מהו Ripple XRP Coin?

אם אתה משקיע או מעוניין להשקיע את כספיך בעתיד הקרוב, אני בטוח ששמעת על ה- מטבע דיגיטלי חדש שקוראים לו מטבע אדווה. האדווה מיוצגת עם שלה XRP סֵמֶל. כמשקיע חדש או כמשקיע שאין לו שום מידע על אַדְוָה מטבע, אתה חייב להכיר את המטבע הזה. זה יעזור לך להבין את מה שעושה מטבע אדווה כל כך פופולרי? מדוע אדווה צומחת כל כך מהר? מה העתיד של אדווה וכיצד תוכלו לקנות אותם לצורך ההשקעה? מלבד רק השאלה העיקרית שלך “מהו מטבע אדווה?

מאמר זה יעסוק גם בשאלות רבות אחרות הקשורות לכך מטבע דיגיטלי. זה יעזור לך להחליט אם משתלם להשקיע באדווה או לא.

מה זה אדווה?

Ripple הוא פרוטוקול מקוון ומטבע דיגיטלי אשר נוצר כדי לחבר בין מערכות פיננסיות שונות. מטבע זה נוצר על ידי מעבדת אדוות שנמצאת עדיין בגרסת הבטא שלה. לפי האנשים שמאחורי מטבע אדווה, המטרה העיקרית של מטבע דיגיטלי זה ומערכת תשלום קוד פתוח היא לספק לאנשים דרך חדשה מחליפים כסף בלי לדאוג לביטחון הכסף שלהם כמו מטבע נייר, מטבעות, כרטיסי אשראי, בנקים ואחרים פיננסיים דומים אחרים ששימשו כמטבע. רשת אדווה נקראה בשני שמות שונים אחרים; פרוטוקול אדווה פרוטוקול עסקאות אדווה (RTXP)

הקונספט של מטבע אדווה הוצג על ידי יוצרו, ריאן פוגר, בשנת 2004. כן, היא מבוגרת מ ביטקוין ושאר המטבעות הדיגיטליים המפורסמים ביממה בשל צמיחתה בשוק. שורות התגים, היעדים והיעדים של מעבדת Ripple שונו מעת לעת. לדוגמא, עם השקתו בשנת 2004, מטרתם העיקרית הייתה ליצור מערכת מוניטרית מקוונת עבור אנשים וחברות ליצירת כספם בעצמם, כאשר בשנת 2012 הציגה החברה יעד חדש. על פי המטרה החדשה שלהם, אַדְוָה נוצר כדי לספק לאנשים דרך בטוחה להחליף כסף ולעשות את העסקה הכספית מבלי לדאוג למראה המטבע הפיזי וכו ‘.

מיהו ממציא מטבע האדווה?

הרעיון של מטבע Ripple הוצג על ידי ריאן פוגר בשנת 2004 אך החברה הוקמה על ידי שני משקיעים בשם; כריס לארסן וג’ד מק’לב. מעבדת Ripple הוקמה בשנת 2012 לאחר עבודה של שנים רבות. הרעיון של מטבע Ripple ישן יותר ממטבעות דיגיטליים פופולריים אחרים כמו ביטקוין, אך לקח למוקדי הזמן להשיק אותו באופן רשמי. כיום, ל- Ripple עובדים יותר מ -200 עובדים שהופכים אותה לרשת קטנה של המטבע הדיגיטלי, אך היא מתפשטת ברחבי העולם בשל הפופולריות שלה..

קרא נסיונות אדווה לדחות תביעת ניירות ערך לא רשומה

מה אתה יכול לעשות עם אדווה?

זהו מטבע דיגיטלי. המשמעות היא שאתה יכול להשתמש בו באותו אופן שבו אתה משתמש בכל מטבע אחר. כן, נכון שהוא לא מכיר היטב את מטבע הנייר או אפילו את הביטקוין אלא מיום ליום, בשל צמיחתו, כיום מטבעות אדווה מתקבלים על ידי חנויות קניות מקוונות רבות, בנקים ורשתות אחרות. החברות והבנקים לא מעדיפים מטבע אדווה בשל העמלה הנמוכה מאוד שגובה החברה בה אין לה מס. כן, זהו מטבע פטור ממס מכיוון שאין לו מראה כלשהו שבגללו הממשלה אינה יכולה לגבות עליו שום מס. גם אם יש לו מראה פיזי כלשהו, ​​עדיין קשה לשנות מס משום שמטבע זה לא נרשם בשום מקום או תויג במטבע של מדינה כלשהי..

אמנם יש מאות ואלפי חברות המקבלות ומשתמשות במטבעות Ripple כמערכת התשלומים שלהן, אך כמה מהשמות הפופולריים של הבנקים הם בנק ציר, בנק קרוס ריבר, ReiseBank, UBS, Yes Bank, Yantra Technologies Financial ועוד ועוד.

האם אדווה זהה לביטקוין?

לא לגמרי, אבל במובנים רבים, אדווה וביטקוין לעבוד אותו דבר. כמו ביטקוין, ריפל הוא מטבע דיגיטלי שהתבסס על נוסחה מתמטית. שניהם מטבעות דיגיטליים יכול לשמש רק דרך האינטרנט וניתן להעביר אותו מחשבון אחד למשנהו ללא התערבות של צד שלישי כמו בנק. אבל בניגוד לביטקוין, Ripple הוא מטבע דיגיטלי חופשי שמשמעותו שהם לא גובים כסף על העסקאות שלך כמו פייפאל או שהבנקים גובים אלא שהם גובים סכום קבוע של אדווה לכל עסקה.

כמו ביטקוין, גם למטבע של ריפל אין מראה חיצוני ולערך השוק שלה אין שום קשר לעסק או לתוצר של עסק של מדינה ספציפית. ערך מטבע ה- Ripple הועלה או יורד רק כאשר המשקיעים מכרו אותם או רכשו בכמויות גדולות.


האם אדווה מתחרה בביטקוין?

לא ממש בגלל אַדְוָה מספק גם מקום לבעלי ביטקוין למסחר ולהמרת מטבעותיהם בצורה אחרת של המטבעות. ה מעבדת אדוות נוצר כדי להמיר כל צורת כסף לצורת מטבע אחרת, כולל ביטקוין, דולר, ואירו וכו ‘. בקיצור, ריפל אינה יכולה להיות יריבתה של ביטקוין או מטבעות דיגיטליים אחרים הנסחרים בעולם המקוון. זה למעשה יפתח דלתות חדשות לבעלי הביטקוין כדי לגשר על מטבעותיהם במטבעות אחרים כאשר הם נדרשים.

קרא עורך דין לשעבר ב- SEC אינו שוקל תביעה נגד אדווה א "הטבעה בכדורסל"

האם להשקיע באפל?

כן למה לא? כפי ששמתם לב שמאז ביטקוין, מטבעות דיגיטליים הופכים פופולריים מיום ליום. כיום, למטבעות הדיגיטליים יש ערך כספי יותר מכל צורה אחרת של המטבע. הם חייבים במס חינם, מקובלים עוֹלָמִי וניתן להמיר אותם בצורות אחרות של המטבעות בקלות. הערך של אדווה גדל מיום ליום. על פי החדשות, האדווה גדלה על ידי 70% לבד בשנת 2017 שהגדיל את ערך המטבע שלו ואיפשר לבנקים לקבל אותו כסוג של מטבע.

האם Ripple השקעה בטוחה?

מטבעות אדווה הם אחת מצורות ההשקעה הבטוחות ביותר. אתה לא צריך לחכות שהקונים ירכשו את המטבעות שלך. אתה יכול למכור אותם בחזרה לחברה במקרה של מחירים גבוהים או שאתה פשוט רוצה להחליף את זה XRP למטבעות אחרים. יחד עם זאת, זוהי צורת השקעה מסוכנת בגלל הביקוש הגבוה שלה, אך בשל גורם הסיכון שלה, התשואה על ההשקעה באפל גבוהה גם בהרבה בהשוואה לצורות אחרות של השקעות..

האם כדאי לקנות אדווה?

התשובה הקצרה והמתוקה לשאלה זו היא שכן מכיוון שערכו של מטבע ריפל עולה על בסיס יומיומי בשל הפופולריות של מטבעות דיגיטליים אחרים כמו ביטקוין. מאז 2012 עד 2017 מחיר אדווה הוגדל בצורה חלקה כאשר כמעט ולא נרשמה ירידה בערכה.

כיצד לקנות XRP?

Ripple שותפה עם כל כך הרבה אנשים, בנקים וחברות שדרכם אתה יכול סחר ב- XRP. למטרת מסחר והשקעה, תוכלו לרכוש מטבעות של Ripple דרך האתר שלהם או השותפים שלהם. הם הזכירו את הרשימה המלאה של השותפים המאושרים שלהם באתרי האינטרנט שבהם תראה את שמם של בנקים ורשתות רשמיים.

עקוב אחר המדריך המלא שלנו לרכישת מטבע אדווה

לאחר שקראתי מאמר זה, אני בטוח שקיבלת את כל המידע והפרטים הנדרשים מטבע אדווה והם מתפרסמים ומדוע כדאי להשקיע בזה בכדי להעלות את ערך הכסף שלך מבלי לעשות שום דבר מיוחד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map