. יתר על כך, Cuallix הוא המוסד הפיננסי הראשון שמשתמש ב- XRapid בשידור חי ובמטבע ה- XRP. אלה משמשים להעברות חוצות גבולות בין מקסיקו לארצות הברית.

היתרונות העיקריים של הכלי XRapid הם עלויות נמוכות ומהירויות העברה גבוהות. משמעות הדבר היא עלויות נמוכות בשיעור של 60% ממערכת ההעברות הנוכחית של SWIFT. כמו כן, זמן ההעברה יורד מ3-4 ימים עבור מערכת ההעברות הנוכחית, 4 שניות בלבד. הנה המשמעות של המהפכה בהעברות כספים חוצות גבולות.

קרא SWIFT כבר לא תשלום מיידי, התעשייה זקוקה ל- XRP, אומר אדווה

מהירות xrp אדווה

השנה, החשש העיקרי של ריפל הוא הגדלת נזילות ה- XRP. זה ייעשה על ידי רישום XRP בבורסה כמה שיותר. מכשיר ה- XRapid זקוק לנזילות הטובה ביותר בעתיד, כאשר היקף ההעברות החוצה גבולות יהיה משמעותי.

על הקמתה ופיתוח רשת RIPP ו- Ripple Payment / Exchange, מגזין MIT Technology Review הכיר ב- Ripple Labs כאחת מ- 50 החברות החכמות ביותר בשנת 2014 במהדורת פברואר 2014..

ב- 12 בינואר 2016, ריפל הונפקה על ידי ריכטופיה שבבריטניה, המדורגת מספר 8 ברשימת 100 הארגונים עם הבלוקים המשפיעים ביותר.

מעט מאוד אנשים יודעים שאדווה זכתה להרבה פרסים:

– פברואר 2015 – חברה מהירה. אדווה כלולה בעשרת החברות החדשניות ביותר בעולם 2015 מבחינת כסף.

– פברואר 2015 – בנקאי אמריקאי מרשימת 20 חברות Fintech לצפייה.

– אוגוסט 2015 – מעבדות Ripple הוענקו כחלוצה טכנולוגית על ידי הפורום הכלכלי העולמי.

– דצמבר 2015 – פורבס. פינטק 50.

– דצמבר 2015 – H2 Ventures, KPMG. פינטק 100.

– מרץ 2016 – פרויקט החדשנות של PYMNTS 2016. פרס החדשנות הטובה ביותר ב- B2B.

– יוני 2016 – פורצ’ן כללה את ריפל בחמש החברות החמות ביותר בפינטק.

נכון לעכשיו, XRP היא אחת החברות החזקות בשוק הקריפטו. למעשה, אני לא חושב שאני מגזים כשאני אומר שהיא החברה הסולידית ביותר בשוק הקריפטו. בגלל שוק הדובים בזמן האחרון, המחיר הנוכחי של 0.50 דולר אינו משקף את היסודות הטובים מאוד. אל לנו לשכוח של- XRP היה מקסימום 3.4 דולר. המשמעות היא שכעת המחיר צנח ביותר מ 80%.

מחיר ה XRP זולזלזל בשלב זה. משקיעים גדולים מחפשים חברות עם יסודות טובים מאוד ומחיר זול מאוד. לקנייה והחזקת משקיעים, קניית XRP במחירים שוטפים תהיה אטרקציה שלא ניתן לעמוד בפניה. מצד שני, השנה אנו מצפים מ- MoneyGram, Western Union או SBI להודיע ​​על השימוש החי במכשיר Xrapid ובנכס XRP דיגיטלי במעברי חוצות גבולות..

זהו מאמר אינפורמטיבי ולא המלצה על השקעה. אנא עשה מחקר משלך לפני שתשקיע בקריפטו.

מקור תמונה: digitaltrends.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector